"آنها بسیار می ترسم": حمل و نقل اتحادیه خواستار رجینا ساکنان به استفاده از خدمات ضروری برای سفرهای تنها

محتوای مقالهرئیس اتحادیه نمایندگی رجاینا رانندگان اتوبوس می گوید کاربران می ترسند و آنها را به یک پیام برای سا

توسط ATSHNEWS در 3 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

رئیس اتحادیه نمایندگی رجاینا رانندگان اتوبوس می گوید کاربران می ترسند و آنها را به یک پیام برای ساکنان این اتوبوس مگر اینکه کاملا به.

"آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر" گفت: Kevin Lucier جمهور از ادغام اتحادیه حمل و نقل (ATU) محلی 588 اشاره کرد که از مارس 9, 18 ATU اعضای مرده بود از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا "من اپراتورهای دید که آنها بسیار می ترسم."

به عنوان بخشی از ضروری سرویس حمل و نقل کارگران باقی می ماند در خط مقدم به عنوان بقیه از شهرستان است که توصیه به ماندن و کار از خانه اگر در همه ممکن است. برای کسانی که باید ترک خانه های خود برای رسیدن به محل کار در حالی که اتوبوس کرایه شده اند چشم پوشی آنها در حال تنظیم یک برنامه جدید از شهر کاهش هفتگی خدمات به شنبه ساعت و محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می تواند در هیئت مدیره یک اتوبوس با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

بسیاری از افراد شده است درک بسیار گفت Lucier و احترام اجتماعی فاصله شیوه های ورود از طریق درب عقب اتوبوس و نگه داشتن فاصله مناسب بین آنها و دیگر مسافران. او گفت: بزرگترین مشکل آنها به اجرا با مسافران هستند کسانی که هیچ جایی برای رفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن