پلیس سزاوار بهتر

افسران پلیس در سراسر کشور در حال ترک شغل خود را. آنها تا به حال به اندازه کافی.عبارات مانند "پال خواستار قطع ب

توسط ATSHNEWS در 1 تیر 1399

افسران پلیس در سراسر کشور در حال ترک شغل خود را. آنها تا به حال به اندازه کافی.

عبارات مانند "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" که خنده دار فقط از یک ماه پیش در حال حاضر تبدیل شدن به واقعی مواضع سیاست در بسیاری از شهرداری ها. مأموران اجرای قانون هستند و محروم از استفاده از دستشویی گاراژ و پارکینگ و حتی حمل و نقل عمومی در طول تغییرات خود را.

آنها خیلی castigated و بدخیم توسط هر دو خصوصی شهروندان و مقامات منتخب که فرهنگ در بسیاری از مکان ها تلقی شده است دفاع از پلیس جرم است که بالا می رود به این سطح از لغو.

نه تنها که در این زمان بی ثبات آنها اغلب اهداف خشونت از هر دو به پایان می رسد این طیف سیاسی به عنوان ما در کالیفرنیا هنگامی که فدرال ماموران به ضرب گلوله کشته شدند و یکی از آنها کشته شده توسط راست افراطی امید به استفاده از پوشش اعتراضات به کشتن پلیس و دیگر مقامات دولتی. یکی از آنها کشته شدن یک مامور اجرای قانون در حالی که او بود که دستگیر شد.

داستان جورج فلوید است وحشتناک و نقش پلیس در مرگ او نمی توان انکار کرد. تماشای نوار ویدئویی آن آشکار به نظر می رسد به بسیاری از که می تواند هنوز هم زنده باشد اگر هر یک از این افسران به حال نشان داده شده کمی رحمت و شفقت نسبت به او.

فلوید را قاتلان روبرو هستند عدالت به عنوان ما صحبت می کنند وجود دارد و به اتفاق آرا توافقنامه ای که آنها باید. به ندرت کشور است بنابراین ایران در آن اعتقاد.

کسانی که پلیس ها, پلیس, چند, و ما باید اقدام به عنوان اگر آنها هستند. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که رعایت قانون در جامعه ما کمک به نگه داشتن همه ما امن و بدون در نظر گرفتن نژاد یا ایدئولوژی و ما باید آنها را نشان می دهد قدردانی ما اجازه نمی دهد آنها را هدف خشونت بازیگران سیاسی. کار آنها این است که در حال حاضر به اندازه کافی خطرناک است.

در 2018, 185 اعضای اجرای قانون فوت در حین انجام وظیفه در ایالات متحده با توجه به افسر پایین یادبود صفحه یک پایگاه داده از سقوط افسران پلیس.

در سال 2019 که تعداد 147 و در این سال ما را از دست 109 افسران تا کنون.

آخرین افتاده افسر ذکر شده است Julian مشتاق جونیور

مشتاق بود اما وظیفه خود را در وظیفه زمانی که او اقدام به متوقف کردن یک hit-and-run راننده در یکشنبه, ژوئن 14 در LaBelle, Florida.

او تا به حال شده است در اجرای قانون برای شش سال بود و معشوق خود را در شهر. با توجه به فورت مایرز اخبار-مطبوعات مشتاق به عنوان شناخته شده بود "LaBelle پسر یک دبیرستان ستاره فوتبال و بازگشت به خانه-پادشاه-تبدیل-تمساح-کشتی گیر-تبدیل-جامعه-ستون."

Hendry County Sheriff استیو Whidden گفت: جمعیت بیش از 5,00 عزاداران "جولیان آورده این جامعه هم مانند هیچ یک از من تا کنون دیده ام. جولیان بود واقعا خاص فردی است."

جولیان مشتاق بود یک مرد سیاه و سفید که فقط سی سال ، او مطرح شد در بخش های پاتریک و مونا O'Bannon. O'Bannons سفید هستند و آنها احاطه شده توسط مردم از هر رنگ و از هر گوشه ای از شهر در طول شب زنده داری در هفته گذشته.

Patrick O'Bannon شد با غلبه بر احساسات او خطاب به عزاداران.

"او پسر من بود," او گفت: از طریق اشک. من تا به حال سعی کنید به خودم هم به این مرد پسر من می خواستم به من بود...با تشکر از شما. اجازه دهید بهتر است که همه به من می گویند."

مأموران اجرای قانون باید داستان بیش از حد. آنها را به خانواده ها و عزیزان و عشق و غم درست مثل هر کس دیگری. آنها مردان و زنان سفید و سیاه و اسپانیایی و آسیایی است.

در روند نوشتن این نام دیگر اضافه شده به لیست افتاده افسران. تنسی افسر پلیس فلوریدا Legieza کشته شد در یک صبح زود به تصادف خودرو. مانند جولیان مشتاق او نیز فقط سی سال ، او برگ ،

Legieza پدر و پدر بزرگ نیز شده بود افسران پلیس.

"شوهرم, فلوریدا بود بهترین مرد من تا کنون ملاقات کرد" هدر Legieza گفت: Tennessean. "او تا به حال بسیاری از دوستان و خانواده که او را دوست داشتم. او دوست داشت جامعه از برنتوود و همیشه می دانستم که او می خواست می شود یک افسر پلیس است. به بهترین دوست من من شما را دوست دارم برای همیشه و من از دست شما."

ما باید افتخار مردان و زنان شجاع از اجرای قانون که افتاده اند در حین انجام وظیفه. آن است که یک بیانیه سیاسی برای انجام این کار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب