لوول مرد کشته شده در سولزبری سقوط

SALISBURY — 51-سال لوول کرد به عنوان یک نتیجه از آسیب رنج می برد هنگامی که یک وانت رخ داد موتور سیکلت خود را د

توسط ATSHNEWS در 3 خرداد 1399

SALISBURY — 51-سال لوول کرد به عنوان یک نتیجه از آسیب رنج می برد هنگامی که یک وانت رخ داد موتور سیکلت خود را در تصادف چند خودرو در بزرگراه بین ایالتی 495 در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 95 روز جمعه بعد از ظهر با توجه به دولت ،

پلیس ایالتی گفت: برایان بری بود رانندگی یک سال 1998 VL1500 موتور سیکلت در I-495 شمالی فقط قبل از بزرگراه ادغام با I-95 در سولزبری زمانی که او کشیده به ميانه و به دلایل نامعلوم متوقف شد.

یک تویوتا کمری رانده شده توسط یک خانم 62 ساله داگلاس بود در خط سمت چپ در زمان و braked زیرا او بر این باور بری که قرار بود به او وارد خط, به گفته پلیس ایالتی.

2011 فورد روی f150 رانده شده توسط یک 77 سال از ترنر مین سپس منحرف به ميانه برای جلوگیری از ترمز کمری و در مراحل زده بری و موتور سیکلت خود را پرتاب بری بیش از guardrail به گفته پلیس ایالتی.

یک MedFlight هلیکوپتر پرواز بری از صحنه به مرکز پزشکی بث اسرائیل در بوستون که بری بود مرده به گفته پلیس ایالتی.

پلیس نمی انتشار اسامی دو نفر دیگر رانندگان درگیر است. وجود دارد هیچ دیگر صدمات گزارش شده و تمام درایور های باقی مانده در صحنه با توجه به دولت ،

هر دو خط از بزرگراه بسته بودند در این منطقه برای حدود 30 دقیقه.

سقوط همچنان تحت بررسی توسط پلیس ایالتی برخورد تجزیه و تحلیل و بازسازی بخش های دولتی پلیس صحنه جرم, خدمات, بخش و شهرستان اسکس ایالت کارآگاه پلیس واحد با توجه به دولت ، سالزبری و ماساچوست پلیس آتش نشانی و اورژانس و MassDOT کمک در صحنه است.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن