آخرین: Mount Rushmore افتتاح زودتر از انتظار

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 2 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

رئیس جمهور پوتین می گوید ویروس تثبیت شده در روسیه است.

ایتالیا — اداره مبارزه با مواد مخدر رهبر هشدار از ضد مالاریا استفاده از مواد مخدر.

— Virus تسریع در سراسر آمریکای لاتین و هند و پاکستان است.

___

کیستون, S. D. — Mount Rushmore باز است زودتر از انتظار می رود. ملی یادبود و امکانات آن ها و رستوران ها باز خواهد شد شنبه حدود سه هفته زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است.

خدمات پارک های ملی وب سایت می گوید این زمینه باز خواهد شد از 5 صبح تا 11 شب

"پس از بررسی دقیق و مشاوره با محلی و ایالتی مقامات بهداشتی ما خوشحالیم که اعلام کند که کوه راشمور پارکینگ مغازه های خرده فروشی و یادبود تیم بستنی باز خواهد شد زودتر از انتظار می رود در روز شنبه, مارس 23" با توجه به یادبود Facebook.

طبیعت دنباله و انتخاباتی ریاست جمهوری باز خواهد شد به پایه کوه و مجسمه ساز استودیو باز خواهد شد. خدمات پارک می گوید: مرکز اطلاعات و هدیه فروشگاه بسته شده و تمام آموزشی و تفسیری برنامه به حالت تعلیق درآمد.

در سالن آمفی تئاتر خیابان پرچم و یک بخش کوتاه از ریاست جمهوری نوین بسته هستند با توجه به معوق تعمیر و نگهداری.

بازدید کنندگان را تشویق به حفظ فاصله فیزیکی و ضد عفونی کننده دست چوب لباسی در دسترس هستند در مکان های مختلف. کارکنان خواهد شد با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی را که مناسب است برای مسئولیت های شغلی خود را.

___

رم — ایتالیا ثبت شده 652 جدید کروناویروس موارد حتی به عنوان تعدادی از مردم در این کشور شناخته می شود در حال حاضر مثبت برای COVID-19 همچنان به کاهش است.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام ملت که در آن شیوع آغاز شد و در اروپا در حال حاضر 228,658 موارد است. نزدیک به 300 از آخرین تایید عفونت ثبت شد در لومباردی در شمال منطقه که همچنین دارای بيشترين تعداد مرگ و میر در ایتالیا.

در این دوره 24 ساعته پایان شب جمعه 130 مرگ و میر در سراسر کشور در بيماران آلوده تایید شد, بالا بردن ایتالیا به طور کلی تعداد مرگ به 32,616.

اما در روزهای اخیر سازمان های دولتی مختلف مقایسه تعداد مرگ و میر در طول شیوع این سال به مدت مشابه سال گذشته به این نتیجه رسیده اند که قطعا به مراتب بیشتر از افرادی است که درگذشت این سال به احتمال زیاد تا به حال COVID-19 اما نیست تست شده است. بسیاری از کسانی که درگذشت در پرستاری امکانات و یا در خانه های خود را دریافت نکرده COVID-19 انجام شد.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس قصد دارد برای از سرگیری پروازهای تجاری در ماه آینده از انتخاب مناطق با کم COVID-19 عفونت.

قبرس' وزیر حمل و نقل Yiannis Karousos می گوید پرواز آغاز خواهد شد از کشورهای انتخاب شده توسط یک تیم از کارشناسان پزشکی در ژوئن 9 و 20 ژوئن.

گروه اول شامل یونان و مالت بلغارستان و نروژ اتریش, فنلاند, مجارستان, مجارستان, اسرائیل, دانمارک, آلمان, اسلواکی و لیتوانی. گروه دوم شامل سوئیس ، لهستان و رومانی و کرواسی, استونی و جمهوری چک.

Karousos می گوید: با شروع ماه ژوئن 9, ورود مسافران از کشورهای در دو گروه باید یک گواهی بهداشتی تایید آنها ویروس رایگان سه روز قبل از خروج است.

شروع ژوئن 20, مسافر از اولین گروه از کشورها نمی خواهد نیاز به گواهی سلامت اما کسانی که از گروه دوم هنوز هم مورد نیاز برای تولید.

هتل ها باز خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن.

___

جکسونویل فلوریدا. — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید: اردوهای تابستانی و فعالیت های جوانان می تواند باز و بدون محدودیت.

او می گوید سازمان های محلی و دولت می تواند مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل ها. دولت نمی خواهد قبضه کردن این قوانین است.

DeSantis می گوید وجود داشته است و هیچ مرگ و میر در فلوریدا از افراد زیر سن 25.

همچنین شهرستان میامی بیچ کمیسیون توافق کردند که برای باز کردن سواحل و هتل ها در ژوئن 1, یک هفته پس از تعطیلات آخر هفته روز یادبود. مقامات می گویند آنها نمی خواهند جمعیت های بزرگ در ساحل در طول تعطیلات طولانی آخر هفته است که به صورت غیررسمی آغاز فصل تابستان است.

در روز جمعه وجود دارد بیش از 49,000 موارد گزارش شده در فلوریدا, با بیش از 2100 مرگ و میر. متوسط سن افراد آلوده بود و 54 سال.

___

نوار غزه — غزه حماس به حاکمان اجازه داده اند مساجد به بازگشایی نماز جمعه برای اولین بار از ماه مارس با وجود افزایش coronavirus موارد است.

نمازگزاران خود را به ارمغان آورد نماز, فرش, عینک و ماسک و نگهداری فضای بین خود. آنها داده شد و ضد عفونی کننده دست در ورودی به مسجد. باز آمد پیش از عید فطر, تعطیلات, به مناسبت پایان ماه رمضان.

مقامات در غزه (گزارش 35 موارد جدید در روزهای اخیر آوردن تعداد به 55. همه موارد جدید تشخیص داده شد در قرنطینه امکانات. اما آنها نگرانی های تازه در مورد شیوع گسترده تر است که می تواند پایمال تخلیه سیستم مراقبت های بهداشتی در این خاک فقیر است که به 2 میلیون نفر است.

حماس می گوید که می خواهد بار, ورود عودت کنندگان تا پایان ماه ژوئن به اجازه می دهد سلامت کارگران برای مقابله با موارد جدید.

___

آتن — یونان دولت حمایت کرده است یک طرح برای تحمیل عمده محدودیت ترافیک در مرکز شهر آتن بیش از تابستان است.

محدودیت های پیشنهاد شده توسط آتن و شامل ممنوعیت برای بسیاری از وسایل نقلیه در طول چند خیابان مرکزی به مجلس. مقامات شهر می گویند که آنها امیدوار به راه اندازی این ممنوعیت در اواسط ماه ژوئن به مدت سه ماه با فرمت ممکن است به دنبال.

ترافیک محدود بود در طول مستند اعمال شده در اواخر ماه مارس بود که کاسته اوایل این ماه باعث بسیاری از ساکنان شهر را به دوچرخه سواری و دویدن در منطقه مرکز شهر.

مقامات گزارش یک مرگ و 21 عفونت های جدید در روز جمعه آوردن تلفات به 169 و تعداد موارد تایید شده به 2,873.

___

مادرید — اسپانیا وزارت امور خارجه می گوید: بیش از 700 اسپانیایی ها و مراکشی مقیم در اسپانیا در حال بازگشت با کشتی از مراکش پس از دو ماه صبر کنید.

آنها تا به حال شده رشته در مراکش پس از این COVID-19 همه گیر ضربه اروپا و شمال آفریقا در اوایل ماه مارس.

کشتی در حال خروج از طنجه و خواهد رسید در مالاگا در شب جمعه است.

این اولین فری دولتی اسپانیا فرستاده شده به بازیابی اتباع و ساکنان از مراکش در طول بحران بهداشت و درمان. دولتی اسپانیا قبلا مرتب پرواز بازگشت به خانه از مراکش.

___

یانگون میانمار — دادگاهی در میانمار محکوم کرد یک خبرنگار به دو سال زندان برای یک داستان است که به اشتباه گزارش یک مرگ از COVID-19.

وکیل برای Zaw یه Htet یک ویرایشگر با کارن دولت-بر اساس اخبار آژانس Dae Pyaw می گوید مشتری خود محکوم شد یکشنبه تحت مجازات. آن را بداند و آن را یک جرم به انتشار و یا گردش هر شایعه یا گزارش است که می تواند باعث ترس و یا زنگ در میان است که ممکن است موجب ناآرامی.

این وکیل Myint سه شنبه Zar شکم می گوید: جمعه مشتری خود دستگیر شد و در 13 آوریل همان روز او منتشر شده نادرست گزارش از مرگ در Myawaddy یک شهر در مرز با تایلند است.

Zaw یه Htet را Phyu Phyu برنده می گوید شوهر اذعان خطا پس از احضار توسط پلیس. او نوشته شده اصلاح آنلاین, اما دستگیر شد.

میانمار و بین المللی و گروه های حقوق بشر می گویند دولت با استفاده از به طور گسترده بیان بخش 505(b) برای سرکوب انتقاد و مخالفت سیاسی.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید coronavirus تثبیت شده در کشور با تعدادی از عفونت های جدید مصاحبه ،

پوتین در سخنرانی خود در روز جمعه به صورت ویدئو کنفرانس با مقامات بالا می گوید: "مثبت و پویا است نه به این سرعت به عنوان ما می خواهم آن را می شود حتی گاهی اوقات بی ثبات اما آن وجود داشته باشد."

روسیه در حال حاضر رتبه دوم پشت سر ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 326,400 موارد گزارش شده و بیش از 3200 مرگ و میر. ایالات متحده بیش از 1.5 میلیون نفر و آگهی های جهان با بیش از 90 ، 000 مرگ و میر.

رهبر روسیه می گوید روند مثبت تنظیم صحنه برای بیشتر محدودیت های بلند اما او با تاکید بر نیاز به حفظ ظرفیت بیمارستان برای یک موج جدید ممکن است از سرایت.

مقامات گزارش داد پوتین به بیمارستان و درمان COVID-19 بيمار در حال حاضر با بیش از نیم و هجوم بیماران به خصوص کسانی که در قبر وضعیت کاهش بوده است.

Coronavirus مرگ و میر در روسیه باقی مانده است قابل ملاحظه ای کم و در حدود 1 درصد و نقاشی و سوء ظن در شمال کشور بود و گزارش دهی آن مرگ و میر. مقامات روسی رد این ادعا گفت: پایین بودن مرگ و میر منعکس کارآمد اقدامات پیشگیرانه و گسترده ای تست.

___

ژنو — ایالات متحده می گوید که می خواهد سازمان بهداشت جهانی شروع به کار "در حال حاضر" در یک برنامه ریزی بررسی که در سطح بین المللی پاسخ به COVID-19 شیوع.

U. N. آژانس بهداشت مواجه است یک برگ برنده دولت تهدید به قطع کمک های مالی.

Adm. برت Giroir دستیار وزیر امور خارجه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی با ارسال نامه کتبی به سازمان ملل و سازمان بهداشت اجرایی جلسه هیئت مدیره در روز جمعه گفت که ایالات متحده معتقد است که می تواند "بلافاصله شروع فرآیندهای سازمانی برای بررسی" مانند با گرد هم آوردن مستقل کارشناسان بهداشت و تنظیم دستورالعمل های آن است.

Giroir یکی از هیئت مدیره 34 اعضای بین المللی اما شرکت نمی کنند در فرد در هیئت مدیره اولین جلسه مجازی در روز جمعه.

او با اشاره به تصویب قطعنامه گفت که مجلس خواستار آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به راه اندازی "ارزیابی جامع" که هماهنگ بین المللی در واکنش به شیوع برای شروع "در اولین لحظه ای مناسب است."

___

TOPEKA کن. — جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند یک جارو coronavirus اندازه گیری از طریق ایران با کنترل کانزاس قوه مقننه با هدف سپر, کسب و کار و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

این لایحه مورد تایید قانونگذاران جمعه را کنترل دولت همه گیر پاسخ از لیبریا لورا کلی و به اندازه از آن را به قوه مقننه را بیشتر رهبران جمهوری خواه.

برخی از دموکرات ها پیش بینی کلی این لایحه را وتو خواهد اما دفتر او را متوقف کوتاه و امیدوار کننده است. دموکرات اعتراض به مهار کلی قدرت و پیش بینی عام و خانه های پرستاری و تولید کنندگان معیوب تجهیزات حفاظت فردی خواهد بود محافظت از بودن و پاسخگو در دولت دادگاه.

جمهوریخواهان طرح نیاز به کلی به دریافت مجوز قانونی از رهبران به نگه داشتن کسب و کار بسته شده برای بیش از 15 روز و یا به ورزش های دیگر قدرت های گسترده ای اعطا شده به استانداران در مواقع اضطراری پس از مه 31. قانونی رهبران نیز می خواهم که حرف آخر را در چگونه $1.25 میلیارد دلار در فدرال امداد بودجه صرف شده است.

___

پاریس — نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ می گوید فرانسه برگزار خواهد شد دور دوم انتخابات شهرداری ها در ژوئن 28, نزدیک به چهار ماه پس از دور اول در مارس قطع شد coronavirus مستند.

رای گیری برگزار خواهد شد در 5,000 مناطق که در دور اول تعیین شده بود نیست از جمله پایتخت فرانسه که در آن شهردار آنی Hidalgo سوسیالیستی برگزار شد منجر قوی در مارس رای گیری.

برخی از 30,000 دیگر مناطق منتخب خود را در شوراهای شهری که خود را تعیین شهرداران آشکار است. نخست وزیر می گوید: ژوئن 28 تاریخ "برگشت پذیر است" اگر این تلقی که نگرانی های بهداشتی بسیار مهم است یک هفته قبل از رای گیری.

فرانسه تعداد بیش از 28 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

___

رم — رئیس ایتالیا دارویی آژانس می گوید وجود اطلاعات کمی در مورد اثر ضد مالاریا ترویج مواد مخدر توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان coronavirus.

دکتر نیکولا Magrini ارائه یک جلسه توجیهی در آزمایش های مختلف ایتالیایی دارویی آژانس تا به حال تصویب شده در coronavirus بحران از جمله یکی مربوط هیدروکسی کلروکین.

Magrini می گوید در حالی که مواد مخدر مورد استفاده قرار گرفت در ایتالیا آژانس توصیه می شود آن را تنها در برخی از بیماران ترجیحا در خود و یا در ارتباط با دیگر مواد مخدر تنها در کارآزمایی بالینی تنظیمات.

در حالی که علم هنوز در هیدروکسی کلروکین را اثر Magrini گفت: "ما نسبتا مشخصی در مورد آسیب احتمالی و عدم وجود امنیت استفاده از آن را در برخی از محدود زیر گروه از بیماران است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او مصرف هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر coronavirus حتی اگر دولت او هشدار داده است می تواند کشنده عوارض جانبی.

Magrini می افزاید: او انتظار ندارد یک واکسن قبل از بهار یا تابستان سال آینده است. محققان ایتالیایی در حال همکاری در دانشگاه آکسفورد واکسن.

___

مادرید — دولت اسپانیا است که اجازه می دهد مادرید و بارسلونا به سهولت خود را مستند اقدامات است.

بیشتر از اسپانیا آغاز شده است به آرامی بازگشایی پس از مارس 11, اما این دو زمینه ترکیب برای تقریبا نیمی از کشور را 233,000 رسما ثبت موارد است. اسپانیا COVID-19 مرگ و میر تقریبا 28,000 جهان است پنجم بالاترین.

دولت است که اجازه می دهد این کشور 17 مناطق خودمختار به تدریج لغو محدودیت در حرکت اجتماعی و فاصله. سست شدن محدودیت مبهوت است بیش از چهار مرحله با یک نیاز است که اهداف خاصی از جمله تعداد موارد و بیمارستان ظرفیت ملاقات کرد قبل از حرکت بر روی مرحله بعدی.

وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید: Madrid منطقه و شهر بارسلونا در حال حرکت به فاز 1 در روز دوشنبه. که مجوز عمومی-فقط صندلی برای رستوران ها و کافه ها تا 50 درصد از ظرفیت گردهمایی از خانواده و دوستان تا 10 نفر است. آن را نیز اجازه می دهد تا بازگشایی مغازه های کوچک, موزه, سینما و مکان های عبادت همه با محدودیت در ظرفیت.

___

برلین — آلمانی منطقه ای سیاستمدار گزارش شده است که نشان می دهد مصرف در COVID-19 بيمار از روسیه است که شاهد افزایش موارد است.

هفته آلمانی اشپیگل گزارش داد زاکسن فرماندار مایکل Kretschmer می گوید: این امر می تواند یک "قوی نشانه" اگر اتحادیه اروپا تحت درمان روسی بیماران بیش از حد. آلمان گرفته شده در نمرات coronavirus بیماران از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا به ویژه فرانسه و ایتالیا در ماه های اخیر.

Kretmscher اشپیگل گفت که "ما باید همچنین نشان دادن همبستگی خود با روسیه است."

روسیه مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 326,000 موارد COVID-19 روز جمعه و بیش از 3200 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب