آخرین: فرماندار نیویورک هشدار در مورد بیماری نادر در کودکان و نوجوانان

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 19 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— فرماندار نیویورک هشدار در مورد بیماری بالقوه کشنده در کودکان است.

— هیچ immiment مستند محدودیت در سخت-آمار بریتانیا.

— چه کسی می گوید آن 1.3 میلیارد دلار کمبود بودجه برای COVID-19 تلاش.

— اسپانیا ارتش انتظار دو مطلب شیوع ویروس.

___

آلبانی, n. y. — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید مرگ 5 سال نشان داد که علائم یک بیماری نادر است که به چالش کشیدن مفروضات است که کودکان نمی تواند صدمه دیده توسط COVID-19 عوارض.

کومو نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد کودکی که درگذشت پنج شنبه. اما فرماندار دموکرات گفت: با وجود داشته 73 موارد گزارش شده در دولت از جوانان در نشان دادن علائم مانند کسانی که از کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی.

نیویورک است که سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

کومو خواستار آن را "کابوس هر پدر و مادر" است که یک کودک می تواند خطر قرار داده است.

ده ها تن از کودکان در جای دیگر در آمریکا بستری شده اند با این شرط که دانشمندان فکر می کنید ممکن است مربوط به کروناویروس شده است و در اروپا دیده می شود. علائم شامل تب طولانی شدید شکم درد و مشکل در تنفس.

___

آنکارا — ترکیه گزارش 48 جدید و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته — کمترین تعداد مرگ و میر روزانه در بیش از یک ماه است. این کشور در مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 3,689.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca همچنین اعلام کرد 1,848 بیشتر مورد تأیید آوردن تعداد کل عفونت به 135,569.

حداقل 86,396 COVID-19 بیماران بهبود یافته اند با توجه به آمار و ارقام وزیر ارسال شده در جمعه در توییتر.

در همین حال وزارت کشور اعلام کرد: دستورالعمل جدید برای تاکسی. رانندگان و مسافران خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک و حداکثر تعداد مسافران خواهد بود محدود به سه. دستورالعمل و آمد به ترکیه آماده به سهولت برخی از محدودیت ها و بازگشایی مراکز و سالن زیبایی آرایشگاه و آرایشگر مغازه ها در روز دوشنبه.

___

لیوبلیانا, اسلوونی — هزاران نفر از مردم معترض در مقابل مرکز-راست دولت در اسلوونی برای سومین هفته متوالی با سوار دوچرخه خود را از طریق لیوبلیانا پایتخت و دیگر شهرستانها.

باد سوت و شعار "دزد" تظاهر کنندگان روز جمعه در جریان پایین خیابان های مرکزی لیوبلیانا. بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک در راستای اقدامات در برابر گسترش جدید کروناویروس.

پلیس مسدود شده و دسترسی به مناطق خارج از دولت و مجلس و ساختمان.

این تظاهرات برای اولین بار پس از فوران یک whistleblower نشان داد ادعا فشار سیاسی در خرید تجهیزات حفاظتی در طول شیوع ویروس. اسلوونی مبارزه با فساد بدن باز یک تحقیق به عنوان دولت هرگونه تخلف است.

اسلوونی آغاز شده است و کاهش آن مستند پس از سقوط در تعدادی از عفونت.

جناح راست نخست وزیر Janez Jansa دولت تشکیل شد و در مدت کوتاهی قبل از وقوع. منتقدان او را متهم کرد از تلاش برای تحکیم قدرت در وضعیت اضطراری.

___

LEWISBURG, Pa. — پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد که 13 بیشتر غربی استان ها از جمله بسیاری از پیتسبورگ منطقه شهری ریختن می تواند خود را بیشتر محدود همه گیر سفارشات در جنبش و کسب و کار هفته آینده.

شهرستانهای جمعه اعلام کرد توسط Wolf شامل نزدیک به 2.7 میلیون نفر.

تنها غربی شهرستان برگزار شد به عقب بیش از حد شهرستان است که شاید دولت را در بدترین خانه سالمندان شیوع بیماری که در آن ده ها تن کشته شده اند و یک نماینده کنگره خواستار تحقیق و تفحص است.

در غیر این صورت مساحت حدود 10 ، 000 مایل مربع (از 15000 کیلومتر مربع) می توانید انجام یک محدود بازگشایی جمعه بعدی.

آن را به پیوستن به مردم در 24 استان ها در سراسر نوار عمدتا روستایی شمال پنسیلوانیا که برای اولین بار به همه گیر محدودیت کاسته تحت گرگ بازگشایی طرح از جمله Erie, Lewisburg, Williamsport و دولت ،

آن مکان شروع به باز کردن فروشگاه های جمعه که بسته شده بود پایین از ماه مارس تحت گرگ سفارشات در حالی که ساکنان شروع به ترک خانه های خود. مردم در آن قسمت از دولت بوده و تحت اقامت در خانه سفارش از تاریخ 1 آوریل.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس هل دادن در برابر اطلاعات غلط که گرم و یا خنک کننده بدن می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس.

دکتر Michael Ryan روز جمعه گفت او شنیده "های مختلف داستان" نشان می دهد این ممکن است مهم "می شود بسیار گرم و یا بسیار سرد" به مبارزه COVID-19.

"این هیچ تاثیری بر ویروس" او گفت:.

رایان نظرات آخرین تلاش برای برطرف کردن افسانه شهری و دیگر گمانه زنی ها در مورد چگونه به دفاع در برابر مقابله با و یا به دنبال معجزه درمان خانگی سبک درمان برای این بیماری همه گیر.

رایان اشاره کرد که ویروس ها و بیماری های عفونی اغلب باعث می شود که بدن به تب.

"داشتن درجه حرارت را در خود لزوما چیز بدی نیست," او گفت:. "اما همچنین که دما به دقت بررسی شود به خصوص در کودکان است."

"اما این ایده که متوسط خود مؤثر است راه virus رفتار خواهد شد در بدن درست نیست."

___

لندن — بریتانیا, وزیر محیط زیست, غذا و امور روستایی می گوید نخست وزیر بوریس جانسون نمی شود, اعلام تغییرات فوری در این کشور coronavirus مستند زمانی که او خطاب به ملت در روز یکشنبه.

جورج Eustice گفت: انگلستان است "نه از جنگل" و وجود "قصد ندارم به هر نمایشی یک شبه تغییر" به مستند. او گفت: دولت خواهد بود "بسیار محتاط" در شل شدن محدودیت.

جانسون است که انتظار می رود مجموعه ای از یک نقشه راه چگونه انگلستان می توانید شروع به کاهش مستند در آینده است. تنها تغییرات جزئی مانند اجازه دادن به افراد برای حمام آفتاب در پارک ها و از بین بردن محدودیت در یکی روزانه تفرج برای ورزش پیش بینی هستند.

Eustice همچنین نشان داد که یکی دیگر از 626 نفر کشته شده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در همه تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. که طول می کشد انگلستان در مجموع به 31,241 دوم بالاترین رسمی مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است.

___

لندن — رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید این سازمان نیاز به 1.7 میلیارد دلاری به صندوق پاسخ آن تلاش برای COVID-19 برای بقیه سال — و آن را در حدود 1.3 میلیارد دلار ،

ماه گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل و آژانس بهداشت گفت که botched پاسخ به coronavirus همه گیر شد و اقدام به عنوان یک آژانس روابط عمومی برای چین است. چه کسی گفت که قبلا آن را انجام یک ارزیابی از آنچه که از دست دادن ایالات متحده کمک های مالی به معنی برای عملیات خود را.

در یک نشست خبری در روز جمعه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که COVID-19 برنامه ریزی استراتژیک متمرکز شده است بر روی چندین هدف از جمله خدمات فنی و پشتیبانی لجستیکی برای همه کشورها به خصوص کسانی که با شکننده سیستم های بهداشتی. او گفت: حدود 1.7 میلیارد "را پوشش می دهد تنها کسانی که نیاز نیست کل جهانی (جامعه) نیاز دارد."

Tedros اشاره کرد که روز شنبه مشخص شده 40 سال پس از روز آبله رسما ریشه کن از این سیاره است. "که همان همبستگی ساخته شده بر روی وحدت ملی مورد نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه به شکست COVID-19" او گفت:.

___

اولد ارچرد بیچ مین — قطعات جدید انگلستان به آرامی در حال ظهور از هفته همه گیر ناشی از محدودیت.

گلخانه ها و دوره های گلف و باربر مغازه ها در حال نورد از تشک خوش آمدید برای مشتریان مشتاق به بازگشت به برخی از حس ظاهر ، اما بخشی از بازگشایی می آید نگرانی در مورد کافی تست, تماس, ردیابی و حتی دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

مین است, امکان استفاده از دوره های گلف و بسیاری از پارک های ایالتی; بازدیدکننده داشته است به دندانپزشکان آرایشگران و آرایشگاه و اقامت-در-خودرو خدمات مذهبی. New Hampshire است که اجازه می دهد محدود بازگشایی رستوران ها سالن مو و دیگر کسب و کار در سراسر ممکن است. ورمونت است که به تدریج اجازه می دهد بیشتر فعالیت های تجاری و تفریحی در فضای باز برای گروه 10 و یا کمتر از جمله زمین گلف و تنیس.

رود آیلند در حال شکل گرفتن اولین گام خود را با یک نرم بازگشایی پنج شنبه های روز پس از اقامت در خانه سفارش منقضی می شود. لیبریا Gina Raimondo به دنبال یک برنامه است که در آن بیشتر فروشگاه ها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, اما, رستوران ها, کافه ها و سالن های بسته باقی خواهد ماند.

___

رم — تعداد زیادی از مردم در ایتالیا که مرده ام با COVID-19 عفونت را در صدر 30,000.

وزارت بهداشت ثبت نام 243 مرگ و میر در جمعه آوردن مجموع کسانی که فوت در کشور به 30,201. ایتالیا اولین کشوری بود که در اروپا با عمده شیوع کروناویروس.

مقامات می گویند بسیاری از, به احتمال زیاد با درگذشت عفونت در خانه و یا در خانه های پرستاری بدون اینکه تشخیص داده شد.

با 1,327 بیشتر موارد ثبت شده در 24 ساعت پایان دوره یکشنبه شب ایتالیا در حال حاضر برگه 217,185 تایید عفونت کروناویروس. برخی از 11,000 بیشتر مردم بهبود از بیماری از در حال حاضر مثبت برای عفونت است.

لومباردی در شمال همچنان به سخت ترین ضربه منطقه حسابداری برای حدود نیمی از آخرین موارد ثبت شده در روز جمعه. سلامت و مقامات دولتی نگران هستند که کاهش جزئی در اوایل این هفته برخی از مستند اقدامات مانند بازگشایی عمومی و پارک ها و باغ ها می تواند دیدن یک چشم انداز مثبت در سرایت اگر مردم نادیده گرفتن ایمنی-فاصله قوانین.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس جمهوری روسیه به نظر می رسد در مواجهه با یک "تاخیر در اپیدمی" آن را به عنوان جنگ coronavirus.

دکتر Michael Ryan اعتبار دولت روسیه برای داشتن "واقعا منتقل پاسخ آن را به یک مقدار بیشتر حالت تهاجمی" در طول هفته گذشته.

وی با اشاره به مقیاس سلامت عمومی و اجتماعی فاصله اقدامات و افزایش آزمایشگاه تست در روسیه است که تجربه سنبله در موارد طولانی پس از آن در غرب و آسیا است.

"من فکر می کنم روسیه است که فقط در یک مرحله از این بیماری همه گیر است و می تواند در یادگیری برخی از درس هایی که آموخته شده است در هزینه های بزرگ در آسیا و در آمریکای شمالی و در اروپای غربی و" رایان گفت.

___

مادرید — اسپانیا ارتش می گوید از آن انتظار بیشتری از شیوع کروناویروس با توجه به یک سند داخلی دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

ارتش گزارش پیش بینی "دو موج بیشتر از این بیماری همه گیر" و اسپانیا را "بین یک سال و یک سال و نیم به بازگشت به حالت عادی."

آن را می گوید موج دوم خواهد بود در پاییز یا زمستان و احتمالا کمتر جدی تر از اولیه شیوع بیماری به دلیل افزایش ایمنی در جامعه است.

این می افزاید: ممکن است موج سوم خواهد بود "تا حد زیادی تضعیف" اگر واکسن در دسترس در سال آینده.

سند منتشر شده توسط روزنامه اسپانیایی ABC در روز جمعه و بعد از تایید به عنوان معتبر توسط AP.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در این باره گفت: این احتمال بسیار زیاد این ویروس را comebacks تا یک واکسن هست. ارتش گزارش می گوید: "این امر می تواند بسیار مهم" به منظور توسعه یک تماس ردیابی روش با استفاده از تلفن همراه نرم افزار.

بیش از 26,000 اسپانیایی ها نفر از COVID-19 ویروس.

___

ژنو — سوئیس مقامات دولتی باید حمایت کردن برنامه نیاز به رستوران ها و کافه به نام و شماره تلفن مشتریان برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

دولت در حال حاضر می گوید آن را "اختیاری است."

واژگونی می آید پس از طرفداران حفظ حریم خصوصی صاحبان رستوران ها و کارشناسان حقوقی ابراز نگرانی می کند.

پس از نزدیک به دو ماه از بسته شدن اکثر مدارس و فروشگاه ها و کسب و کار در سوئیس خواهد بازگشایی در روز دوشنبه به دلیل مورد فقره کاهش یافته است در هفته های اخیر.

بسیاری از کشورها در حال تلاش برای تعادل بهداشت عمومی و حفظ حریم خصوصی و معیشت در میان همه گیر.

وزیر بهداشت آلن Berset می گوید سوئیس "طرح حفاظت از" خواسته نوار و رستوران اپراتورها به دنبال اطلاعات شخصی حداقل یک تماس در هر جدول به طوری که آنها می تواند رسیده اگر یک عفونت تبدیل شده تا در ایجاد. او می گوید که اطلاعات را داوطلبانه است.

___

سارایوو بوسنی و هرزگوین — بوسنی را دولت مرکزی موافقت کرده است به طور موقت آسانسور coronavirus محدودیت های مسافرتی برای آن کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به شغل خود را در بلژیک.

دولت می گوید یک پرواز مستقیم ویژه برای این کارگران برگزار خواهد شد بیش از آخر هفته از فرودگاه در شمال شرقی شهر توزلا به اوستند فرودگاه در بلژیک.

وجود دارد هیچ جزئیات در تعداد بوسنی کارگران مجاز به بازگشت به کار در بلژیک و یا حامل هوا.

___

مصر و سودان در این کمیته برای مبارزه با کروناویروس می گوید آن را "تجدید و تشدید" جنبش محدودیت در پایتخت این کشور مورد تعداد افزایش یافته و به حدود 1,000 عفونت و 52 مرگ و میر.

Siddig Tawer العظمی عضو این حکم حاکمیت شورای سراسری را گسترش مستند برای خارطوم و آن استان به مدت 10 روز به مارس 19.

دولت نیز تمدید ممنوعیت جمعی دعا در مساجد از طریق نزدیک به انتهای اسلامی ماه رمضان.

کافی سودان وعده داده شده دولت انتقالی را حفظ خواهد کرد ارائه اصول اولیه مانند نان و پخت و پز گاز در قیمت کاهش می یابد برای مبارزه خانواده.

___

واشنگتن — ایالات متحده سلامت تنظیم کننده مورد تایید بزاق بر اساس coronavirus آزمون است که اجازه می دهد تا مردم به خود را جمع آوری نمونه در صفحه اصلی.

جدید در صفحه اصلی گزینه ای است که انتظار می رود به گسترش استفاده از آزمون توسعه یافته توسط دانشگاه راتگرز که غذا و دارو برای اولین بار مجاز در ماه گذشته. مردم می توانند با استفاده از لوله های پلاستیکی در خانه برای ارائه یک نمونه بزاق و کشتی آن را به یک آزمایشگاه برای پردازش.

آزمون در دسترس خواهد بود از طریق نیوجرسی شبکه از بیمارستان ها و تست سایت های وابسته راتگرز. در ابتدا دولت محدود آزمون به امکانات مراقبت از بهداشت و تست سایت با نظارت حرفه ای.

در مقیاس گسترده ای تست در نظر گرفته شده است ضروری شامل گسترش COVID-19 و با خیال راحت بازگشایی کسب و کار و مدارس. اما بسیاری از کشورها هنوز هم در تلاش برای رسیدن به تست سطح توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن