پیگیری سادگی

تمیز.... ظریف است. ساده است. این کلمات حس آرامش و کنترل است.در زمینه های مختلف به عنوان علم طراحی محصول و کسب

توسط ATSHNEWS در 21 اردیبهشت 1399

تمیز.... ظریف است. ساده است. این کلمات حس آرامش و کنترل است.

در زمینه های مختلف به عنوان علم طراحی محصول و کسب و کار, سادگی مقدس برای سازندگان و دست اندرکاران. چرا ؟ به دلیل ساده روش های ساده تر به درک و اجرا و اغلب عملکرد و نتایج بهتری نسبت به آنهایی که پیچیده.

ما می دانیم که از تجربه خود ما در محل کار و خانه است که صرف نظر از این کار بهترین برنامه این است که یکی از شما عمل می کنند و با چوب. پیچیده راه حل می تواند ما را فلج در حالی که آنهایی که ساده به ما اعتماد به نفس به جلو حرکت کند.

دستیابی به سادگی سخت است. آن اغلب خواسته توانایی مرتب سازی از طریق اطلاعات پیچیده و پس از آن به طرز ماهرانه ای حذف درهم و برهمی تا راه حل این است که مقطر به ذات خود.

شاید معروف ترین, اپل, استیو جابز بنیانگذار و طراح ارشد Jonathan Ive تکیه بر اصل سادگی به ایجاد تمیز و زیبا طرح در سراسر هر بخشی از شرکت خود را درخشان مهندسی محصولات به فروشگاه های خرده فروشی و دفتر مرکزی شرکت. در سال 1997 در بازاریابی, بروشور, معرفی اپل II کامپیوتر شخصی تیتر بخوانید "سادگی نهایت پیچیدگی است."

هنوز پیچیدگی به فروش می رساند. یک مثال نخست است که در رژیم غذایی میباشد. آن را با چنگک جمع کردن در هر سال میلیاردها دلار بهره برداری آمریکایی' جستجو برای تعمیر سریع برای رشد اپیدمی چاقی. اکثر بهداشت و سلامتی کارشناسان اگر چه آنها ممکن است اختلاف نظر دارند بر نکات ظریف می دانم این "فرمول" ساده است اما آسان نیست: غذا خوردن سالم و ورزش به طور منظم و با شور و نشاط. مایکل پولان UC برکلی و استاد و نویسنده چندین کتاب در مورد مواد غذایی و فرهنگ و جوش خوردن بخشی به "خوردن غذا (به معنی واقعی مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار و آجیل و غیره.), نه بیش از حد (و) عمدتا گیاهان است." بخش ورزش است فقط به عنوان ساده: ورزش حداقل سه روز در هفته (بیشتر بهتر است!) از جمله هوازی و قدرت و انعطاف پذیری آموزش و, اگر شما یک میز کار مطمئن شوید که برای خارج شدن از صندلی خود را و حرکت در اطراف در طول روز است.

همان اصول به امور مالی خود را. بعد از چند مقاله ارائه خواهد شد برخی از ساده امور مالی شخصی دستورالعمل است که هر کسی بدون در نظر گرفتن سن می توانید استفاده کنید برای اطمینان از یک زندگی امن تر برای خود و خانواده خود را. این قوانین به شما کمک کند تمرکز بر روی آنچه اهمیت ترین: اجتناب از بی ارزش پیچیده تجزیه و تحلیل و اجازه می دهد تا شما را به تصمیم گیری بهتر.

پیچیدگی دوستان خود است. پیچیده تر از چیزی است که بیشتر احتمال دارد چیزی اشتباه است. مالی-خدمات صنعت بدنام است برای استفاده از پیچیدگی برای پنهان کردن تضاد منافع طراحی شده برای انتقال پول از جیب خود را به شخص دیگری. اگر شما آن را درک نمی کنند و نمی تواند آن را برای شما توضیح به زبان ساده با استفاده از کلاس مدرسه حسابی عبور بر روی آن.

سرمایه گذاری در خودتان. مهم ترین دارایی های مالی به خصوص برای افراد جوان و میانسال کارگران توانایی برای به دست آوردن یک زندگی و پرداخت هزینه های جاری و ایده آل برای صرفه جویی و سرمایه گذاری تعادل برای کمک به تامین مالی راحت در آینده است. صرف زمان و پول برای ساخت مهارت های ارزشمند خود را افزایش می دهد پتانسیل درآمد.

فقط چند هزار دلار در سال درآمد اضافی و پس انداز می تواند رشد کند به صدها هزار دلار اگر از چپ به رشد بیش از سه یا بیشتر از سه دهه ، آن را انجام شگفتی برای خود حساب بانکی و صلح خود را از ذهن و ممکن است بهترین سرمایه گذاری شما همیشه خواهد ساخت.

در مقاله بعدی ما همچنان به بررسی استراتژی های اضافی برای کمک به شما در ساده کردن زندگی مالی شما را.

این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی و در نظر گرفته شده است به ارائه مشاوره خاص فردی و مالی و مالیاتی و یا مسائل حقوقی. لطفا مشورت با حرفه ای مناسب در مورد وضعیت خاص خود را قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

جان Spoto بنیانگذار نگهبانی برنامه ریزی مالی در اندوور و Danvers. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 978-475-2533 و یا بازدید www.sentryfinancialplanning.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن