آخرین: سوئیس آغاز می شود تدریجی بازگشایی

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 22 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— سوئیس آغاز می شود بازگشایی تدریجی.

— پوتین اعلام کرد برای پایان دادن به اقتصادی shutdown در روسیه است.

— آلمان محکوم خشونت توسط pandemic معترضان علیه پلیس و رسانه ها.

— در مورد چهره و بریتانیا خواستار ماسک در اتوبوس و مترو.

___

ژنو — سوئیس آغاز شده است بازگشت تدریجی نزدیکتر به حالت عادی در میان کاهش اخیر در تایید coronavirus موارد است.

دولت در روز دوشنبه آرام نزدیک به دو ماه از محدودیت های است که تا به حال توقیف مدارس و ادارات رستوران ها و تقریبا تمام فروشگاه ها به جز فروشندگان مواد غذایی و داروخانه ها.

ژنو قدیمی-شهر منطقه خرید کردم کمی بیشتر شلوغی به عنوان بچه ها در بازگشت به کلاس های فروشگاه های بازگشایی درهای خود را و مرکز شهر از eateries دوباره به کسب و کار با نصب پارتیشن بین جداول unfurling طولانی استفاده نشده parasols و trotting به از بطری های ضد عفونی کننده دست برای کاربران در ورودی خود را.

اداره فدرال بهداشت عمومی گفت: تنها 39 مورد جدید ثبت شد بیش از روز گذشته تایید کاهش از یک قله در حدود 1,500 شمارش در یک روز در مارس 23. تمام گفته سوئیس ثبت کرده است 30,344 مورد تأیید و 1,543 مرگ و میر در شیوع.

دانیل کخ که سر دفتر بیماری های عفونی واحد به نام تکامل "مثبت" و گفت: مقامات خواهد بود در lookout برای امکان تسریع بیشتر کاستن از محدودیت ها به عنوان شرایط تکامل است.

___

واشنگتن — دو نفر از اعضای ستاد مشترک از دست رفته دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته به دلیل coronavirus نگرانی.

پنتاگون می گوید Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی است که خود quarantining پس از تماس با یک COVID مثبت اعضای خانواده اگر چه Gilday آزمایش منفی است. او در حال کار از خانه این هفته است.

همچنین رئیس گارد ملی دفتر ژنرال جوزف Lengyel آزمایش مثبت برای coronavirus در شنبه اما بعد از آزمایش منفی است. پنتاگون می گوید که او برنامه ریزی شده است تا مجددا دوشنبه.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در پایان به سراسر کشور جزئی اقتصادی shutdown اما اشاره کرد که برخی از محدودیت ها باقی خواهد ماند.

پوتین در سخنرانی خود در یک کنفرانس آدرس به ملت دوشنبه گفت که از آن خواهد شد تا به منطقه ای فرمانداران در پرت و دور افتاده فدراسیون روسیه برای تعیین چه صنعتی می تواند بازگشایی شروع روز سه شنبه. او تاکید کرد که ضروری است برای حفظ شغل و حفظ اقتصاد در حال اجرا ارائه شده است که کارگران به شدت رعایت هنجارهای بهداشتی.

پوتین دستور داد اقتصادی shutdown در اواخر ماه مارس اگر چه کلید های صنعتی و برخی از بخش های دیگر شده اند مجاز به ادامه فعالیت است. بسیاری از روس ها دستور داده شده است به ماندن در خانه به جز برای بازدیدکننده داشته است به نزدیکی فروشگاه ها و بازدیدکننده داشته است به پزشکان.

مسکو اجازه خواهد داد که همه از آن گیاهان صنعتی و سایت های ساخت و ساز به سر کار شروع سهشنبه و پوتین گفت: در مناطق دیگر ممکن است به دنبال به عنوان مثال. غیر از فروشگاه های مواد غذایی آرایشگری نمایندگی مجاز و فروش خودرو و بسیاری شرکت های دیگر در بخش خدمات بسته باقی می ماند.

پوتین تاکید کرد که این محدودیت ها باید برداشته به تدریج برای جلوگیری از راه اندازی موج جدیدی از سرایت.

___

مونترال — کبک است, بازگشایی, مدارس ابتدایی و روز مراقبت در خارج از منطقه مونترال روز دوشنبه با وجود این استان حسابداری برای بیش از نیمی از کانادا coronavirus موارد است.

دانش آموزان خواهد بود موضوع را به فاصله فیزیکی و شستن مکرر دست ها در حالی که مسئولان مدرسه به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی برای تمیز کردن و ضد عفونی. حضور اجباری نیست و دو مدرسه تخته باید گفت: بسیاری از دانش آموزان خود را به ماندن در خانه در حال حاضر.

به زبان فرانسوی استان نیز اجازه می دهد اکثر فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال به دوشنبه. کبک دارای بیش از 37,000 کانادا بیش از 68,000 موارد COVID-19.

انتاریو در ضمن اجازه غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن به صورت منظقه وانت شروع دوشنبه. مدارس در سراسر کانادا و پرجمعیت ترین استان باقی می ماند بسته شده است.

___

برلین — دولت آلمان به شدت انتقاد و حمله به افسران پلیس و روزنامه نگاران در تظاهرات اخیر در برابر همه گیر محدودیت.

سخنگوی دولت Steffen Seibert گفت: در حالی که تظاهرات یک راه مهم برای بیان واگرا نظرات در مورد دست زدن به همه گیر, "بالا پرخاشگری نسبت به هر دو افسر پلیس و روزنامه نگاران ... باید به شدت و به شدت محکوم کرد."

سه تلویزیون دوربین خدمه مورد حمله قرار گرفتند در اعتراضات در برلین و غربی شهر دورتموند در دو هفته گذشته. پلیس همچنین از بازداشت ده ها تن از مردم در پایتخت در روز شنبه پس از بطری پرتاب کردند افسران.

مقامات آلمانی ابراز نگرانی کرده اند که این تظاهرات ربوده افراطی و حاشیه گروه.

Seibert با انتقاد از ترویج برخی از معترضان از "ادعاهای پوچ (و) نفرت پر از کلیشه نظریه است که هر دو نقطه نسبت به یک قربانی و یا برخی از نوع جهانی تبه کار است که برگزاری همه رشته ها در دست خود را."

"هر کس گسترش چنین چیزهایی را می خواهد به تقسیم کشور ما" Seibert گفت.

___

لندن — در یک تغییر از مشاوره با دولت بریتانیا می گوید مردم باید پوشیدن ماسک پوشش دهان و بینی در فضاهای سربسته مانند اتوبوس و مترو و قطار.

در مورد چهره می آید به عنوان بخشی از یک طرح به تدریج آسانسور در سراسر کشور مستند که تحمیل شد در انگلستان در مارس 23.

در 50 صفحه سند ترسیم گام های بعدی دولت می گوید: "مردم باید هدف به پوشیدن چهره-پوشش در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست و آنها در تماس با دیگران است که آنها را معمولا برای مثال در حمل و نقل عمومی و یا در برخی از مغازه ها."

آن است که توصیه به جای یک حکومت و مردم نخواهد بود جریمه اگر آنها نمی پوشیدن ماسک.

نقشه راه سند به تشریح سه روش برای پایان دادن به بریتانیا مستند آغاز روز شنبه با آرامش از محدودیت در هوای آزاد, ورزش و فعالیت های اوقات فراغت. اگر وجود دارد هیچ جدید سنبله در عفونت خواهد شد که در ماه ژوئن از بازگشت به کلاس برای برخی از دانش آموزان بازگشایی غیرضروری مغازه ها و بازگشت تلویزیونی ورزشی, بازی های برگزار شده در پشت درهای بسته.

سومین مرحله برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه را ببینید تدریجی بازگشایی رستوران ها, کافه ها و بارها آرایشگری و کسب و کارهای دیگر.

این طرح قرار است نخست وزیر بوریس جانسون انگلستان دولت در تقابل با نیمه خودمختار مقامات در اسکاتلند و ولز هستند که خواستار احتیاط بیشتر.

اما دولت افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin می گوید: اولین مرحله از آرامش بخش قوانین شامل "بسیار کوچک در معرض خطر" و "برخی از بسیار روشن مزایای" به سلامت مردم و رفاه است.

___

جاکارتا — اندونزی وزیر امور خارجه می گوید که این کشور در برابر یک موج تازه از COVID-19 عفونت با بازگشت کارگران مهاجر و کشتی کروز کارکنان.

وزیر امور خارجه Retno Marsudi روز دوشنبه به خواسته بازگشت کارگران مهاجر به احترام سلامت پروتکل های.

Marsudi گفت: حدود 90000 اندونزی کارگران مهاجر در حال حاضر بازگشت به کشور از شیوع کروناویروس از چندین کشور از جمله نزدیک به 73,000 از همسایه مالزی به تنهایی.

او گفت که دولت این کشور اقدامات لازم برای پیش بینی هجوم کارگران مهاجر در بازگشت به خانه توسط ramping تا تست و راه اندازی قرنطینه مکان در سراسر مجمع الجزایر کشور است که خانه را به 270 میلیون نفر است.

اندونزی گزارش شده 14,265 COVID-19 عفونت و 991 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس تمدید ممنوعیت تمام ورودی و خروجی پروازها برای دو هفته دیگر تا 28 ماه مه به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

قبرس وزارت حمل و نقل گفت: تنها باری پروازهای ورودی پروازهای خالی هواپیما قصد پرواز از کسانی که مایل به ترک این کشور جزیره ای و اضطراری بشردوستانه و پروازهای معاف هستند.

قبرس برای اولین بار اعمال پرواز ممنوع در 21 مارس میان یک سخت مستند. قبرس گفت: مقامات فرودگاه می تواند دوباره باز پس از 9 ژوئن بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال وقوع است در داخل و خارج از کشور.

مقامات هنوز در تلاش برای آمد تا با راه های ایمن برای بازگرداندن مسافران به گردشگری متکی به کشور است. قبرس شده است برآورد محافظه کارانه از دست دادن 60 درصد از آن سالانه ورود توریست در این سال است.

___

پریشتینا کوزوو — کوزوو را نخست وزیر می گوید که او قرنطینه خود را در خانه در انتظار نتایج آزمایش پس از او ممکن است در معرض coronavirus.

Albin Kurti روز دوشنبه گفت او محدود خود را در آپارتمان خود پس از دیدار با یک مقام وزارت بود که تماس نزدیک با یک فرد تایید مثبت با ویروس.

Kurti گفت: او را در خانه بمانند تا نتیجه آزمون شناخته شده است و "اعمال وظایف در فاصله اما با همان تعهد است."

کوزوو کاسته است برخی از آن مستند اقدامات, اما مرزهای آن هنوز بسته و اکثر کسب و کار بسته است.

همانطور که از روز دوشنبه بالکان دولت تا به حال 28 شناخته شده مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 884 مورد تأیید.

___

داکا, بنگلادش — مقامات بهداشتی در بنگلادش گزارش کرده اند 1,034 جدید موارد مثبت و 11 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آخرین دوره 24 ساعته بالا بردن تعداد کل عفونت به 15,691.

Nasima سلطانه اضافی مدیر کل سلامت اداره گفت: مرگ و میر در ایستاده بود 239. اولین مورد از عفونت در بنگلادش گزارش شد در 8 مارس.

تعدادی از عفونت های جدید از روز یکشنبه به بالاترین سطح خود در یک روز در جنوب کشور آسیایی از 160 میلیون نفر مبتلا به ضعف سیستم بهداشت و درمان. بنگلادش تست موارد مشکوک از COVID-19 تنها در 37 آزمایشگاه در سراسر کشور اما به گفته کارشناسان و مقامات مسئول باید افزایش تعداد تست امکانات برای درک عمق بحران در این کشور است.

یک پیش بینی است که تعدادی از عفونت می تواند اوج در پایان این ماه و آن را می تواند تا رسیدن به 50000 موارد است.

___

لندن — مسافران در مترو لندن هستند که خواست به پوشیدن پوشش صورت به عنوان دولت به تشریح برنامه های به سهولت COVID-19 pandemic مستند.

این شهر حمل و نقل اقتدار مردم خواست برای "re-تصور کنید که" راه آنها سفر و اقامت کردن حمل و نقل عمومی مگر اینکه مطلقا لازم است. پیاده روی و دوچرخه سواری در حال تشویق همراه با یک فشار به فروشگاه محلی.

اجتماعی فاصله قوانین به این معنی حمل و نقل عمومی عمل خواهد شد متفاوت تر از قبل از شروع این بیماری همه گیر. این بدان معناست که این سیستم تنها قادر به حمل حدود 13 تا 15 درصد از نرمال تعداد مسافران در لوله ها و شبکه های — حتی پس از سرویس به حالت عادی برمی گرداند. تقاضا خواهد شد که به کاهش 85 درصد است.

شهردار لندن صادق خان می گوید عمومی "خواهد شد و همه باید برای ادامه بازی ما در بخش کاهش تقاضا در خدمات مشغول به کار از خانه اگر ما احتمالا می تواند. لطفا برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در هر کجا که ممکن است."

نظرات آمدن نخست وزیر بوریس جانسون آماده به مجموعه ای از اطلاعات برای یک طرح برای سهولت این مستند آغاز شد که مارس 23.

___

لندن — تحقیقات جدید توسط بریتانیا ملی آمار آژانس نشان می دهد که مراقبت اجتماعی کارگران را به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ مرگ و میر مربوط به COVID-19 از جمعیت مشغول به کار به عنوان یک کل.

دفتر آمار ملی انگلیس همچنین گفت که در مقایسه با افرادی از همان جنس و سن در انگلستان و ولز مردان مشغول به کار در پایین ماهر مشاغل از جمله ماموران امنیتی تاکسی و رانندگان اتوبوس, راننده و آشپز — بالاترین نرخ از coronavirus مربوط به مرگ است. این تحقیقات اشاره کرد که خطرات در میان پزشکان و پرستاران نمی شد به طور قابل توجهی متفاوت از جمعیت عمومی است.

آن گفت: برای مراقبت اجتماعی کارگران است که ارائه خدمات به خطر بزرگسالان و کودکان میزان مرگ است 23.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر مرد. برای مراقبت از کارگران به رقم 9.6 هر 100 ، 000.

که در تضاد با نرخ coronavirus مربوط به مرگ و میر در میان تمام مردان کار — 9.9 مرگ و میر در هر 100 ، 000 و برای همه زنان شاغل در 5.2 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

___

لندن — بریتانیا معاون وزیر دادگستری می گوید منصفه در انگلستان و ولز به رزومه هفته آینده برای اولین بار از زمان COVID-19 pandemic مستند آغاز شد مارس 23.

رابرت Buckland می گوید: در بیانیه ای که دادگاه در حال آماده را به "گام اول" نسبت به از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه. او می گوید تعداد محدودی از محاکمه برگزار خواهد شد و انجام می شود در حالی که رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

او می گوید این "به ما کمک خواهد کرد به درک چگونه آن را ممکن است برای انجام آزمایشات بیشتر به طور گسترده ای به عنوان وضعیت coronavirus توسعه."

هر فرد با در نظر گرفتن بخشی — از جمله قربانیان و شاهدان منصفه و حقوقی حرفه ای — خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان نیاز ضروری دلیلی برای ترک خانه خود را.

در طول همه گیر برخی از 90 درصد از دادگاه همچنان تا حد زیادی تابع تقریبا هر چند برخی از اولویت دادگاه ها و دادگاه های شنیده مسائل جسمی. کسانی که مسائل را شامل نمی شود منصفه.

___

وین — اولین جدولها قطار حمل و نقل کارکنان مراقبت از رومانی وارد کرده در پایتخت اتریش وین.

80 رومانی ورود دوشنبه میله میله برای کمک به افراد مسن که نیاز به مراقبت 24 ساعته.

آنها در حال حاضر به اقامت در یک هتل در فرودگاه وین به آزمایش می شود برای COVID-19. یک بار پاک آنها را مجاز به سفر به مقصد نهایی خود در اتریش.

اتریش و اتحادیه اروپا وزیر Karoline Edtstadler می گوید از آن زمان چند هفته مذاکرات را به سازماندهی راهرو قطار را در مراقبت از کارگران است.

او می گوید: "آن را بسیار آسان برای به دست آوردن تمام مجوزهای لازم برای قطار – به خصوص در داخل کشور رومانی. در حال حاضر زمان آن رسیده است و من انتظار دارم که این فرصت استفاده خواهد شد."

بسیاری از مراقبت از کارگران که گیر شده است در اتریش برای هفته هم اکنون می توانید این قطار برای بازگشت به رومانی. یکی دیگر از قطار آوردن بیشتر کارگران به اتریش می رود که برای روز شنبه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب