آخرین: Okla رژیم صهیونیستی است. Stitt پشت در محل کار پس از تست مثبت

توسط آسوشیتد پرساکلاهما, شهرستان Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر خود را دو هفته پس از آ

توسط ATSHNEWS در 7 مرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

اکلاهما, شهرستان Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر خود را دو هفته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

Stitt را در صفحه توییتر وی را "خوشحالم که به پشت در زین" و تشویق مردم به طور منظم شستشو دست نگه دارید و اجتماعی دور و پوشیدن ماسک اگر فاصله امکان پذیر نیست.

اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 1,089 به تازگی مورد تأیید و 13 مرگ و میر بیشتر. که به ارمغان می آورد کل مرگ و میر به 509.

تعداد واقعی موارد در ایالت اوکلاهما به احتمال زیاد بالاتر به دلیل تعداد کم از افراد تست شده و کسانی که بی اطلاع از آنها ممکن است این ویروس به دلیل تجربه آنها بدون علائم است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— معلمان اتحادیه در ایالات متحده پشتیبانی قابل توجه اگر نا امن برای بازگشت به مدرسه

— فلوریدا گزارش بیش از 9000 جدید ویروس موارد

— یونان می گوید این اجازه خواهد داد که کشتی کروز سفر در اوت. 1.

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به هل دادن اثبات نشده ادعا می کند که ضد مالاریا مواد مخدر است یک درمان موثر برای coronavirus. او همچنین lobbing حملات جدید در اعتبار Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص.

— بریتانیا موثر بان کی مون در سفر به اسپانیا بعد از یک شکوفایی در coronavirus موارد در این کشور جنوب شرق است و با چکش صفحه اصلی l ack جامع اروپا-رویکرد گسترده به سرکوب ویروس.

— Dr. Anthony Fauci می گوید: Miami Marlins' coronavirus شیوع بیماری می تواند به خطر اندازد فصل لیگ بیس بال اما او باور ندارد بازی نیاز به توقف در حال حاضر.

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

____

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

کلمبیا, کارولینای جنوبی — South Carolina بزرگترین مدرسه منطقه می گوید نزدیک به یک سوم از دانش آموزان طرح نیست به حضور در مدرسه در فرد این سقوط.

بیش از 23,000 از 77,000 دانش آموزان در Greenville County School District برداشت های مجازی خود برنامه که نیاز به یک yearlong تعهد به ماندن در خارج از ساختمان مدرسه.

بسیاری از مناطق در دولت را تجربه مجازی مدارس قبل از, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها را شکوفا به عنوان یک آموزش و پرورش جایگزین.

تنها آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا بالاتر نورد روزانه به طور متوسط از COVID-19 مرگ و میر در کارولینای جنوبی است. متوسط همواره ماند حدود 30 مرگ و میر پس از جولای 13, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست.

خارج از مرکز پزشکی منطقه ای در Orangeburg ویژه چادر به عنوان یک خدمت "جایگزین مراقبت های سایت." چادر را خانه 12 تخت برای دوره نقاهت بیماران و بیمارستان می گوید آنها باید در دو یا سه هفته.

___

مونپلیه, ورمونت — رژیم صهیونیستی. Phil اسکات و ورمونت بالا و سلامت آموزش و پرورش مقامات می گوید سطح coronavirus در کشور کم است به اندازه کافی برای مدارس به رزومه فرد در آموزش.

اسکات می گوید او را شماره سفارش مدارس اجازه می دهد برای باز کردن سپتامبر. 8 هفته بعد از حد معمول به مدرسه محلی ولسوالی زمان بیشتری برای آماده سازی.

بسیاری از ورمونت مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی با ترکیبی حضوری و آموزش از راه دور. یک چند در حال برنامه ریزی برای از سرگیری کامل-زمان آموزش با توجه به فرماندار.

همین Tinney رئیس ورمونت فصل از ملی انجمن آموزش و پرورش و آن 13,000-عضو معلمان اتحادیه می گوید: تاخیر در مدرسه باز شد و اولین گام خوب است.

ورمونت وزارت بهداشت گزارش سه مورد جدید از این ویروس در آوردن ایالت مجموع به بیش از 1,400. دولت نشده بود تایید مرگ در بیش از یک ماه با مجموع در 56.

___

آتن — یونان اعلام کرد که اجازه خواهد داد که کشتی کروز سفر در اوت. 1.

گردشگری وزارت می گوید کشتی نشات گرفته از شش پورت — پیرئوس ولس و Katakolo در سرزمین اصلی و جزایر رودز Iraklio در کرت و کورفو — شروع خواهد شد در روز شنبه.

در ضمن حفاظت مدنی اقتدار می گوید ماسک صورت اجباری خواهد بود روز شنبه برای کارکنان و مشتریان در تمام بسته های خرده فروشی از جمله مو و سالن زیبایی.

وزارت بهداشت در گزارش 52 عفونت های جدید پنج شنبه, آوردن تایید کل به 4,279. با یکی از جدید مرگ و میر می ایستد در 203.

___

بیروت لبنان — لبنان دولت دستور داده است تا از تعطیلی در کشور در بحبوحه افزایش coronavirus موارد است.

لبنان ثبت شده 141 موارد جدیدی از کروناویروس و سه بیشتر مرگ و میر به دلیل COVID-19 روز سه شنبه. جدید, شماره های بالا بردن تعداد موارد در لبنان به 4,023 و 54 مرگ و میر.

در روزهای اخیر سه رقمی موارد گزارش شد پس از این کشور بازگشایی شد تنها فرودگاه بین المللی و بسیاری از مردم بازگشت به زندگی عادی است.

دولت می گوید پنج روز جزئی مستند آغاز خواهد شد روز شنبه و پس از دو روز استراحت قبل از یکی دیگر از پنج روز جزئی مستند. در طول مستند استخرهای سرپوشیده بارها مراکز و بانک ها و کلوپ های شبانه و بازار بسته خواهد شد.

لبنان تا به حال شامل ویروس پس از اولین مورد گزارش شده است در اواخر فوریه. این مستند برداشته شد در تلاش برای کاهش بحران اقتصادی شدید.

___

سنت پترزبورگ فلوریدا. — فلوریدا گزارش شده بیش از 9000 coronavirus موارد شنبه و جدید روزانه بالا 191 مرگ و میر.

که به ارمغان می آورد کل عفونت های نزدیک به 442,000 و بیش از 6,100 تایید مرگ با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. رکورد قبلی روزانه coronavirus مرگ و میر در فلوریدا 173 هفته گذشته است.

تعداد بیماران تحت درمان در بیمارستان های ایالت برای coronavirus ثابت بود طی 24 ساعت گذشته در بیش از 9000 — پایین از حدود 9,500 یک هفته پیش.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید او فکر کردن در مورد باز کردن خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک به ملاقات است. جمهوری خواه می گوید سریع coronavirus آزمون می تواند اطمینان حاصل شود بازدید کنندگان آلوده نیست.

در فلوریدا بوده است وجود دارد 2,760 تایید مرگ از ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات.

___

ریو گراند سیتی تگزاس -- برخی از مناطق ضربه طوفان هانا در جنوب تگزاس بیش از آخر هفته باقی می ماند در میان ملت بدترین نقاط داغ برای coronavirus.

استار در شهرستان ریو گراند دره تا به حال بیش از 1800 COVID-19 مورد در روز سه شنبه. این شهرستان تنها بیمارستان که کمتر از 50 تخت و بدون مراقبت ويژه بوده و در ظرفیت برای هفته ها.

هانا را شلاق باد و باران پایه پزشکی حمل و نقل هلیکوپتر برای روز خروج پزشکان قادر ترابری مهم ترین بیماران به درمان در جاهای دیگر.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفته او نگران است که طوفان مردم مجبور به جمع آوری در گروه های در داخل خانه به سوار شدن به آن را که می تواند منجر به بیشتر ویروس گسترش یافته است.

مقامات محلی باید التماس کرد با ابوت برای هفته اجازه می دهد تا ماسک صورت و تعطیلی کسب و کار.

تگزاس مقامات بهداشت روز دوشنبه خود تجدید نظر جمع آوری داده ها در coronavirus مرگ و میر اضافه کرد تقریبا بیش از 700 قبلا گزارش شده است. مرگ در حال حاضر تلفات می ایستد در 5,713.

___

شیکاگو — مردم سفر از میسوری, ویسکانسین, نبراسکا و داکوتای شمالی به شیکاگو را به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود و یا در صورت امکان جریمه شروع جمعه.

آخرین گسترش اعلام کرد روز شنبه به ارمغان می آورد تعداد کل تحت تاثیر متحده به 22.

شیکاگو مقامات صادر قرنطینه منظور در اوایل ماه جولای. در ابتدا آن اعمال شده به مسافران از 15 متحده بوده ولی در هفته به روز شده بر اساس افزایش تعداد موارد تایید شده از coronavirus.

سه نفر از پنج کشور هم مرز با ایالت ایلینوی هستند به ترتیب شامل; آیووا ذکر شده در به روز رسانی قبلی. شیکاگو مقامات اذعان ویسکانسین ورود می تواند پیچیده تر است.

دکتر آلیسون Arwady کمیسر شیکاگو وزارت بهداشت می گوید: ساکنان شهر که در ویسکانسین و یا بالعکس می توانید از ادامه رفت و آمد اگر مورد نیاز است اما باید محدودیت فعالیت های خود را.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا است سرکوب متخلفان از رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز' coronavirus محدودیت.

دولت از الکل و تنباکو کنترل yanked مجوز از چهار میله در بر داشت در نقض دموکراتیک فرماندار منظور محدود کردن میله به بایگانی اطلاعات و تحویل.

این سازمان روز دوشنبه اعلام کرد آن را به حال تعلیق مجوز برای میله های زندان در جزیره بزرگ, Lake Charles, گونزالس و هاروی پس از بازرسان دولتی یافت کسب و کار بارها و بارها فروش نوشیدنی به مشتریان که ماند در محل.

کسب و کار قادر به خدمت به الکل تا جلسات به درخواست خود موارد در اوت. 5 و اوت. 6. آنها می توانند در صورت اجازه تعلیق تا 30 روز.

قوی تر اجرای می آید به عنوان coronavirus موارد همچنان در اوج در لوئیزیانا. دولت که قبلا کاهش گسترش است یکی از این کشور بالاترین سرانه میزان عفونت.

___

آلبانی, n. y. — نیویورک فرماندار "وحشت زده" توسط ویدئوها نشان دادن جمعیت ایستاده نزدیک به هم در Hamptons کنسرت های موسیقی الکترونیک duo The Chainsmokers بیش از آخر هفته.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نوشت: در یک شنبه شب جیر دولت و وزارت بهداشت انجام خواهد شد بررسی "فاحش اجتماعی فاصله نقض."

کومو مشترک اجتماعی و رسانه های تصویری که دارای بیش از 6 میلیون انداز نشان داد که جمعیت زیادی از مردم ایستاده و درختان در نزدیکی مرحله. این ویدئو نشان می دهد شرکت کنندگان که به نظر می رسد به پوشیدن ماسک, اما بسیاری از افراد ایستاده بودند نزدیک تر از 6 فوت (2 متر).

فرماندار دولت که زمانی کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده گفته است شهروندان مراقب باشند و کمک به حفظ coronavirus عفونت نرخ نسبتا مسطح در نیویورک است.

___

HARTFORD, Conn. — زندانیان فدرال در کانکتیکات توافق کرده اند که برای حل و فصل یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام متهم مسئولان زندان از شرایط نا امن در طول coronavirus.

اطلاع از این توافق مربوط به زندانیان در فدرال تادیبی موسسه در دنبوری واصل شد دوشنبه در دادگاه فدرال در هارتفورد و باید مورد تایید یک قاضی. زندانیان' وکلا می گویند حل و فصل نیاز به اداره زندانها به سرعت شناسایی پزشکی آسیب پذیر زندانیان و آزادی آنها را به خانه بردهاند.

پس از همه گیر شروع, 89 زندانیان و 61 کارکنان در دنبوری بهبود از ویروس و یک زندانی کشته شدند. زندان خانه های حدود 1000 نفر است.

___

یکی از این کشور بزرگترین معلمان اتحادیه اجازه اعضای خود را به اعتصاب اگر خود را در مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی بدون اقدامات ایمنی مناسب در وسط جهانی همه گیر.

این فدراسیون معلمان آمریکا که نشان دهنده 1.7 میلیون مدرسه کارمندان با صدور قطعنامه روز سه شنبه گفت: آن را به حمایت از هر محلی فصل است که تصمیم می گیرد به اعتصاب بیش از بازگشایی برنامه. این گروه می گوید: ساختمان مدرسه باید باز تنها در مناطقی که coronavirus عفونت به اندازه کافی پایین هستند و اگر مدارس تصویب برخی از اقدامات ایمنی.

اتحادیه رئیس جمهور لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای مرتب سازی مدارس برای بازگشایی حتی به عنوان ویروس همچنان در حال افزایش است. Randi واینگارتن به نام تهمت پاسخ "هرج و مرج و فاجعه بار" گفت: آن را به سمت چپ معلمان عصبانی و ترس.

___

مسکو — رئیس جمهور بلاروس می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus و بدون علامت است.

رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو اعلام کرد روز سه شنبه در دیدار با مقامات امنیتی دولت خبرگزاری Belta گزارش شده است. او قبلا رد نگرانی ها در مورد کوروناویروس به عنوان "جنون است."

"امروز شما در حال ملاقات با یک فرد که موفق به زنده ماندن coronavirus روی پای خود را. پزشکان ساخته شده چنین نتیجه گیری دیروز: بدون علامت است," او گفت:.

بلاروس در زمان اقدامات جامع در برابر coronavirus مانند مستندات و یا سفارش اجتماعی فاصله.

این کشور حدود 67,000 تایید موارد عفونت و 543 و میر گزارش شده.

___

آتلانتا — جورجیا فرماندار گفت: او را برداشت یک درخواست برای یک جلسه اضطراری در یک طرح دعوی در دادگاه است که با هدف مسدود کردن دولت بزرگترین شهرستان از سفارش مردم به پوشیدن ماسک ،

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ این ماه شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف و شورای شهر که می خواهید برای به اجرا درآوردن یک ماسک سفارش برای شهرستان. خواه فرماندار استدلال رهبران محلی نمی تواند اعمال اقدامات که بیشتر یا کمتر محدود از کسانی که در دستور اجرایی.

دو طرف ملاقات برای دادگاه دستور میانجیگری دوشنبه. کمپ سخنگوی کودی سالن اعلام کرد دوشنبه شب از فرماندار خواست "به ادامه مولد با حسن نیت مذاکرات" بود و تصمیم به عقب نشینی به درخواست برای یک جلسه برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

این نیست که برداشت اساسی طرح دعوی در دادگاه.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید آن است که دولت "وظیفه" برای محافظت از انگلستان از یک دوم coronavirus سنبله به عنوان او در دفاع از تصمیم برای توصیه در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا.

او می گوید که دولت باید "نگاهی سریع و قاطع عمل" که در آن فکر می کند و خطرات "شروع به حباب دوباره."

او می افزاید: "اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در میان برخی از دوستان اروپایی ما, من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر."

تصمیم به تشدید توصیه های سفر به اسپانیا باعث شده است تا گسترده ترس در میان برخی از انگلیسی ها. اسپانیا به طور سنتی محبوب ترین مقصد تعطیلات تابستان.

___tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب