رئیس جمهور ارائه می شود حقیقت در مورد اداره پست

U. s. خدمات پستی در مالی قتلگاه قبل از همه گیر و coronavirus قطعا کمک کنید.در حال حاضر آژانس رهبری می خواهد حی

توسط ATSHNEWS در 31 فروردین 1399

U. s. خدمات پستی در مالی قتلگاه قبل از همه گیر و coronavirus قطعا کمک کنید.

در حال حاضر آژانس رهبری می خواهد حیرت انگیز 75 میلیارد دلار از مالیات دهندگان برای حفظ USPS شناور با وجود متاسفم آهنگ-رکورد بی پروا خرج و سیاست های قیمت گذاری. آژانس نیاز به گرفتن بر روی شکست آن سیاست ها به جای دو برابر را در بدهی و انحراف.

در مارس 7 کنفرانس خبری رئیس جمهور تهمت برجسته این مشکلات و رد اتهامات توسط Rep. جری کانلی (D-Va.) که مغلوب ساختن پیشی جستن است kneecapped این USPS با امتناع از حمایت از افزایش بودجه آژانس.

رئیس جمهور پاسخ داد: "این یکی از جدید. من وفات خدمات پستی. من به شما بگویم که مرگ از خدمات پستی این شرکت های اینترنتی است که به مسائل خود را به خدمات پستی."

در حالی که اریب در زیر هزینه معاملات با شرکت های مانند آمازون چیزی جدید آن را مهم تر از همیشه برای USPS به kibosh آن مات و سیاست های قیمت گذاری.

دهه گذشته شده است یک ناامید کننده برای USPS با رهبری مجبور به آمدن به مقابله با کاهش محبوبیت سنتی نامه خدمات.

آژانس رهبری خواهد tout بسته تحویل به عنوان موج آینده اما بسته درآمد نیست در آینده نزدیک به صورت تاریخی کاهش در مجموع نامه درآمد.

"محصولات رقابتی" از آمازون و خارج در حال کمک به طور متوسط 15 میلیارد دلار در هر سال و بیشتر در سال درآمد به USPS از آنها یک دهه پیش. این گریه به دور از 19 میلیارد دلار کاهش در درآمد سالانه از "بازار غالب محصولات" (یعنی کارت تولد).

در حالی که آن را سخت به اطمینان گفت دقیقا چقدر آمازون پرداخت USPS به کشتی خود را بسته به مصرف کنندگان تحویل تحصیل حدس بزند نشان می دهد که e-commerce غول دریافت حدود 60% تخفیف نرمال پستی قیمت.

این USPS ارائه تخفیف برای خرید پستی به صورت فله لزوما چیز بدی نیست تا زمانی که قیمت پوشش هزینه های تحویل. اما این آژانس دارای یک رکورد در سیستماتیک کم بها دادن به آن بسته هزینه های تحویل.

در USPS سال مالی 2019 سالانه انطباق گزارش هزینه های منسوب به "محصولات رقابتی اموال و تجهیزات و دارایی" عبارت بودند از 5 میلیون دلار. این کوچک شکل به مقدار فقط .03% از مجموع خالص تجهیزات و دارایی های گزارش شده توسط این سازمان در مالی 2019 10-K گزارش ساخت تحویل بسته هزینه کمی بیشتر از یک خطای بزرگ در کل اظهار داشت USPS هزینه های.

این البته مضحک است. عمده جدید USPS سرمایه گذاری از جمله جادار تحویل کامیون و بسته بندی-محور اسکنر به طور خاص در راستای آژانس را "رقابتی محصولات" خط به جای سنتی پست تحویل.

این USPS است به طور قابل توجهی درک خود را تحویل بسته هزینه های ساخت و آن را به نظر می رسد بر روی کاغذ است که در آن شدت با تخفیف آمازون قیمت در حال ساخت پول برای آژانس. در ضمن USPS محاسبات نشان می دهد که آژانس هنوز پول سنتی در پست تحویل با وجود احتمالا بیش از نسبت هزینه به نامه ایمیل.

برآوردها نشان می دهد که نامه درآمد پیشی هزینه بیش از 12 میلیارد دلار در سال است. اما پول ساخته شده در نامه تحویل فقط به اندازه کافی نخواهد بود اگر USPS خود را حفظ قیمت پایین در بسته تحویل.

و قیمت پایین فقط یک بخش از سازمان ناکارآمد رابطه با برخی از "شرکت های اینترنتی." آمازون بدنام 2013 مقابله با USPS اجازه e-commerce غول پیکر برای تحویل در روزهای یکشنبه (در طول سال) مالیات دهندگان " سکه یک امتیاز تمدید نمی شود به هر کس دیگری.

این USPS بازرس کل قطعا گرفته متوجه نگرانی در مورد تورم اضافه کاری پرداخت نرخ های مورد نیاز برای حفظ چنین ترتیب. با وجود USPS' به یاد ماندنی مالی چالش های ناشی از این بیماری همه گیر به نظر می رسد کسب و کار به طور معمول با یار معاملات و مات سیاست های قیمت گذاری.

قبل از یورش همه گیر از USPS شد میله میله برای اجرا از پول نقد توسط 2024. در حال حاضر روز حساب منتقل شده است تا ژوئن محرومیت سریع برای پایان دادن به coronavirus.

کانلی و کمیته نظارت و اصلاحات رئیس کارولین B. Maloney (D-n. y.) هشدار داد که USPS است نیاز به کمک فوری با توجه به "بحرانی سقوط کردن در ایمیل در سراسر کشور" منجر به قانونگذاران اعطای USPS 10 میلیارد دلار در تمدید وام گرفتن قدرت در مراقبت عمل می کنند.

اما به عنوان رئیس جمهور ضمنی این پول را به سرعت اجرا شود مگر اینکه آژانس می شود آن هم عمل می کنند و خندق مصنوعی پایین نرخ هزینه پستی.

آمازون به تازگی تصمیم به توقف آن مستقیم حمل و نقل جنگ با UPS و فدرال اکسپرس دادن USPS افزایش اهرم و یک فرصت نادر را به "اینترنت شرکت" به جدول.

بدون عادلانه تر پایدار تر پستی قیمت حتی 75 میلیارد دلار در مالیات دهندگان دلار صرفه جویی خواهد شد ،

راس Marchand مدیر سیاست برای مالیات دهندگان حمایت داد. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب