این Tsongas لایحه

در نهایت در یک تصمیم مهم نوشته شده توسط هیچ یک دیگر از عدالت نیل Gorsuch رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول

توسط ATSHNEWS در 2 تیر 1399

در نهایت در یک تصمیم مهم نوشته شده توسط هیچ یک دیگر از عدالت نیل Gorsuch رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول دیوان عالی کشور منصوب, گی, همجنسگرا مردم حفاظت شده توسط قانون فدرال علیه تبعیض.

محافظه کاران که با شوق و ذوق پشتیبانی Gorsuch را نامزدی در حال پاره شدن موهای خود را در حالی که لیبرال ها تعجب اگر او می تواند آینده هوگو ، یا جان پل استیونز.

عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 میله اشتغال تبعیض بر اساس نژاد و رنگ و مذهب و ملیت و جنسیت. آخرین-لحظه ورود, رابطه جنسی در یک زمان هنگامی که "کمک خواستم" تبلیغات هنوز تقسیم جنسی کار یک جلو-تفکر لیبرال. آن اضافه شد به عنوان یک قانونی شوخی: چقدر مسخره می تواند شما را ؟ قرار بود آن را برای اضافه کردن آرا به هیچ ستون اما در پی رئیس جمهور جان اف کندی را ترور رئیس جمهور لیندون جانسون با استفاده از تسلط خود را از کنگره مانور به امن آن گذشت.

در هر کنگره قانون معرفی شده است به اصلاح عنوان هفتم با اضافه کردن گرایش جنسی. من همیشه آن را به نام Tsongas لایحه به دلیل دیر و بزرگ ایالت ماساچوست پل Tsongas بود و رهبری حمایت کنند. آن را یک عمل شجاعت خالص و ساده است. از سال 1979 او تا به حال سه شرکت حامیان دو خواهان (سنسور. لوول Weicker کانکتیکات و باب Packwood اورگان) و دموکرات (بهداشت ، دانیل پاتریک Moynihan نیویورک).

من junior فرد و تنها در مسائل مربوط به وزارت بهداشت ، تد کندی در انتخابات ریاست جمهوری است. من کسی مدیر کمپین خواهد بود به دنبال به طوری که زمانی که او متوقف شد و در میز من یک روز همه صحبت کردن در اتاق متوقف شده است. می تواند من را پوشش یک رویداد برای این سناتور که شب ؟ مطمئن شوید که فرض او برای من به معنای به نشستن در پشت و یادداشت برداری. او این کار را نکرد. پوشش به معنای من می خواهم برای او صحبت می کنند. این اولین بار بود که ملی کنوانسیون ملی و نیروی کار. کلمه بود که جیمی کارتر بود با ارسال یکی از پسران خود را و جری براون بود. و کندی کمپین ارسال من ؟ چه کسی من ؟ او به اطراف اتاق; تنها کسی که با یک عنوان شد درخشان و سابق رابرت کندی کارمند پیتر Edelman که مسائل مربوط به مدیر. "شما معاون مسائل کارگردان," او گفت: آرام. "و چه می گویند؟" از من خواسته. "می توانم تایید Tsongas لایحه؟" نه با نام.

من تا به حال یک زمان فوق العاده, یک تن از سلامتی. من هرگز با اشاره به عبارت "Tsongas لایحه است." من فقط تلاوت آن است. من وجود دارد چون بهداشت ، کندی معتقد است که هیچ کس نباید تبعیض به خاطر رنگ پوست خود را و یا خدا که آنها را عبادت و یا جایی که پدربزرگ و مادربزرگ خود را از آمد و یا (من مکث) چرا که از جنس خود و یا جهت گیری جنسی خود را.

صبح روز بعد عکس من در این مقاله همراه با نقل قول که نه تایید Tsongas بیل با نام. تمام مسائل بچه ها دیوانه بودند طبعا تا آنجا که چرا من باید چنین عنوان زمانی که آنها نمی? (همه آنها را به تماس خود را معاون مسائل مدیران.) اما هیچ چیز در مقایسه با راه برخی از سیاسی ها پایین آمد بر سر من. آیا من درک می کنم که چرا وجود دارد تنها سه شرکت حامیان? البته. برخی از این افراد نیز در نظر گرفته اصلاحیه حقوق برابر یک مسئله خطرناک.

تنها کسی که فکر می کردم من یک کار خوب ("کار بزرگی" بود و سناتور. همجنسگرایان زن و مرد در میان سناتور قوی ترین حامیان آن سال و برای بقیه عمر خود او در میان طرفداران سرسخت حقوق همجنسگرایان. و او co-اسپانسر Tsongas لایحه.

در سال 2013 اشتغال غیر تبعیض عمل در نهایت تصویب در سنا است. و مرگ او در خانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اعالن در مورد جوان و محافظه کار انتصاب. هر دو قرار بود قابل اعتماد رای خود را محافظه کار در دستور کار است.

اما یک چیز خنده دار اتفاق می افتد زمانی که شما قرار داده و در آن روپوش و شروع به شنیدن موارد است. مسئولیت بزرگ و زندگی تصدی به عدالت توانایی این وظیفه را به انجام کار درست. هوگو سیاه تا به حال سابقه ارتباط با Ku Klux Klan قبل از مصرف روی نیمکت و نوشتن فصاحت در مورد منشور حقوق. عدالت استیونس برای آنها من clerked بود مخالف توسط سازمان ملی زنان به دلیل تصمیم گیری در مورد ازدواج خدمه پرواز. انتخاب اول من لیبرال عدالت ویلیام Brennan, نمی, استخدام زنان است. نگران نباشید. من نظر اول مجبور ایالت ایلینویز به صندوق پزشکی سقط جنین برای چهار ماه آینده تا کامل دادگاه ملاقات کرد و حل آن است. در زمان بازنشسته شد جمهوریخواه از ایالت ایلینوی بود رهبر لیبرال بال دادگاه.

این اتفاق برای همه. اما در ژوئن 15, عدالت Gorsuch به ما یادآوری از امکانات تغییر دهید. در جایی من امیدوارم که پل Tsongas خندان.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سوزان Estrich و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان سندیکای نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سندیکای سایت در www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب