آخرین: تایسون غذاهای بسته 2 مرغ گیاهان برای تمیز کردن

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 26 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— FDA بررسی ویروس تست مورد استفاده در کاخ سفید برای منفی کاذب.

روسیه پزشکان می گویند زن قراردادی ویروس دو بار.

— اروپا و آرامش بخش است coronavirus محدودیت اما موارد عود در مکزیک است.

— پاکسازی می گوید اشتباهات ساخته شد در اصلاحات سیستم بهداشت و درمان.

___

WILKESBORO, N. C. — تایسون مواد غذایی است که به طور موقت بسته شدن دو نیروگاه در کارولینای شمالی پیچیده برای تمیز کردن میان COVID-19 شیوع.

Tyson Foods سخنگوی درک برلسون می گوید یک ایمیل به یکی از دو گوشت تازه گیاهان و مواد غذایی-خدمات گیاه در Wilkesboro پیچیده بسته از دوشنبه به سه شنبه. یک سوم Wilkesboro گیاه که همچنین فرآیندهای تازه, مرغ, ادامه عملیات محدود.

این تعطیلی پس از دیگری بسته شدن موقت برای تمیز کردن اجازه خواهد داد که "اضافی تمیز کردن عمیق" با توجه به بیمار کارگران و قرنطینه مربوط به غیبت.

این شرکت می گوید: کارکنان باید بیشتر ویروس, تست, دنده محافظ, علامت غربالگری و دسترسی به پزشکان. این مجموعه استخدام حدود 3000 نفر است.

این روشن نیست که دقیقا چه بسیاری از کارگران بیمار است. ویلکس شهرستان گزارش 286 ساکنان تست مثبت کلی از جمله 20 بستری شدن در بیمارستان و مرگ است. قبلا در این هفته مسئولان شهرستان گفت: این کارخانه در ارتباط بود به بسیاری از آن موارد است.

وینستون-سیلم مجله گزارش مقامات بهداشتی در نزدیکی Forsyth County باید گفت: حداقل 70 موارد وجود دارد یا تایسون کارگران و یا افرادی که در تماس با آنها.

ایالت مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 1600 ویروس موارد که از روز پنج شنبه در گوشت-گیاهان پردازش در شهرستانهای 17. دولت کاهش یافته است به انتشار گیاهی, نام, با استناد به سلامت محرمانه بودن قانون است. اما مقامات در Smithfield Mountaire مزارع و خپل را تایید کرده اند موارد مثبت در کارولینای شمالی گیاهان.

___

اسلام آباد — پیشرو در پاکستان شرکت داروسازی تا به توافق با آمریکا بر اساس Gilead Sciences, Inc., برای تولید انبوه از یک داروی آزمایشی است که نشان داد نشانه های امیدوار کننده در درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

سلامت رسمی ظفر میرزا می گوید در یک کنفرانس خبری با حضور نخست وزیر این کشور را عمران خان داروی ضد ویروسی Remdesivir صادر خواهد شد به 127 کشور جهان است. او امیدوار است این دارو به زودی در دسترس خواهد بود در این کشور از 220 میلیون نفر در آن 803 نفر کشته شده اند چرا که از coronavirus از فوریه.

میرزا می گوید مقامات آموزش 100,000 پاکستانی خط مقدم سلامت کارگران برای اطمینان از ایمنی خود و درمان بهتر از COVID-19 بيمار.

زودتر خان در دفاع از خود تصمیم اخیر کاهش مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس شامل coronavirus. او می گوید که او تا به حال به سهولت محدودیت بنابراین مردم نمی مردن از گرسنگی در پاکستان که در آن 150 میلیون نفر از مردم تحت تاثیر این مستند.

___

بلگراد, صربستان — مجارستان نخست وزیر می گوید به او می دهد تا از قدرت فوق العاده ای به حکومت حکم مربوط به همه گیر داده شده توسط مجلس در ماه مارس ،

نخست وزیر ویکتور اوربان می گوید او انتظار دارد که برای انجام این کار در نزدیکی پایان ماه مه. او شده است از انتقاد ناظران بین المللی پارلمان اروپا و مخالفان داخلی از آنجا که هیچ محدودیت زمانی تنظیم شده در حالت اضطراری که داده او را وسیع قدرت.

اوربان می گوید در طول سفر به همسایه صربستان که او متقاعد شده بود که کشورها به رهبران خود را "خوب قدرت" در طول همه گیر که در آن موفق تر در مبارزه با کروناویروس از کسانی که "نمی تواند قدم از حد معمول سیاسی مکانیسم تصمیم گیری."

او می گوید هنگامی که او بازگشت خود را به "مجوز ویژه," او می خواهم به منتقدان خود را "فرصتی برای عذر خواهی به مجارستان برای این اتهامات نادرست است."

___

ژنو — مسیحی تیماج مدیر سوئیس فدرال گمرک می گوید: دولت های سوئیس, آلمان و اتریش توافق کرده اند که برای باز کردن مرزهای خود را در یک شیوه ای هماهنگ.

که به برخی از افراد اجازه عبور به خصوص کسانی که با "خود اعلام" جمله برای جمع های خانوادگی.

"ما در حال رفتن به باز کردن تمام نقاط عبور مرزی با آلمان و اتریش" باک گفت: در برن با تاکید بر گذرگاه برای خرید بنزین و گردشگری و دیگر غیر مجاز سفرهای هنوز هم ممنوع است.

___

پاریس — فرانسه هشت هفته مستند در برابر coronavirus شگفتی های کار کرده در آلودگی هوا و ترافیک مرگ و میر.

آلودگی watchdog Airparif می گوید پایتخت فرانسه هوایی با کیفیت قابل توجهی بهبود یافته. Airparif ثبت نام 30 درصد کاهش فوق العاده ذرات ریز در هوا. کاهش کمتر قابل توجهی با کمی ذرات بزرگتر.

بسته به هفته Airparif همچنین با اشاره به کاهش 20% تا 35% برای سطوح آلاینده از ترافیک از جمله دی اکسید نیتروژن.

اقامت-صفحه اصلی قوانین از مارس 17 مارس 11 که مورد نیاز مردم به داشتن مجوز برای بیرون رفتن, زمان, بیشترین ترافیک جاده های خاموش.

دولت می گوید وجود دارد 103 مرگ و میر جاده ای در مه بود که 130 مرگ و میر کمتر از ماه مشابه در سال گذشته است. صدمات بودند توسط 76 درصد است.

___

استکهلم — کشورهای بالتیک راه اندازی کرده اند زمانی که آنها به نام "سفر حباب" که آسانسور محدودیت در حرکت بین استونی لتونی و لیتوانی.

لتونی, وزیر خارجه نسبت به حرکت و تلاش بهورزان در هر سه کشور به این بیماری تحت کنترل است. این منطقه از شش میلیون نفر جمعیت دیده می شود مرگ و میر کمتر از آن نوردیک همسایه با حدود 130 مرگ و میر.

"از آنجا که از نظم و انضباط چرا که این کار اختصاص داده شده ما در حال رسیدن به نقطه که در آن ما می تواند باز کردن سفر داخلی بالتیک سفر ما می تواند باز کردن مرزهای ما" گفت: Edgars Rinkevics, لتونی, وزیر امور خارجه ،

یک شبه محدودیت برداشته شد در تمام جنبش در میان این سه کشور اگر چه مردم هنوز هم باید به دنبال سلامت توصیه هایی در مورد بیماری. اما مردم ورود از خارج از کشورهای بالتیک هنوز 14 روز از قرنطینه.

"بالتیک سفر حباب بدان معنی است که ما باید یک منطقه امن از جنبش" گفت: Urmas Reinsalu استونی وزیر امور خارجه در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در ریگا لتونی و با حضور فرد را با همه وزرای خارجه سه.

___

مسکو — روسیه پزشکان می گویند آنها در حال درمان یک زن که ممکن است قرارداد coronavirus برای دومین بار پس از دوره نقاهت بعد از آن.

زن مرخص شد از بیمارستان در شهرستان سیبری از Ulan-Ude پس از دریافت درمان برای coronavirus و تست منفی برای آن در اوایل ماه آوریل. اما دو هفته بعد او شروع به داشتن علائم تنفسی و دوباره تست مثبت برای ویروس برای بار دوم.

او مجدد به بیمارستان است و در حال حاضر تحت درمان می گوید رئیس آن دکتر تاتیانا Symbelova.

"سوال این است که آیا آن را یک عفونت مجدد چرا که 15-16 روز گذشت بین مرخص و علائم تنفسی ظاهر می شود و یا بیماری او تا به حال قبل بازگشت. این کاملا روشن نیست که برای ما در این مرحله" Symbelova می گوید.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی هیچ مطالعات نشان داده اند افرادی که بهبود از coronavirus ایمنی به آلوده شدن دوباره.

روسیه گزارش داد بیش از 262,000 coronavirus موارد در روز جمعه و 2,418 مرگ و میر.

___

پاریس — ملی فرانسه آژانس بهداشت اعلام کرد یک 9 ساله کودک مرده بود در فرانسه با علائم نادر بیماری التهابی به احتمال زیاد مربوط به کوروناویروس.

دکتر فابریس Michel از لا Timone بیمارستان در مارسی که در آن کودک در بیمارستان بستری شد, تایید به آسوشیتد پرس روز جمعه "کودک تا به حال آزمایش مثبت در آزمايشهاي به SARS-CoV-2" این ویروس است که باعث COVID-19. اما او می گوید که این کودک تا به حال توسعه یافته نیست هیچ نشانه ای از COVID-19.

کودک در اثر آسیب های مغزی مربوط به ایست قلبی با یک شکل از کاوازاکی بیماری است. حدود 125 کودکان در فرانسه را توسعه داده اند که علائم شبیه به کسانی که از بيماری کاوازاکی و برخی از پزشکان فرانسوی بر این باورند که مربوط به کوروناویروس.

پزشکان در انگلیس و ایتالیا و اسپانیا هشدار داده شده است به نگاه کردن به این نادر بیماری التهابی در کودکان است. ماه گذشته بریتانیا اطفال در بخش مراقبت جامعه با صدور یک هشدار به پزشکان اشاره شده است وجود دارد افزایش در تعداد از کودکان با "یک سیستم چند التهابی دولت نیاز به مراقبت های ویژه" در سراسر کشور.

این گروه می گوید وجود دارد "نگرانی رو به رشد" است که هر یک از COVID-19 مربوط به سندرم شد و در حال ظهور در کودکان و یا متفاوت ناشناس بیماری ممکن است مسئول.

___

لندن — ولز رهبر است, خواست مردم از انگلستان خانههای گلی خالی یک سفر در سراسر مرز این آخر هفته آفتابی برای تجدید نظر کند.

Coronavirus مستند قوانین بین این دو کشور باقی خواهد ماند و متفاوت برای حداقل دو هفته دیگر.

اولین وزیر علامت Drakeford می گوید: "در حال حاضر نیست لحظه مناسب" برای افراد انگلیسی برای سفر به ولز و هر کسی که انجام این کار خواهد بود "در طرف اشتباه از قانون است."

هر دو کشور خود بخشی از بریتانیا اما باید کمی متفاوت مستند محدودیت. در انگلستان مردم می توانند با سفر به هر نقطه از کشور برای تفریح اهداف است. در ولز آنها را مجاز به سفر به فراتر از محل خود.

کامل مستند نیز در محل باقی می ماند در اسکاتلند و ایرلند شمالی دو نفر دیگر کشورهای انگلستان

___

اندونزی — جاکارتا فرماندار Anies Baswedan اعلام کرد ممنوعیت سفر به خارج بیشتر جاکارتا مناطق.

این مقررات نیز به افرادی که می خواهید برای ورود بیشتر جاکارتا منطقه است. Baswedan می گوید استثنا از جمله کسانی که در زمینه سلامت مواد غذایی و انرژی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور مالی و دیگران.

استثنا شامل کارکنان دولت و دیگران درگیر در حمل COVID-19. آنها نیاز به اسناد و مدارک اجازه سفر به خارج و یا برای ورود بیشتر جاکارتا مناطق.

جاکارتا دارای 5,774 COVID-19 نفر از میان مجموع 16,496 موارد در اندونزی. وجود دارد 460 گزارش مرگ و میر در جاکارتا و 1,076 در کشور است.

___

واشنگتن — سازمان غذا و دارو کمیسر استیو هان می گوید: از آن خواهد شد تا به کاخ سفید برای تعیین اینکه آیا آن را همچنان به استفاده از coronavirus آزمون است که به دروغ پاک بیماران مبتلا به عفونت است.

هان گفت: CBS در روز جمعه FDA را حفظ خواهد کرد "ارائه راهنمایی به کاخ سفید در مورد این آزمون" اما آیا به نگه داشتن با استفاده از آزمون "خواهد بود کاخ سفید تصمیم گیری است."

آزمون مورد استفاده روزانه در کاخ سفید برای تست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کلیدی خود را از کارکنان از جمله coronavirus نیروی کار. FDA گفت: اواخر روز پنجشنبه آن را بررسی داده های اولیه نشان می دهد Abbott Laboratories,' 15 دقیقه تست می توانید از دست COVID-19 موارد تولید منفی کاذب.

هان CBS گفت: این آزمون در بازار و FDA همچنان به "توصیه به استفاده از آن و یا به آن را در دسترس برای استفاده." اما او پیشنهاد کرد اگر پزشکان و بیماران مشکوک آنها را دریافت کرده ام یک منفی کاذب را یکی دیگر از تست.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی دادگاه دستور داده است تا تعلیق از سربازان و افسران پلیس که به اتهام تجاوز یک مرد به مرگ در حالی که اجرای کشور را مستند.

کالینز Khoza درگذشت الکساندرا شهرستان در ژوهانسبورگ در اوایل هفته یک مستند آغاز شد که در اواخر ماه مارس است. خانواده او ادعا ماموران وارد خانه خود را پس از توجه به نیمه پر لیوان آبجو در حیاط و متهم Khoza و نقض قوانین و مقررات. فروش الکل ممنوع اما مردم ممکن است نوشیدن در خانه.

یک قاضی می گوید: شهروندان حق دارند به حقوق خود در طول مستند از جمله حق زندگی و دستور داده است تا تحقیقات به Khoza مرگ است. آفریقای جنوبی سازمان های اجرای قانون مواجه شده اند, انتقاد سنگین بودن دست در مستند اجرای.

___

آتن — پلیس می گویند ده ها تن از معترضان در مرکز شهر یونانی لاریسا را روشن آتش سوزی در خیابان بعد از, اضافی, مستند اقدامات تحمیل شده بود با توجه به شیوع کروناویروس.

آزمون 637 مردم منجر به 35 موارد مثبت پس از این ویروس گزارش گسترش در طول مراسم تشییع جنازه یکی از ساکنان که درگذشت COVID-19. کسانی که تست مثبت بود به قرنطینه در یک مرکز درمانی سهشنبه, اما آنها حاضر به نقل مکان کرد.

پلیس نامیده می شدند و به گزارش رسانه ها حدود 200 معترض در خیابان های برخی از پرتاب سنگ در جمع خبرنگاران در لبه حل و فصل است.

در اوایل روز شنبه, یونان مدنی حفاظت از قدرت اعلام کرد یک شب حکومت نظامی برای حل و فصل برای آینده 14 روز و ماسک شدند اجباری برای کسانی که به ترک خانه های خود.

مقامات باید به تدریج برداشته مستند اقدامات آغاز شد که نزدیک به دو هفته پیش است.

در روز پنج شنبه, مقامات اعلام کرد 10 تایید موارد مثبت و یک مرگ. کل می ایستد در 2,770 مورد تأیید و 156 مرگ و میر در کشور نزدیک به 11 میلیون نفر است.

___

آنکارا — نوجوانان خانه های خود را ترک برای اولین بار در 42 روز مصرف خود را به نوبه خود برای چند ساعت از مهلت از ترکیه coronavirus مستندات.

مردم بیش از 65 و کمتر از 20 بوده است تحت مقررات منع رفت و آمد برای چند هفته گذشته. این هفته دولت آغاز شد اجازه می دهد آنها را برای رفتن به خارج از منزل برای چند ساعت به عنوان بخشی از یک برنامه کاهش و کنترل.

جوانان پر پارک ها و خیابان های اصلی و خارج از مراکز جمعه به عنوان حکومت نظامی برداشته شد بین 11 صبح تا 3 بعد از ظهر برخی از بازی بسکتبال یا فوتبال یا پرواز بادبادک ها در پارک های تلویزیونی HaberTurk گزارش شده است.

شهروندان ارشد اجازه داده شد از روز شنبه و فرزندان جوان 14 و زیر سمت چپ خانه های چهارشنبه.

دولت اعلام کرده است که یک "هنجارسازی طرح" به عنوان تعدادی از coronavirus موارد کاهش یافته و هفته گذشته است. اما آن را نیز هشدار داد اقدامات سخت تر اگر عفونت را افزایش دهد.

ترکیه ثبت شده نزدیک به 145,000 مورد تأیید و برخی از 4000 مرگ و میر.

___

توکیو — فرماندار توکیو یکی از چند استان هنوز تحت coronavirus وضعیت اضطراری می گوید که او قصد دارد به بازگشایی کسب و کار در سه مرحله در پایتخت ژاپن به عنوان آن را آماده برای یک پایان ممکن است به اقدامات محدود کننده در اواخر این ماه.

Yuriko Koike روز جمعه گفت که توکیو قادر خواهد بود به سهولت محدودیت هنگامی که موارد جدید در هر روز سقوط به زیر 20 در میان شاخص های دیگر. اگر آمار و ارقام رو به زوال اجتماعی و فعالیت های اقتصادی را به مدرج دوباره, او گفت:.

نخست وزیر شینزو آبه اعلام پایان وضعیت اضطراری در تمام اما هشت کشور 47 استان. محدودیت هنوز هم در محل برای مثال در توکیو اوزاکا کیوتو و هوکایدو که در آن کارشناسان می گویند خطرات باقی می ماند.

آبه گفت: او را باید یکی دیگر از کارشناسان جلسه هفته آینده برای تصمیم گیری اگر اضطراری می تواند به طور کامل حذف.

در زیر نقشه راه فعالیت های کسب و کار خواهد شد در سه مرحله شروع با کمترین خطر امکانات مانند موزه ها و کتابخانه های Koike گفت. در فاز دو تئاتر خواهد بود مجاز به بازگشایی و ساعت کسب و کار برای رستوران ها و کافه ها تمدید خواهد شد. مرحله نهایی اعمال خواهد شد اما خوشه مستعد امکانات مانند شب باشگاه.

ژاپن ثبت شده در مورد 16,200 coronavirus موارد و 710 مرگ و میر.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اذعان کرده است اشتباهات در اصلاح ملی سیستم بیمارستان است که در مواجهه سال از هزینه کاهش و که یک بار مشهور امکانات تلاش کرده اند برای درمان دهها هزار نفر از بیماران مبتلا به ویروس.

پزشکان ارشد مواجه جمعه با پاکسازی زمانی که او بازدید پیشرو در پاریس در بیمارستان خواستار سرمایه گذاری بیشتر و تجدید نظر از یک سیستم پزشکی است که خود را به سرعت غرق ویروس بحران است.

"ماه من, درخواست برای, تجهیزات, و ما تا به حال سه روز به مبارزه با ویروس" گفت: Martin هرش سر از پاریس در بیمارستان شبکه.

به عنوان ویروس شتافت در سراسر فرانسه در ماه مارس پاکسازی تا به حال به استقرار نظامی به حرکت بیماران و پزشکان در سراسر کشور برای از بین بردن چربی های اشباع شده بیمارستان.

پاکسازی دولت اعلام کرد طرح در سال گذشته برای رسیدگی به نگرانی در مورد بیمارستان کار کاهش کمبود تجهیزات و اما جمعه اذعان کرد: "ما بدون شک به یک اشتباه در استراتژی."

"این یک استراتژی بزرگ است اما ما باید آن را انجام داده اند 10 سال پیش گفت:" نا امید پزشکان در Pitie-Salpetriere بیمارستان.

پاکسازی وعده داده شده برای شروع یک سرمایه گذاری جدید طرح توجیهی در حالی که این ویروس در بحران است که هنوز هم مواج و بدون ارائه جزئیات.

مقامات فرانسوی می گویند بیش از 27000 نفر با این ویروس فوت کرده اند در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

___

لندن — رسمی آمار بریتانیا نشان می دهد که بیش از 12 ، 000 ساکنان خانه های سالمندان فوت کرده اند با تایید و یا مشکوک COVID-19.

دفتر آمار ملی انگلیس می گوید 12,526 مراقبت از ساکنان خانه در انگلستان و ولز درگذشت با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس میان شروع از شیوع و ممکن است 1. که 27 درصد از 45,899 مجموع مرگ و میر ناشی از مراقبت-صفحه اصلی ساکنان در طول دوره.

بریتانیا تلاش کرده است برای دریافت یک تصویر کامل از مقیاس از این بیماری همه گیر در خانه های سالمندان. در ابتدا دولت ثبت شده تنها COVID-19 مرگ و میر رخ داده است که در بیمارستان ها هر چند که در حال حاضر تغییر کرده است.

رسمی این کشور کشته می ایستد در 33,614 بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در اروپا است.

___

پاریس — رئیس که اروپا, اتاق کار دکتر هانس Kluge می گوید: آینده همه گیر خواهد شد بستگی دارد در همه اقدامات است.

"این بسیار مهم است که به همه یادآوری است که تا زمانی که وجود دارد این است که هیچ واکسن و درمان موثر وجود دارد بدون بازگشت به حالت عادی او گفت:" فرانسه با رادیو اروپا-1 روز جمعه. "این ویروس نمی خواهد به سادگی ناپدید می شوند بنابراین رفتار شخصی هر یک از ما را تعیین رفتار ویروس."

"دولت ها انجام داده اند و بسیاری (برای محدود کردن ویروس) و در حال حاضر مسئولیت آن به عهده مردم است," او اضافه شده است. "قبل از اینکه ما گفت که بهداشت عمومی مهم است برای اقتصاد است. در حال حاضر ما دیده می شود که بدون بهداشت وجود ندارد و اقتصاد وجود دارد که هیچ امنیت ملی است."

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب