آخرین: Sharpton در مغلوب ساختن پیشی جستن برای 'lowlifes' جیر

توسط آسوشیتد پرسبالای ساعت: — Sharpton در مغلوب ساختن پیشی جستن برای 'lowlifes' جیر جیر. — معترضان در کارولینا

توسط ATSHNEWS در 31 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— Sharpton در مغلوب ساختن پیشی جستن برای 'lowlifes' جیر جیر.

— معترضان در کارولینای شمالی پایین کشیدن قطعات از Confederate monument.

— افسانه اتحادیه در میان سیاه و فرهنگی رهبران به امضای نامه ای به مبارزه با نژاد پرستی.

___

TULSA, Okla. — صحبت های قبل از چند صد نفر جمع آوری شده در این سایت از سفید روی سیاه با داد و بیداد 99 سال پیش برگرد. Al Sharpton در زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم.

او با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر صبح روز جمعه هشدار در مورد هر گونه "lowlifes" نشان دادن در برابر او تجمع روز شنبه.

"این lowlifes که شوت مردم غیرمسلح آقای رئیس جمهور" Sharpton گفت. "شما نمی تواند صحبت کردن در مورد ما چون ما مبارزه برای کشور زمانی که آن را نمی خواهد مبارزه برای ما است."

او به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن پایدار شعار. "امریکا بزرگ دوباره — من تاریخ است که امریکا بزرگ بود برای همه" Sharpton گفت.

"عظمت است که سیاه پوستان و سفید پوستان و لاتین تبارها و آسیایی و اصلی آمریکایی ها را از خیابان ها در سراسر این کشور و مارس خود را در برابر گاز اشک آور" و تهدید به تماس های نظامی برای خرد کردن تظاهرات Sharpton گفت. "این زمانی است که شما را به امریکا ،

"نگاه بیش از اینجا در گرینوود امشب. این چیزی است که فوق العاده است امشب" Sharpton گفت.

___

رالی, N. C. — معترضان در کارولینای شمالی پایتخت کشیده پایین قطعات Confederate monument شب جمعه.

تظاهر کنندگان با استفاده از یک بند به جلو و پایین دو مجسمه که بخشی از یک بنای تاریخی در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در مرکز شهر رالی WNCN-تلویزیون گزارش شده است. افسران پلیس پیش از آن در شب کشف و خنثی بود که معترضان تلاش های قبلی برای استفاده از طناب برای سرنگونی مجسمه با توجه به WRAL-تلویزیون.

قبلا در این روز صدها نفر از تظاهرکنندگان به حال راهپیمایی از طریق مرکز شهر رالی و دورهام در اعتراض به خشونت پلیس و به جشن Juneteenth که یادآور رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

متعدد مؤتلفه مجسمه تخریب شده است و یا پاره سراسر جنوب در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

___

لس آنجلس — John Legend, Gabrielle Union, Ava DuVernay برخی از سیاه و فرهنگی که رهبران امضا نامه ای به مبارزه با نژادپرستی و ترویج برابر پرداخت و درخواست صنایع برای جدا کردن از پلیس.

آن منتشر شد جمعه توسط یک سازمان جدید به نام سیاه و سفید هنرمندان برای آزادی که توصیف خود را به عنوان جمعی از کارگران در فرهنگ صنایع.

نامه ای منتشر شد به جشن Juneteenth تعطیلات که به مدت طولانی جشن رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار. این سازمان گفت: این نامه با الهام از تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

___

TULSA, Okla. — این Juneteenth جشن در Tulsa, اوکلاهما است که اتفاق می افتد در شهرستان گرینوود منطقه یک بار پر رونق سیاه و تجاری منطقه است که هرگز به طور کامل بهبود یافتند و پس از این کشور بیشترین مخرب و مرگبار سفید حملات در جوامع است.

صدها نفر از مردم جات در, مسدود کردن خیابان های گوش دادن به موسیقی بازی گوش دادن به مراحل میزبانی سیاسی سخنرانان و توقف در ثبت نام رای دهندگان غرفه.

Ivonna میمس یک تولسا پرستار که با حضور چهار شنبه رویداد با او 11 ساله پدر گفت که او متوجه مراتب بیشتر سفید بازدید کنندگان معلوم شد برای این سال را جشن از در سال گذشته. این نشان دهنده نژادی آرایش تظاهرات که در سراسر ایالات متحده در هفته های اخیر پس از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن و حتی پس از او التماس کرد و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

مانند چند نفر دیگر در Juneteenth جشن میمس ابراز قدردانی که نسبت ناروا به حال خود را تغییر رالی سه شنبه پس از اعتراض از رهبران و دیگران اولیه آن در برنامه ریزی برای جمعه Juneteenth.

"این تجمع در حال رفتن به اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن, بنابراین من نمی خواهم که برای تحت الشعاع قرار دادن اهمیت آنچه که ما در حال تلاش برای ساخت در اینجا وحدت" میمس گفت.

خالی چمن و یادبود به تخریب محله تسلط بر Greenwood منطقه امروز. زمانی که تولسا نژاد قتل عام رخ داده در سال 1921 به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شدند. سیاه و رهبران جامعه گفت: آنها هنوز هم نگرانی در شنبه رالی می تواند جرقه خشونت است.

___

شارلوت, N. C. — یک کارولینای شمالی قاضی ممنوع شارلوت-مکلنبورگ پلیس از مصرف برخی اقدامات علیه مردم معترض در خیابان.

قاضی اعطا سفارش ضابط موقت جمعه تنها چند ساعت پس از NAACP آمریکا اتحادیه آزادی های مدنی و گروه های دیگر واصل طرح دعوی در دادگاه بیش از اقدامات صورت گرفته توسط پلیس در طول 2 ژوئن در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

منظور منع پلیس از بوکس یا "kettling" معترضان مسالمت آمیز. آن را نیز نیاز به پلیس به "روشن با صدای بلند و مداوم و قابل اثبات سفارشات از پراکندگی" قبل از تهدید به استفاده از مواد شیمیایی و یا دیگر مهمات.

یک ویدیو از ژوئن 2 حادثه که نوشته شده بود حاضر به نظر می رسد نشان می دهد ماموران با استفاده از عوامل شیمیایی به روی تظاهرکنندگان بودند که در جعبه توسط پلیس. ناشر ملکه شهرستان عصبی که نوشته شده در این ویدئو گفت: پلیس به دام افتاده معترضان قبل از pelting آنها را با گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-انفجار نارنجک.

رئیس پلیس کر Putney گفت: در آن زمان هیچ چیز برای نشان دادن عمدی سوء استفاده توسط پلیس, اما گروه او خواسته دولت اداره تحقیقات به بررسی وضعیت و تعیین اینکه آیا پلیس اقدامات قانونی است.

___

MADISON, Wis. — رژیم صهیونیستی. تونی Evers نام در مجلس قانونگذاری ویسکانسین به ممنوعیت پلیس chokeholds و محدود کردن استفاده از زور در یک بسته از عدالت کیفری اصلاحات پرده برداری کرد روز جمعه به عنوان دولت جشن Juneteenth.

این فرماندار دموکرات نیست منظور یک جلسه ویژه برای بازگشایی سفارتخانه مقننه را به این طرح. مجمع حزب دموکرات و قانونی انجمن باید درخواست جلسه ویژه. Evers قدرت به تماس یکی به عنوان قانونگذاران جمهوری خواه.

تماس برای اصلاحات آمد به عنوان Juneteenth تعطیلات بود که مشاهده شد در سراسر ویسکانسین با راهپیمایی و تماس به عمل است. Evers خود پرده برداری بسته پیشنهادی در یک بیانیه مشترک با رژیم صهیونیستی است. سرهنگ ماندلا بارنز دولت اول معاون فرماندار. آنها در دفاع خواستار ویژه قوه مقننه جلسه چیزی است که آنها انجام داده ایم در مسائل دیگر مانند کنترل اسلحه. جمهوری خواهان را به سادگی برگزار شده و موکول به جلسات بدون در نظر گرفتن عمل است.

مجمع سخنران رابین Vos و رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در استانداری پیشنهادات.

___

دنور — مینه سوتا بازداشت مرد در کلرادو ظن تنظیم برخی از آتش سوزی است که نابود مینیاپولیس ایستگاه پلیس در طول تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حال بازگشت به خانه خود را دولت به صورت پیگرد قانونی.

بیست و دو سال دیلن شکسپیر رابینسون از حق خود چشم پوشی به رویه جلسات در دنور دادگاه فدرال در روز جمعه. او قادر خواهد بود به جای مبارزه بازداشت خود در دادگاه فدرال مینه سوتا که در آن او متهم است که با کمک و معاونت در جرم از آتش سوزی.

رابینسون دستگیر شد روز شنبه در پیست اسکی جامعه Breckenridge پس از اینکه در ابتدا به دنبال دنور.

___

سیاتل — هزاران نفر از مردم جمع آوری و در یک تجمع و راهپیمایی جمعه در سیاتل منطقه مرکزی یکی از چندین رویداد در اطراف شهر و منطقه به جشن Juneteenth.

سخنرانان در اوایل بعد از ظهر شامل بستگان افرادی که کشته شده توسط پلیس در سال های اخیر است.

"پسر من تا به حال رویاها و اهداف او عاشق رپ پاره وقت اما وقت چنگال بالابر راننده" استفانی ته گفت: حدود 19 سال Damarius ته که پلیس سیاتل به ضرب گلوله کشته و در سال 2017.

پلیس گفت که او به سرقت برده دونات آبجو و دیگر موارد از 7-یازده فروشگاه و سپس خود یک سلاح در یک کارمند. پلیس بلافاصله پس از تعقیب او بر پا به یک ساختمان که در آن افسر الیزابت کندی گفت: او یک تفنگ و او احساس می کرد چیزی به او ضربه بالستیک جلیقه قبل از او شروع به شلیک در او.

ته گفت: در سال های پس از او شده است به جلو و عقب به دادگاه و پلیس صوتی مطابقت ندارد چه پلیس گفته اند اتفاق افتاده است.

"پلیس به نوعی فکر می کنم آن را خوب به کشتن و هیچ مجازات برای آن" ته به جمعیت گفت. "هیچ افسر متهم شده است در اینجا در 30 سال ؟ که دیوانه است به جهنم به من. من با افتخار از تغییراتی که صورت گرفته است و من دعا می کنم بیشتر تغییر در راه است."

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — سیاه و روسای پلیس, نمایندگی ادارات از سراسر کالیفرنیا روز جمعه خواستار تغییر دولت قانون به طوری که آنها می توانید بلافاصله آتش افسران به صورت فاحش رفتار با دلیل فرایند تجدید نظر تنها پس از این واقعیت است.

کالیفرنیا برخی از کشور سخت ترین پلیس قوانین انضباطی و تا آخر سال آن را به حال ملت پنهانی ترین پلیس قانون حفظ حریم خصوصی.

همراه با چانه زنی جمعی توافق روسای گفت که مانع از سریع اخراج افسران در مقایسه با موارد اخیر در آتلانتا و مینیاپولیس که در آن افسران اخراج شدند و حتی قبل از اتهامات جنایی آورده بودند برای جلوگیری از مردان است.

نمایندگان پلیس و اتحادیه های کارگری و رتبه بندی-و-فایل ماموران بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

___

کلیولند — تیم نظارت پلیس فرگوسن اصلاحات تحت حکم دادگاه را بررسی اقدامات ماموران و ناظران در طول تظاهرات اخیر بیش نژادی و بی عدالتی است.

Arlington, Virginia مبتنی بر نظارت بر حسن عدن ثبت اسناد پنجشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در کلیولند درخواست اطلاعات از شهر که اسناد و مدارک برنامه ریزی برای تظاهرات افسر استفاده از زور و جرم بازداشت سیاست.

دادگاه تشکیل پرونده می گوید: به نظر می آید "در میان گزارش ادعا بیش از حد/نیروی غیر ضروری عدم آمادگی فرماندهی و کنترل مناسب حفاظت شخصی تجهیزات برای افسران و همچنین نگرانی های دیگر."

حسن پاسخ نمی دهند به پیام ها به دنبال نظر در روز جمعه. کلیولند نیست ارائه نظر و یا هر گونه مقامات برای پاسخ.

یک رضایت فرمان در محل قرار داده شد و در ژوئن 2015 پس از بررسی و داغدار گزارش از وزارت دادگستری است که در بر داشت یک "الگو و عمل ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد مردم و نقض حقوق مدنی." لازم متعدد تغییر سیاست از جمله چگونگی و زمانی که نیروی استفاده می شود و چگونه افسران آموزش دیده و مجهز شده است.

استفاده-از-نیروی حوادث و افسر صدمات کاهش یافته است که از سیاست های جدید اجرا شد.

___

ST. LOUIS — راهپیمایی بزرگداشت Juneteenth در سنت لوئیس آغاز شد و در مناسب ترین مکان — این دادگاه که در آن درد اسکات پرونده بازی های محوری است که منجر به آزاد کردن بردگان.

یک نژاد مخلوط جمعیت چند صد نفر از مردم در یک روز گرم به علامت Juneteenth سنتی بزرگداشت تاریخ رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار. این سال را جشن خصوص معنی دار به ادامه اعتراضات بیش از خشونت پلیس. سنت لوئیس و حومه اطراف آن شده است این سایت از ده ها تن از راهپیمایی در حدود چهار هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

برندا الیس 55-year-old St. Louis County زن که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر اجرایی در مسترکارت گفت: ناآرامی های اخیر منجر به مارس با او 22 ساله پسر براندون.

"به عنوان یک مادر از یک آمریکایی آفریقایی تبار پسر من با این نوع ترس است که برخی از مادران همین حالا با زندگی" الیس گفت. "این یک فرصت برای نشان دادن فرزند من است که او مهم است که او مهم نیست و به جهان اجازه می دانم که آن زمان برای تغییر است."

راهپیمایان راه می رفت از طریق گرما تنگ به شهرستان سنت لوئیس سالن که در آن آنها صادر شده یک لیست از خواسته ها که شامل defunding پلیس و بسته شدن معروف به سر می برند و غیر بهداشتی زندان است. یک آمریکایی آفریقایی پسر بچه, راهپیمایی با مادر برگزار می شود نشانه آن است که خواندن "من بعدی؟"

___

TULSA, Okla. — تولسا شهردار G. T. به bynum در روز جمعه لغو حکومت نظامی که صادر شد یک روز زودتر برای منطقه ای که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد یک کمپین تجمع است.

بیانیه ای در وب سایت شهر می گوید: سرویس مخفی ایالات متحده خواسته بود برای حکومت نظامی در نزدیکی BOK مرکز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است برای برگزاری این تجمع شنبه شب و سپس در روز جمعه خواسته است که حکومت نظامی برداشته شود.

به bynum صادر مقررات منع مردم در این منطقه شروع ساعت 10 شب پنج شنبه و جمعه و در ساعت 6 صبح روز جمعه و شنبه و از پایان تجمع روز شنبه تا ساعت 6 صبح جمعه از جمله کسانی که تا به حال معترضان وجود دارد.

"من تصویب مقررات منع رفت و آمد در درخواست از تولسا رئیس پلیس Wendell فرانکلین پس از مشورت با ایالات متحده و سرویس های مبتنی بر هوش آنها دریافت کرده بود," به bynum در بیانیه ای گفت:. "امروز به ما گفته شد که حکومت نظامی است و دیگر لازم است تا من rescinding آن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی قبل از آن جمعه که به او گفته بود به به bynum گفت که او خواهد بود وجود دارد هیچ منع رفت و آمد ،

Tulsa پلیس سروان. ریچارد Meulenberg گفت: کمپ حذف شدند از منع رفت و آمد در منطقه شنبه شب با هیچ مشکل و هیچ دستگیری.

___

بیشتر اخبار در مورد مرگ جورج فلوید در https://apnews.com/GeorgeFloydtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im