متنوع برای تلفن های موبایل از پادکست ها هنوز هم در حال پخش از طریق COVID-19

زسان | No comments

ورزشگاه در حال توقیف حوادث لغو شد و حتی دوستانه با سلام از رهگذران در خیابان در حال خفه توسط ماسک صورت.

اما آیا شما از شنیدن آن صدا ؟

نه این بار نه هر کس که شما در حال منزوی ، این پادکست ها.

در زمانی که جامعه بیشتر در دسترس آنلاین از پایین جاده سازندگان در بیشتر لوول منطقه هنوز هم قرار دادن پادکست مقابله محلی — و نه چندان محلی — موضوعات. در اینجا مجموعه ای از نشان می دهد در دسترس در پادکست نرم افزار به صورت رایگان و ایجاد شده توسط مردم در نزدیکی شما:

بزرگ آتی پادکست

آنچه شما می خواهید هنگامی که شما رشد می کنند ؟ نوجوانان درگیر در پسران و دختران باشگاه بیشتر لوول حفاری به این سوال از طریق مصاحبه با افراد حرفه ای در زمینه های مختلف از لوول سرپرست پلیس کلی ریچاردسون به DJ Pup Dawg در جم N 94.5.

پسران و دختران باشگاه بیشتر لوول مدیر اجرایی جو Hungler گفت که او با این نسخهها کار میکند به پیدا کردن آنچه که مشاغل آنها علاقه مند هستید و کمک می کند تا آنها را شناسایی کسی که به مصاحبه نشان می دهد.

“اگر شما می خواهید به یک مهندس نرم افزار شما را وادار به دیدار با کسی که در Kronos,” او گفت:.

Hungler گفت که او امیدوار است این پادکست کمک می کند تا در لوول و در جای دیگر فکر می کنم در مورد آینده مسیرهای شغلی.

Tomorrowland کابوی پادکست

بین دو نفر از آنها دراکات ساکن کوین Zipps و لوول ساکن جک دانا شده اند به والت دیزنی جهان صدها بار.

شاید به این دلیل آنها متوجه فقدان یک پادکست تعمق عمیق به دیزنی امپراتوری محبوب فلوریدا جاذبه است. بنابراین این دو تصمیم به ایجاد یکی از خود را.

پادکست را پوشش می دهد هتل ها و تنقلات و جاذبه های والت دیزنی جهان را با مقدار زیادی از جزئیات و تاریخ است.

“ما می خواهیم به دانستن هر جزئیات کمی ما می تواند پیدا کردن در مورد” دانا گفت.

این راهپیمایی که بسکتبال بود در نگه داشتن آنها را سازماندهی خود را مارس جنون مسابقات خوردگی سواری در برابر هر یک از دیگر.

دانا یک مدیر مراسم تشییع جنازه و Zipps یک شعبه بانک, مدیر, ملاقات در لوول کاتولیک دبیرستان در 1990s و مانده اند دوستان تا کنون از.

“او در من و من در او — که در دیزنی” دانا گفت.

شنیده اید

UMass Lowell استاديار جک اشنایدر می پیوندد گلاستر روزنامه نگار جنیفر برکشایر در این پادکست به بحث در مورد آموزش و پرورش سیاست و تاریخ است.

“ایده این است که به یک علمی, اطلاع, چشم انداز آموزش و پرورش سیاست” اشنایدر گفت.

برخی از قسمت های مورد علاقه پوشش راه مدرسه مسئوليت اقدامات رانندگی مردم دور و یا نسبت به برخی جوامع چگونه کتاب های درسی تاریخ در حال شکل روند سیاسی و یک قسمت جدید در پاسخ به شنونده سوالات در آموزش و پرورش در حال انجام همه گیر.

اشنایدر یک سامرویل مقیم گفت: آنها در پایان هر قسمت با “60 ثانیه از آفتاب است.” این تمرکز بر روی آنچه که در حال رفتن حق در آموزش و پرورش و آمد از معلمان و خانواده ها و دانش آموزان است.

“حقیقت این است که بسیاری از فوق العاده و الهام بخش مسائل که از اکثر مدارس در بیشتر روزهای,” او گفت:.

غواص ‘ بهبود نشان می دهد

قبلا در WCAP این تماس نشان می دهد تمرکز بر اعتیاد, بیماری های روانی و بازیابی.

میزبان Nashua ساکن Jason Daniels, شده در داخل و خارج از بهبود پس از او “سقوط در عشق با” هروئین در مورد زمانی که او 20. پس از دوم overdose در سال 2017 Daniels گفت: خورشید در سال گذشته او در مسیر بازگشت و فارغ التحصیل از مدرسه کانکتیکات پخش در ددهام ماساچوست.

“این نشان می دهد به معنای بسیار به من” Daniels گفت. “نه تنها من امیدوارم کمک به مردم, اما آن را به من کمک 100%. من احساس می کنم باید یک وظیفه را به بینندگان و شنوندگان به پاک ماندن و انجام آنچه که من موعظه.”

نشان می دهد در حال حاضر پخش از ظهر تا 1 بعد از ظهر هر شنبه در Facebook Live. آن را نیز در دسترس به عنوان یک پادکست.

الوار و چوب زندگی می کنند از شنیدن اتاق

پادکست میزبان هارون Tornberg می دانستم که موسیقی خود را, اما او همچنین می خواستم به آنها را می دانیم.

در هر قسمت Tornberg نشسته را با یکی از هنرمندان — از جمله نوازندگان و کمدین — درگیر در جلسه اتاق 119 چلمزفورد سنت در لوول. Tornberg در سازمان های غیر انتفاعی هیئت مدیره.

از طریق مصاحبه ها و اجراهای او می آموزد بیشتر در مورد هر فرد در طول دوره از یک قسمت.

“من که همه رو یک داستان جالب اگر شما از آنها بخواهید در مورد آن” Tornberg گفت خورشید در اوایل این سال است. “و بنابراین ایده این است که به جامعه نزدیک تر با هم صحبت کردن به یکدیگر و گفتن هر یک از دیگر داستان ما.”

WCTV پادکست

این فقط یک پادکست — آن را در بسیاری از نورد را به یکی از خوراک.

ویلمینگتون تلویزیون جامعه است کمک به اعضای جامعه تولید پادکست در موضوعات مختلف مانند یوگا, فرزند پروری و بهداشت و سلامتی.

WCTV جامعه توسعه هماهنگ کننده لیزا Kapala میزبان “پل زدن شکاف دیجیتال” با براد مک کنا از ویلمینگتون یادبود کتابخانه. نشان می دهد که فن آوری فراهم می کند کمک به برنده یک توده خالق جایزه در سال 2017.

“اساسا من تازه کار که از او می پرسد هر سوال زیر آفتاب که من می توانم از فکر می کنم و او را از sherpa” Kapala گفت.

او گفت: این پادکست ها نیز می تواند در wctv.org/programs/podcasts/ که در آن هر یک از نشان می دهد خود را تغذیه.

Choice2BHappy پادکست

لوول ساکن Christa قهوه ای است که بنیانگذار رایگان خاک هنرهای جمعی میان رشته ای هنر سازمان مستقر در دره Merrimack. هنگامی که او جوان بود او گفت که او در بر داشت الهام و هدایت از طریق شنوایی افراد دیگر داستان در پادکست ها و فیلم های یوتیوب.

رشد “من احساس می کنم فاقد مقدار زیادی از دانش در مورد چگونه برای زندگی, چگونه به رشد, چگونه به ساخت اعتماد به نفس” او گفت:.

بنابراین در پادکست خود او صحبت کرد به هر کسی که رفت و پس از رویاهای خود را, اما در مواجهه با چالش ها در طول راه. پس از حدود یک سال استراحت براون گفت که او قصد دارد برای شروع به به روز رسانی پادکست دوباره ماه آینده این بار با تمرکز بیشتر بر هنرمندان است.

“رفتن عمیق, کشف حقیقت و هنرمندان در یک فضای به بحث در مورد آنچه در آن طول می کشد به یک زندگی خلاق بودن” او گفت:.

درس رهبری

سخنران سری آغاز شده توسط دو لوول کاتولیک اول — Bridget کشيش و دانیل راسل — در سال 2017 در حال حرکت است به پادکست فرمت طول coronavirus بیماری همه گیر.

“در هفته های آینده ما خواهد بود ضبط پادکست قسمت جایی که ما بحث در مورد رهبری, در حال اجرا یک غیر انتفاعی و مشارکت اجتماعی و خیلی بیشتر” با توجه به وب سایت سازمان. “ما همچنین با استفاده از این پلت فرم به عنوان یک راه برای مصاحبه با رهبران از تمام جنبه های زندگی و به اشتراک گذاری این, بزرگ, الهام بخش, الهام بخش رهبران با جامعه.”

تا کنون صوتی از خود گذشته سه رویداد — از جمله گفتگو با بازمانده هولوکاست رنا یاب و سابق کاخ سفید اجتماعی وزیر Deesha دایر شده و ارسال شده به خوراک.

Monsterland

این یکی کمی بیشتر در صحرا. با توجه به این موضوع که ممکن است یک چیز خوب است.

لئومینستر ساکن Ronny LeBlanc شرکت میزبان یک پادکست با تاریخچه کانال Matty Blake در فعالیت های ماوراء الطبیعه از جمله گزارش رؤیت پاگنده و کامپیوتر در LeBlanc مرکزی ماساچوست شهر.

“آن را مانند تلفن های موبایل عجیب و غریب, دیوانه, علمی تخیلی, اما ما همچنان به داستان مثل این است که نوع تامل کردن ذهن” LeBlanc گفت: Sentinel & شرکت در سال گذشته است.

او همچنین نویسنده از یک سال 2016 کتاب به همین نام و ستاره در یک سفر جدید کانال سری به نام “سفر پاگنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>