نسکار طناب دار داستان آسیب دیده و همه ما

وجود دارد هرگز یک طناب دار در گاراژ غرفه در حال استفاده توسط بابا والاس در آلاباما جاده سریع السیر در فلوریدا

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

وجود دارد هرگز یک طناب دار در گاراژ غرفه در حال استفاده توسط بابا والاس در آلاباما جاده سریع السیر در فلوریدا در هفته گذشته.

وجود دارد به جای یک طناب ساخته شده از طناب که متصل به درب گاراژ. بله آن نگاه مانند یک مینیاتور اما طناب دار طناب شد لوپ در پایان به شکل یک دسته به راحتی به جلو و پایین درب گاراژ. اگر چه زیبایی مانند یک حلقه ممکن است شبیه طناب دار وجود دارد صفر است و شواهد آن در نظر گرفته شده بود به عنوان یکی. ویدئوها و عکس ها نشان می دهد که حلقه وجود دارد برای ماه قبل از والاس انتساب به گاراژ انتساب ساخته بود که بر اساس جدول رده بندی فعلی و نه در هر فرد مشخص می شود.

کسی و یا گروهی از مردم خواست به این باور وجود دارد یک جنایت نفرت جریان و کسانی که بازیگران تمام شد خیلی خوشحال به ایجاد یک کمپین تبلیغاتی از آن.

نسکار میزبانی یک عملکرد برای سنین خود را به عنوان خیمه روروک مخصوص بچه ها در آغوش والاس و تحت فشار قرار دادند و ماشین خود را در یک تفرجگاه عشق و وحدت است.

موسیقی افزایش یافت و در پخش زنده با گوینده اعلام "نسکار رانندگان باید بسیج در سراسر بابا والاس ... پس از آنچه در اینجا اتفاق افتاده است دیروز بعد از ظهر. رانندگان ... و خدمه خود را ... بسیج در سراسر بابا والاس و تعداد 43 امروز چون دیروز بعد از ظهر یک طناب دار حلق آویز پیدا شد در گاراژ غرفه بابا مسابقه ماشین."

"یک نفرت قانون توسط کسی که" او ادامه داد.

نفرت قانون توسط کسی که در واقع.

کل روایت رانده شد یا خواسته یا ناخواسته توسط کلاهبرداران و غیر قابل قبول است.

پنج شنبه گذشته در تلاش برای صرفه جویی در چهره نسکار منتشر شد یک عکس از طناب. عکس نابود و لگدمال شده به طوری که درب گاراژ بود قابل مشاهده نیست و طناب به اندازه کافی نزدیک بود به دوربین به نظر می رسد به اندازه کافی بزرگ به طناب دار. آن را خالص فریب. خوشبختانه یک خبرنگار دستگیر دقیق عکس از بند ناف در هفته گذشته به تصویر می کشد که آن را به عنوان آنچه در آن است یک طناب درب جلو.

مجازات بسیار واقعی و جنایت وحشتناک و سیاه و سفید جامعه همچنان به احساس درد و صدمه دیده است که این کشور را میراث نژادپرستی به شکل دراورده شده بر آنها. تولید و یا سردستی انتشار یک نژادپرستانه و تهدید در این زمان خاص است که به سادگی بی رحمانه به کسانی که زندگی با ننگ بودن قربانی اقلیت.

به طور مشابه نشان می دهد که وجود دارد فعال نژادپرستانه و تروریستی در داخل یا اطراف این مرکز در آلاباما است که به بازیگران شک در هر مرد یا زن در این منطقه بدون علت. قطعا برای یک دوره از زمان کسی که مشغول به کار در گاراژ بود مشکوک. که به خودی خود خطرناک است — به خصوص در سال 2020 است.

این یک گاراژ درب بند ناف و مردم در نسکار مشخص است که دولت فدرال نیاز به نامیده می شود. در آمد FBI با 15 — بله 15 — عوامل به بررسی قساوت. آنچه باید آنها فکر می کردند که نسکار مقامات را به آنها نشان داد گاراژ درب بند ناف?

اگر تصویری از همبستگی در مسیر مسابقه دوشنبه گذشته بود که یک صفحه نمایش دوست داشتنی از وحدت ما نباید انگیزه تنبلی فرصت طلبی و خطرناک بی مسئولیتی توسط آمریكا کل بابا والاس طناب دار داستان به عنوان چیزی جز شرم آور و آسیب رساندن به کشور ما به خصوص در چنین لحظه در معرض خطر در تاریخ ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب