توماس صحبت کرد رابرتز حکومت غیر معمول در دیوان عالی کشور ترم

توسط MARK SHERMAN و جسیکا GRESKOواشنگتن (AP) — عدالت کلارنس توماس صحبت کرد و قاضی جان رابرتز حکومت. دادگاه عال

توسط ATSHNEWS در 21 تیر 1399

توسط MARK SHERMAN و جسیکا GRESKO

واشنگتن (AP) — عدالت کلارنس توماس صحبت کرد و قاضی جان رابرتز حکومت.

دادگاه عالی غیر معمول ترین مدت ویژه پیروزی برای مهاجران و سقط جنین از حقوق جامعه کارگران و آزادی مذهبی. معمولا آرام توماس " باریتون شنیده شد با تمام دنیا زمانی که شیوع کروناویروس طرح میتوانست به دادگاه سنتی راه انجام کسب و کار. زمانی که بزرگترین تصمیم گیری شد و دست به دست رئیس دادگستری بود و تقریبا همیشه در اکثریت و دیکته رسیدن به دادگاه بحث برانگیز ترین موارد که آیا آنها برنده به سمت چپ یا راست.

تصمیم گیری در برخی از بزرگترین موارد آمد و با تعدادی از شش یا هفت قضات, یک تار از استارک 5-4 شکاف میان محافظه کاران و لیبرال ها در دادگاه که رابرتز و همکارانش را نگران خواهد بازیگران آنها به عنوان صرف سیاستمداران در لباس سیاه و سفید.

"نتایج گواه قضات درک است که مشروعیت خود را مبتنی بر تصمیم گیری نیست موارد بر عمیقا حزبی خطوط است که هر کس دیگری به نظر می رسد برای استفاده در جامعه گفت:" دیوید کول مدیر حقوقی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

این احکام ممکن است آن را دشوار برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعای موفقیت کامل به پایگاه خود را بیش از خود 2016 وعده به نوسان دادگاه استوار به حق او به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد تحت بدتر شدن بیماری همه گیر تاریخی بیکاری و جرم اعتراض به نابرابری نژادی.

هنوز هم ممکن است به او این فرصت را به درخواست دهندگان برای حتی بیشتر از 200 مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات در دادگاه های فدرال از جمله قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

"آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من ؟" او در توئیتر خود نوشت پس از حکم دادگاه علیه او در مورد مهاجرت. چه دادگاه نیازهای او گفت: بیشتر محافظه کار قضات: "رای تهمت 2020!"

رابرتز و Gorsuch نوشت که این نظر است که گفت: شلیک کسی بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی غیر قانونی است بخشی از اکثریت که در غیر این صورت شامل لیبرال قضات. و برخی از قضات لیبرال پیوست و با محافظه کاران در یک شکست برای منافع زیست محیطی و در دو آزادی مذهبی موارد از جمله یکی ممنوع است که برخی از کارکنان مدارس مذهبی از پیگرد بیش از کار تبعیض است.

"دادگاه واقعا انجام این رقص ظریف به برخی از ترقی خواهان واقعی پیروزی گفت:" آدم سفید یک استاد حقوق دانشگاه جورج میسون دانشگاه دانشکده حقوق با استناد به تجاوز مورد. در همان زمان او گفت: دادگاه در حال حرکت رو به جلو در برخی از آزادی مذهبی موارد است. "این شگفت انگیز به تماشای آن دو چیز حرکت در موازات هم."

هنگامی که دادگاه در آن آخرین نظرات مدت پنج شنبه را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای مصونیت از کنگره و تحقیقات جنایی در حالی که همچنین ساخت این همه اما برخی که مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی نمی شوند قبل از انتخابات ماه نوامبر یک ائتلاف گسترده ای از قضات که شامل Kavanaugh و Gorsuch پیوست در اکثریت است.

___

هیچ کس ثابت نفوذ بیشتری در مذاکره یک اصطلاح کهنه با موارد بحث برانگیز از رابرتز 65 ساله رئیس دادگستری که منجر دادگاه برای نزدیک به 15 سال است. او نوشت: دادگاه نظر حفظ حمایت صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران که آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان. رابرتز همچنین هم اکثر نظرات در موارد مورد تهمت مالی سوابق.

او همچنین صحبت کرد برای دادگاه در نیاز متحده شامل مدارس مذهبی که آنها مستقیم پول به مدارس خصوصی. و رابرتز به حال قاطع نظر که زده پایین, لوئیزیانا, سقط جنین, قانون, اما همچنین ممکن است داده اند مخالفان سقط جنین یک نقشه راه آنها می توانید استفاده کنید برای برنده شدن در آینده موارد سقط جنین.

در مقابل رابرتز بود و یک رای مخالف فقط در دو دادگاه را نزدیک به 60 نفر و نوشت: فقط یک نظر مخالف. و تقریبا فراموش شده در ماه های اخیر در طول این ویروس مربوط به خاموش شدن رابرتز ریاست مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه کاهش به بازی یک آستین ، نقش به عنوان اکثریت جمهوری خواهان تبرئه رئیس جمهور از اتهامات عنوان شده علیه او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره است.

"واقعیت این است که رابرتز در حال حاضر گاهی اوقات یک 'چرخش' رای این دادگاه تنها نشان می دهد که چگونه محافظه کار دادگاه به عنوان یک کل واقعا" الیزابت Wydra رئیس جمهور لیبرال قانون اساسی پاسخگویی مرکز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

اصطلاح رايج خوشحال و خشم لیبرال ها و محافظه کاران است.

آیتالله سیستانی را کول آن را به نام "جای تعجب مدت خوب از نظر حقوق مدنی و آزادی های مدنی" اگر آیتالله سیستانی نیز نشان داده پناهندگی-به دنبال سریلانکا مرد که خود را از دست داد بالا-دادگاه پیشنهاد. مفسر محافظه کار کری سورینو انتقاد رابرتز برای آنچه که او گفت: "به نظر می رسد مانند یک مشکل الگوی او انگیزه بودن با سیاست و نه با استدلال حقوقی." اما سورینو همچنین با اشاره به دادگاه را "چشمگیر" تصمیم گیری در آزادی مذهبی موارد است.

___

چقدر هم coronavirus شیوع تغییر همه چیز در دیوان عالی کشور? دادگاه ملاقات با تلفن برای اولین بار توماس خود را شکست معمول سکوت در استدلال و کل جهان می تواند گوش دادن حتی شنیدن آنچه که صدا مانند یک توالت خیط و پیت کردن در استدلال. و برای اولین بار در نزدیک به یک ربع قرن از قضات نگه داشته تان شدیدا کردن نظرات به ماه جولای است.

آنها نمی در دیدار با فرد و یا مجموعه ای از پا در دادگاه پس از اوایل ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. هنگامی که آنها را تحویل داده و بزرگترین تصمیمات کوتاه مدت در ماه های ژوئن و جولای در آن همه چیز به صورت الکترونیکی انجام می شود.

هنوز نظرات به ویژه مخالف views آمیزش با خشم و نا امیدی به خوانندگان یک پنجره به احساسات پشت این تصمیم گیری. محافظه کار عدالت ساموئل Alito, در مورد تجاوز متهم همکاران خود را از تجاوز خود, نقش, نوشتن: "تنها یک کلمه برای آنچه دادگاه انجام شده امروز: قانون."

در طرف دیگر از دادگاه لیبرال عدالت Sonia Sotomayor گفت: همکاران او تا به حال تحریف حقایق و گرفته "ساده انگارانه" رویکرد در مورد او گفت: می هزاران آموزگار اشتغال تبعیض حمایت می کند.

___

این اصطلاح همچنین شامل سه بیمارستان باقی می ماند و نه همه کسانی که درگیر 87 ساله, عدالت, اموزش Bader Ginsburg, دادگاه قدیمی ترین عدالت است. رابرتز صرف یک شب در بیمارستان پس از یک روز پدر افتد که در آن او مجروح شدن پیشانی او در دادگاه گفت: در دیر تایید بستری شدن در بیمارستان بیش از دو هفته بعد.

Ginsburg, که تا به حال سرطان چهار برابر شد و در بیمارستان دو بار برای عفونت از جمله در زمانی که او در استدلال از اتاق بیمارستان.

این گمان وجود دارد در طول هفته گذشته از اصطلاح است که یا Alito, 70 یا توماس, 72, می تواند بازنشسته در امید دادن مغلوب ساختن پیشی جستن یک سوم دیوان عالی کشور ملاقات و قرار دادن یک همفکر و نقل بر روی نیمکت.

اما شده است وجود ندارد در انتخابات سال بازنشستگی در بیش از 50 سال که از هم اکنون که تغییر نکرده.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن