توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— فرماندار ویسکانسین, تماس پلیس, اصلاحات, اما هیچ جلسه ویژه.

— سیاه و روسای پلیس در کالیفرنیا تماس برای اصلاحات به افسران نظم و انضباط بیشتر به سرعت.

— کلیولند نظارت پلیس به بررسی شکایات در مورد دست زدن به تظاهرات.

— تولسا شهردار آسانسور مقررات منع رفت و آمد او تحمیل شده به منطقه اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی رالی.

___

MADISON, Wis. — رژیم صهیونیستی. تونی Evers نام در مجلس قانونگذاری ویسکانسین به ممنوعیت پلیس chokeholds و محدود کردن استفاده از زور در یک بسته از عدالت کیفری اصلاحات پرده برداری کرد روز جمعه به عنوان دولت جشن Juneteenth.

این فرماندار دموکرات نیست منظور یک جلسه ویژه برای بازگشایی سفارتخانه مقننه را به این طرح. مجمع حزب دموکرات و قانونی انجمن باید درخواست جلسه ویژه. Evers قدرت به تماس یکی به عنوان قانونگذاران جمهوری خواه.

تماس برای اصلاحات آمد به عنوان Juneteenth تعطیلات بود که مشاهده شد در سراسر ویسکانسین با راهپیمایی و تماس به عمل است. Evers خود پرده برداری بسته پیشنهادی در یک بیانیه مشترک با رژیم صهیونیستی است. سرهنگ ماندلا بارنز دولت اول معاون فرماندار. آنها در دفاع خواستار ویژه قوه مقننه جلسه چیزی است که آنها انجام داده ایم در مسائل دیگر مانند کنترل اسلحه. جمهوری خواهان را به سادگی برگزار شده و موکول به جلسات بدون در نظر گرفتن عمل است.

مجمع سخنران رابین Vos و رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در استانداری پیشنهادات.

___

دنور — مینه سوتا بازداشت مرد در کلرادو ظن تنظیم برخی از آتش سوزی است که نابود مینیاپولیس ایستگاه پلیس در طول تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حال بازگشت به خانه خود را دولت به صورت پیگرد قانونی.

بیست و دو سال دیلن شکسپیر رابینسون از حق خود چشم پوشی به رویه جلسات در دنور دادگاه فدرال در روز جمعه. او قادر خواهد بود به جای مبارزه بازداشت خود در دادگاه فدرال مینه سوتا که در آن او متهم است که با کمک و معاونت در جرم از آتش سوزی.

رابینسون دستگیر شد روز شنبه در پیست اسکی جامعه Breckenridge پس از اینکه در ابتدا به دنبال دنور.

___

سیاتل — هزاران نفر از مردم جمع آوری و در یک تجمع و راهپیمایی جمعه در سیاتل منطقه مرکزی یکی از چندین رویداد در اطراف شهر و منطقه به جشن Juneteenth.

سخنرانان در اوایل بعد از ظهر شامل بستگان افرادی که کشته شده توسط پلیس در سال های اخیر است.

“پسر من تا به حال رویاها و اهداف او عاشق رپ پاره وقت اما وقت چنگال بالابر راننده” استفانی ته گفت: حدود 19 سال Damarius ته که پلیس سیاتل به ضرب گلوله کشته و در سال 2017.

پلیس گفت که او به سرقت برده دونات آبجو و دیگر موارد از 7-یازده فروشگاه و سپس خود یک سلاح در یک کارمند. پلیس بلافاصله پس از تعقیب او بر پا به یک ساختمان که در آن افسر الیزابت کندی گفت: او یک تفنگ و او احساس می کرد چیزی به او ضربه بالستیک جلیقه قبل از او شروع به شلیک در او.

ته گفت: در سال های پس از او شده است به جلو و عقب به دادگاه و پلیس صوتی مطابقت ندارد چه پلیس گفته اند اتفاق افتاده است.

“پلیس به نوعی فکر می کنم آن را خوب به کشتن و هیچ مجازات برای آن” ته به جمعیت گفت. “هیچ افسر متهم شده است در اینجا در 30 سال ؟ که دیوانه است به جهنم به من. من با افتخار از تغییراتی که صورت گرفته است و من دعا می کنم بیشتر تغییر در راه است.”

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — سیاه و روسای پلیس, نمایندگی ادارات از سراسر کالیفرنیا روز جمعه خواستار تغییر دولت قانون به طوری که آنها می توانید بلافاصله آتش افسران به صورت فاحش رفتار با دلیل فرایند تجدید نظر تنها پس از این واقعیت است.

کالیفرنیا برخی از کشور سخت ترین پلیس قوانین انضباطی و تا آخر سال آن را به حال ملت پنهانی ترین پلیس قانون حفظ حریم خصوصی.

همراه با چانه زنی جمعی توافق روسای گفت که مانع از سریع اخراج افسران در مقایسه با موارد اخیر در آتلانتا و مینیاپولیس که در آن افسران اخراج شدند و حتی قبل از اتهامات جنایی آورده بودند برای جلوگیری از مردان است.

نمایندگان پلیس و اتحادیه های کارگری و رتبه بندی-و-فایل ماموران بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

___

کلیولند — تیم نظارت پلیس فرگوسن اصلاحات تحت حکم دادگاه را بررسی اقدامات ماموران و ناظران در طول تظاهرات اخیر بیش نژادی و بی عدالتی است.

Arlington, Virginia مبتنی بر نظارت بر حسن عدن ثبت اسناد پنجشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در کلیولند درخواست اطلاعات از شهر که اسناد و مدارک برنامه ریزی برای تظاهرات افسر استفاده از زور و جرم بازداشت سیاست.

دادگاه تشکیل پرونده می گوید: به نظر می آید “در میان گزارش ادعا بیش از حد/نیروی غیر ضروری عدم آمادگی فرماندهی و کنترل مناسب حفاظت شخصی تجهیزات برای افسران و همچنین نگرانی های دیگر.”

حسن پاسخ نمی دهند به پیام ها به دنبال نظر در روز جمعه. کلیولند نیست ارائه نظر و یا هر گونه مقامات برای پاسخ.

یک رضایت فرمان در محل قرار داده شد و در ژوئن 2015 پس از بررسی و داغدار گزارش از وزارت دادگستری است که در بر داشت یک “الگو و عمل ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد مردم و نقض حقوق مدنی.” لازم متعدد تغییر سیاست از جمله چگونگی و زمانی که نیروی استفاده می شود و چگونه افسران آموزش دیده و مجهز شده است.

استفاده-از-نیروی حوادث و افسر صدمات کاهش یافته است که از سیاست های جدید اجرا شد.

___

ST. LOUIS — راهپیمایی بزرگداشت Juneteenth در سنت لوئیس آغاز شد و در مناسب ترین مکان — این دادگاه که در آن درد اسکات پرونده بازی های محوری است که منجر به آزاد کردن بردگان.

یک نژاد مخلوط جمعیت چند صد نفر از مردم در یک روز گرم به علامت Juneteenth سنتی بزرگداشت تاریخ رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار. این سال را جشن خصوص معنی دار به ادامه اعتراضات بیش از خشونت پلیس. سنت لوئیس و حومه اطراف آن شده است این سایت از ده ها تن از راهپیمایی در حدود چهار هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

برندا الیس 55-year-old St. Louis County زن که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر اجرایی در مسترکارت گفت: ناآرامی های اخیر منجر به مارس با او 22 ساله پسر براندون.

“به عنوان یک مادر از یک آمریکایی آفریقایی تبار پسر من با این نوع ترس است که برخی از مادران همین حالا با زندگی” الیس گفت. “این یک فرصت برای نشان دادن فرزند من است که او مهم است که او مهم نیست و به جهان اجازه می دانم که آن زمان برای تغییر است.”

راهپیمایان راه می رفت از طریق گرما تنگ به شهرستان سنت لوئیس سالن که در آن آنها صادر شده یک لیست از خواسته ها که شامل defunding پلیس و بسته شدن معروف به سر می برند و غیر بهداشتی زندان است. یک آمریکایی آفریقایی پسر بچه, راهپیمایی با مادر برگزار می شود نشانه آن است که خواندن “من بعدی؟”

___

TULSA, Okla. — تولسا شهردار G. T. به bynum در روز جمعه لغو حکومت نظامی که صادر شد یک روز زودتر برای منطقه ای که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد یک کمپین تجمع است.

بیانیه ای در وب سایت شهر می گوید: سرویس مخفی ایالات متحده خواسته بود برای حکومت نظامی در نزدیکی BOK مرکز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است برای برگزاری این تجمع شنبه شب و سپس در روز جمعه خواسته است که حکومت نظامی برداشته شود.

به bynum صادر مقررات منع مردم در این منطقه شروع ساعت 10 شب پنج شنبه و جمعه و در ساعت 6 صبح روز جمعه و شنبه و از پایان تجمع روز شنبه تا ساعت 6 صبح جمعه از جمله کسانی که تا به حال معترضان وجود دارد.

“من تصویب مقررات منع رفت و آمد در درخواست از تولسا رئیس پلیس Wendell فرانکلین پس از مشورت با ایالات متحده و سرویس های مبتنی بر هوش آنها دریافت کرده بود,” به bynum در بیانیه ای گفت:. “امروز به ما گفته شد که حکومت نظامی است و دیگر لازم است تا من rescinding آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی قبل از آن جمعه که به او گفته بود به به bynum گفت که او خواهد بود وجود دارد هیچ منع رفت و آمد ،

Tulsa پلیس سروان. ریچارد Meulenberg گفت: کمپ حذف شدند از منع رفت و آمد در منطقه شنبه شب با هیچ مشکل و هیچ دستگیری.

___

NEW ORLEANS — جامعه و گروه های زیست محیطی برگزار شد Juneteenth مراسم در لوئیزیانا سایت باستان شناسان به عنوان احتمالا در گورستان برده آفریقایی آمریکایی ها هنگامی که در زمین کشت و زرع.

“من احساس مانند اجداد فریاد شادی در بهشت است. ما اجازه دهید آنها را می دانم که آنها را فراموش نکرده” گفت: سازمان شارون لوین از سنت جیمز محله گروه جامعه افزایش سنت جیمز. او گفت که او اولین Juneteenth جشن.

برگزار شد در بخشی از سایت که در آن FG لا LLC محلی عضو تایوان بر اساس فورموسا پلاستیک گروه را آغاز کرده است ساخت و ساز در $9.4 میلیارد شیمیایی پیچیده است.

یک فیلم کوتاه در افزایش سنت جیمز’ Facebook صفحه نشان داد حدود ده نفر اما لوین گفت: حدود 50 در این مراسم حضور داشتند برگزار شد پس از دولت های منطقه و درخواست تجدید نظر دادگاه را رد کرد FG لا استدلال است.

___

BATON ROUGE, La. — دانشگاه ایالتی لوئیزیانا است محروم به نام segregationist رئیس جمهور سابق از پردیس اصلی کتابخانه است.

روز جمعه عمل آمد و در عرض چند ساعت پس از LSU هیئت ناظران به اتفاق آرا رای به حذف آن.

یک کارگر با استفاده از دیلم و چکش به اعتصاب Troy H. میدلتون نام از ساختمان در باتون روژ پردیس. یک سخنگوی دانشگاه می گوید: یک پلاک و سینه تجلیل میدلتون نیز از سایت حذف شده.

منچستر شد LSU رئیس جمهور از سال 1951 تا 1962. میدلتون در اخبار و گزارش ها و نامه ها از وقت خود را به عنوان رئیس جمهور گفت: نمی خواهم سیاه و دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

LSU رییس جمهور موقت تام Galligan توصیه می شود به حذف نام پس از نشست با رهبران دانشجویی که نگرانی در مورد نابرابری و عدم تنوع در محوطه دانشگاه. Galligan همچنین متعهد به افزایش استخدام آفریقایی علمی و کارکنان استخدام دانش آموزان از رنگ و بودجه برای اقلیت های برنامه های.

___

مینیاپولیس — سابق NFL ستاره و فعال حقوق مدنی در khezri کمک به صندوق هزینه وکیل برای برخی از معترضان که دستگیر شده بودند در طول تظاهرات در روز پس از جورج فلوید مرگ است.

استار تریبیون روز جمعه گزارش داد که Kaepernick است حقوق خود را بدانید بنیاد اهدا کرده است آنچه را به عنوان “قابل توجهی” مجموع به وکلای سراسر کشور.

Kaepernick سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که در زمان زانو در سال 2016 در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس. او شروع به او حقوق خود را بدانید اردوگاه حقوقی دفاع ابتکار در میان اعتراضات گسترده پس فلوید مرگ است.

یک پیام در صندوق سایت می گوید: “زمانی که وجود بی عدالتی در جامعه ما این حق قانونی ما است به آدرس آن را به هر وسیله لازم است.”

صندوق نمی گویند چقدر پول مطرح شده است. بن Meiselas لس آنجلس حقوق مدنی وکیل و مشاور کل ابتکار عمل را به نام تلاش “قابل انجام با برخی از حرفه ای ها قانونی.”

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به Floyd گردن, نادیده گرفتن خود گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. که افسر متهم شده است با چند فقره از جمله قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران نیز به اتهام.

___

واشنگتن — چند Juneteenth راهپیمایی و تظاهرات در حال کار راه خود را از طریق این کشور با بسیاری از برنامه ریزی برای همگرا بعد در شب به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا سراسر از کاخ سفید است.

اعضای واشنگتن ویزاردز و عرفای تیم بسکتبال رهبری مارس به مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود. حیاط خلوت گروه افسانه ای purveyors از DC امضا go-go موسیقی راه اندازی نورد کنسرت در یک کامیون مسطح که به ریاست مرکز شهر به سوی کاخ سفید است.

“این هنوز یک اعتراض نه یک حزب” سازمان ران Moten گفت. “ما در حال صحبت کردن به مردم به عنوان ما بروید و با دادن اطلاعات همراه با موسیقی است.”

در خارج از کاخ سفید چند صد نفر جمع شده بودند به عنوان آسمان آبی شروع به دادن راه به طوفان ابرها.

“آنها می تواند کشتن رهبران ما! خداوند می داند آنها. اما آنها نمی تواند کشتن یک جنبش” فعال Joella رابرتز گفت: بیش از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. “آیا نمی شود می ترسم. این چیزی است که آنها رشد — ترس و جهل است.

___

شیکاگو — صدها نفر از مردم شرکت کننده در شادمانی و جشن پیاده روی را از طریق مرکز شهر شیکاگو در روز جمعه بخشی از رویدادهای سراسر شهر بود به علامت Juneteenth که یادآور رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

تجمع مردم قبل از اینکه یک روز صبح مه رقصید به موسیقی بازی توسط یک گروه راهپیمایی قبل از راهپیمایی صدها نفر به این شهر مرکز شهر حلقه. شرکت کنندگان نگهداری می شود تا فضای جشن و شعار و آواز خواندن در طول مسیر که پیچیده در نزدیکی شهرستان سالن.

Juneteenth حوادث در سراسر ایالات متحده در این سال ها می شود با فعالیت محور در سراسر کشور تظاهرات خواستار تغییرات در پلیس پس از مرگ سیاه مردان و زنان در برخورد با مأموران اجرای قانون.

“ماه مارس بود بسیار سرگرم کننده است. همه ما رقصید و جشن تعطیلات ما که مردم اغلب فراموش کرده ام در مورد” 24 ساله دنیس ریچاردز گفت: Chicago Sun-Times. “اما ما نیز در اینجا به تقاضای عدالت برای مردم ما که با عینک پلیس.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر دگرمن. Gov. Juliana Stratton و وزیر بهداشت ، Tammy Duckworth — همه دموکرات — در میان شرکت کنندگان از دیگر آوریل. آنها سفر در کنار تظاهر کنندگان حمل دو آگهی تحمل جورج فلوید نام و عکس به عنوان گروه زخم از طریق اعطای پارک.

___

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه اعلام کرد که Juneteenth خواهد بود تعطیلات رسمی برای کارگران شهرستان و دانش آموزان در سال آینده و این که این شهرستان را در قالب کمیسیون به بررسی تاریخ آن از تبعیض نژادی.

حتی بدون یک مقام رسمی, تعطیلات, نیویورک خارج شد مارک لحظه. ژاکلین فوربس جامائیکا مهاجرت از ملکه و گفت: او می خواهد Juneteenth به حمل یک معنی شبیه به جولای 4th.

“سیاه مردم آمد در اینجا در برابر خود خواهد شد و آمریکا آنچه در آن امروز است,” او گفت: بر روی پل بروکلین. “این چیزی است که ما نیاز به جشن می گیرند.”

___

بیشتر اخبار در مورد مرگ جورج فلوید در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو