آرزو پروژه در حال انجام وظیفه پیدا کردن یک جدید ارشد اجرایی به دلیل دیوید فیتز جرالد که رهبری غیر انتفاعی مبلمان و پوشاک و کالاهای خانگی بانک واقع در چلمزفورد از نوامبر سال 2016 پله به دلایل شخصی.

ریک دونن رئیس هیئت مدیره گفت: جستجو کمیته خواهد بود به رهبری Alyce مور سابق مشاور عمومی در Kronos, Inc., و آرزوی دیرین پروژه داوطلب خواهد شد که همچنین در خدمت به عنوان مدیر عامل موقت در حالی که جستجو در جریان است.

دیرین رئیس افسر عملیات جیل ساز کمک خواهد کرد مور.

علاوه بر این جزئیات در فیتزجرالد دلایل ترک اعلام نشده اما دان تبلیغ فیتزجرالد موفقیت و آرزو او را به خوبی در آزادی مطبوعات.

“در حدود چهار سال است که دیوید شده است با ما آرزوی پروژه رشد کرده و تقویت شده است. تحت رهبری او ما را کمک ده ها هزار نفر از خانواده خود را برآورده نیازهای اساسی به خصوص در زمان بحران” دان گفت. “ما نقل مکان کرد و از ما دیرین محل در لوول به فضای جدید در چلمزفورد. ما به حمایت از جامعه در سراسر دره Merrimack انفجار گاز. همه ما خدا را شکر برای دیوید رهبری و تعهد است. او کمک کرد تا به آرزوی پروژه آنچه در آن امروز است.”

دان گفت: این سازمان اهدا کنندگان و کارکنان پرشور داوطلبان اطمینان را آرزو پروژه همچنان برای دیدار با نیازهای جامعه.

این سازمان به حالت عادی بازگشت ساعت های عامل در جولای 7, با روش های جدید در محل با توجه به COVID-19. انبار در چلمزفورد است یک بار دیگر باز از دوشنبه تا شنبه از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

کمک های مالی در حال حاضر پذیرش تنها با وقت قبلی با هر کسی که مایل به اهدای تشویق به ایمیل مدیر دفتر فضل در کردرو donategoods@thewishproject.org به برنامه یک زمان برای تحویل.

سازمان در فروشگاه صرفه جویی خواهد ماند بسته شده است.

“این زمان دشوار برای همه, کمتر مشتریان” دان گفت. “ما مشتاقانه منتظر ادامه ماموریت ما برای ارائه بحرانی کمک فوری برای کسانی که در جامعه ما که نیاز به کمک ما در حال حاضر بیش از همیشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de