آخرین: سازمان ملل به دنبال کمک در مبارزه با کروناویروس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—عضو نظامی در نزدیکی تهمت تست مثبت برای ویروس.

—ژاپن تصویب remdesivir برای coronavirus درمان است.

—مسکو مستند تمدید تا پایان ماه.

—انگلیسی در انتظار “بسیار محدود” کاستن از محدودیت.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد است جذاب به دولت ها و شرکت ها و میلیاردرهای برای کمک به $6.7 میلیارد درخواست تجدید نظر برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در کشورهای آسیب پذیر هشدار داد که عدم کمک می تواند منجر به گرسنگی “همه گیر” قحطی و شورش و درگیری بیشتر.

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock می گوید اولیه 2 میلیارد دلار درخواست راه اندازی مارس 25 بود که افزایش یافته است چرا که در حال حاضر وجود دارد و شواهد از کاهش درآمد و شغل ناپدید منابع غذایی کاهش و افزایش قیمت و کودکان گم شده و واکسن و وعده های غذایی — و اوج این بیماری همه گیر نیست و انتظار می رود آمار فقیرترین کشورهای جهان به مدت سه تا شش ماه.

او گفت: تصویری جلسه توجیهی راه اندازی درخواست تجدید نظر جدید که فقیرترین کشورها صورت “دو whammy” بهداشت و سلامت تاثیر COVID-19 و “تاثیر رکود اقتصادی جهانی و داخلی اقدامات انجام شده برای مهار ویروس.”

برنامه جهانی غذا, مدیر اجرایی, David Beasley تاکید کرد دو کلید برای جلوگیری از امکان 265 میلیون نفر در آستانه قحطی تا پایان سال: پول و نگه داشتن زنجیره تامین در حال اجرا هموار و بدون اختلال.

___

ققنوس آریزونا مقامات بهداشتی باید حمایت کردن از تصمیم خود را به طور ناگهانی پایان COVID-19 مدل سازی توسط یک گروه از محققان دانشگاه پس از واکنش دريافت ملی توجه است.

محققان را حفظ دسترسی به بهداشت و درمان داده که این گروه تا به حال خواسته محققان به بازگشت گروه خدمات بهداشتی و درمانی سخنگوی کریس Minnick گفت.

محققان از دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونا توسعه یافته یکی از چندین مدل که مقامات بهداشتی دولت استفاده کرده اند به پروژه نیاز به تخت های بیمارستانی و هواکش و همچنین اثرات اجتماعی فاصله مورد نیاز به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus. بینی خود را در حالی که بسیار نامشخص پیش بینی اولین قله در بیمارستان تقاضا می رسند در اواخر ماه مه است که بعد از در دسترس عموم مدل نشان داده اند.

محققان و ابلاغ شد در یک شنبه شب ایمیل است که کار خود را قرار داده شده در “مکث” که در بخش بهداشت و درمان خواهد “جلو و عقب ویژه مجموعه داده” آنها استفاده می شود برای مدل. ایمیل آمد ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد که او اجازه می دهد آرایشگاه و سالن به بازگشایی در روز جمعه و رستوران خود را باز کردن اتاق ناهار خوری در روز دوشنبه.

___

و لانسینگ, میشیگان. — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer می گوید: خودرو و ساخت و تولید دیگر کارگران بازگشت به کار هفته آینده بیشتر کاهش اقامت خود را در خانه سفارش در حالی که گسترش آن را از طریق 28 مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تولید کنندگان, که حساب برای 19 درصد از اقتصاد دولتی — می توانید از سرگیری عملیات در روز دوشنبه. این کلیدی است برای قطعات خودرو سازان یک هفته پیش از خودروسازان’ برنامه ریزی شده و مرحله به مرحله در مارس 18 راه اندازی مجدد. کارخانه ها باید اتخاذ اقدامات برای حفاظت از کارگران خود را از جمله ورود روزانه غربالگری و هنگامی که آنها در دسترس هستند استفاده از بدون تماس دماسنج.

___

سن دیگو — یک قاضی فدرال موافقت کرده است به عقب راندن شروع سابق کالیفرنیا در کنگره دانکن شکارچی زندان برای سرقت کمپین بودجه تا سال آینده به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Thomas J. Whelan منتقل تسلیم تاریخ از مارس 29 Jan. 4 پس از شکارچی وکلا و دادستان ها زمینه یک حرکت مفصل درخواست برای تغییر در اوایل این هفته.

شکارچی وکیل مدافع گفت: شیوع ویروس باعث می شود آن را یک زمان بد برای اضافه کردن به جمعیت زندان. اصلاحات و امکانات شده اند آزاد کردن زندانیان برای کنترل گسترش ویروس.

شکارچی استعفا از کنگره در ماه ژانویه پس از شفاعت گناه به سرقت کمپین بودجه و صرف پول در همه چیز از گردش با دوستان دختر خود را ، سابق دریایی محکوم شد در ماه مارس به 11 ماه در زندان است.

___

اکلاهما سیتی — مقامات در اوکلاهما می گویند سه مک دونالد کارکنان دچار زخم گلوله هنگامی که یک زن آتش گشودند چرا که او عصبانی بود که رستوران ناهار خوری نشسته منطقه بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پلیس سروان. لری Faithfully می گوید یک 16 ساله کارمند بود شات در بازو و دیگری 16 ساله و 18 ساله دچار زخم گلوله در حالی که دوم 18 ساله دچار آسیب سر.

همه در حال انتظار به بهبود می یابند.

Faithfully گفت Gloricia چوبی, 32, که برای اولین بار نام املای Glorica در زندان پرونده دستگیر شد برای حمله و باتری با یک سلاح مرگبار.

وودی وارد رستوران لابی شد و گفت: اتاق ناهار خوری بسته شد به دلایل ایمنی Faithfully گفت:

“مظنون مجبور شد از رستوران توسط کارکنان. او reentered رستوران با یک تفنگ دستی و اخراج حدود سه دور در رستوران” Faithfully گفت.

تیراندازی می آید تنشها میان بیش از محدودیت در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس که به تشدید خشونت در جای دیگر در کشور است.

___

کلمبوس, اوهایو — رژیم صهیونیستی. مایک DeWine می گوید کافه ها و رستوران ها در اوهایو می تواند به طور کامل بازگشایی در دو هفته در مارس 21.

خواه فرماندار می گوید ناهار خوری خارج می begin چند روز قبل on May 15, همراه با سالن مو و آرایشگاه. بازگشایی موسسات خوردن همراه با محدودیت از جمله احزاب از 10 یا کمتر و فاصله بین جداول یا با یک مانع یا 6 پا از فاصله.

“چه ما در حال تلاش برای ازدواج با علم و عملی که حرفه و کسب و کار” گفت: DeWine که برنده ستایش برای دست زدن به او از وقوع.

___

SALEM, سنگ. — رژیم صهیونیستی. کیت قهوه ای مشخص شده است در یک برنامه برای بازگشایی سالن ورزشگاه آرایشگر مغازه ها و رستوران ها در حداقل آسیب دیده — و عمدتا روستایی — قطعات اورگان پس از بیش از یک ماه از یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

اما براون نیز هشدار می داد که هر گونه شل شدن محدودیت می تواند نورد اگر COVID-19 عفونت نرخ افزایش است.

قهوه ای است که تحت فشار به بازگشایی از روستایی شهرستان گفت: در 15 مه او را شل محدودیت ایالت در مراقبت روز و در مغازه های خرده فروشی که قبلا بسته از جمله مبلمان فروشگاه بوتیک طلا و جواهر فروشگاه ها و گالری های هنری.

شهرستانهای استان که اعداد بسیار کوچک از coronavirus موارد و که دیده می شود کاهش عفونت شماره همچنین می توانید درخواست برای بازگشایی سالن زیبایی, سالن های ورزشی و کافه و رستوران برای ناهار خوری نشسته در 15 مه با تعدادی از قوانین و محدودیت ها.

___

ترنتون نیوجرسی — نیوجرسی ارسال 120 نفر از اعضای گارد ملی را به خانه های سالمندان ضربه سخت coronavirus همه گیر برای کمک به کارکنان است.

لیبریا فیل مورفی و دیگر مقامات ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد آنچه خود را دقیق نقش خواهد بود. خانه های پرستاری نیاز “برخی از امداد رسانی از اغل گاو یا حشم,” مورفی گفت.

نیروهای نظامی را برای اولین بار به دولت بزرگترین خانه در Andover, او گفت:. خانه آنقدر غرق COVID-19 مرگ و میر در یک نقطه که در آن شروع به استفاده از آنچه که مورفی به نام “موقت سردخانه.”

مورفی گزارش اضافی 254 مرگ و میر در سخت-آمار دولت, آوردن مجموع به 8,801 با حدود 134,000 موارد گزارش شده.

___

واشنگتن — مقامات ایالات متحده می گویند کمتر مهاجران غیر قانونی در حال تلاش برای ورود به کشور از مکزیک در میان جدید اجرای قوانین اعمال شده در پاسخ به شیوع کروناویروس.

اقدام ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کمیسر علامت گذاری مورگان می گوید عوامل آنها در مواجهه با حدود نیمی از تعداد مهاجران در امتداد جنوب غربی مرز نسبت به ماه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز سریع اخراج مهاجران تحت مارس 21 بهداشت عمومی به منظور.

در مجموع برخورد در مارس حدود 16,700.

بهداشت عمومی منظور در ابتدا برای تمدید 30 روز است و برنامه ریزی شده به پایان می رسد در این ماه. اما مورگان و معاون کمیسر رابرت پرز پیشنهاد پنج شنبه که بهداشت عمومی محدودیت ممکن است مجبور به ماندن در جای دیگر حتی به عنوان ایالات متحده شروع به سهولت قرنطینه محدودیت.

مورگان همچنین گفت: مرز عوامل مواجه شده اند آنها مهاجران با تایید موارد COVID-19. برای اولین بار بود که از هند و دستگیر شد نزدیک Calexico, کالیفرنیا, آوریل 23. دوم شد و یک مرد از مکزیک گرفته شده در این هفته به عنوان او تلاش برای ورود به ایالات متحده به دنبال مراقبت های پزشکی برای بیماری خود را.

___

جونو ، — سالن های ورزشی و استخر و میله اجازه خواهد داشت برای باز کردن با محدودیت شروع جمعه تحت مرحله های بعدی آلاسکا برنامه ریزی برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد که شده بود مجبور به تعطیل در میان تلاش ها برای محدود کردن گسترش coronavirus.

دیگر کسب و کار است که اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 24 — از جمله فروشگاه های خرده فروشی و رستوران برای ناهار خوردن در خدمات سالن ها و دیگر کسب و کار است که طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری — قادر خواهد بود به افزایش ظرفیت خود را از 25 درصد به 50 درصد تحت برنامه چهارشنبه اعلام کرد.

شروع جمعه, بارها ورزشگاه, کتابخانه ها, تئاتر و دیگر مکانهای تفریحی می تواند بازگشایی با ظرفیت محدود دولت, کمیسیون بهداشت و درمان آدم Crum گفت.

___

مادرید — سلامت رئیس برای رئال مادرید منطقه را ترک کرده است و یک روز پس از منطقه, کابینه رای دادند به اتفاق آرا به تلاش و سرعت بخشیدن به پایان آن coronavirus مستند.

Yolanda فوئنتس, دکتر, مناقصه استعفای او روز شنبه, خصوصی, اخبار, آژانس, اروپا, مطبوعات و دیگر رسانه ملی گزارش شده است.

رئال مادرید منطقه دارای اسپانیا بیشترین تعداد coronavirus موارد با 63,870 از بیش از 221,000 در سراسر کشور.

اسپانیا به آرامی عقب آن محدودیت در جنبش اما مادرید حرکت به درخواست دولت مرکزی را شامل می شود در مرحله بعدی از عقبگرد تعجب بسیاری از.

گسترش coronavirus در مادرید منطقه کاهش پیدا کرده است و بطور قابل توجهی با افزایش فقط 86 مورد از چهارشنبه.

دولت مرکزی گفت: تصمیم گیری خواهد شد در روزهای آینده.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا رستوران پیش نویس یک برنامه اجازه می دهد تا این صنعت به بازگشایی برای ناهار خوری نشسته با آرایه ای از پادمان در حالی که اجتناب از شرایط ممکن است اعمال شده در کشورهای دیگر است که مشتریان خود را متوسط گرفته شده و یا تعداد جداول تواند به طور چشمگیری محدود است.

توصیه های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس می باشد جهت ارسال به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه. آنها تصور یک جهان را تغییر داد در اتاق ناهار خوری به عنوان یک صنعت ساخته شده بر چهره به چهره و شلوغ جداول به نظر می رسد برای راه با خیال راحت به انجام کسب و کار و جلوگیری از گسترش coronavirus.

جداول محدود خواهد شد و به بیش از 10 نفر. بوفه سالاد و نان در سبد خواهد بود. نمک و فلفل شیکر می تواند جایگزین بطری های ضد عفونی کننده دست. و وعده های غذایی می رسند می تواند از مواد غذایی سرور روکش در صورت ماسک.

رستوران ناهار خوری اتاق بودند توقیف در کالیفرنیا در ماه مارس به عنوان بخشی از گسترده سفارشات برای جلوگیری از گسترش ویروس هر چند takeout و تحویل باقی مانده است. حرکت ویران صنعت و فرستاده شده به خیل بیکاری خطوط در یک کشور در سطح بین المللی شناخته شده فرهنگ غذایی.

___

پاریس — نخست وزیر فرانسه با توجه به چراغ سبز برای شروع و پایان دادن دقیق دو ماه مستند در سراسر فرانسه روز دوشنبه حتی اگر coronavirus است که هنوز هم در حال گردش در چهار منطقه از جمله پاریس ،

تخمگذار از مرتب کردن بر اساس چگونه به کتابچه راهنمای کاربر برای مترقی بازگشایی و فرانسه و نخست وزیر ادوارد فیلیپ می گوید یک تعادل باید زده شود بین بردن زندگی و اقتصاد در حالی که حفاظت در برابر موج دوم این بیماری همه گیر را ترک کرده است که بیش از 26,000 نفر کشته در فرانسه از آوریل 1.

فیلیپ برگزار شد احتمال این که پسرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر می تواند به معنای عقب-رکاب زدن در آزادی از زندان شروع هفته آینده.

مهم محدودیت در محل باقی می ماند — به خصوص برای مسافرت های شهری و حمل و نقل عمومی و مدارس — تا زمانی که این وضعیت مجددا در اوایل ماه ژوئن است. رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند در حال حاضر همراه با بسیاری از سواحل است.

___

واشنگتن — یک عضو نظامی مشغول به کار در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس چهارشنبه. کاخ سفید می گوید تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس را پس از آزمایش منفی برای ویروس ها و “باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

سخنگوی هوگان Gidley می گوید در یک بیانیه نظامی عضو این نسخهها کار “در کاخ سفید پردیس” و آزمایش مثبت چهارشنبه. کاخ سفید برقرار پروتکل های ایمنی نزدیک به دو ماه پیش برای حفاظت از ملت و رهبران سیاسی از جمله مکرر دما را بررسی میکند. در ماه گذشته از آن شروع به اجرای سریع COVID-19 آزمون برای تمام کسانی که در نزدیکی رئیس جمهور با کارکنان در حال آزمایش در مورد یک بار در هفته.

___

توکیو — ژاپن را تایید کرده است Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir برای coronavirus درمان در یک مسیر نقد و بررسی فقط چهار روز پس از شرکت در ایالات متحده ارائه یک نرم افزار.

از مواد مخدر اولین تایید شده در ژاپن برای coronavirus. این روش در اصل برای ابولا و می تواند بلوک coronavirus از تکرار خود به خود در بدن انسان است.

آن را عمدتا برای بیماران به طور جدی بیمار. آن را مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای coronavirus درمان جمعه گذشته است.

ژاپن نیز تست های ژاپنی ساخته شده آنفلوانزا مواد مخدر favipiravir که طراحی شده برای مهار تکثیر ویروس می تواند باعث نقص هنگام تولد. نخست وزیر شینزو آبه است فشار برای favipiravir و می گوید که او امیدوار است به آن مصوب تا پایان مارس به کمتر جدی بیماران.

___

مسکو — مقامات در مسکو را تمدید یک مستند در پایتخت تا پایان ماه.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: در حالی که تمام کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز در این شهرستان اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شروع سهشنبه, دیگر کسب و کار بسته باقی می ماند از طریق مه 31. ساکنان مجاز به فروشگاه در نزدیکی فروشگاه, داروخانه ها, راه رفتن سگ خود را, بازدید پزشکان و سفرهای گاه به گاه به دلایل شخصی.

سوبیانین گفت که بازگشایی کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز ضروری است برای تقویت اقتصاد و حفظ شغل اما تاکید کرد که آن را خیلی زود به بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و آرایشگاه زیبایی سرو و شرکت های دیگر در بخش خدمات.

مسکو به ثبت رسیده 92,676 coronavirus موارد بیش از نیمی از ملت را در کل. اما سوبیانین گفت که تعداد واقعی عفونت می تواند به عنوان بالا به عنوان 300,000 نفر یا حدود 2.5 درصد از جمعیت این شهر از 12.7 میلیون نفر است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im