Regina Pats اجازه نمی کانر Bedard بود یک مرد نشان می دهد

محتوای مقاله در ادامهعلاوه بر این از ثابت شده استارت باید یک نعمت غیر مترقبه برای سر مربی دیو Struch او به یک

توسط ATSHNEWS در 11 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله در ادامه

علاوه بر این از ثابت شده استارت باید یک نعمت غیر مترقبه برای سر مربی دیو Struch او به یک تیم جوان از طریق آب های مشکل.

"دیو است یک کار بزرگ انجام گرفتن این تیم به رقابت و کار (سخت) اما ما باید یک گام دیگر در حال حاضر" حصار گفت. "ما در یک سال گذشته پس از یک شروع بد. شما می توانید ببینید که بازیکنان بهبود پس از Christmastime اما باید گام دیگری گرفته شده است. ما در حال رفتن به یک موثر تر تیم با رادی راس در هدف. که کمک می کند تا کانر (بیش از حد). "

راس است که تنها یک راه حل کوتاه مدت برای Pats که در حال ساخت و ساز در اطراف بازیکنان جوان است. Bedard است headliner اما رجینا هنوز هم نیاز به اطمینان حاصل شود او حق حمایت از بازیگران.

"من در هیچ عجله به انجام کاری شدید در حال حاضر" حصار گفت. "من می خواهم برای دیدن چگونه ما بچه ها گرفته اند یک گام از سال گذشته است. اما برای مطمئن شوید که ما نیاز به تقویت تیم هر سال که به نوبه خود کمک خواهد کرد که کانر که به نوبه خود به ما کمک می کند."

سپس هر کس برنده است.

"او به سرعت بازسازی" حصار اضافه شده است. "آیا ما نیاز به بازیکن را به بازی با او ؟ بله. بازیکنان به حمایت از او در حال حاضر زمانی که او خیلی جوان و بازیکنان به نمره 40 اهداف در کنار او برخی از روز. وجود دارد یک دسته کامل از چیزهای که ما فقط باید اجازه دهید به بازی و حرکت از سمت راست در زمان مناسب است."

gharder@postmedia.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب