توماس نگه می دارد پاک کردن کارت برای 2-شات سرب در Muirfield ایجاد کرد

توسط داگ فرگوسندوبلین اوهایو (AP) — جاستین توماس نگه داشته و دیگری کارت تمیز در Muirfield ایجاد کرد و تا به حا

توسط ATSHNEWS در 22 تیر 1399

توسط داگ فرگوسن

دوبلین اوهایو (AP) — جاستین توماس نگه داشته و دیگری کارت تمیز در Muirfield ایجاد کرد و تا به حال 6-تحت 66 به نوبه خود به سه شات کسری به دو شات منجر شنبه در نخستین روز کاری خیریه باز است.

توماس برای اولین بار به اجرا کردن یک رشته از birdies به ماندن در محدوده Collin Morikawa. و هنگامی که Morikawa شروع به محو شدن با سه bogeys در چهار سوراخ کشش در اطراف نوبه خود توماس تبدیل همتراز 5s و عاقلانه در کوتاه همتراز-4 14 برای یکی دیگر از مرغک به نگه کردن ویکتور Hovland.

نهایی است یک نگاه اجمالی از گلف نسل بعدی.

توماس اثبات شده ستاره در حال حاضر عمده قهرمان سابق جهان شماره 1 در سن 27 به عنوان او می رود و پس از سومین پیروزی این فصل و 13 پیروزی کار خود را.

Hovland و Morikawa تا به حال فقط سمت چپ کالج در این زمان در سال گذشته است.

Hovland سابق آماتور ایالات متحده قهرمان از نروژ تا به حال هشت birdies در دور از 66 بود و دو عکس پشت سر گذاشت. Morikawa تا به حال به مرغک 18 برای 72.

توماس آمار و ارقام نمی توان آن را اولین بار همه آنها با هم بازی.

"این سرگرم کننده را به قطع با کسانی که بچه ها فردا اما در پایان روز, من نگران خودم و تلاش برای پیروزی در تورنمنت گلف و خوب دور," او گفت:.

توماس در 16 زیر 200. دور نهایی شروع خواهد شد در اوایل به دلیل طوفان های سنگین در هوا بعد از ظهر یکشنبه با ضربه شروع در هر دو كم.

Morikawa تا به حال منجر به 31 مستقیم سوراخ, دوستیابی به 15th, سوراخ در باز گرد تا گم سبز نهم با آهن و ضربه زدن به یک توپ را روی گوه شات در 10 که منجر به دیو و ارسال او توپ را روی گوه شات در par-3 12th بیش سبز در یک نقطه بد است که حتی ساخت دیو کار سخت بود.

"من خودم را در نقاط شما نمی توانید خودتان را در" Morikawa گفت. "واقعا نمی تواند کشف کردن جهت باد چقدر برای تنظیم. اما کل جدید روز فردا و نوع خوشحالم که من مبارزه را از طریق حتی پر کردم خودم سه بازگشت. به طوری که می توانید تغییر دهید واقعا به سرعت به فردا."

Hovland که برنده پورتوریکو باز در این سال رو به عقب در این بازی به سرعت با باز کردن یک جفت از birdies در شروع و ساخت مرغک در تمام پر 5s. او همچنین در تاریخ 14 سوراخ که در آن كم شده است نقل مکان کرد تا برای این دوره از مسابقات به بازی در 310 متری — قابل دسترسی از توپ را روی گوه اما با پناهگاه چپ و آب به سمت راست.

Hovland ضربه خود توپ را روی گوه شات به 30 پا برای زدن توپ مرغک.

توماس سعی کردم به رانندگی با سبز و 3-چوب جمعه و مجبور به کار برای خود را پر. با باد کمی در پشت خود او تصمیم گرفتند برای یک 6-آهن توپ را روی گوه و کوتاه آهن به رنگ سبز. که منجر به 10 پا زدن توپ مرغک.

Morikawa رفت سمت چپ پناهگاه محکم کردن و هیچ شانسی برای دریافت آن با رنگ سبز در حال اجرا به دور از او.

Hovand بود هیجان زده می شود در این موقعیت به خصوص با چگونه خود را هفته آغاز شده است. او 3 بیش از 10 را از طریق سوراخ در روز پنج شنبه به پایان رسید و با شش birdies بیش از گذشته خود را هشت سوراخ است. او به دنبال با دور 67-66.

کانون توجه خواهد بود و در جوانی — توماس جانباز در این گروه — با چند نفر دیگر در حاشیه مشاجره.

سام برنز 23 ساله از LSU, حال 70 پیوست و کوین Streelman (71) پنج عکس در 11-تحت 205. ایان Poulter در Muirfield ایجاد کرد برای اولین بار از سال 2009 به دلیل پیکربندی مجدد برنامه تا به حال 69 و شش عکس در پشت همراه با روری Sabbatini که تا به حال 69.

"این رفتن به باید یک کم فردا" Poulter گفت.

بزرگترین شگفتی شد M. J. Daffue یک زن 31 ساله از آفریقای جنوبی که در بازی گلف در Lamar شده است و تلاش برای آن را به عنوان یک حرفه ای. او دوشنبه مقدماتی برای روز کاری خیریه باز به تنها دوم خود را PGA Tour رویداد. او تا به حال به مرغک نهایی خود را سوراخ صبح روز شنبه را کاهش دهد. و سپس او ساخته شده 18-پا عقاب زدن توپ در اواخر خود را دور از 65 بهترین نمره شنبه.

او هفت عکس های پشت و دوست داشتنی هر دقیقه از زمان خود را در سراسر دوره جک نیکلاس ساخته شده است.

تور نیازهای این دوره از مسابقات به پایان قبل از آب و هوا. البته بسته شود روز دوشنبه به جای همه علامت های و حذف 10 scoreboards الکترونیکی برای یادبود.

این اولین بار در 63 سال PGA Tour تا به حال back-to-back مسابقات در همان دوره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب