آخرین: چه کسی می گوید که شیوع اضافه کردن به زایمان خطر مرگ

توسط آسوشیتد پرسلندن — رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت که این بیماری همه گیر تسریع در کشورهای در حال توسعه از حقو

توسط ATSHNEWS در 23 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

لندن — رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت که این بیماری همه گیر تسریع در کشورهای در حال توسعه از حقوق خود به ویژه نگران coronavirus' نامتناسب تلفات در جمعیت های خاص از جمله زنان در "افزایش خطر" مرگ در هنگام زایمان.

دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که به خصوص در مورد "تاثیر بر روی افرادی که در تلاش برای دسترسی به خدمات بهداشتی و...کودکان و نوجوانان است."

Tedros گفت: این بیماری همه گیر است و ضعف نظام سلامت در بسیاری از کشورها و هشدار داد که بسیاری از زنان "افزایش خطر" مرگ در هنگام زایمان.

Tedros گفت: U. N. آژانس بهداشت به تازگی به بررسی خطر ابتلا به مادران, پخش كردن, coronavirus به نوزادان و به این نتیجه رسیدند که از مزایای تغذیه با شیر مادر بیشتر از خطرات ناشی از انتقال ویروس از جمله در میان زنان با مشکوک یا تایید COVID-19.

او می گوید که او نیز در مورد افراد جوان که ممکن است در معرض اضطراب و افسردگی اشاره کرد که در برخی از کشورها بیش از یک سوم از نوجوانان دریافت کمک سلامت روان به طور انحصاری در مدرسه.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— هند پایتخت crematoriums ضعف با ویروس مرده

— همسر رئیس جمهور اوکراین است coronavirus جدا شده از خانواده

— کمرنگ جلوه دادن ویروس در معرض خطر تهمت بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول

— بیش از دو دوجین سازمان امداد بین المللی گفته اند که دولت آمریکا آنها را "به طور فزاینده ای نگران" است که "به آمریکا کمک های بشر دوستانه رسیده است و کسانی که در خط مقدم" از بیماری همه گیر کوروناویروس که تعداد موارد جدید میدارد تا سرعت در برخی از جهان شکننده ترین مناطق.

— بازماندگان COVID-19 در حال اهدای خون پلاسما در droves به امید آن کمک می کند تا دیگر بیماران بهبود می یابند از coronavirus. و در حالی که هیئت داوران هنوز هم در حال حاضر دانشمندان در حال آزمایش اگر کمک های مالی ممکن است همچنین در جلوگیری از عفونت در وهله اول.

— در میان متعدد در مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده است که به تازگی تجربه کرده coronavirus شیوع بیماری مهاجر کارگر جوامع در فلوریدا. ایممکلی یکی از آنها است. فقیر شهر 25,000 شمال باتلاقی تبدیل به یک نقطه داغ با موارد بیش از دو برابر در دو هفته گذشته.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

واشنگتن — وزارت امور خارجه می گوید آن است که شروع به سطح شیب دار بالا گذرنامه عملیات و در حال کار بر روی یک پرونده در حدود 1.7 میلیون برنامه های کاربردی است که به تعویق افتاده اند با شیوع کروناویروس.

گذرنامه عملیات بودند مدرج در ماه مارس به دلیل COVID-19. وزارت امور خارجه بوده و پردازش برنامه های کاربردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی پرسنل نظامی و افرادی که نیاز به سفر به دلیل یک زندگی یا مرگ اضطراری است.

دستیار وزیر امور خارجه در امور کنسولی امور کارل Risch به خبرنگاران گفت: روز جمعه که بیشتر گذرنامه کارکنان سازمان را آغاز کرده اند که بازگشت به کار و پرسنل اضافی را نیز آورده شود برای کمک به روند برنامه های کاربردی که برخی از آنها شده اند در انتظار از فوریه.

Risch گفت: آنها امید برای تکمیل حدود 200000 نفر در هر هفته و از بین بردن انباشت ارائه virus می تواند به افزایش دوباره و وزارت خارجه لازم نیست دوباره به مقیاس عملیات. پاسپورت آژانس کارکنان نمی توانید از خانه کار می کنند به دلایل امنیتی.

ایالات متحده به طور معمول در فرآیندهای حدود 18 میلیون گذرنامه در سال است.

___

سالت لیک سیتی — یوتا کالیفرنیا ، گری هربرت می گوید او را "مکث" بلند کردن اجسام از ویروس های اضافی مربوط به محدودیت در اکثر نقاط دولت پس از رای مثبت COVID-19 آزمون سر به فلک کشید در هفته های اخیر.

این دیرین فرماندار روشن ساخته شده است هر چند که او به هیچ وجه قصد معکوس و البته قرار دادن محدودیت در کسب و کار مانند سالن های ورزشی و رستوران و سالن که اجازه داده شد برای بازگشایی است.

هربرت گفت: پیش از تصمیم به سهولت محدودیت بود و یکی از دلایلی که چرا یوتا است 5.3% نرخ بیکاری برای هفته پایان مارس 30 دوم-پایین ترین در ایالات متحده پس از, داکوتای جنوبی, با توجه به وزارت کار داده است.

"ما نه بسته کردن اقتصاد و به تبع آن اقتصاد ما این است که خیلی بهتر از امروز بیش از هر دولت دیگر در آمریکا," او گفت:.

___

کپنهاگ, دانمارک — نروژ دولت می گوید این است که نگه داشتن محدودیت های مسافرتی در محل برای بازدید کنندگان از سوئد که نه تحمیل یک مستند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نروژی نخست وزیر Erna Solberg روز جمعه گفت که بیش از 1600 کیلومتر-طولانی (994-مایل طولانی) مرز بین کشورهای اسکاندیناوی باقی خواهد ماند بسته شده است.

Solberg گفت: تنها استثنا خواهد بود Gotland, سوئد جزیره در دریای بالتیک که در آن نرخ تولید مثل عفونت ها کم بود.

او گفت: "من می دانم این یک ناامیدی بزرگ است. اما این محدودیت ها بر اساس معیارهای عینی که برای همه یکسان."

بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی سوئد مقامات توصیه ساکنان به عمل اجتماعی فاصله و تنها ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است. ملت مدارس, کافه ها و رستوران ها هرگز بسته در طول بیماری همه گیر.

___

مادرید — اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa اعلام کرده است که گالیسیا را تبدیل به کشور اول منطقه به قراضه دشوار محدودیت در حرکت بودند که به تصویب رسید به بنیادی جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

Illa روز جمعه گفت که شمال غربی منطقه حرکت خواهد کرد هفته آینده به آنچه که دولت, تماس, "the new normal" زمانی که برخی از قوانین مانند پوشیدن ماسک صورت اجتماعی فاصله ممکن است در محل باقی می ماند.

دولت امیدوار است این کشور تمام خواهد شد در جدید "عادی" در ماه ژوئن 21. قوانین را نمی توان به طور کامل کاهش یافته و تا زمانی که این بیماری همه گیر اعلام شده است بیش از.

Illa گفت: بیشتر مناطق حرکت خواهد کرد هفته آینده به فاز 3 از کاهش محدودیت — مرحله نهایی قبل از "طبیعی است." او گفت که 70 درصد از جمعیت اسپانیایی خواهد بود در فاز 3.

اسپانیا مبهوت بلند کردن اجسام از آن مستند به عنوان مناطق مختلف دیدار با اهداف از قبیل سقوط تعدادی از عفونت های جدید و ظرفیت بیمارستان.

___

کیف اوکراین — همسر رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy می گوید: او شما با رمان coronavirus.

بانوی اول اولنا Zelenska نوشت: در یک Instagram ارسال در روز جمعه که شوهر و فرزندان خود را آزمایش منفی است.

او گفت که او احساس می کند خوب است که دریافت درمان سرپایی است و جدا از خانواده "به منظور قرار دادن آنها در معرض خطر است."

اوکراین تا کنون گزارش شده بیش 29,000 تایید coronavirus موارد از جمله 870 مرگ و میر. دولت آغاز شده و به تدریج کاهش مستند محدودیت در اواخر ماه مه با از سرگیری حمل و نقل عمومی و بازگشایی مراکز و سالن های ورزشی.

___

تالاهاسی فلوریدا. — فلوریدا بیش از 69,000 تایید COVID-19 موارد بعد از یک روز پرش تقریبا 1,700 است که تا کنون دولت بزرگترین واحد-روز افزایش دهد.

دولت نیز گزارش داد در مجموع تقریبا 2,850 coronavirus مرگ مربوط به پنج شنبه. در حالی که برخی از افزایش موارد است که با توجه به گسترش آزمایش درصد از تست مثبت از رشد 2.3% دو هفته پیش به بیش از 4% در این هفته است.

جدید caseload اعلام شد, همان روز که جکسون رسما از نام جدید سایت از این سال جمهوریخواه.

___

نر مالدیو – مالدیو را بیشتر استراحت coronavirus محدودیت از دوشنبه اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود در طول روز.

اقیانوس هند الجزایر شناخته شده برای بالا پایان استراحتگاه گزارش کرده است 1,976 موارد و هشت مرگ و میر.

تا کنون دولت صادر کرده است سه پاس در هر خانواده هر یک به مدت دو ساعت از خروجی هر هفته. آرام قوانین اجازه می دهد مردم را به بیرون رفتن بدون اجازه از 5.m به 10 p. m.

پارک ها و فضاهای عمومی و مغازه ها را بازگشایی در حالی که رستوران می تواند تنها ارائه مواد غذایی.

دولت برنامه ای برای بازگشایی برای مسافرت های بین المللی و همچنین مدارس و ادارات و مساجد و ناهار خوردن در رستوران ها در ماه آینده.

___

لندن — خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در COVID-19 همه گیر هستند خواستار مستقل تحقیقات راه دولت بریتانیا به کار گرفته شده در این بحران است.

Ign از COVID-19 خانواده های داغدیده برای عدالت UK گروه به بی بی سی گفت که مرگ پدرش مانع شده اند می تواند "اگر همه چیز به کار گرفته شد در یک شیوه ای متفاوت.'

او می گوید که پدر او "تنها 56 بنابراین او رفته راه راه قبل از زمان خود است."

این گروه با برخی از 450 اعضای نوشته شده به نخست وزیر بوریس جانسون و به وزیر بهداشت مت Hancock خواستار یک پرس و جو.

وکیل برای این گروه Elkan Abrahamson می گوید محدودی پرس و جو مورد نیاز بود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل بحران هنوز ادامه دارد.

او می گوید: "در این صورت اگر آن را مدت زمان طولانی تر زندگی می کند از دست خواهد رفت."

___

پکن — چین سرمایه تعلیق برنامه ای برای راه اندازی مجدد کلاس برای سه سال اول مدرسه ابتدایی هفته آینده در میان گزارش موارد جدید ابتلا به جامعه انتقال در این شهرستان است.

پکن شهرداری از دولت گفت که می خواهد برای اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان.

مقامات محلی روز پنجشنبه اعلام کرد یک زن 52 ساله در حال تبدیل شدن به شهرستان را اولین مورد تایید شده از انتقال محلی در هفته پس از او وارد شده به تنهایی در یک کلینیک شکایت از تب.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: یکی دیگر از موارد COVID-19 تایید شد در پکن در روز جمعه.

مردی که تشخيص پنج شنبه اعلام کرد تا به حال گزارش بازدید از یک بازار در ژوئن 3. این سالن که در آن او خرید در حال حاضر بسته شده برای ضد عفونی رسانه های دولتی گزارش شده است. آن روشن نیست اگر یک اتصال وجود دارد بین سه مورد جدید.

___

ایروان, ارمنستان — مقامات ارمنستان را تمدید وضعیت اضطراری برای یک ماه دیگر و تا تاریخ 13 ژوئیه گفت coronavirus همچنان باقی می ماند را انتخاب کنید.

این کشور مقامات بهداشتی گزارش داده اند که در مجموع 15,281 مورد تأیید و 258 مرگ و میر در میان جمعیت آن نزدیک به 3 میلیون نفر است. تا کنون تنها 5,639 مردم بهبود یافته اند.

ماه گذشته با وجود ادامه وضعیت اضطراری ارمنستان مقامات کاسته برخی از ویروس های مربوط به محدودیت بازگشایی حمل و نقل عمومی ورزشگاه مهد کودک ها و رستوران ها.

در اواخر ماه مه نخست وزیر Nikol Pashinian گفت: شیوع بیماری بود ، یک هفته بعد او اعلام کرد که او و خانواده اش رو آلوده با ویروس. هفته گذشته Pashinian گفت: آنها تا به حال بهبود است.

___

بانکوک — تایلند اعلام کرده است کاهش بیشتر از محدودیت هایی که اعمال شده برای مبارزه با گسترش COVID-19 از جمله اجازه می دهد برخی از مدارس برای بازگشایی و دور انداختن یک حکومت نظامی.

اقدامات جدیدی در نظر گرفتن اثر دوشنبه به دنبال بیش از شش هفته است که در آن روزانه افزایش COVID-19 موارد معمولا کمتر از 10 و تقریبا تمام عفونت های جدید نشات گرفته از خارج از کشور.

اجتماعی آسان تر خواهد شد چون رستوران ها دیگر نمی خواهد ممنوع از خدمت به الکل هر چند میله بسته باقی می ماند.

پروازهای بین المللی به حالت تعلیق باقی می ماند و تا پایان این ماه در حالی که دولت ponders چگونه به تدریج بازگشایی گردشگری بخش عمده ای از ستون های اصلی اقتصاد است.

___

رم — لیگ برتر جوزپه کونته است که مورد سوال توسط دادستان بررسی فقدان یک مستند از دو شهر در لومباردی را برگامو استان در آغاز ایتالیا شیوع کروناویروس.

پزشکان و virologists باید گفت دو هفته تاخیر در quarantining الزانو و نمبرو مجاز ویروس به گسترش در برگامو که دیدم 571 درصد افزایش در مرگ و میر بیش از حد در ماه مارس نسبت به میانگین پنج سال گذشته است.

منجر دادستان ماریا کریستینا روتا وارد با یک تیم از مشاوران صبح روز جمعه در لیگ برتر را در رم پالازو Chigi. در علاوه بر این به کونته او انتظار می رود به سوال بهداشت و داخلی وزیران.

ایتالیا و ثبت آن در اول داخلی مورد Feb. 21 در لمباردی, استان لودی و 10 شهر در استان شد و بلافاصله قفل شده است و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش.

الزانو و نمبرو ثبت نام خود را برای اولین بار موارد دو روز بعد در فوریه. 23 اما دولت نمی قرنطینه آنها را به مدت دو هفته تا تمام لمباردی قفل شده بود 7 مارس. کونته گفت: La Stampa روزانه که او عمل بر اساس علم و وجدان."

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی در صدر بیماری های عفونی متخصص مطرح شده زنگ هشدار بیش از سرعت coronavirus انتقال در پر جمعیت پایتخت منطقه که در آن حدود 30 تا 50 عفونت های جدید گزارش شده در هر روز از اواخر ماه مه.

Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: میانگین infectiousness از حامل ویروس در سئول شهری منطقه در حدود سه برابر بیشتر از بقیه کشور است.

او گفت: پایه تولید مثل تعداد حامل ویروس — که اقدامات تعدادی از عفونت های ناشی از یک فرد در پایتخت منطقه رسیده به عنوان بالا به عنوان 1.7 یا 1.8 در هفته های اخیر. هر تعداد بالای 1 نشان می دهد یک بیماری همه گیر در حال رشد.

او التماس کرد با سئول ساکنان به خانه ماندن بیش از آخر هفته گرفت و گفت که "نگرانی بالا" که افزایش فعالیت عمومی خواهد منجر به یک گردش ویروس.

سلامت کارگران در تلاش برای ردیابی صدها نفر از عفونت های مرتبط با تجارت الکترونیک کارگران اجتماعات کلیسا سالمندان درب-به-درب فروشندگان و clubgoers.

___

لندن — سه هواپیمایی راه اندازی کرده اند اقدام قانونی علیه دولت بریتانیا توصیف این کشور به طرح قرنطینه بیشترین ورودی مسافران به عنوان "ناقص است.'

بریتیش ایرویز easyJet و Ryanair می گویند در یک بیانیه جمعه که قرنطینه خواهد شد که یک "اثر مخربی بر گردشگری و اقتصاد گسترده تر. شرکت های هواپیمایی می خواهند دولت را به readopt آن سیاست های قبلی که در آن قرنطینه محدود بود به مسافران از خطر بالا در کشور است.

قرنطینه اقدامات اعمال شده در این هفته تصریح می کند که تمام مسافران — نوار یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا مانند رانندگان کامیون یا پزشکی کارگران باید با پر کردن یک فرم جزئیات که در آن آنها را از خود جدا برای دو هفته. نیاز اعمال می شود بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال انگلستان شهروندان یا نه و کسانی که موفق به تطابق می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

قرنطینه تحمیل شد و پس از یک بحث داغ در مورد اینکه آیا آن را کمک خواهد کرد, انگلیسی, تلاش برای tamp پایین شیوع و یا به سادگی مهر از هر گونه امیدوار است که صنعت گردشگری را بهبود می یابند در پی ماه از مستند.

___

مانیل فیلیپین — رئیس جمهور رودریگو Duterte وعده داده شده توسط خود را همتای چینی که فیلیپین "به عنوان یک همسایه" خواهد بود اولویت بندی زمانی که چین قادر به توسعه یک واکسن علیه COVID-19.

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو روز جمعه گفت که Duterte کردم اطمینان از رهبر چین در اواخر روز پنجشنبه تماس تلفنی که 38 دقیقه به طول انجامید.

رقو گفت: Xi مطمئن Duterte از "کشور خود تعهد به واکسن در دسترس برای همه اضافه کرد که فیلیپین به عنوان یک همسایه دوست قطعا یک اولویت است."

___

اسلام آباد — پاکستان گزارش کرده 107 بیشتر COVID-19 کشته و 6,397 موارد جدید, بالاترین, تک-روز افزایش دهد.

آن را به ارمغان آورد پاکستان شمارش به 2,463 مرگ و میر در میان 125,933 موارد تایید شده.

دولت روز جمعه گفت که 40,247 بیماران بهبود یافته اند.

کارشناسان می گویند که پاکستان ممکن است شاهد افزایش بیشتر در COVID-19 موارد است. آنها می گویند این بیماری گسترش یافته در سراسر کشور پس از ماه گذشته زمانی که نخست وزیر عمران خان کاسته مستند گفت: او آن را انجام برای نجات اقتصاد بیمار و مردم از گرسنگی و فقر است.

اقتصاد پاکستان خواهد قرارداد در سال مالی پایان 30 ژوئن برای اولین بار در سال 68 به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر.

___

لندن — آمار و ارقام رسمی نشان می دهد که اقتصاد بریتانیا کاهش عظیم 20.4% در ماه آوریل اولین ماه کامل که کشور در آن coronavirus مستند.

دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که تمام مناطق از اقتصاد ضربه شد, به ویژه در, بارها, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین.

جاناتان Athow معاون ملی آمار اقتصادی آمار گفت: آوریل سقوط است "بزرگترین انگلستان تا به حال دیده" و "تقریبا 10 برابر بزرگتر از شدیدترین قبل از COVID-19 افتد."

آوریل کاهش شرح زیر است 5.8% انقباض در ماه مارس است. در آوریل اقتصاد بود حدود یک چهارم کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه است.

انگلستان قرار شد مستند در مارس 23 و محدودیت های به آرامی کاسته شود. روز دوشنبه غیرضروری مغازه ها مانند فروشگاه های بزرگ و خرده فروشان الکترونیکی هستند که با توجه به بازگشایی شده است.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا نخست وزیر انتظار دانشجویان بین المللی آغاز خواهد شد بازگشت در ماه جولای با وجود هشدارهای نژادپرستی از چین است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: پس از نشست فدرال رهبران دولت در روز جمعه که دانشجویان بین المللی اجازه داده می شود برای آمدن به استرالیا تحت برنامه های تایید شده برای مطالعه در نامزد موسسات.

موریسون گفت که او انتظار می رود تمام مرزهای دولتی به بازگشایی در ماه جولای با استثنای احتمالی غرب استرالیا.

دانشجویان بین المللی بوده است استرالیا پر سود ترین صنعت پس از استخراج با چین بزرگترین منبع از دانشجویان خارجی است.

چین این هفته هشدار داد شهروندان خود را از این خطر همه گیر مربوط به نژاد پرستی اگر آنها سفر به استرالیا. ماه گذشته چین ممنوع واردات گوشت گاو از استرالیا به پایان رسید و تجارت در استرالیا جو از طریق عظیم تعرفه در آنچه که به طور گسترده ای به عنوان تلافی استرالیا خواستار رسیدگی به این بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه Marise Payne روز جمعه متهم چین از "دروغ" را از طریق آن نژادپرستی هشدار. موریسون گفت که او نگران نیست که دولت چین هشدار می تواند در جلوگیری از دانشجویان چینی.

___

دهلی نو— هند coronavirus caseload تبدیل شده چهارم-بالاترین در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 موارد جدید در عین حال یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله.

هند در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد به در برای ماه Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این موارد جدید رز هند پس از بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و تولید و اماکن مذهبی.

مترو مدارس و سینما باقی می ماند بسته شده است.

افزایش گزارش جمعه مطرح هند را تایید موارد به 297,535 با 8,498 مرگ و میر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 56 موارد جدید COVID-19 به عنوان کشور همچنان به حیات ویروس متمرکز در پایتخت منطقه است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 12,003 موارد و 277 مرگ و میر. آن را می گوید 10,699 مردم که تا کنون منتشر شده از بیمارستان پس از بهبودی اما 1,057 نفر دیگر باقی می ماند در درمان است.

حداقل 45 از موارد جدید گزارش شده از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند. مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای پیگیری انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توان به ماندن در خانه.

___

رنو نوادا — نوادا بهداشت مقامات نزدیک به نظارت های اخیر چشم انداز مثبت در تایید COVID-19 موارد ایالت از جمله یکی از بزرگترین روز افزایش به تاریخ در رنو منطقه گزارش شده پنج شنبه.

اما دولت پاسخ مدیر نیست متقاعد موج دوم شیوع کروناویروس وارد کرده است.

نوادا COVID-19 پاسخ مدیر کالیب قفس می گوید دولت دیده می شود بالاتر از متوسط افزایش روزانه موارد مثبت این هفته و با تجربه شش روز متوالی از یک افزایش در تعداد موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. او می گوید اخیر سنبله چهارم بالاترین سطح خود از این بیماری همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس در نوادا که در حال حاضر نزدیک به 10,400 موارد و 458 مرگ و میر.

اما قفس می افزاید که "ارزیابی ما بر اساس این اطلاعات است که ما در حال دیدن شواهدی از موج دوم COVID-19 در ایالت نوادا نشده است."

___

پکن — چین گزارش کرده است هفت جدید کروناویروس موارد از جمله اولین نمونه از انتقال محلی در پکن در هفته.

مقامات روز جمعه گفت که دیگر شش مورد همه آورده بودند به کشور توسط شهروندان چینی از ورود از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

مقامات در پکن می گویند محلی منتقل می شود مورد شامل 52 ساله که وارد به تنهایی در یک کلینیک نمایش متناوب تب اما هیچ علائم دیگر. او به سرعت تشخیص داده شده به عنوان داشتن COVID-19 باعث مقامات برای منزوی کردن اعضای خانواده و سر و سامان anti-virus اقدامات در محله خود.

مرد گفت که او تا به حال نه چپ پکن پکن برای بیش از دو هفته و تا به حال نشده در تماس با هر کسی که از خارج از شهرستان است.

___

گراهام, N. C. — یک کارولینای شمالی قاضی دستور داده است تا یک انبار ماشین آهنگ برای توقف مسابقه پس از مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد که بزرگ آخر هفته جمعیت در اخیر مسابقات نقض یک حکم اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. Roy کوپر با هدف مهار گسترش coronavirus.

قاضی موافقت پنج شنبه به موضوع ضابط موقت به منظور جلوگیری از آس جاده سریع السیر در شهرستان Alamance از برگزاری بیشتر حوادث در حال حاضر.

در اوایل این هفته دولت وزیر بهداشت به نام مسیر یک "خطر قریب الوقوع" دستور داد آن را بسته و گفت: اپراتورها به اعلام بسته شدن publicly. هیچ شواهدی وجود دارد که صاحبان بود که پس از officals دادگاه خواست تا به مداخله.

فرماندار محدودیت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus حد هوای اجتماعات به 25 نفر.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو فرماندار می گوید او را بلند تقریبا تمام محدودیت ها با هدف مهار coronavirus موارد که به معنی سواحل کلیساها و کسب و کار در سراسر خاک ایالات متحده را بازگشایی پس از سه ماه تعطیلی.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez و گفت: این تغییرات رخ خواهد داد با شروع هفته آینده. او می گوید: کسب و کار از جمله ورزشگاه و سینما خواهد بود و مجاز به کار در هفت روز هفته.

با این حال او می گوید: یک شبه حکومت نظامی در محل باقی می ماند برای دو هفته با مردم در مورد نیاز به داخل از 10 شب تا 5 صبح

فرماندار همچنین می گوید که پورتوریکو آغاز خواهد شد استقبال گردشگران دوباره شروع جولای 15 و فرودگاه نیز ادامه خواهد داد.

___

ژنو — ژنو نقطه عطفی معروف ترین های قوی چشمه معروف به جت d'ادو است اخراج بازگشت تا پس از 83 روز توقف در میان گسترده مستند اقدامات برای شیوع کروناویروس.

این طولانی ترین جمله مکث پس از اسپری شروع عملیات در سال 1951. رئیس ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی در یک مراسم بازگشایی پنج شنبه که کاملی اخیر کاهش اقدامات محدود کننده به عنوان مورد فقره COVID-19 کاهش یافته است به طور چشمگیری در سوئیس.

ژنو سودمند است که در عمل جت d'ادو گفت: آن را خاموش مارس 20 "به تجسم مستند و مرتبط با اقدامات بهداشتی و همچنین برای محافظت از کارکنان درگیر در آن عملکرد مناسب."

چشمه شاخه تا 140 متر (460-پا) پر از آب بر روی دریاچه ژنو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن