'چیزهایی که ما را انسان': لوول ارکستر به افتخار کارکنان بیمارستان با عملکرد

لوول — توماس Kociela صرف 16 ساعت در روز, صادرات, کشت کشش و دوخت بیش از 60 ویدئوها از نوازندگان محلی به یک ارکس

توسط ATSHNEWS در 23 تیر 1399

لوول — توماس Kociela صرف 16 ساعت در روز, صادرات, کشت کشش و دوخت بیش از 60 ویدئوها از نوازندگان محلی به یک ارکستر عملکرد "امریکا زیبا."

هنگامی که او در نهایت فشرده بازی او گریه کرد.

"این شده است نگه داشتن من زنده ام" گفت: Kociela موسیقی مدیر لوول ارکستر فیلارمونیک.

روز یکشنبه ارکستر را هوایی مجازی کنسرت با عنوان "بیش از خود" به افتخار لوول بیمارستان عمومی کارکنان. نشان می دهد و همچنین تشخیص اولین پاسخ دهندگان ضروری کارگران و اعضای نظامی.

"من می گویند آن را فقط یک بار به قدردانی و ادای احترام به همه مردم کمک به ما در طول زمان از COVID," LPO هیئت مدیره رئیس جمهور بانی McIsaac گفت.

"برای ما این است که کار درست انجام دهید" Kociela اضافه شده است.

نه از LPO را حدود 60 نفر از اعضای جمع شده بودند در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در بیلریکا دیروز به تمرین و فیلم بخشی از کنسرت. نوازندگان ملبس به ماسک آنها به عنوان بستهای ابزار خود را. آنها تمرین در صندلی تاشو فاصله 6 فوت از هم جدا.

"در آن طول می کشد حدود 10 برابر بیشتر (برنامه ریزی) به انجام همه چیز را در حال حاضر" Kociela گفت.

این مجموعه شامل فلورانس قیمت قطعه; "من را به Ballgame" که معرفی خواهد شد توسط لوول ریسندگی صاحب دیو هلر و آرایش "ستاره و راه راه برای همیشه."

لوول ارکستر فیلارمونیک هیئت مدیره رئیس جمهور بانی McIsaac نوازنده بیس الهام تعقیب و مدیر موسیقی توماس Kociela مطرح در خارج از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در بیلریکا. ارکستر تمرین در کلیسا در روز یکشنبه بعد از ظهر.

McIsaac توصیف عملکرد به عنوان یک "تکامل ایده ها." او و Kociela شروع طوفان فکری در ماه مارس زمانی که آنها متوجه شدم یک کنسرت برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 12 در Shedd پارک احتمال لغو می شود. آنها تصمیم گرفتند در کنسرت مجازی به عنوان یک جایگزین امن.

نشان می دهد پس از یک خط در "آمریکای زیبا" که انجام خواهد شد کل ارکستر و اعضای روشنایی اپرا در چلمزفورد. سوپرانو کاترین Psarakis و LPO جین Selander 2020 کنسرتو برنده رقابت Maxine پارک نیز برجسته خواهد شد در نشان می دهد.

هر نوازنده فیلم برداری قطعات خود را از راه دور در حالی که گوش دادن به یک آهنگ و مترونوم. سپس آن را تا به Kociela به خط صوتی تنظیم حجم و رفع روشنایی.

"اگر شما مراقبت برای یک محصول با کیفیت شما تغییر هر چیز" Kociela گفت. "هنگامی که آن را با هم می آید ... این هیجان انگیز است."

نشان می دهد را شامل می شود پیام از مقامات محلی از جمله نماینده کنگره لری Trahan هلر, Jeanne d'arc اتحادیه های اعتباری مدیر عامل علامت کوکران, لوول شهر, عضو شورای ریتا مرسیه و دانشگاه ماساچوست لوول صدراعظم Jacquie Moloney. LGH پرستاران و پزشکان را نیز به اشتراک گذاری تجارب خود را در ضبط مصاحبه.

"پزشکان و پرستاران و کارکنان در لوول بیمارستان عمومی هستند قهرمانان. آنها رفته بالا و فراتر از ندای وظیفه برای سال به صرفه جویی در زندگی می کند و ما را امن نگه دارید در طول این بی سابقه بار. ممنون میشم به لوول ارکستر فیلارمونیک برای سازماندهی این ادای احترام به تشکر از آنها را برای خود باور نکردنی خدمات" Trahan در بیانیه ای گفت.

این پروژه شده است درمانی Kociela گفت.

McIsaac که در بررسی دوره ای با اعضای ارکستر گفت: هر نوازنده "فقط می خواستم به بازی موسیقی."

الهام تعقیب بیلریکا یادبود دانش آموز و نوازنده بیس با LPO هیجان زده بود به بازی با گروه کوچکی از نوازندگان در روز یکشنبه.

"من واقعا نمی توانید به انجام است که بسیار در حال حاضر پس از آن خوب," او گفت: او به عنوان بريدن زن باس سراسر پچ چمن. "(موسیقی) فقط می تواند مردم را احساس بهتر است."

Kociela تحسین اولین پاسخ دهندگان و کارمندان ضروری است که کار از اهمیت زیادی برخوردار میان همه گیر. "سپس در یک نقطه خاص وجود همه چیزهایی که ما را انسان" از جمله موسیقی ، "به عنوان یک سازمان, این چیزی است که ما می تواند ارائه دهد."

لوول شرکت مخابراتی فیلم برداری دیروز مینی کنسرت خواهد بود که ویرایش و پخش در تلویزیون کابلی و LOP کانال یوتیوب.

به تنظیم و در روز یکشنبه, دیدار lowellphilharmonic.org یا LTC کانال 8 در 2 p. m.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب