آخرین: S. کره دارای 18 ویروس جدید موارد سوخت توسط باشگاه

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 20 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی گزارش 18 مورد جدید از coronavirus تا حدودی متصل به clubgoers

— کیم می فرستد نامه پوتین در سالگرد جنگ جهانی دوم و برای مبارزه با ویروس

— هاوایی گزارش جدید ویروس موارد برای اولین بار در نزدیک به دو ماه

— لوئیزیانا به استخدام حداقل 250 تماس با ردیاب.

— ایالات متحده-چین اختلاف مختل ملل قطعنامه ای در بیماری همه گیر.

— فرماندار نیویورک هشدار در مورد بیماری بالقوه کشنده در کودکان است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 18 مورد جدید کروناویروس در 24 ساعت گذشته از جمله 12 در پایتخت سئول به عنوان سلامت کارگران تقلا برای ردیابی تماس های پس از تشخیص کشت و انتقالات مربوط به clubgoers.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 10,840 موارد و 256 مرگ و میر.

در حالی که KCDC نمی بلافاصله انتشار جزئیات خاص در بسیاری از موارد جدید شد و به احتمال زیاد مربوط به کاباره ها در سئول Itaewon اوقات فراغت منطقه که آورده بود به طور ناگهانی متوقف جمعه شب پس از گزارش از انتقال.

مقامات روز جمعه گفتند که شناسایی حداقل 15 عفونت های مرتبط با 29 ساله که در دیدار سه Itaewon باشگاه در روز شنبه قبل از تست مثبت در روز چهارشنبه.

عفونت نگرانی در مورد گسترده تر گسترش ویروس در سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun در یک ویروس در جلسه روز سه شنبه گفت: دولت استخدام "تمام منابع در دسترس" برای پیدا کردن و منزوی کردن حامل ویروس. مقامات نیز صادر شده از یک ماه اداری جهت مشاوره کاباره ها میزبان میله و دیگر امکانات مشابه در سراسر کشور ،

موارد کمتر در هفته گذشته اجازه داده بود که مقامات برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل و برنامه مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان بازگشت چهارشنبه آینده.

___

سئول کره جنوبی — کره شمالی می گوید رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تبریک می گویم او در 75 سالگرد پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم و مایل روسیه موفقیت در مبارزه با آن شیوع کروناویروس.

این گزارش توسط پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز شنبه یک روز پس از آن گزارش داد کیم ارسال یک پیام شخصی به رئیس جمهور چین به ستایش از آنچه او به عنوان توضیح داده شده در چین موفقیت در گرفتن آن COVID-19 بیماری تحت کنترل است.

برخی از کارشناسان می گویند شمالی می تواند تشدید دیپلماتیک خود کمک رسانی به کشورهای همسایه به خصوص چین به عنوان آن به دنبال کمک اقتصادی به پس از بسته شدن مرز خود را برای ماه به دفع این ویروس.

KCNA می گوید کیم پیام "صمیمانه آرزو رئیس جمهور و مردم روسیه مطمئن پیروزی در مبارزه قدرتمند برای ساخت روسیه توسط حمل به جلو سنت از پیروزی در جنگ و برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus عفونت است."

___

هونولولو هاوایی گزارش هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

دولت وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد مثبت باقی مانده در 629. آخرین بار هیچ مورد جدید در مارس 13. که در آن نقطه هاوایی تا به حال در مجموع فقط دو مورد.

هاوایی شده است تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش پس از هفته آخر مارس به سرعت گسترش ویروس. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige را آغاز کرده است آرامش بخش برخی از محدودیت.

هاوایی همچنین کسانی که نیاز به ورود دولت و سفر بین جزایر به رعایت 14 روز از قرنطینه.

___

ASHLAND, سنگ. — اورگان Shakespeare, جشنواره, عمده جلب توریست در جنوب اورگان است که لغو آن در فصل پاییز با توجه به شیوع کروناویروس.

در بیانیه این جشنواره اشاره کرد اورگان Gov . کیت براون به تازگی گفت که اجتماعات بزرگ نمی خواهد اتفاق می افتد در کشور حداقل تا اواخر ماه سپتامبر. شرکت های نجومی از آغاز سپتامبر ، 8. جشنواره خواست 2020 ticketholders برای اهدای بلیط و یا در نظر گرفتن یک کوپن برای استفاده در 2021.

تونی برنده جایزه اورگان شکسپیر جشنواره یکی از قدیمی ترین و بزرگترین و حرفه ای غیر انتفاعی تئاتر در کشور است. آن به خود می بالد در ارائه, هوای آزاد, نمایش شکسپیر نمایشنامه انجام شده در یک محل مشابه به آنچه که خود معاصر مخاطبان را تجربه کرده اند اما آن را نیز ارائه می دهد انواع دیگر تئاتر در عملکرد داخلی سالن.

___

لاس وگاس — سالن مو و آرایشگاه صاحبان یک شرکت رویدادها یک پزشک و یک مرد که می خواهد برای درمان خود COVID-19 با مالاریا داروهای تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن suing فرماندار نوادا بیش از سفارشات او صادر شده در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus.

دستیاران به رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و دولت دادستان کل هارون فورد بلافاصله پاسخ جمعه به ایمیل مورد دعوی در دادگاه مدنی ظ روز شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در لاس وگاس.

به دنبال حکم دادگاه به آسانسور بسته شدن سفارشات. آن را متهم به فرماندار یک دموکرات از سوء استفاده از قدرت اداری و نقض ایالات متحده و دولت حقوق اساسی به عبادت و تجارت با اورژانس اعلامیه در ماه مارس و پس از آن دستور بسته شدن مکان های که در آن مردم جمع از جمله کسب و کار تلقی می شود "غیر ضروری" و قمار.

بیکاری در دولت برنامه های غرق شد که طرح دعوی در دادگاه می گوید: از آنجا که فرماندار "به شدت نادیده گرفته شده به اطمینان حاصل شود که Nevadans باید منافع مالی برای حفظ خودسرانه و هوس باز تعطیلی نوادا و کسب و کار و خروج آنها از نظر مالی ویران و گرسنه و غارت آنها را از خود کرامت است."

___

نیواورلئان لوئیزیانا فرماندار می گوید دولت باید 250 کارگران در محل تا پایان هفته آینده به تماس با افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی و پیگیری کردن مردم به آنها شده است در تماس نزدیک با.

مانند "تماس با ردیابی" یک عامل کلیدی در این که آیا دولت قادر خواهد بود برای شروع کاهش محدودیت و تعطیلی کسب و کار.

لیبریا جان ادم ادواردز است که تحت فشار از مقامات جمهوری خواه به راه اندازی مجدد لوئیزیانا اقتصاد است. افزایش تست نیز یک عامل و ادواردز گفت: دولت در نظر دارد برای تکمیل کل 200,000 آزمون برای ماه مارس.

ادواردز گفت: دولت به امضا قرارداد با دو شرکت است که با برقراری تماس با سیستم ردیابی. که تقویت 70 تماس با ردیاب در حال حاضر مشغول به کار است. دولت انتظار دارد که در نهایت به استخدام به عنوان بسیاری از 700 قرارداد ردیاب در صورت نیاز.

ادواردز' زمان اضطراری, سفارش, ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بسته شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار منقضی می شود ممکن است 15. او قصد دارد به اعلام روز شنبه که آیا محدودیت تمدید خواهد شد و یا اگر مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار می تواند شروع در مارس 16.

___

المپیا بشویید. — داده ها از COVID-19 طرح مدل نشان می دهد که میزان عفونت در حال افزایش است در ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز جمعه گفت.

واشنگتن یکی از اولین ایالت آمریکا به ضربه سخت coronavirus با شیوع بیماری در سیاتل-منطقه خانه های سالمندان.

این فرماندار دموکرات خواست مردم را به دنبال خود روش اندازه گیری شده به آرامی بازگشایی دولت از اقامت خود را در خانه و محدودیت.

Inslee می گویند که منظقه خرده فروشی در واشنگتن می تواند آغاز خواهد شد و تقریبا بلافاصله برای کسب و کار با بازگشایی برنامه های تایید شده توسط مقامات بهداشتی.

او گفت: داده ها نشان داد که نرخ باروری از coronavirus در غرب و شرق واشنگتن بالاتر از سه هنگامی که شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده در اواخر فوریه و مارس. این بدان معناست که هر فرد آلوده آلوده در مورد سه نفر دیگر. از آن زمان کاهش یافته و به حدود یک Inslee گفت: اما آمار تا مارس 19 نشان می دهد که نرخ تولید مثل در شکوفایی.

___

جکسون از دست ندهید. — فرماندار می سی سی پی می گوید آرایشگاه, سالن و ورزشگاه را مجاز به بازگشایی دوشنبه اما باید اقداماتی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

کالیفرنیا ، تیت ریوز اعلام کرد جمعه. آن آخرین مرحله به تدریج حذف محدودیت های او تحمیل شده به دلیل بیماری همه گیر. ریوز گفت: مردم باید همچنان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر ویروس به عنوان مورد تایید شده شماره ادامه به افزایش است. اما او همچنین گفت که او در تلاش است برای جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است.

ریوز گفت: همه گیر شده است "به ویژه بی رحمانه به طبقه کارگر — کسانی که کار بر روی پای خود کسانی که لازم نیست یک دفتر خانه و یا پرداخت را ترک کنند."

ریوز گفت: او خود را گسترش "امن تر در خانه" به ترتیب برای دو هفته دیگر. آن را مجموعه ای به پایان می رسد صبح روز دوشنبه و تاریخ انقضا است مه 25. آن نیاز به پزشکی آسیب پذیر مردم به ماندن در خانه و نشان می دهد که مردم از خانه های خود را در صورت امکان. آن را محدود به داخل سالن اجتماعات به گروه های بیش از 10 نفر و اجتماعات به گروههای بیش از 20.

قوانین می سی سی پی به رستوران اثر در زمان پنج شنبه و در محل باقی می ماند از طریق مه 25. آنها مجاز به بازگشایی خود را به اتاق ناهار خوری و پاسیو با محدودیت در تعداد مشتریان; سرویس دهنده باید پوشیدن ماسک.

___

BOGOTA, Colombia — کلمبیا یک شرکت تبلیغاتی است که از تبادل یک رمان اگر مرضی راه حل برای کمبود بیمارستان و تخت و تابوت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: ترکیب آنها را.

ABC نمایش ایجاد کرده است یک مقوا با نرده های فلزی که طراحان می گویند می تواند به عنوان یک تابوت اگر یک بیمار می میرد.

مدیر شرکت Rodolfo گومز گفت: او الهام گرفته شده بود برای پیدا کردن یک راه برای کمک به پس از تماشای وقایع آشکار به تازگی در در نزدیکی اکوادور.

خانواده ها در شهر ساحلی, Guayaquil منتظر با مرده عزیزان در خانه های خود را برای روز در ماه گذشته به عنوان COVID-19 نفر رسید. بسیاری از می تواند پیدا کند و یا قادر به پرداخت هزینه یک چوب تابوت با استفاده از اهدا مقوا آنهایی که به جای.

گومز گفت: او قصد دارد برای اهدای 10 جدید خود تخت به کلمبیا, Amazonas بخش که در آن منابع در تامین کوتاه مدت هستند. تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد که آیا تخت قرار داده خواهد شد برای استفاده و هیچ دستور قرار داده شده اند.

به Bogota-بر اساس شرکت است که معمولا در محل کار در تبلیغات بوده ولی عمدتا فلج بیش از ماه گذشته به عنوان کلمبیا همچنان روی زمین افتاده. آمریکای جنوبی کشور گزارش شده نزدیک به 9,500 تایید موارد ویروس.

___

سازمان ملل متحد — ایالات متحده اعتراض به پیشنهاد سازمان ملل قطعنامه ای در بیماری همه گیر کوروناویروس پس از دیپلمات ها گفته اند که به توافق سازش زبان با چین که نمی به طور مستقیم ذکر است سازمان بهداشت جهانی است.

این است که یک موضوع از رشد اختلاف بین جهان دو قدرت اقتصادی.

ایالات متحده در اعتراض به قطعنامه شورای امنیت پیش نویس توسط فرانسه و تونس نشان دهنده افزایش تنش بین واشنگتن و پکن و ظاهری تفاوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

همچنین برگ U. N. قدرتمند ترین بدن ناتوان در واکنش به بزرگترین بحران رو به جهان — و قادر به بازگشت دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ' مارس 23 تماس بگیرید جهانی برای آتش بس برای مقابله با COVID-19 همه گیر که دیپلمات گفت: 15 همه اعضای شورای امنیت موافق است و نقطه اصلی این قطعنامه است.

اما ایالات متحده و چین از حق وتو-دارای حق اعمال دائمی اعضای شورا شده اند در تقابل تقریبا هفت سال بیش از جمله اشاره به چه کسی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که در اوایل ماه مارس متهم U. N. آژانس بهداشت از عدم توقف این ویروس از زمانی که آن را برای اولین بار ظاهر در چین گفت: "باید پاسخگو باشند و متهم که از تکرار طوطی وار پکن.

چین به شدت از این که و اصرار داشت که نقش آن در فراخوانی برای اقدام جهانی در COVID-19 گنجانده شود در هر قطعنامه دیپلمات گفت: در حالی که آمریکا اصرار بر هیچ اشاره ای که اشاره به "شفافیت" در COVID-19 همه گیر که چین مخالف است.

___

کلمبوس, اوهایو — تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از coronavirus در اوهایو خانه های پرستاری ادامه داد: برای افزایش هشدار دهنده سرعت در.

نزدیک به 500 ساکنان طولانی مدت مراکز مراقبت روزانه درگذشت COVID-19 در سه هفته گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت در این هفته است. که تقریبا دو برابر کل گزارش شده در دو هفته گذشته.

افزایش مرگ و میر می تواند نسبت به یک جهش قابل توجهی و یا تعداد موارد اضافه شده در طول هفته گذشته گفت: ملانی اماتو سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان.

از اواسط ماه مارس بیش از 4,300 ساکنان خانه سالمندان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

اعداد همین را بگویم که کل داستان چگونه ویروس را ویران کرده است خانه های پرستاری در بیماری همه گیر به دلیل اوهایو وزارت بهداشت تنها منتشر شد و در مجموع فقط سه هفته گذشته.

قبل از آن دولت نمی نیاز به محلی ادارات بهداشت به گزارش خانه سالمندان مرگ و میر مرتبط با این ویروس را در شماره های جمع آوری شده قبل از اواسط ماه آوریل ممکن است دقیق اماتو روز جمعه گفت.

به طور کلی خانه سالمندان مرگ و میر گزارش شده از آوریل 15 حساب برای 40 ٪ از تمام ویروس های مربوط به مرگ و میر در اوهایو پس یکی از اولین گزارش شد در اواسط ماه مارس.

___

کلمبیا, S. C. — رستوران در سراسر کارولینای جنوبی می تواند به زودی بازگشایی با محدود داخل سالن ناهار خوری سرویس.

شروع دوشنبه Gov. هنری مک مستر گفت: رستوران می تواند باز برای داخل سالن ناهار خوری به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه داشته و مراجعان به 50 درصد اشغال قرار داده شده در جداول 6 به 8 فوت از هم جدا و به دنبال دقیق و مطابق با دستورالعمل. در میان دستورالعمل های جدید در حال به نگه داشتن ضد عفونی کننده دست در ورودی و حذف قبلا به اشتراک گذاشته چاشنی از جداول.

"بسیاری از یاد رستوران که در واقع رفته از کسب و کار و کل دولت تاسف است که" فرماندار گفت: جمعه اعلام کرد آنچه که او خواستار "فاز 2" از یک فرایند به اتاق ناهار خوری پشت باز.

این فرماندار جمهوری خواه است که به تدریج لغو محدودیت در ابتدا در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و امیدوار کننده به زودی بحث بازگشایی کسب و کارهای دیگر.

این هفته رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن به صورت محدود در فضای باز ناهار خوری. هفته آینده مک مستر گفت که به احتمال زیاد آدرس "نزدیک-تماس با" کسب و کار مانند مو و ناخن سالن که بسته شده اند و برای هفته ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش یافته است.

___

شیکاگو — شیکاگو شهردار لری Lightfoot منتشر کرده است این شهر پنج گام در مسیر بازگشایی که شامل برخی از استانداردهای سختگیرانه تر از طرح های دولت اوایل این هفته منتشر شد.

دموکراتیک شهردار روز جمعه هشدار داد که پیشرفت وابسته است ساکنان در ادامه به ماندن در خانه از طریق این ماه ممکن است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus که کشته 1,248 مردم در این کشور سومین شهر.

Lightfoot طرح پروژه ها تغییرات قابل توجهی را به زندگی در این شهر حتی پس از محدودیت شروع به شل از جمله ادامه به نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت از طریق مرحله چهارم. شیکاگو است که در فاز دوم این طرح که نیاز مردم به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری و یا کار می کنند.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر طرح تقسیم دولت به چهار منطقه است که می تواند پیشرفت — و یا مجبور به جلو و عقب به طور مستقل از دیگران بر اساس برخی از عوامل است. شیکاگو گنجانده شده است در شمال شرقی منطقه همراه با بقیه طبخ شهرستان و هشت شهرستانهای اطراف.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا حزبی قانونی تحلیلگر می گوید: از دولت انتظار می رود کسری بودجه از طریق حداقل تا سال 2024 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قانونی تحلیلگر گابریل Petek منتشر شد یک تجزیه و تحلیل در روز جمعه نشان از کسری بودجه می تواند در مجموع به 126 میلیارد دلار بسته به شدت از رکود اقتصادی است.

Petek می گوید کسری بودجه برای بودجه سال آینده می تواند به عنوان بالا به عنوان $31 میلیارد دلار است. لیبریا گاوین Newsom دولت است طرح ریزی کسری از $54.3 میلیارد دلار در بودجه سال آینده.

اعداد متفاوت هستند چرا که فرماندار طرح است که بر اساس خود در ژانویه پیشنهاد بودجه. قانونی تحلیلگر را برآورد بر اساس بودجه جاری است.

___

آلبانی, n. y. — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید مرگ 5 سال نشان داد که علائم یک بیماری نادر است که به چالش کشیدن مفروضات است که کودکان نمی تواند صدمه دیده توسط COVID-19 عوارض.

کومو نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد کودکی که درگذشت پنج شنبه. اما فرماندار دموکرات گفت: با وجود داشته 73 موارد گزارش شده در دولت از جوانان در نشان دادن علائم مانند کسانی که از کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی.

نیویورک است که سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

کومو خواستار آن را "کابوس هر پدر و مادر" است که یک کودک می تواند خطر قرار داده است.

ده ها تن از کودکان در جای دیگر در آمریکا بستری شده اند با این شرط که دانشمندان فکر می کنید ممکن است مربوط به کروناویروس شده است و در اروپا دیده می شود. علائم شامل تب طولانی شدید شکم درد و مشکل در تنفس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن