آخرین: کاخ سفید را محدود می کند ویروس task force شهادت

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کاخ سفید محدود coronavirus وظیفه نیروی شهادت.

— سنا بازگشایی در کنگره تا حد زیادی توقیف توسط ویروس.

— دیوان عالی کشور بی سابقه بیش از تلفن.

— مبارزه با بیش برزیل رهبر Bolsonaro ویروس تست.

— برخی از کسب و کار در کالیفرنیا می تواند بازگشایی جمعه با محدودیت.

___

واشنگتن — کاخ سفید یادداشتی به کمیته های کنگره می گوید: هیچ یک از اعضای دولت coronavirus نیروی کار ممکن است موافق به شهادت در کاپیتول هیل مگر اینکه ظاهر است به صراحت تایید شده توسط رئیس جمهور رئیس ستاد.

دموکرات ها در حال پریشان در محدودیت در جمع آوری اطلاعات در مورد کشور, پاسخ به همه گیر. این یادداشت به شرح زیر کاخ سفید حرکت می کند برای جلوگیری از Dr. Anthony Fauci از شهادت قبل از یک خانه پنل در حالی که به او اجازه می دهد به نظر می رسد هفته بعد در مجلس سنا شنوایی.

سنا برگزار شد با مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان در حالی که خانه های تحت کنترل دموکرات ها.

___

واشنگتن — در ادامه بازگشایی در یک کنگره تا حد زیادی توقیف توسط coronavirus اما چشم انداز برای اقدام سریع در یک بسته کمک های جدید نامشخص است.

قانونگذاران در صورت عمیق تر شدن بحث ملی بیش از چگونه به مقابله با همه گیر مرگبار و اقتصادی آن ویرانی. سنا جمهوری خواهان تمایلی به صرف پول بیشتر در ویروس امداد. آنها امید به بازگشایی تدریجی از اقتصاد را کاهش دهد و نیاز به کمک های بیشتر اما مجلس نانسی پلوسی است که انتظار می رود به زودی پرده جدید امداد بسته است.

100 سناتور در حال برگزاری برای اولین بار از ماه مارس است. خانه دور ماندن در دستورات پزشک با توجه به خطرات بهداشتی.

___

واشنگتن — دادگاه عالی ساخته شده است تاریخ با شنیدن استدلال های تلفنی و اجازه می دهد جهان به گوش دادن به زندگی می کنند هر دو برای اولین بار.

استدلال روز دوشنبه اساسا با مشخصات بالا در کنفرانس تماس با نه قضات و دو استدلال وکلا. جلسه رفت قابل ملاحظه ای هموار. که قابل توجه برای یک دادگاه عالی است که تمسک به سنت و تنها با اکراه به تغییر آن عمل می کند.

دادگاه عالی تا به حال در ابتدا به تعویق افتاد استدلال در 20 مورد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما قضات در نهایت تصمیم به شنیدن 10 مورد از طریق تلفن بیش از شش روز در این ماه.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro می گوید او دو بار آزمایش منفی برای coronavirus اما بسیاری از جمله یک قاضی فدرال دهند و او به اشتراک گذاری نتایج واقعی.

هنوز هم رهبر خودداری کرده است. سورئال بن بست آخرین سریع در یک نبرد گسترده تر بین یک رئیس جمهور که بارها آزمایش محدودیت های قدرت و نهادهای دموکراتیک.

نگرانی وجود دارد که به عنوان Bolsonaro را هل می تواند جرقه یک بحران قانون اساسی. Bolsonaro همواره به عنوان coronavirus همه گیر است و به شدت با انتقاد از تلاشهای فرمانداران و شهرداران برای تحمیل اقدامات لازم برای کنترل این ویروس گسترش به جای دفاع برای بسیاری از افراد به بازگشت به کار.

اما دادگاه بارها و بارها محدود او در این موضوع ،

___

سنگ چخماق, Mich. — یک زن و شوهر و پسر بالغ شده اند به اتهام قتل در تیراندازی مرگبار یک گارد امنیتی که حاضر به اجازه دختر او را وارد یک خانواده فروشگاه دلار در میشیگان بدون ماسک صورت.

Calvin Munerlyn کشته شد جمعه در فروشگاه در سنگ چخماق است. Genesee County دادستان دیوید Leyton روز دوشنبه گفت که Munerlyn گفت Sharmel تیگ دختر که او را ترک کنند مگر اینکه او را در یک ماسک. تیگ استدلال با Munerlyn قبل از ترک. دو مرد بعد آمد به فروشگاه. یکی از مردان شات Munerlyn.

تیگ بازداشت شده است. پلیس به دنبال شوهر و پسر او.

___

SAN FRANCISCO — San Francisco پلیس را می پوشند خنثی پوشش صورت برای خنثی کردن یک جنجال برانگیخت زمانی که ماموران فرستاده شده به گشت زنی در اعتراض به تن ماسک آراسته با “خط نازک آبی رنگی” پرچم.

رئیس پلیس بیل اسکات گفت: ماموران در یک ایمیل که به نظر او پرچم آبی و خط خطی “معنی دار بیان به افتخار افتاده افسران.” اما او می گوید: برخی ممکن است درک این نماد به عنوان “تفرقه و بی احترامی است.”

اتحادیه پلیس دستور و توزیع ماسک های مزین با پرچم آبی با راه راه آبی در سراسر وسط نماد همراه با آبی زندگی مهم جنبش است.

___

فلاگستاف Ariz. — وزارت خزانه داری ایالات متحده هنوز به ارسال پرداخت به قبیله ای دولت از coronavirus امداد بسته تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

آژانس می گوید آن را ندارد چگونه تعیین می شود به اختصاص 8 میلیارد دلار در بودجه بود که در کنار مجموعه ای از قبایل. آژانس می گوید که ارسال خواهد شد جزئیات بیشتر در وب سایت خود را, اما هیچ چیز به نظر می رسد که از دوشنبه.

وزارت خزانه داری است که شکایت توسط قبایل به دنبال نگه داشتن پول از دست آلاسکا بومی شرکت های بزرگ. قبایل و دولت فدرال مخالف بر تعریف از “قبیله” بود که شامل بسته امداد.

___

یوبا سیتی, کالیفرنیا. — در میان بیشتر تمرد از دولت های محلی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی کردند و با محدودیت برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این طرح تحت مرحله دوم استاندار چهار نقطه بازگشایی برنامه اجازه می دهد تا خرده فروشان مانند لباس فروشگاه کالاهای ورزشی و گل را به از سرگیری عملیات با منظقه وانت.

آن را بلافاصله عبارتند از ناهار خوردن در غذا خوردن در رستوران ها و بازگشایی دفاتر که قبلا اظهار داشت: فاز 2 طرح.

Newsom گفت: یک عنصر اصلی برای ورود به فاز 2 است که توانایی برای مقامات بهداشتی برای تست و انجام تماس با ردیابی از عفونت.

وی به عنوان کسب و کار در دو Northern California counties بازگشایی شد. یوبا و شهرستان سوتر به دنبال هفته گذشته منجر روستایی Modoc شهرستان در میان فشار به راه اندازی مجدد کالیفرنیا و اقتصاد و حتی به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 ادامه خواهد داد.

Newsom شش هفته سفارش مورد نیاز نزدیک به 40 میلیون نفر باقی می ماند بیشتر در خانه است.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که او مطمئن است که ایالات متحده خواهد شد پیوستن به جهانی تعهد برای تحقیق برای پیدا کردن واکسن جدید کروناویروس.

رهبران جهان و سازمانها و بانک ها در روز دوشنبه متعهد به 7.4 میلیارد یورو (8 میلیارد دلار) طی یک کنفرانس ویدئویی اجلاس به میزبانی اتحادیه اروپا است. امریکا همراه با روسیه بودند که مهمترین آنها وجود ندارد از این رویداد.

پاکسازی که اهدا 500 میلیون یورو به نمایندگی از فرانسه اشاره کرد که ایالات متحده “در حاشیه” اما افزود که آن را نشانی از سازش نیست و یا کم کردن سرعت ابتکار عمل.

صحبت از کاخ الیزه گفت: “در مورد موضوع با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معتقد است که ایالات متحده را در برخی از نقطه پیوستن به این ابتکار شامل در پیدا کردن واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ساخت آن را در دسترس برای همه کشورها است.

پاکسازی افزود که دولت او در یک دائم گفت و گو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و شرکت های آمریکایی.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی می گوید آن را دریافت کرده است هیچ مدرکی و یا اطلاعات از دولت آمریکا به عقب ادعا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo که آنها را دیده اند شواهدی وجود دارد که coronavirus سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

“از نظر ما این می ماند نظری” که شرایط اضطراری رئیس Dr. Michael Ryan گفت. “اما مانند هر مبتنی بر شواهد سازمان ما خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات است که وانمود به منشاء ویروس.”

رایان تصریح کرد که شواهد و مشاوره است که سازمان ملل و آژانس بهداشت دریافت کرده است نشان می دهد که این رمان coronavirus است از منشا طبیعی است. Pompeo و تهمت می گویند آنها دیده می شود شواهد نشان می دهد که این می تواند از ووهان موسسه ویروس شناسی آزمایشگاه.

“در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود” Ryan به خبرنگاران در ژنو است. “اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعات در آن توجه خاص.”

روز یکشنبه Pompeo گفت: ABC “این هفته” برنامه ای است که وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.”

___

هلسینکی — فنلاند می گوید آن بلند خواهد شد برخی از coronavirus محدودیت در ژوئن 1, از جمله اجازه می دهد رستوران ها, کافه ها و کافه ها برای بازگشایی با محدودیت های خاصی است.

دولت اعلام کرد اواخر روز دوشنبه که آن را نیز کاهش ممنوعیت تجمعات عمومی اجازه جلسات تا 50 نفر به جای این زمان حداکثر 10 نفر است.

خدمات عمومی مانند کتابخانه ها تئاتر و امکانات ورزشی مجاز شروع به فعالیت دوباره در ماه ژوئن. دولت گفته بود در ماه آوریل که در مدارس فنلاند خواهد بود به تدریج بازگشایی on May 14.

ممنوعیت بزرگ رویدادهای عمومی با بیش از 500 نفر از مردم مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی معتبر باقی می ماند تا ژوئیه 31 در خط با دولت قبل تصمیم گیری است.

نخست وزیر Sanna مارین تاکید کرد که آرامش بخش از COVID-19 محدودیت را “به تدریج و به شیوه ای کنترل شده” در شمال کشور است.

فنلاند مرزهای خود باقی خواهد ماند و تا حدی بسته است. مربوط به کار و دیگر لازم سفر در داخل اتحادیه اروپا را در نزدیکی مرزهای شنگن منطقه مجاز خواهد بود دوباره در مارس 14 اما با دستورالعمل های دقیق وزیر کشور ماریا Ohisalo گفت.

___

میلان — تعداد زیادی از مردم در حال حاضر مثبت برای coronavirus کاهش یافته است در زیر 100,000 در ایتالیا — اروپا سخت ترین-آمار کشور است.

به عنوان کشور آغاز شد به تدریج بازگشایی از دو ماه مستند روز دوشنبه تعداد مرگ و میر افزایش 195 به 29,079.

ایتالیا همچنین ثبت کمترین تعداد مثبت از روز این مستند در زمان اثر در 1,221 آوردن مجموع coronavirus موارد به 211,938 پس از اولین مورد از داخلی انتقال این ویروس شناسایی شده در فوریه. 21.

فشار در بیمارستان همچنان به سهولت با 419 مردم کمتر در بیمارستان بستری و 22 کمتری در بخش های مراقبت ويژه. سه منطقه — Umbria, Basilicata و ملیس — ثبت موارد جدید در حالی که اکثر آنها به خوبی زیر 100.

لومباردی پرجمعیت منطقه شمال است که از عهده فشار از ویروس مسئول تقریبا نیمی از موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

___

NEW ORLEANS — تقریبا هر زن در لوئیزیانا زندان خوابگاه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو سوم از آنها تا به حال هیچ نشانه دولت آمار و ارقام نشان می دهد.

زنان در Elayn شکار مرکز تادیبی قرار دارد در یک خوابگاه برای برخی از زندانیان منتقل شده به خارج از لوئیزیانا تادیبی موسسه زنان پس از سیل در سال 2016 وزارت اصلاحات سخنگوی کن Pastorick گفت: در هفته گذشته.

او گفت: 155 زنان بدون علائم مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از 39 بیمار شد با این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

همانطور که از دوشنبه, 192 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت از جمله 66 بود که علائم با توجه به گروه اصلاح آمار. این واحد در حدود 195 زندانیان هر چند تعداد نوسان Pastorick روز دوشنبه گفت:.

زنان خوابگاه زندانیان را تا 64 درصد از کسانی که مبتلا به COVID-19 در همه لوئیزیانا زندانها.

___

اکلاهما سیتی — حداقل 116 کارکنان در اوکلاهما گوشت خوک کارخانه فرآوری آزمایش مثبت برای coronavirus حاشیه غذاهای سخنگوی دیوید Eahart در بیانیه ای گفت شنبه.

این گیاه در گویمون حدود 2,700 کارکنان که توصیه به ماندن در خانه اگر بیمار ارائه ماسک صورت و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و تشویق به حفظ اجتماعی فاصله, Eahart گفت.

تگزاس, شهرستان, که در آن گویمون واقع شده است و حدود 235 مایل (378 کیلومتر) شمال غرب شهر اوکلاهما دارای 236 تایید ویروس موارد و دو مرگ, با توجه به وزارت بهداشت دولت.

Eahart گفت: حدود 30 درصد از گیاه کارکنان زندگی نمی کنند در تگزاس, شهرستان, سلامت, سخنگوی وزارت Donelle سخت تر گفت: تمام موارد و مرگ و میر خواهد بود نسبت به فرد مبتلا در شهرستان و یا دولت از محل اقامت.

گویمون حدود 15 مایل (24 کیلومتر) شمال تگزاس و حدود 20 مایل (32 کیلومتر) در جنوب کانزاس است.

در حاشیه کارخانه بسته نشده به عنوان برخی از سراسر کشور را تا زمانی که شروع به بازگشایی تحت یک فرمان اجرایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

___

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن یک دلیل ساده برای پوشیدن یک ماسک صورت در سفر خود به جنوب غربی میسوری فروشگاه صرفه جویی.

“من تصمیم به” پرشن گفت tersely دوشنبه در پاسخ به سوال خبرنگار.

کسب و کار بازگشایی در سراسر بسیاری از ایالت میسوری روز دوشنبه (به جز در سنت لوئیس کانتی و شهر کانزاس) روز پس از پارسونز اقامت در خانه سفارش به پایان رسید. خواه فرماندار صبح را صرف بازدید از چندین کسب و کار در جنوب غربی میسوری.

در میان آنها یک فروشگاه صرفه جویی در جاپلین توسط معلولان سربازان آمریکایی. یک عکس ارسال شده در پرشن حساب توییتر نشان می دهد او را برهنه رو اما احاطه شده توسط mask-پوشیدن جانبازان.

“من فکر می کنم آن را به فرد” پرشن گفت: در پاسخ به سوال خود را در طول بعد از ظهر کنفرانس خبری. “من فکر نمی کنم آن را نقش دولت به دستور چه کسی می پوشد و چه کسی نیست.”

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس تصمیم به پوشیدن ماسک در حالی که تور کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا یک نقض آشکار از مرکز پزشکی سیاست نیاز به آنها را.

___

آماریلو تگزاس تگزاس شهردار می گوید فدرال کمک در راه است پس از یک افزایش در coronavirus موارد که هدف قرار دادن یک کلید منطقه از کشور گوشت گاو عرضه است.

زرد شهردار زنجبیل نلسون می گوید او انتظار دارد که یک “نیروی ضربت” وارد دوشنبه در تگزاس تکدی. که در آن عفونت در حال بالا رفتن و مقامات دولتی در ارتباط اند بیش از 240 مورد از COVID-19 به محلی گوشت گیاه توسط JBS, ایالات متحده آمریکا.

شیوع آمار گیاهان گوشت در سراسر کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است تا آنها را به باز باقی می ماند در حالی که روز دوشنبه دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به نام این گیاهان در میان “ترین مکان های خطرناک وجود دارد در حال حاضر.”

نلسون می گوید: او جامعه را فراهم می کند 25 درصد از این کشور را تغذیه گاو عرضه است. او می گوید: امیدواریم که وارده کمک می box-در نقاط داغ و شکل “چرا از آن است که ما در شهرستان است که با داشتن اعداد است که ما با داشتن.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im