آخرین: Texas شهرستان به حذف مؤتلفه آثار

توسط آسوشیتد پرسبالای ساعت: — جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود در خارج از هوستون. — اعضای گارد

توسط ATSHNEWS در 21 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود در خارج از هوستون.

— اعضای گارد ملی در واشنگتن تظاهرات تست مثبت برای کوروناویروس.

— بایدن خواستار نژادی عدالت در پیامی به عزاداران در تشییع جنازه جورج فلوید.

— هوستون شهردار به ممنوعیت chokeholds توسط پلیس.

___

فورت ورث تگزاس — مقامات در دو شمال تگزاس شهرستانهای باید رای به حذف مؤتلفه بناهای تاریخی از دادگاه زمینه.

کمیسیون Tarrant و دنتون شهرستانهای رای دادند سهشنبه برای حذف بناهای تاریخی که ساخته شد قرن گذشته توسط ایالات دختران کنفدراسیون.

Tarrant کمیسیون رای دادند 4-0 با یک شرکت برای حذف. کمیسر روی بروکس پیشنهاد حذف گفت: "استدلال می کنند که آن را یک بنای یادبود در همه جای آن ساخته شد و در سال 1953 به عنوان یک یادآوری به شهروندان این شهرستان و این دولت است که قوانین جیم کرو هنوز در اثر."

این شهرستان دنتون بنای ساخته شد در سال 1918.

کمیسیون از هر دو شهرستان گفت: اقدامات آنها گرفته شده برای ترویج توازن نژادی در میان اعتراضات به قتل جورج فلوید یک مرد سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

هر دو شهرستان گفت: بناها می توان در ذخیره سازی تا زمانی که سایت های دیگر می تواند یافت می شود.

___

ققنوس — رئیس پلیس Jeri ویلیامز اعلام کرد که ققنوس اداره پلیس بلافاصله به حالت تعلیق در آموزش و استفاده از سبد.

ویلیامز که سیاه است می گوید: این گروه نمی تواند تابع "بدون اعتماد جامعه ما وجود دارد و تنظیمات می تواند ما را به تقویت اعتماد دارند."

ویلیامز می گوید سازمان است که مایل به یادگیری و تکامل گوش دادن به جامعه و تبدیل شدن به بهتر و او می گوید: او با اعتماد به نفس تغییر در سیاست حرکت آن نزدیک به این هدف است.

___

TROY علا. تروی —دانشگاه اخراج خود در محوطه دانشگاه رئیس پلیس بیش از نظرات او در رسانه های اجتماعی مورد پلیس قتل جورج فلوید در مینه سوتا است.

Troy رئیس دانشگاه جک هاوکینز می گوید: در بیانیه منتشر شده در مدرسه در حساب های رسانه های اجتماعی است که اظهارات جان مک کال را منعکس نمی کند دانشگاه را ارزش. او می گوید مقامات از دست رفته اعتماد به نفس در مک کال توانایی منجر به اداره پلیس.

رسانه های خبری گزارش می دهند که مک کال نوشت: در Facebook پست که فلوید "کاملا" کمک کرد و باعث مرگ خود را.

یکی سابق مینیاپولیس افسر پلیس متهم به قتل در Floyd مرگ و سه نفر دیگر به اتهام کمک در مرگ او.

___

دنور — جارو پلیس پاسخگویی لایحه معرفی اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید می گذشت ایالتی کلرادو در مجلس سنا با قریب به اتفاق از حمایت هر دو حزب.

سناتورها از هر دو طرف صحبت کرد و در ظهر روز سه شنبه در مورد مصالحه که رفت به این لایحه قبل از پشتوانه آن در 32-1 رای دادن.

این لایحه را تغییر داد و در پاسخ به برخی مسائل مطرح شده توسط اجرای قانون است. آن را اجازه می دهد افسران پلیس به شکایت کرد برای سوء رفتار با خلاص شدن از واجد شرایط ایمنی دفاعی است که به طور کلی محافظت از کارکنان دولت از پرونده های حقوقی. آن را نیز نیاز به محلی و ایالتی کلرادو افسران گشت به مجهز به دوربین بدن ژوئیه 2023.

___

هوستون — تشییع جنازه جورج فلوید به پایان رسید و تابوت خود را در راه خود را به تگزاس گورستان برای دفن.

پس از احساسی مراسم تجلیل از فلوید خانواده یک آهنگ از Ne-Yo یک پیام ضبط شده از جو بایدن و مداحان از Rev. Al Sharpton, Floyd, طلایی تابوت انجام شد بر شانه پال گرانبار از چشمه ستایش کلیسا در هوستون.

بسیاری از خانواده بخش از کلیسا برگزار شد دست خود را در جهت تابوت به عنوان آن را ترک به عنوان سرود "من باید پوشیدن تاج و تخت" زنگ زد از طریق کلیسا. دیگران برگزار شد تا گوشی های خود را به این فیلم.

بیش از 500 چهره نقاب عزاداران در جماعت برای چهار ساعته خدمات شامل بازیگران, Jamie Foxx و چنینگ تاتوم و J. J. وات NFL را Houston Texans.

خدمات و آینده کفن و دفن را به نزدیک به یک هفته از خاطرات و اذکار فلوید که مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس الهام گرفته از اعتراضات در سراسر جهان است.

___

واشنگتن — اعضای سی گارد ملی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در پی تظاهرات گسترده در سراسر این شهرستان در هفته گذشته بیش از مرگ جورج فلوید.

سخنگوی گارد سرهنگ سرهنگ بروک دیویس می گوید: آنها نمی خواهند آزادی تعداد دقیق آلوده نیروهای نظامی است.

اما مقامات ایالات متحده می گویند که آنها بر این باورند آن است که تعداد زیادی حداقل تا کنون. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به انتشار اطلاعات عمومی.

در حالی که برخی از نیروهای گارد در پاسخ به اعتراضات عینک محافظ تجهیزات بیشتر نبود با پوشیدن ماسک و آن را تا حد زیادی غیر ممکن است برای حفظ هر اجتماعی فاصله.

دیویس در بیانیه ای گفت که واحد فرماندهان بودند مسئول برای حصول اطمینان از نیروهای نظامی خود را پایبند به دستورالعمل های تماس برای اعضای گارد به پوشیدن تجهیزات حفاظتی و حفظ اجتماعی فاصله که در آن عملی است.

مقامات گفت: حدود 5000 نفر از اعضای گارد از جمله نیروهای نظامی از 11 متحده شد و در پایتخت کشور برای تظاهرات.

___

شارلوت, N. C. — یک شاهراه اصلی در شارلوت نقاشی شده با رنگ های روشن صبح روز سه شنبه به عنوان ده ها تن از داوطلبان و هنرمندان ترسیم 16 حروف بزرگ و هجی کردن "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

شارلوت به شرح زیر واشنگتن و دیگر شهرهای آمریکا خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

شارلوت ساکن D'ann Redd گفت که او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم چیزی شبیه به نقاشی دیواری در جنوب شهر. او گفت: آن را خوب به جامعه هم پیوستن و می گویند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در یک راه عمومی و به مردم متصل است.

این پروژه تایید شده توسط شهر شارلوت.

___

SAN DIEGO — San Diego شورای شهر رد تماس برای کاهش بودجه پلیس و تصویب بودجه شهرستان است که شامل افزایش برای گروه.

این تصمیم در جلسه روز شنبه که در آن اکثریت برخی از 400 تماس گیرنده و ایمیل از بیش از 4000 مردم خواست رد شهردار برنامه ریزی برای افزایش بودجه پلیس توسط $27 میلیون دلار 566 میلیون.

The San Diego Union-Tribune, گزارش شورای تصویب طرح بودجه در یک 8-1 رای دادن.

فشار برای کاهش بودجه پلیس تکرار تماس در سراسر کشور برای defunding یا برش اجرای قانون بودجه در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در روز یادبود.

___

پرلند تگزاس — مردم مجاز به راه رفتن تا آرامگاه در حومه هوستون که در آن جورج فلوید بدن است به entombed.

برخی از مردم در زمان عکس سه شنبه به آنها یک نگاه دقیق تر در سایت در گورستان در پرلند, Texas. فلوید مراسم تشییع جنازه در حال انجام در یک کلیسا در هوستون که در آن او زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را. خصوصی خدمات در گورستان شد برگزار شد فلوید خانواده پس از خود را در تابوت می رسد. در داخل آرامگاه یک تریبون کوچک راه اندازی شد همراه با 24 صندلی در سه ردیف. خارج از مقبره در پشت و دیگری 42 صندلی راه اندازی شد زیر یک چادر.

___ هوستون — پاستور استیو ولز گفت: عزاداران در جورج فلوید مراسم تشییع جنازه که آنها را "وجدان بیدار یک ملت است."

چاه های تشکر شده مخاطبان در عمدتا سیاه چشمه ستایش کلیسا در هوستون در روز سه شنبه برای دعوت از او یک سخنران آنها را به آدرس.

او جلب می خندد و فریاد زمانی که او گفت که آنها ممکن است مجبور به بخشیده شود برای خروج مردم سفید کردن برنامه و جلب تشویق ایستاده زمانی که او گفت: عمدتا سفید کلیساها مانند او در حال حاضر باید عمل که وجدان خود را هم زده شده است برای پایان دادن به نژاد پرستی او می گوید کشته فلوید.

یکی دیگر از کشیش رالف داگلاس وست Sr. در مقایسه فلوید به مارتین لوتر کینگ جونیور و باراک اوباما گفت: هر سه متولد شد و در گمنامی اما در ادامه به تغییر جهان است.

___

رم — ده ها تن از جوانان کاتولیک ها جمع آوری و در شب هنگام در یک جزیره کوچک در رودخانه Tiber در رم به دعا برای همزیستی مسالمت آمیز در ایالات متحده است.

سپس محکم شمع روشن, شرکت کنندگان زانو بر روی یک زانو در کوچک سنگ فرش میدان خارج St. Bartholomew در کلیسای در طول چند دقیقه سکوت سهشنبه شب به عنوان جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در حال وقوع بود در هوستون.

مختصر بزرگداشت نام به استرس نیاز به مبارزه با تمام اشکال نژادپرستی و تبعیض اجتماعی و خشونت سازماندهی شده بود توسط افراد جوان برای صلح است. جنبش جوانان دارای روابط رم-بر اساس کاتولیک سازمان با روابط نزدیک با واتیکان.

___

هوستون — خواننده برنده جایزه گرمی Ne-Yo گفت: جورج فلوید مرگ یک قربانی است که "تغییر جهان" قبل از انجام خود را در طول مراسم یادبود.

Ne-Yo اشک ریختن در روز سه شنبه در حالی که آواز خواندن یک تفسیر از G. C. کامرون "آن را بسیار سخت برای خداحافظی به دیروز." خواننده متوقف شد در چند نوبت به جمع آوری خود را در طول عملکرد خود را.

"پنجاه متحده در حال اعتراض در همان زمان" او گفت:. "این مرد دنیا را تغییر داد. او به تغییر جهان برای بهتر. من می خواهم شخصا از جورج فلوید برای قربانی خود را به طوری که بچه ها می تواند همه حق بعد از آن. من از قربانی است. من واقعا انجام دهد."

___

هوستون — خانواده جورج فلوید به او گریان مراسم تجلیل و مهیجی خواستار عدالت در تشییع جنازه او.

گروهی از اعضای خانواده و دوستان نزدیک خود را جمع آوری در اطراف سکو در چشمه ستایش کلیسا در هوستون و پا در یک زمان به بحث در مورد در مورد خود را از دست عزیزان.

عمه کاتلین مک گی خندید به عنوان او به یاد فرزند خانواده می دانستند به عنوان پری جونیور در تماس تلفنی با یک "مزاحم حقه کوچک اما ما او را دوست داشتم."

خواهر LaTonya فلوید بود و تقریبا بیش از حد غرق به بحث دور پاک کردن اشک ها و کاهش صورت, ماسک برای گفتن "من قصد دارم به دست برادر من زیادی و من شما را دوست دارم. و من خدا را شکر به من شخصی خود من سوپرمن."

بروک ویلیامز زاده از Floyd به نام برای تغییر به آنچه که او به نام "فاسد و سیستم های شکسته."

دو برادر و یک دوست نزدیک نیز صحبت کردند و به سوگواری فلوید که مرگ در ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه الهام بخش در سراسر جهان شد.

___

هوستون — کنگره شیلا جکسون لی می گوید جورج فلوید مرگ مشتعل مجموعهای از اعتراضات در سراسر جهان مربوط به مردم از نژادهای مختلف.

لی گفت: در طول فلوید یادبود روز سه شنبه که مرگ او کمک کرد تا درخشش نور در خشونت پلیس علیه غیر مسلح سیاه مردان و زنان است.

"من می خواهم به اذعان کسانی که جوان راهپیمایان در خیابان" او گفت:. "بسیاری از آنها نمی تواند در این محل است. آنها سیاه و سفید و قهوه ای هستند ، آنها سفید است. آنها اعتراض و راهپیمایی. و من گفت: به عنوان یک زن " من از شنیدن گریه خود را.' این چیزی است که جورج فلوید می خواستند ما را به می دانم."

لی گفت که او قادر به حذف فلوید آخرین کلمات "من نمی توانم نفس بکشم" از سر او. اما کنگره گفت: مرگ او در خدمت یک هدف.

"انتساب خود را تبدیل به یک هدف" او گفت:. "و که هدف شنیده شد در سراسر جهان است. وجود دارد مردم رو به افزایش است که هرگز نشستن تا زمانی که شما عدالت است."

___

پرلند تگزاس — صدها نفر از مردم را به صف در تگزاس گرما, در امتداد یک جاده در حومه هوستون است که منجر به گورستان که در آن جورج فلوید به خاک سپرده خواهد شد.

بسیاری از وارد ساعت جلوتر از زمان در پرلند تگزاس به یک نقطه سهشنبه آنها به عنوان منتظر در صفوف به آمده توسط فلوید پس از مراسم تشییع جنازه به پایان می رسد در یک کلیسا در هوستون.

وجود سایه در کنار صفوف مسیر در پرلند و مشاوره گرما صادر شده برای این منطقه با درجه حرارت در 90s.

مارکوس بروکس و یک گروه از دوستان و فارغ التحصیلان جک یاتس دبیرستان که در آن فلوید فارغ التحصیل راه اندازی یک چادر توسط چمنی کنار جاده. این زن 47 ساله بروکس گفت که او چادر به خصوص در زرشکی و طلایی رنگ یاتس دبیرستان که در آن فلوید بازی تنگ پایان. گذشته و حال اعضای تیم فوتبال امضا چادر.

"ما در اینجا برای یک هدف" بروکس گفت. "که منظور این است که چون اول از همه او ما برادر. دوم, ما می خواهیم برای دیدن تغییر دهید. من نمی خواهم برای دیدن هر زن و هر مردی اما قطعا نه یک مرد سیاه و سفید نشسته بر روی زمین در دست پلیس بد."

___

هوستون هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرده است که او را به امضای یک دستور اجرایی که ممنوعیت chokeholds در این شهرستان است.

ترنر اعلام روز شنبه در مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون شهرستان که در آن او زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را.

"در این شهر شما را به دادن هشدار قبل از شما شلیک" ترنر گفت. "در این شهر شما وظیفه دارند به مداخله."

کلانتر شهرستان هریس که شامل هوستون در روز قبل از آن گفت: دفتر خود را بلافاصله پیاده سازی یک "وظیفه به گزارش" سیاست برای نمایندگان و افزایش ممیزی از استفاده از اسلحه تیزر و دوربین بدن. کلانتر اد گونزالس اعلام کرد دستورات در یک سری از توییت.

گونزالس گفت: دفتر او در حال حاضر منع استفاده از chokeholds

___

هوستون — جو بایدن به نام برای عدالت نژادی در پیامی به عزاداران در تشییع جنازه جورج فلوید.

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری صحبت کرد و از طریق ویدئو در Floyd مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه یک روز پس از ملاقات خصوصی با فلوید خانواده.

بایدن گفت: در ثبت اظهارات که "هنگامی که ما به عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا" اضافه کردن یک پیام به Floyd دختر گفت: "پس از آن Gianna خود را پدر باید جهان را تغییر داد."

بیش از 500 عزاداران جمع آوری شده برای این سرویس در چشمه ستایش کلیسا در هوستون که در آن فلوید مطرح شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب