آخرین: تهمت: دولت 'ملاقات لحظه ای'

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 23 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد خود را دولت "ملاقات لحظه ای" و "غالب" در coronavirus تست.

— AP منبع: MLB صاحبان OK برنامه است که می تواند منجر به جولای شروع می شود.

— غربی فرمانداران درخواست کنگره برای $1 تریلیون دلار در کمک به متحده است.

— کاخ سفید نیاز به هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک یا پوشش.

— ارشد مقامات دولت گفت: دولت فدرال ایالات متحده آغاز خواهد شد, توزیع 11 میلیارد دلار از آخرین امداد لایحه دولت برای افزایش تلاش های تست.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار دارد خود را دولت "ملاقات لحظه ای" و "غالب" در coronavirus تست.

خطاب به رئیس جمهور یک باغ گل رز مخاطبان با ماسک-پوشیدن مقامات دولت روز دوشنبه پس از دو مورد شناخته شده از COVID-19 گزارش شده در ميان کارکنان در یکی از مهمترین و محافظت مجتمع در امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوباره که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یکی هر چند مقامات بعد از آن روشن است که به هر کسی که "نیاز" ،

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر حتی در حالی که کاخ سفید خود را تبدیل به یک قوی نماد خطر مواجهه با آمریکایی ها در همه جا توسط belatedly سفارش هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک.

___

نیویورک — لیگ اصلی بیس بال صاحبان به متهور دوشنبه به ساخت یک پیشنهاد به اتحادیه بازیکنان است که می تواند منجر به coronavirus-تاخیر در شروع فصل در اطراف چهارم جولای آخر هفته در ballparks بدون طرفداران, یک برنامه است که با پیش بینی گسترش hitter وظیفه تعیین شده برای لیگ ملی برای سال 2020 است.

بهار آموزش می توانید شروع به در اوایل تا اواسط ماه ژوئن یک فرد آشنا با این تصمیم آسوشیتدپرس گفت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات این طرح شدند و اعلام نشده است.

MLB مقامات میله میله برای ایجاد یک ارائه به اتحادیه در روز سه شنبه. توافق با بازیکنان ارتباط مورد نیاز است و انتظار می رود که دشوار است — به خصوص در طول یک پیشنهاد برای تقسیم درآمد خواهد بود که بی سابقه برای بیس بال. بازیکنان در برابر 7 1/2-ماه اعتصاب در 1994-95 برای مبارزه با چنین طرح.

— توسط رونالد Blum

___

لاس وگاس — فرمانداران و قانونی از رهبران پنج کشور غربی است که هماهنگی خود را در واکنش به شیوع کروناویروس در حال درخواست از کنگره برای ارسال $1 تریلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی در سراسر ایالات متحده در آینده فدرال بسته کمک.

مقامات منتخب از کالیفرنیا کلرادو, نوادا, اورگان و واشنگتن با ارسال نامه شنبه به رهبران در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا. گفتند آنها را به عمیق کاهش بودجه مگر اینکه متحده دریافت کمک های بیشتر. این رهبر اقلیت در کالیفرنیا مجمع بود تنها جمهوری خواه از امضای نامه.

___

دموکرات ها در حال ساخت جدید حرکت به سوی مجازی ریاست جمهوری نامزد این کنوانسیون اوت.

مقامات حزب در حال آماده سازی برای اعطای کنوانسیون سازمان در میلواکی قدرت به طراحی یک کنوانسیون که نمی خواهد نیاز به نمایندگان برای حضور در فرد است.

نفوذ قوانین و آیین نامه پانل خواهد شد و شروع فرآیند سه شنبه قطعنامه ای که کمک های مالی "حداکثر انعطاف پذیری" به کنوانسیون کمیته سازماندهی برای راه اندازی یک گردهمایی است که "تضمین هر نماینده می تواند به انجام کار خود را در کسب و کار رسمی و بدون قرار دادن سلامت خود را در خطر است."

این قطعنامه تأکید چقدر COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست 2020 انتخابات ریاست جمهوری و در هر جنبه ای از زندگی آمریکایی.

___

واشنگتن — کاخ سفید است که نیاز به هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک یا پوشش پس از coronavirus می ترساند نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک یادداشت ارسال به تمام کارکنان مشخص شده جدید بخشنامه دوشنبه پس از دو کارکنان در هفته گذشته آزمایش مثبت برای COVID-19.

این یادداشت می گوید: "ما نیاز به هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن یک ماسک و یا صورت پوشش."

کارکنان خواهد شد مجاز به حذف چهره خود را پوشانده اند اگر آنها حداقل شش فوت جدا از همکاران خود را.

بخشنامه به معنای حفاظت از رئیس جمهور است که خودداری از پوشیدن ماسک در عمومی و خصوصی.

___

واشنگتن — ارشد مقامات دولت گفت: دولت فدرال آغاز خواهد شد, توزیع 11 میلیارد دلار از آخرین امداد لایحه دولت برای افزایش تلاش های تست.

بودجه اختصاص داده خواهد شد بر اساس متحده' اندازه جمعیت و چگونه به شدت آنها شده اند تحت تاثیر شیوع بیماری.

برای هفته کاخ سفید در برابر تماس به مجموعه ای خاص تست اهداف و یا متریک. و رئیس جمهور تهمت است تصریح کرد که فرمانداران مسئول تست.

مقامات دولت گفت: دولت فدرال ارائه متحده با منابع به اندازه کافی برای دیدار با اهداف آزمایش.

حداقل کاخ سفید می خواهد تمام کشورهای تست حداقل 2 درصد از جمعیت خود را هر چند دولت کاهش یافته است به شرح چگونه است که تعداد رسیده بود.

ایالات متحده هنوز هم در تلاش برای افزایش تست به سطح است که اکثر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ضروری است با خیال راحت به بازگشایی ادارات و مدارس و کلیساها و رستوران ها و دیگر بخش های اقتصاد است.

هفته گذشته محققان دانشگاه هاروارد پیش بینی شده است که ملت باید انجام 900,000 روزانه آزمون مه 15 قادر به پیگیری موارد جدید و شامل جدید شعله ور شدن یو پی اس. که بیش از سه بار در این کشور در حال حاضر روزانه تست میزان حدود 275,000.

___

پیوند اعضا کاهش یافت به عنوان COVID-19 جاروب از طریق جوامع است. جراحان با احتیاط از به خطر انداختن زندگی اهدا کنندگان و اغلب قادر به بازیابی احتمالا قابل استفاده اعضا از مرده.

بین المللی محققان گزارش روز دوشنبه پیوند از مرحوم اهدا کنندگان کاهش حدود نیم در آمریکا و 90% در فرانسه از اواخر مارس تا اوایل آوریل است.

جدا ایالات متحده نشان می دهد زندگی می کنند کمک های مالی تا به حال همین طور متناوب کاهش است. پیوند را آغاز کرده ومیگوید بازگشت تا دوباره در هفته های اخیر به ایالات متحده بیمارستان تعیین چگونه به شدت مورد نیاز اندام های جدید را به هزاران نفر در حال انتظار برای آنها وجود virus تهدید.

___

فریمونت کالیفرنیا. — مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در توییتر تایید کرد روز دوشنبه که این شرکت با راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه در نقض محلی دستور دولت است.

در بعد از ظهر جیر مشک گفت که او خواهد بود در خط مونتاژ و خواسته است که او دستگیر می شود اگر مقامات هر کسی را به زندان.

این گیاه در فریمانت استخدام 10,000 کارگران و بسته شده بود از مارس 23 با توجه به سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اوایل روز دوشنبه پارکینگ تقریبا کامل در کارخانه عظیم و نیمه رانندگی شد خاموش لود شده با وسایل نقلیه است که ممکن است تولید شده قبل از خاموش کردن.

___

دنور — مقامات بهداشتی بسته کلرادو رستوران که باز برای خدمات کامل در روز مادر در سرپیچی از دولت قوانین منع در شخص ناهار خوری.

یک ویدئو نشان داد خانه بسته بندی شده و هیچ اجتماعی فاصله در C&C صبحانه و کره ای ،

یکی از صاحبان و گفت KCNC-تلویزیون او می خواست به ایستادن برای کسب و کارهای کوچک و توجه قانونگذاران. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت: رستوران "است که باعث فوری خطر سلامت" و آن مجوز کسب و کار خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که رستوران است و دیگر یک تهدید.

مجوز آن متوقف شد به طور نامحدود. مقامات بهداشتی می گویند مجوز می تواند لغو اگر صاحبان رستوران رد بسته باقی می ماند.

___

شیکاگو — توییتر اعلام کرد که هشدار دادن به کاربران با یک برچسب زمانی که یک صدای جیر جیر شامل مورد مناقشه و یا اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس.

این شرکت را مورد رویکرد به چگونگی آن تصمیم می گیرد که توییتهایی برچسب رهبران شرکت گفت.

برخی از توییت اجرا خواهد شد با یک برچسب زیر که هدایت کاربران به لینک های با اطلاعات اضافی در مورد COVID-19.

دیگر توییتهایی تحت پوشش خواهد شد به طور کامل توسط هشدار است که به کاربران اطلاعات است که در "جنگ با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی."

قانون جدید فقط در رشته سختگیرانه تر سیاست هایی که شرکت های فن آوری در حال نورد از برای مقابله با ویروس اطلاعات غلط در سایت های خود را.

___

سازمان ملل متحد — سازمان بهداشت جهانی آمریکا وجود دارد که حدود هفت یا هشت "بالا" نامزد برای یک واکسن برای مبارزه با این رمان coronavirus.

WHOF مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: U. N. شورای اقتصادی و اجتماعی تصویری جلسه روز دوشنبه که "ما بیش از یک صد نامزدها و ما با تمرکز بر چند نامزد ما است که می تواند احتمالا نتایج بهتر و تسریع کسانی که کاندیداهای بالقوه بهتر است."

او نمی شناخت نامزدها برای یک واکسن علیه COVID-19.

Tedros گفت: تفکر اصلی دو ماه پیش بود که آن را ممکن است 12 تا 18 ماه برای یک واکسن اما شتاب و تلاش در راه است, کمک 7.4 میلیارد یورو (8 میلیارد دلار) متعهد شدند که یک هفته پیش توسط رهبران جهان و سازمانها و بانک ها برای پژوهش و درمان و آزمایش است.

او گفت: 8 میلیارد دلار کافی نخواهد بود و وجوه اضافی مورد نیاز خواهد بود برای سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن اما از همه مهمتر به تولید به اندازه کافی "را به مطمئن شوید که این واکسن می رسد همه — (و) هیچ کس را پشت سر گذاشت."

Tedros تاکید کرد که COVID-19 "بسیار مسری است و آن را یک قاتل" با بیش از 4 میلیون نفر در حال حاضر گزارش شده که تقریبا 275,000 زندگی از دست داده است.

در حالی که موارد جدید در حال کاهش است در غرب اروپا در حال افزایش در شرق اروپا و آفریقا و آسیای جنوب شرقی مدیترانه شرقی و سایر مناطق, او گفت:.

___

بوستون — ماساچوست مرگ و میر از COVID-19 رسید گذشته 5,000 روز دوشنبه حتی به عنوان دولت شروع نقشه برداری از طرح به تدریج راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی است.

ماساچوست گزارش یکی دیگر از 129 تایید COVID-19-مرگ و میر ناشی آوردن به 5,108 تعداد کل مرگ و میر ثبت شده در کشور پس از همه گیر را شروع کنید.

کالیفرنیا ، چارلی بیکر شروع ترسیم چهار فاز طرح شنبه به بازگشایی ماساچوست کسب و کار است که بسته شده اند و از اواخر مارس به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

بازگشایی قرار است به زودی مارس 18 و نیاز به کسب و کار برای اتخاذ یک سری از پروتکل ها برای حفظ سلامت کارکنان و مشتریان است.

___

HARTFORD, Conn. — کانکتیکات COVID-19 مرگ و میر پیشی گرفته 3,000 حتی به عنوان مقامات دولتی اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن اردوگاه های روز در این تابستان.

مقامات گزارش 41 اضافی مرگ و میر آوردن مجموع به 3,008.

"شرم بر ما برای کم بها دادن شاید آنچه می تواند رخ دهد" لیبریا ند لمانت گفت.

او اشاره کرد که ایالات متحده از جراح به او گفت که در ماه گذشته که شیوع خواهد بود به احتمال زیاد شبیه به یک بد فصل آنفولانزا از 100 مرگ و میر.

اما لمانت همچنین اشاره کرد که بستری شدن در بیمارستان از این ویروس همچنان به روند رو به پایین. سه فرزند در دانشگاه ییل سلامت سیستم در حال نظارت به صورت یک سندرم التهابی که ممکن است مربوط به ویروس لمانت گفت.

دولت همچنین گفت: اردوهای تابستانی می تواند باز ژوئن 29 با محدودیت هایی از جمله محدودیت در تعداد اعضای کمپ و متوسط چک.

___

نیویورک — New York City مرگ و میر از coronavirus ممکن است هزاران نفر از تلفات بدتر از رسمی شمارش نگه داشته شده توسط شهرستان و دولت با توجه به تجزیه و تحلیل روز دوشنبه منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

بین اواسط ماه مارس و اوایل آوریل حدود 24,000 بیشتر مردم در این شهر از محققان را معمولا انتظار بر اساس فصل ،

که در مورد 5,300 مرگ و میر بیشتر از قبلا شده بود نسبت به کروناویروس در طول آن دوره زمانی است.

این اصطلاح بیش از حد "مرگ" شده اند می تواند ناشی از محصولات جانبی از بیماری همه گیر در این گزارش تاکید شده از جمله "تقاضا در بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ترس مربوط به COVID-19" باعث تاخیر در مردم به دنبال و یا دریافت نجات بخش مراقبت است.

این گزارش بر اساس اطلاعات وارد شده توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و روان بهداشت تأکید چالش های مقامات چهره در ارزیابی و تعیین کمیت — آمار تلفات انساني از بحران است.

از طریق پنج شنبه, New York شهرستان ثبت شده بود نزدیک به 14 ، 800 زمین و میر تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون و دیگری نزدیک به 5,200 احتمالی مرگ و میر که در آن هیچ تست در دسترس بود اما پزشکان مطمئن شوید که به اندازه کافی به لیست ویروس در گواهی فوت است.

در تحلیل آن در این گزارش منتشر شده روز شنبه گفت: 5,293 حد مرگ شد, در بالای هر دو را تایید کرد و احتمال مرگ و میر.

___

SALEM, سنگ. — اورگان دولتی کیت قهوه ای کارگردانی کرده است سازمان های دولتی به آماده شدن برای یک 17 درصد کاهش بودجه به دلیل cratering درآمدهای مالیاتی به دلیل شیوع کروناویروس.

"آیا دولت نیاز برای اجرای این سطح از کاهش بستگی به چند عامل از همه مهمتر نیاز به اضافی بودجه فدرال برای حمایت از خدمات دولت از جمله K-12 مدرسه عمومی سیستم" براون گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

بعدی پیش بینی درآمد برای اورگان مارس 20 و فرماندار دموکرات قبلا گفته او "به شدت نگران" در مورد دولت توانایی ارائه خدمات اساسی در ماه های آینده.

اورگان اقتصاد پررونق بود قبل از ورود COVID-19 با نرخ بیکاری در پایین ضبط و 1.5 میلیارد دلار مالیات مازاد. بودجه صندوق به طور کلی برای 2019-2021 در حال حاضر حدود 25 میلیارد دلار است.

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز است شل شدن محدودیت های این آخر هفته آینده در رستوران ها سالن ها و ورزشگاه.

این فرماندار دموکرات اعلام کرد که او را در حال حرکت این دولت به دور از "stay-at-home" موقعیت او تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

مقررات جدید را به اثر جمعه و تا حد زیادی در راستای فاز اول بازگشایی به عنوان پیش بینی در زیر کاخ سفید دستورالعمل ارائه شده به متحده است.

کسب و کار به تازگی مجاز به باز محدود خواهد شد به یک چهارم از قبلی ظرفیت و کارکنان مشغول به کار در سراسر مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک.

رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی داخل صندلی و میز اما در 25 درصد ظرفیت سطح. تو سرو و چشمه های معدنی تفریحی پارک ها و موزه ها بسته باقی خواهد ماند.

فرماندار گفت: او تصمیم گرفت برای کاهش این محدودیت به دلیل لوئیزیانا یکی از این کشور در اوایل نقاط داغ برای coronavirus است دیدن سازگار کاهش ویروس جدید موارد بستری و نرخ COVID-19 بیماران مبتلا به بیماری.

___

واشنگتن — کاخ سفید توصیه است که همه ساکنان خانه سالمندان و کارکنان آزمایش جدید کروناویروس در دو هفته آینده.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که روز شنبه آن را دولت فدرال پیشنهاد قوی است که این تست انجام می شود.

دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: فرمانداران به تمرکز بیش از دو هفته آینده در تست تمام 1 میلیون ساکنان خانه سالمندان. او می گوید: کاخ سفید متحده کمک خواهد کرد که به آن نیاز دارید.

خانه های سالمندان و سالمندان نشان داده شده است به خصوص مستعد ابتلا به این ویروس.

آسوشیتد پرس به دست آمده ضبط نشست.

___

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز گفت که او را به دنبال "اصلاح قرنطینه" طرح پس از جلسه با معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمانی که یکی از دستیاران خود را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

رینولدز گفت که پنس را دستیار شد و در کاخ سفید زمانی که او بازدید چهارشنبه گذشته به مختصر پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آیووا پاسخ به همه گیر.

رینولدز ملاقات دوباره با پنس روز جمعه زمانی که او بازدید آیووا برای دیدار با رهبران مذهبی و غذا مدیران. اگر چه پنس تا به حال فقط یاد گرفته از یکی از دستیاران عفونت او نمی پوشیدن ماسک در طول سفر خود و نه فرماندار و یا دیگر آیووا سیاستمداران است.

رینولدز گفت که او تا به حال هیچ تماسی با پنس مشاور هنگامی که در واشنگتن اما که "از فراوانی از احتیاط" او را برای منزوی کردن خودش است. رینولدز گفت که او آزمایش منفی شنبه برای coronavirus و احساس سالم است.

رینولدز گفت که متوسط گرفته خواهد شد قبل از او وارد دولت اضطراری مرکز عملیات در Johnston, جایی که او مشغول به کار شده است. او گفت که بسیاری از دستیاران او را از خانه کار می کنند. او گفت که او باید تنها "حداقل تعامل" با دیگران خواهد شد و پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله زمانی که او می کند.

___

HARRISBURG, Pa. — رژیم صهیونیستی. تام گرگ لعنتی محلی و مقامات منتخب که قصد بازگشایی در سرپیچی از دستور shutdown تهدید دوشنبه به تکان شدید و سخت coronavirus کمک و اعلام آنها "انتخاب صحرا در مواجهه با دشمن است."

به طور معمول خفیف ادب دموکرات اخراج پس از چند استان ها اعلام شده خود را در شورش علیه او محدودیت در کسب و کار و جنبش گفته مقامات محلی که تلفظ خود را برای کسب و کار باز خواهد پرداخت قیمت گزاف است.

"به آن دسته از سیاستمدارانی که تصمیم به غار به این coronavirus آنها نیاز به درک عواقب خود را بزدلانه عمل" گفت: گرگ تهدید به خودداری دولت فدرال و بودجه به استان ها "قرار داده است که همه ما در معرض خطر توسط عامل غیر قانونی."

گرگ نیز هشدار داد کسب و کار را انتخاب کنید که به "پیروی از هوی و هوس از سیاستمداران محلی و نادیده گرفتن قانون" با بازگشایی در سرپیچی از خاموش کردن که آنها در معرض خطر کسب و کار مجوز گواهی اشغال و دیگر مورد نیاز دولتی مصوبات به کار گیرند.

___

واشنگتن — رئیس گارد ملی اداره می گوید که او آزمایش منفی برای COVID-19 روز دوشنبه دوم متوالی منفی و بعد نتیجه آزمایش مثبت روز شنبه در غربالگری قبل از Joint Chiefs of Staff, نشست در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ژنرال جوزف Lengyel گفت: در یک بیانیه کوتاه که او مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه در والتر رید ارتش مرکز پزشکی در واشنگتن است.

او یکی از دو نفر از اعضای ستاد مشترک که از دست رفته تهمت جلسه به دلیل coronavirus نگرانی.

دیگر Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی. Gilday را به قرنطینه رفت بعد از یک عضو خانواده آزمایش مثبت برای coronavirus. Gilday آزمایش منفی است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن