هند COVID-19 مبارزه مردم محور: مودی

PM در 'Mann Ki Baat' هشدار در برابر سهل انگاری; تجدید نظر 'Janata' به عمومی-تف عادت دهلی نو: نخست وزیر نارندرا

توسط ATSHNEWS در 7 اردیبهشت 1399

PM در 'Mann Ki Baat' هشدار در برابر سهل انگاری; تجدید نظر 'Janata' به عمومی-تف عادت

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در سخنرانی خود به ملت در 64 نسخه از خود را ماهانه برنامه های رادیو 'Mann Ki Baat' صبح امروز گفت: هند در مبارزه با کروناویروس است و مردم محور است. "می شود آن را در شهر و یا یک روستا در همه جا می بینیم افراد درگیر در این مبارزه با این بیماری همه گیر" او گفت:.

در 63 قسمت از 'Mann Ki Baat' مودی متمرکز بود در مورد وضعیت در این کشور با توجه به COVID-19. نخست وزیر تا به حال در دریا. 24 اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی برای دستگیری از گسترش این بیماری همه گیر. این مستند بود و بعد تمدید تا آوریل 3.

Taali, thaali و دیا

"مردم کشور ما در حال مبارزه با این جنگ با دولت... ما نیز مبارزه با فقر... من افتخار می کنم که همه ما بخشی از آن را... همه ما سربازان در این مبارزه است. هنگامی که مردم بحث در مورد این دوره آنها خواهد شد بحث در مورد ما مردم محور طرح. ما taali, thaali و دیا ابتکارات نگه داشته اند و روحیه بالا" از ظ گفت.

"کشاورزان ما در حال کار شب و روز در زمینه های خود را به اطمینان حاصل شود که هیچ کس گرسنه و...افرادی هستند که در حال از دست دادن اجاره و مردم وجود دارد که در حال از دست دادن حقوق بازنشستگی خود را. من تعظیم و احترام 130 کرور مردم این کشور برای آنچه که آنها انجام می دهند در طول این زمان."

"هر بخش شده است و نوآوری در این دوره... که آیا آن مردم از حمل و نقل هوایی و یا راه آهن آنها همه کار برای زندگی ما را آسان تر... آنها در حال کار سخت به ارائه دارو و سایر ملزومات به تمام نقاط کشور. مردم در سراسر جهان در حال سقوط به آیورودا و یوگا برای مبارزه با COVID-19. ما نیاز به اعتماد به نفس بیشتری به ما در مورد آموزه های قدیمی," او گفت:.

PM مقدس رمضان

"ما نیاز به پوشیدن ماسک... آن را تبدیل به بخشی از زندگی روزمره ما... این اتفاق افتاده اما این یک واقعیت جدید است. درک ما در مورد ماسک تغییر خواهد کرد به زودی. ماه رمضان آغاز شده است. آخرین بار در طول رمضان ما هرگز تصور نمی کرد که چیزی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد. ما باید بیشتر انعطاف پذیر و محفوظ در این رمضان به طوری که ما می توانیم جشن عید می آید" او اضافه شده است.

"ما نباید رای. ما نباید فرض که COVID-19 نمی خواهد وارد خانه ما دفاتر و مستعمرات...ما را به ماندن هوشیار. ما باید اطمینان حاصل شود که ما هرگز غفلت...من درخواست تجدید نظر به شما دوباره 'انجام Gajj دوری...Bahut Zaroori hai," او گفت:.

"می شود آن را در شهرستانها یا روستاها در همه جا می بینیم افراد درگیر در این مبارزه با این بیماری همه گیر. در حالی که برخی از آنها تغذیه ضعیف برخی در حال ساخت ماسک دیگران در حال فروش اراضی خود را به جمع آوری پول برای این مبارزه است. ما سخت در حال کار کشاورزان نیز حصول اطمینان از هیچ کس گرسنه است."

پلت فرم های دیجیتال

"ما ایجاد یک پلت فرم دیجیتال — covidwarriors.gov.در — که در اطراف 1.15 کرور مردم از جمله پزشکان و پرستاران پیوسته اند. من مصرانه از شما برای پیوستن به پورتال و تبدیل شدن به یک COVID جنگجو. توان آن را به کسب و کار ما در دفتر فرهنگ, آموزش و پرورش, پزشکی بخش... همه تطبیق با تغییرات جدید در یک پست-Coronavirus جهان," او گفت:.

"امروز ما متوجه هر فرد ارزش افراد مشغول به کار در خانه های ما مشغول به کار در مغازه ها و رانندگان و... ما در حال حاضر متوجه اهمیت مردم در طول این Coronavirus مستند. این زمان زمانی که هند نیست و نیاز به به اشتراک گذاری داروهای با کشورهای دیگر... و هیچ کس حتی شی. اما هنوز هم در هند عمل فراتر از خود و منافع شخصی را در نظر گرفته و به نیازهای انسانی از جهان است. ما در زمان مسئولیت به ارائه دارو به کشورهای مختلف برای کمک به همه."

'نمی تف, در'

"زمانی که من صحبت می کنند به رهبران کشورهای دیگر آنها تشکر هند و مردم هند است. هند آیورودا و یوگا نیز صحبت شده است و قدردانی در سراسر جهان است. COVID-19 منجر به تغییرات بسیاری در اطراف ما برجسته ترین در میان آنها با پوشیدن ماسک. ماسک را تبدیل به یک بخشی از زندگی با توجه به کوروناویروس. این به آن معنا نیست که اگر کسی می پوشد یک ماسک آنها بیمار هستند" از ظ گفت.

"یکی دیگر از آگاهی که ایجاد شده است با توجه به کروناویروس است که در یک تقسیم یک عادت بد و شمار قبر خطرات برای سلامتی. آن است که "در اواخر بهتر از هرگز" بنابراین مردم باید به عادت تف" مودی به دادگاه تجدید نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن