توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با خانواده های که عزیزانشان را از دست داده به خشونت پلیس.

— کلمبوس مجسمه در سنت لوئیس پارک در نظر گرفته شود.

— West Virginia شهرستان در نظر گرفتن از بین بردن استون وال جکسون مجسمه.

— مرد به ضرب گلوله به معترضان در نیومکزیکو سعی کنید به پاره کردن مجسمه.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او در دیدار با چند خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در برخورد مرگبار با افسران پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید از خانواده است که “عزیزان شما نمی خواهد که درگذشت بیهوده است.” او همچنین می گوید: “من هرگز نمی تواند تصور کنید که درد خود را و یا عمق غم و اندوه خود را, اما من قول می دهم به مبارزه برای عدالت برای همه مردم ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آماده شد به امضای یک دستور اجرایی که کاخ سفید می گوید که با هدف ترویج مسئولیت پذیری در اجرای قانون است. این شامل یک ماده است که ایجاد یک پایگاه داده برای ردیابی ماموران با استفاده بیش از حد از نیروی شکایت. ادارات پلیس قادر خواهد بود برای بررسی پایگاه داده قبل از استخدام کسی از دیگری بخش.

اجرایی سفارش به پیروی از مرگ در مارس 25 جورج فلوید در زانو سفید, مینیاپولیس افسر و تظاهرات بزرگ در شهرستانها در سراسر کشور.

تهمت نیز در این مراسم به انتقاد از آنچه او را توصیف به عنوان “رادیکال و خطرناک تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس.”

___

اوفالن, Mo. — یک مجسمه کریستف کلمب بود که در سنت لوئیس پارک برای 134 سال حذف شد, جمعه در میان رشد, اعتراض ملی علیه آثار تاریخی به قرن 15 اکسپلورر.

این کمیسیون که نظارت برج گرو پارک به تازگی رای به حذف مجسمه. آن را لود شد بر روی یک کامیون سهشنبه, اما روشن نیست چه خواهد شد تبدیل شدن به آن است. مقامات پارک نمی بلافاصله پاسخ به یک پیام تلفن به دنبال نظر.

چند کلمبوس مجسمه قرار داده شده اند در طول اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید و نژادی و نابرابری. فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه.

کلمبوس مجسمه در ریچموند, ویرجینیا, سرنگون شد هفته گذشته است. هفت نفر دستگیر شدند برای خرابکاری یک مجسمه اکسپلورر در میامی. و یک مجسمه از کلمبوس در بوستون سر بریده شد.

در بیانیه ای در برج گرو پارک Facebook صفحه پارک مدیره گفت: این مجسمه در اصل قرار داده شده در این پارک به مناسبت سهم مهاجران به سنت لوئیس منطقه است.

“اما در حال حاضر برای بسیاری از این نماد تاریخی بی توجهی به مردم بومی و فرهنگ ها و تخریب جوامع خود ،

___

کلارکسبرگ W. Va. — کمیسیون در غرب ویرجینیا, شهرستان که در آن متفق ژنرال استون وال جکسون متولد شد و در مجموعه ای به بحث در مورد درخواست برای حذف مجسمه خود را.

این Harrison County کمیسیون در دیدار چهارشنبه و بحث خواهد شد یک عضو جامعه درخواست برای حذف مجسمه از دادگاه پلازا در کلارکسبرگ اخبار رسانه ها گزارش شده است.

استون وال جکسون متولد شد و در کلارکسبرگ در سال 1824 و ایالات دختران کنفدراسیون ساخته شده که مجسمه او در سال 1953.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از مردم که نگران هستند چرا بیش از آن در دستور کار” کمیسیون دیوید Hinkle گفت. “به عنوان یک بدن حاکم که مردم را درخواست ما به نگاهی به آن.”

Hinkle گفت که او می خواهد برای به دست آوردن ورودی قبل از تصمیم گیری.

___

LOUISVILLE, Ky. — نه نفر دستگیر شدند در تظاهرات دوشنبه شب در لوییویل.

یک نفر دستگیر شد در ارتباط با خرابکاری به یک وسیله نقلیه پلیس و هشت نفر دیگر به اتهام غیر قانونی مجمع. هیچ دستگیری ساخته شد در ارتباط با آسیب به یک, اخبار خودرو, پلیس گفت:.

برخی از تظاهرکنندگان در لوییویل ترافیک مسدود شده و پرتاب آجر به یک ایستگاه خبری خبر خودرو, در حالی که پلیس مستقر فلفل توپ, شهرستان موقت رئیس پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با شهردار این شهرستان سه شنبه شب ،

این بیانیه از رئیس رابرت شرودر پس از پلیس به شهروندان هشدار داد جلوگیری از این شهر مرکز شهر منطقه و پس از یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد آجر پرتاب به پنجره WLKY-تلویزیون دوربین خدمه است.

___

بالتیمور — شورای شهر را تایید کرده است بیش از $22 میلیون دلار کاهش به اداره پلیس بالتیمور را $550 میلیون دلار بودجه برای 2021.

این شورا رای 13-2 روز دوشنبه به تصویب 3 میلیارد دلار بودجه عملیاتی.

این پیشنهاد در حال حاضر به دفتر شهردار که در آن برنارد جوان است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از آن بالتیمور خورشید گزارش شده است.

بالتیمور منشور می دهد شهردار کنترل هزینه ها در فرایند بودجه و شورای شهر تنها می تواند شناسایی کاهش است. جوان توسط شهردار خروجی, در حالی که رئیس شورای شهر Brandon Scott است دموکراتیک نامزد برای تبدیل شدن به شهردار در ماه نوامبر.

کسانی که پیشنهاد کاهش توسط شورای شهر شامل حدود 7 میلیون دلار در پرداخت اضافه کاری در پنج بخش های مختلف پلیس دریایی واحد خواهد بود منحل برای صرفه جویی در مجموع حدود 2 میلیون و گروه نصب شده واحد نیز منحل آزاد کردن حدود 550,000 The Baltimore Sun گزارش شده است. دیگر کاهش به “تخصیص نیافته” بودجه.

گشت ماموران و کارآگاهان نمی توان با اضافه کاری کاهش است.

___

ALBUQUERQUE, New Mexico — آلبوکرک پلیس می گویند که آنها را ساخته اند یک دستگیری در یک تیراندازی که معترضان تلاش برای پاره کردن یک مجسمه برنزی از فاتح در خارج از موزه.

پلیس می گویند 31 ساله Stephen Ray باکا دستگیر شد ظن تشدید باتری در تیراندازی دوشنبه شب که در سمت چپ یک مرد دیگر به شدت زخمی شدند. تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی یک درگیری بین معترضان و یک گروه از مردان مسلح در تلاش برای محافظت از مجسمه Juan de Oñate.

آنلاین سوابق دادگاه نمی لیست یک وکیل است که می تواند اظهار نظر در باکا از طرف.

___

پاریس — خرابکاری هدفمند یک مجسمه از فرمانده نظامی یوسف Gallieni در مرکز پاریس.

“با نسخه رسمی” و “دولت مسئول” بود و ناخوانا در این بنای تاریخی را پایه.

Gallieni شروع استعماری حرفه ای در اواخر قرن 19 و در طول جنگ جهانی اول بود که فرماندار نظامی پاریس. او با استفاده از استفاده از روش های وحشیانه برای سرکوب شورش در مستعمرات از جمله به عنوان فرماندار ماداگاسکار که در آن او لغو جزیره 350 ساله سلطنت.

مجسمه از جنگ جهانی دوم مقاومت فرانسه رهبر و رئیس جمهور سابق شارل دوگل نیز هدف قرار داده شده است توسط خرابکارها در روزهای اخیر. دوگل به رهبری فرانسه در پایان آن دوران استعمار در 1950s و 1960s اما به طور گسترده ای مورد احترام برای کمک به آزادی فرانسه از اشغال نازی ها. این خرابکاری باعث اعتراض بسیاری از سیاستمداران است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی یکشنبه گفت که فرانسه نمی خواهد پایین هر مجسمه های استعماری-عصر آمار و ارقام.

___

رالی, N. C. — مجسمه سابق روزنامه ناشر نیروی دریایی ایالات متحده کار و مادام العمر سفید supremacist گرفته شده است در کارولینای شمالی. رالی, اخبار و آبزرور گزارش داد مجسمه Josephus Daniels حذف شد از رالی را نش مربع است.

“زمان مناسب است” گفت: فرانک Daniels III سابق سردبیر اجرایی روزنامه که به تماشای این اثر تاریخی به بزرگ و پدر بزرگ خود پایین آمده است. “من فکر نمی کنم هر کسی می گویند که آن را در زمان مناسب به حرکت مجسمه Josephus به یک مکان مناسب.”

این اثر تاریخی خواهد شد قرار داده و به سازی, او گفت:. مجسمه پایین آمد و در پی اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در طول یک پلیس در مینیاپولیس.

___

ST. ابر, Minn. — پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در اوایل روز شنبه در دومین شب متوالی از ناآرامی در مینه سوتا مرکزی شهر 68,000.

حدود 100 نفر نشان داد در St. Cloud با برخی از معترضان شعار برخی از جورج فلوید آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از مرگ او در یک خیابان مینیاپولیس.

یک آشغال به آتش كشيده شد و تحت فشار قرار دادند به وسط خیابان St. Cloud بار گزارش شده است.

افسران خود استفاده می شود اتومبیل های گشت به کمربند خاموش یک مغازه مشروب فروشی است که به نظر می رسد شکسته شده اند با شیشه و بطری های پراکنده در مورد.

مشابه جمعیت جمع شده بودند اوایل دوشنبه پس از گسترش شایعه در رسانه های اجتماعی است که پلیس به ضرب گلوله دو مرد سیاه و سفید. در واقع یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در دست در حالی که تلاش برای بازداشت رئیس پلیس بلر اندرسون گفت. هیچ ماموران آتش بازگشت در حالی که مبارزه با مرد سیاه, مقامات گفت.

___

CHARLOTTESVILLE, Va. — دانشگاه ویرجینیا است تغییر آرم برای آن دو و میدانی تیم فقط دو ماه بعد از آنها پرده برداری شد, پس از انتقاد یک عنصر طراحی با اشاره به تاریخچه مدرسه با برده داری.

طرفداران مطرح اعتراض به مارپیچ و منحنی بر روی دسته شمشیر در زیر V برای ویرجینیا و در Cavalier سپر. آنها به معنای تقلید “طراحی مارپیچ دیوار” که مدتها بود در دانشگاه با توجه به بیانیه ای از مدرسه بخش دو و میدانی در روز دوشنبه. این مدرسه رونمایی شد تصاویر جدید از آرم های بدون شیار مارپیچ در دسته.

مدیر ورزشی کارلا ویلیامز گفت که او تصمیم به تغییر آرم پس از او “آگاه ساخته شده از مفهوم منفی بین مارپیچ و دیوار و بردگی است.” مورخان با اشاره به این که رئیس جمهور سابق توماس جفرسون طراحی اصلی هشت پا-بالا دیوار در پردیس به صدا خفه کن برای تلفن های موبایل از بردگان و پنهان کردن آنها از دید عموم.

“وجود دارد هیچ قصد به علت آسیب, اما ما بود و برای من که عذر خواهی به کسانی که تحمل درد, برده داری در تاریخ ما” ویلیامز گفت.

___

ژنو — ایرنا-سازمان ملل آماده شده پیش نویس قطعنامه ای در سازمان ملل بالا حقوق بشر است که مجرد از ایالات متحده و راه اندازی شدید بین المللی بررسی سیستمیک نژادپرستی علیه مردم آفریقایی تبار در پی اخیر با مشخصات بالا به کشتار سیاه پوستان توسط پلیس آمریکا.

پیش نویس متن یک کپی از آن شده است به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, می تواند تبدیل به محور به صورت فوری بحث عجله برای برنامه ریزی روز شنبه به ژنو مبتنی بر حقوق بشر.

در آن یک کمیسیون تحقیق — حقوق بدن قوی ترین ابزار برای بررسی نقض حقوق بشر — نگاهی به “نژادپرستی نظاممند” و اتهام نقض قوانین بین المللی حقوق بشر و موارد نقض حقوق بشر علیه “آفریقایی و از مردم آفریقایی تبار در ایالات متحده آمریکا و دیگر نقاط جهان به تازگی آسیب دیده توسط سازمان های اجرای قانون” به خصوص برخورد که منجر به مرگ و میر.

هدف این خواهد بود “برای آوردن مجرمان به دست عدالت” گفت: متن منتشر شده توسط گروه آفریقا. وسعت پشتیبانی برای اندازه گیری روشن نشد.

___

LOUISVILLE, Ky. — لویی موقت رئیس پلیس گفت: برخی از تظاهرکنندگان در شهر ترافیک مسدود شده و پرتاب آجر به رسانه های اتومبیل, در حالی که پلیس مستقر فلفل توپ در آنها.

این بیانیه از رئیس رابرت شرودر در یک کنفرانس خبری مشترک با لویی شهردار تقریبا سه ساعت بعد از پلیس به شهروندان هشدار داد جلوگیری از این شهر مرکز شهر منطقه و پس از یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آجر پرتاب به پنجره WLKY-تلویزیون دوربین خدمه است.

رسانه های خبری گزارش برخی از تظاهر کنندگان ایجاد موانع در خیابان ها با استفاده از نشانه های جاده ای و سنگ. شهردار گرگ فیشر گفت: در مجازی کنفرانس خبری در شهر “نمی تواند به وسایل نقلیه مسدود شده و از عبور بر روی جاده با خیال راحت.”

WLKY-TV گزارش داد تظاهر کنندگان شعار می دادند “نه عدالت! نه صلح!” نامیده می شود و برای سه افسر پلیس دخیل در مرگ Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله کشته پایین توسط افسران که پشت سر هم به او کنتاکی در ماه مارس به اخراج می شود و به اتهام.

___

واشنگتن — در آغوش یک اولویت جدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام اقدامات اجرایی در روش های پلیس نیویورک در حال آماده سازی یک بسته از پلیس تغییرات به عنوان توافق سراسیمه برای پاسخ به تظاهرات توده ای بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

این یک تغییر ناگهانی برای حزب جمهوری خواه یکی از دموکرات ها در حال تماشای با احتیاط و له فعالیت نشان می دهد که چگونه به سرعت جرم اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض نژادی در حال تبدیل سیاست های ملی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اعلام کرد که جمهوری خواهان در حال توسعه “یک پیشنهاد جدی برای اصلاح و اجرای قانون است.”

کمیته قضایی مجلس سنا خواهد gavel در بعد از ظهر سه شنبه به صورت گسترده شنوایی در “پلیس در استفاده از زور و روابط اجتماعی” رسم شهادت را از ملت پیشرو حقوق مدنی و قانون اجرای رهبران.

___

آناپولیس, Md. — یک پانل رای به حذف پلاک از مریلند در کنگره که افتخارات جنگ داخلی اتحادیه و کنفدراسیون سربازان و تا زمانی که به تازگی نشان داد پرچم آمریکا و مؤتلفه پرچم عبور.

چهار نفر از اعضای دولت و مجلس اعتماد که نظارت بر مریلند دولت خانه و زمین خود را رای به حذف این پلاک بعد از مریلند مجلس آدرین جونز مجدد او فشار برای خلاص شدن از آن — پس از پانل تصمیم گرفته در سال گذشته برای پوشش پرچم با یک تصویر از مریلند پرچم دولت. جونز ادامه داد: فشار برای حذف کامل به دلیل ثبت نام زبان.

“من می خواهم برای تشکر از دولت و مجلس اعتماد برای این مهم رای امروز به حذف این مؤتلفه-هواداری پلاک” جونز در توییتر نوشت. “ما را ساخته اند گام های بلندی به منعکس کننده اهمیت آفریقایی-آمریکایی ها در کشور ما سابقه ای بیش از سال گذشته است.”

در ماه فوریه, مریلند, پرده برداری از مجسمه های برنز از مشهور اطناب Harriet Tubman و فردریک داگلاس هر دو از آنها متولد شدند بردگان در ایالت مریلند در شرق ساحل. کسانی که مجسمه در حال حاضر در کنگره خانه قدیمی مجلسی اتاق که در آن برده داری لغو شد در دولت در سال 1864.

جونز یک دموکرات است که در مریلند و سیاه و زن اول مجلس با تمدید او فشار برای حذف جنگ داخلی پلاک در هفته گذشته.

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de