آخرین: نخست وزیر ژاپن می پرسد شهروندان به سخت کوش تر

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 2 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— نخست وزیر ژاپن می پرسد شهروندان به سخت کوش تر در مورد اجتماعی فاصله.

— که دکتر: "این زمان به سهل انگار باشد."

— U. N. مجمع عمومی تصویب coronavirus قطعنامه.

— چین گزارش 11 مورد جدید کره جنوبی 9.

— مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد فرمانداران که تحت فشار قرار دادند برای گسترش تست.

___

توکیو — نخست وزیر ژاپن ابراز نگرانی جمعه که مردم به دنبال ندارد و اجتماعی فاصله اقدامات آنجا که آنها به قرار زیر یک وضعیت اضطراری اعلام کرد دو هفته پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

آبه از شهروندان خواست که برای جلوگیری از ژاپنی سیستم مراقبت های بهداشتی از سقوط است.

آبه ساخته شده stay-در-خانه درخواست در 7 آوریل به کاهش تعاملات اجتماعی تا حد 80% در تلاش برای محدود کردن عفونت. اما نظرسنجی ها نشان می دهد جنبش مردم بود نه پایین که خیلی مهم در ایستگاه های قطار و حتی کمتر در مناطق مرکز شهر که رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم عامل.

"لطفا برای جلوگیری از ساخت خارج از شهر سفر" شینزو آبه روز سه شنبه گفت. او گفت: بیمارستان ها سبب شیوع در حال حاضر عفونت و باید کاهش یابد. "من به دنبال همکاری بیشتر از همه شما," او اضافه شده است.

آبه به ذکر است که بسیاری از مردم در مناطق شهری ساخته شده از سفرهای خارج از شهر در آخر هفته گذشته, نما, خطرات ناشی از گسترش این ویروس و قرار دادن افراد در معرض خطر.

برای انتقاد از اینکه بیش از حد آهسته و سهل انگاری در پاسخ به COVID-19 بحران آبه گسترش یک وضعیت اضطراری که در ابتدا محدود به توکیو و شش مناطق شهری به تمام ژاپن در هفته گذشته برای جلوگیری از مردم از سفر به عنوان ملتی خود را تمدید "هفته طلایی" تعطیلات در اواخر این ماه.

تعداد موارد در ژاپن در صدر 11,000 و توکیو است که هنوز گزارش بیش از 100 روز است.

___

اندونزی — سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که دولت ها و جوامع باید هوشیار باشند برای جلوگیری از انتقال کروناویروس گفت: برای بلند کردن اجسام از مستندات و اقدامات دیگر باید به تدریج انجام می شود.

"این زمان به سهل انگار باشد. در عوض ما باید خودمان را آماده برای یک راه جدید زندگی را برای آینده قابل پیش بینی" دکتر گفت: تاکشی کسایی که مدیر منطقه ای برای غربی اقیانوس آرام است.

تاکشی همچنین گفت که عجله برای کاهش یا لغو محدودیت خواهد "به احتمال زیاد منجر به ظهور مجدد بیماری" و این که افراد و جوامع نیاز به آماده برای یک راه جدید برای زندگی است که "اعتصاب حق تعادل" بین ویروس اقدامات و اجازه می دهد به صورت ملی و منطقه ای اقتصاد به عملکرد یک بار دیگر.

"همانطور که ما حرکت رو به جلو در این زمان دشوار زندگی ما سیستم بهداشت و رویکرد به توقف انتقال باید همچنان به انطباق و تکامل همراه با این بیماری همه گیر حداقل تا زمانی که یک واکسن یا درمان بسیار موثر است یافت می شود. این فرایند نیاز به تبدیل شدن به جدید ما عادی است," او گفت:.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا رزومه غیر فوری عمل جراحی آغاز هفته آینده به عنوان مقامات بهداشتی رشد اعتماد به نفس بیشتری که در بیمارستان نخواهد بود غرق COVID-19 بيمار.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت فدرال و رهبران توافق در جلسه روز سه شنبه که انتخابی عملیات و روشهای پزشکی از جمله لقاح مصنوعی را راه اندازی مجدد به تدریج برای اولین بار از مارس 27.

دلایل لغو و تعلیق و از همه اما روش اورژانس شامل مقدار از تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس کارکنان بیمارستان کاهش coronavirus ميزان عفونت و بهبود سیستم تست.

تنها 13 جدید عفونت تشخیص داده شد در استرالیا بیش از 24 ساعت منتهی به صبح روز سه شنبه. شده اند وجود دارد 6,625 بیمارانی که آزمایش مثبت و 71 فوت کرده اند. بیش از 434,000 افراد آزمایش شده اند در میان جمعیت استرالیا را از 25.5 میلیون نفر است.

___

سازمان ملل متحد — مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب یک قطعنامه خواستار اقدام جهانی به سرعت در حال مقیاس و توسعه و تولید و دسترسی به دارو و واکسن و تجهیزات پزشکی برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس.

مکزیک-پیش نویس قطعنامه درخواست دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ همکاری با سازمان بهداشت جهانی و پیشنهاد گزینه های برای اطمینان از به موقع و عادلانه دسترسی به, تست, لوازم پزشکی, مواد مخدر و آینده coronavirus واکسن برای همه در نیاز به خصوص در کشورهای در حال توسعه.

این تأکید بر نقش اساسی سازمان ملل در هماهنگی واکنش جهانی به کنترل و مهار گسترش COVID-19 و در حمایت از 193 U. N. عضو "و در این زمینه اذعان مهم نقش رهبری بازی های برگزار شده توسط سازمان بهداشت جهانی است."

مجمع عمومی رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande با ارسال نامه ای به 193 U. N. عضو دوشنبه شب اعلام کرد که هیچ اعتراض به قطعنامه و این نتیجه به تصویب رسید.

این دومین قطعنامه در COVID-19 تصویب کرد. در مارس 2, مجمع عمومی سازمان ملل تصویب قطعنامه به رسمیت شناختن "بی سابقه اثر" همه گیر و خواستار "تشدید همکاری های بین المللی را شامل کاهش و شکست" ویروس.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ اجرا کرده است دوم دو هفته تمدید اجتماعی فاصله اقدامات در این شهر که شامل ممنوعیت تجمعات عمومی به بیش از چهار و همچنین نگه داشتن مکانهای تفریحی بسته شده است.

گسترش خواهد شاتر کسب و کار مانند بارها, سالن های زیبایی و میله کارائوکه حداقل تا مارس 7. رستوران که اجازه داده شده به این عمل تنها می تواند انجام این کار در نیمی از ظرفیت خود را با جداول فاصله حدود 5 فوت از هم جدا.

این اقدامات برای اولین بار اجرا به مدت دو هفته در پایان ماه مارس در حال حاضر تمدید شده است یک بار از طریق مارس 23.

___

پکن — چین گزارش داد یکی دیگر از 11 coronavirus موارد جمعه از جمله شش در استان هیلونگجیانگ که مرزهای روسیه است.

جدید مرگ و میر گزارش شده با مجموع باقی مانده در 4,632 میان 82,758 موارد است. تقریبا یکی دیگر از 1000 نفر تحت قرنطینه و نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم.

با وجود کاهش چشمگیر در موارد چین نگهداری سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از جمله ممنوعیت مسافران خارجی.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است نه جدید عفونت کروناویروس و یکی بیشتر مرگ و آوردن آن در مجموع به 10,683 موارد و 237 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه گفت: حداقل 1,011 موارد مربوط به مهاجران اخیر از خارج از کشور.

این کشور caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 تازه موارد در روز است. عفونت در ادامه به افول در سخت ترین ضربه در شهر Daegu که گزارش دو مورد جدید.

در حالی که خواستار هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس مقامات آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند بلند کردن اجسام اداری سفارشات مشاوره کلیساها ورزشگاه و بارها به آنها به عنوان مورد بحث بیشتر پایدار اشکال از فاصله.

___

توکیو — یک عضو خدمه در عمل کروز کشتی لنگر انداخت در جنوب ژاپن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

کاستاریکا Atlantica شده است لنگر انداخت در ناگازاکی از اواخر ماه ژانویه برای تعمیرات و نگهداری توسط صنایع سنگین میتسوبیشی. فرد آلوده است که در میان کشتی 623 خدمه. سه نفر دیگر نیز مورد آزمایش قرار جمعه بودند آلوده نیست, مقامات گفت.

در روز سه شنبه 56 دیگران بود که در تماس با آلوده عضو خدمه خود را به آزمایش می شود برای ویروس. کشتی حامل هیچ مسافر و خدمه را ترک کرده اند نیست کشتی از اواسط ماه مارس.

___

دنور — کلرادو فرماندار می گوید این ایالت اقامت در خانه سفارش هفته آینده به پایان برسد.

لیبریا Jared پلیس همچنین گفت که او اجازه می دهد تدریجی بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و اجازه اعمال جراحی و سایر فعالیت های معلق توسط coronavirus مبارزه به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و فرد دیگر اقدامات حفاظتی ادامه خواهد داد.

پلیس و اعتبار گسترده در انطباق با ایالت های اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل سفارشات به صورت ظاهری درست کردن COVID-19 بستری شدن در بیمارستان اجازه می دهد شدید ترین محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته به پایان می رسد در 27 آوریل.

فرماندار خواست ساکنان که می توانید در خانه به نگه داشتن انجام این کار به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است جلوگیری از اجتماعات بزرگ و پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ.

جزئیات اقدامات خاص منتشر خواهد شد در این هفته فرماندار گفت: در اخبار جلسه. دولت و مقامات محلی قدرت reimpose محدودیت در پاسخ به بهداشت بحران, او گفت:.

___

SALEM, سنگ. — اورگان فرمانداری در روز دوشنبه حاکی از این امر اتخاذ بسیاری از نقاط از سه مرحله فدرال نقشه راه برای بازگشایی دولت در حالی که مقررات برای کم جمعیت شهرستانهای استان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت می گوید برای اولین بار وجود دارد نیاز به مدار نزولی طی یک دوره 14 روزه از آنفلوانزا مانند بیماری COVID-19-مانند موارد مستند یا موارد مثبت تست به عنوان یک درصد از کل آزمون و همچنین به عنوان "قوی تست و تماس با ردیابی." اورگان با این حال برخی از استان ها که در آن وجود دارد چند اگر هر گونه COVID-19 موارد است.

پیش نویس گردش در میان رهبران دولت می گوید, اورگان, به احتمال زیاد خواهد شد با استفاده از تغییر معیارهای ویژه برای مناطق روستایی شهرستانهای کوچک و اعداد.

تحت فاز یک در دستورالعمل های فدرال غیر اضطراری پزشکی در بیمارستان ها اجازه داده می شود و رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های تئاتر و کلیساها می تواند باز با سخت فیزیکی فاصله و فاضلاب پروتکل های. اما اورگان پیش نویس طرح می گوید: سالن های ورزشی و سالن های تئاتر و کلیساها به احتمال زیاد باقی می ماند بسته شده است. (تصحیح که Oregon اتخاذ خواهد شد برخی از نقاط فدرال نقشه راه برای بازگشایی متحده, اما مقررات خاص برای مناطق روستایی و متفاوت در چیزهایی مانند سالن های ورزشی.)

___

HARTFORD, Conn. — کانکتیکات تیمی با یک گروه از دانشمندان از موسسه تکنولوژی ماساچوست دانشگاه هاروارد و دیگر موسسات تحقیقاتی که ایجاد کرده اید یک برنامه جدید است که ارائه خواهد شد مقامات دولتی اطلاعات بیشتر در مورد گسترش COVID-19 آنها به عنوان آماده سازی در نهایت به بازگشایی دولت است.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: Connecticut اولین بار است که دولت به طور رسمی همکاری با توسعه دهندگان از HowWeFeel.org برنامه را قادر می سازد که ساکنان به گزارش روزانه در مورد چگونه آنها احساس و نشانه های خود را, اطلاعات مفید در تعیین گسترش coronavirus و جدید ممکن است شعله ور شدن یو پی اس. او در تشویق مردم به دانلود این برنامه با اشاره به این نیازی به ورود به سیستم و یا به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعات شخصی مانند نام و یا آدرس ایمیل.

این یکی از چندین راه دولت برنامه ای برای استفاده از تکنولوژی برای کمک به اطلاع مقامات در مورد چگونگی و زمانی که به آرامی راه اندازی مجدد بخش هایی از جامعه است. برای مثال لمانت گفت: دولت دریافت کرده 3,500 "دماسنج هوشمند" است که داده ها در مورد دستياران درجه حرارت به یک ابر مبتنی بر سیستم. دولت فعلی stay-at-home منظور آزمایشی به پایان می رسد ممکن است 20.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت تحت فشار قرار دادند به سهولت coronavirus محدودیت در بیمارستان حتی به عنوان مقامات دولتی ارسال پیام های مخلوط مورد غرب ویرجینیا آزمایش ظرفیت.

خواه فرماندار گفت که او اجازه خواهد داد که بیمارستان شروع به انجام روش انتخابی اگر امکانات ملاقات نامشخص مجموعه ای از ضوابط و گفت این امر می تواند اولین گام برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

خاک رس مارش یک دانشگاه وست ویرجینیا سلامت رسمی شنود گذاشته باشند به عنوان دولت coronavirus تزار و لایحه دولا شدن, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان گفت: امکانات جدید در حال شروع به آزمون و این که دولت با همکاری LabCorp عمده آزمایشگاه تست شرکت.

مارش که در روز جمعه گفت: دولت می تواند انجام دهد تا 3000 تست یک هفته ارائه شده به طور چشمگیری متفاوت چهره های دوشنبه, برخی در تضاد با شماره او گفته بود دقیقه قبل. او گفت: دولت می تواند انجام دهد بین 4000 تا 6,500 آزمون در یک روز. لحظاتی بعد او گفت: "بنابراین در حال حاضر ما حدود 2500 تست در روز 17,000 یک هفته بالقوه ما در دولت است 4,566 یک روز و 31,900 یک هفته است که نه با LabCorp."

وجود دارد که باید 22,357 آزمایشات انجام شده تا کنون در سطح ایالت پس از وقوع آغاز شد, به گفته مقامات بهداشتی. مرگ و میر شروع به پریدن کرد از 16 نفر روز جمعه 26 نفر در روز دوشنبه. حداقل 908 نفر تست مثبت برای ویروس.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از فرمانداران که گفته ام آنها لازم نیست به اندازه کافی تست های جدید کروناویروس به سهولت محدودیت در فعالیت های اقتصادی است.

بسیاری از ملت فرمانداران ابراز نگرانی در مورد بازگشت به دوره عادی از کسب و کار بدون تا حد زیادی گسترش تست.

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند روز دوشنبه اعلام کرد که او امن 500,000 آزمون از کره جنوبی پس از گذشت بیش از 20 روز از مذاکرات است. او گفت: متحده شده بود مجبور به دفع کردن برای خود و رقابت در برابر یکدیگر برای تست.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در جلسه روز دوشنبه که هوگان را درک نمی کنند "بیش از حد در مورد آنچه که قرار بود." مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می گوید لیبریا J. B. پریتزکر of Illinois "را درک نمی کنند ظرفیت خود را."

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت ارائه فرمانداران در روز دوشنبه با یک لیست از آزمایشگاه که در آن آنها می توانند پیدا کردن اضافی تست ظرفیت. رئیس جمهور می گوید: "ما در شکل بسیار خوبی در تست."

تهمت نیز می گوید: "این یک موضوع پیچیده" و اشاره کرد که ایالات متحده باید منجر شود.

___

NASHVILLE, Tenn. — تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد که کسب و کار در سراسر بسیاری از دولت آغاز خواهد شد, بازگشایی در اوایل هفته آینده.

خواه فرماندار می گوید اجباری خود را امن تر-در-خانه سفارش منقضی خواهد شد در تاریخ 30 آوریل که هموار کردن راه برای 89 از دولت 95 شهرستانهای شروع به باز کردن کسب و کار.

لی اعلام نمی شود به دولت بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل و ممفیس. این مناطق باید خود را در بهداشت منطقه و نظارت تنسی وزارت بهداشت.

"در حالی که من نه گسترش امن تر در خانه سفارش گذشته پایان مارس ما در حال کار به طور مستقیم با ما در مناطق عمده شهری به اطمینان حاصل شود آنها در یک موقعیت برای بازگشایی به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است" لی گفت.

برخی از کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در اوایل مارس 27 اما معلوم نیست دقیقا کدام داده خواهد شد از جمله ترخیص کالا از گمرک. لی به خبرنگاران گفت که چنین جزئیات خواهد بود نهایی خود را بهبود اقتصاد تیم بعد از این هفته.

___

واشنگتن — امنیت اجتماعی گیرندگان که نمی معمولا فایل مالیات بر درآمد و مراقبت از فرزندان را فقط چند روز باقی مانده به ارائه اطلاعات به طوری که آنها می تواند به سرعت به دست آوردن اضافی $500 در هر کودک از اخیرا به تصویب coronavirus لایحه.

اجتماعی و امنیتی در روز دوشنبه خواست ذینفع که کودکان زیر سن 17 سالگی برای رفتن به IRS سایت به صورت غیر filers و وارد جزئیات خود را توسط چهار شنبه.

رسمی مشاوره در امر برای افرادی که بازنشستگی بازماندگان و یا مزایای از کار افتادگی که فرزندان و چه کسی نیست فایل 2018 یا 2019 مالیات است. 500 دلار پرداخت هر کودک واجد شرایط در بالای اتوماتیک $1,200 فردی پرداخت این قانون را فراهم می کند.

افرادی که دست آوریل 22 مهلت را هنوز دریافت $1,200 فردی پرداخت. اما آنها را به یک کار فوق العاده وقت گیر و یک فایل 2020 اظهارنامه مالیاتی برای دریافت اضافی $500 برای هر کودک است.

افراد کم درآمد که دریافت مکمل امنیتی درآمد نیز خواهد شد نیاز به اقدام برای دریافت پرداخت های اضافی برای فرزندان خود. مهلت این گروه اعلام خواهد شد در اواخر این ماه.

__

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید وزارت دفاع در حال نهایی در مذاکرات هسته ای دفاع تولید عمل با یک شرکت برای افزایش بینی گرد و خاک تولید می باشد.

چند فرمانداران باید گفت که آنها نیاز به بیشتر سواب به سطح شیب دار تا تست برای رمان coronavirus. آنها می گویند بیشتر تست لازم است برای بازگشت به دوره عادی از کسب و کار.

پیتر ناوارو که مسئول نظارت بر تلاش به عنوان سمبل دفاع از تولید عمل در مبارزه با گسترش ویروس می گوید که این قرارداد در حال مذاکره با پیوریتن محصولات پزشکی Guilford مین.

او به جزئیات در مورد مقدار, اما او می گوید این قرارداد اجازه می دهد پیوریتن به افزایش ماشین آلات شکل دهی و نیروی انسانی با "گسترده تر هدف افزایش سواب بینی تولید از 3 میلیون در ماه به بیش از 20 میلیون ظرف 30 روز از قرارداد جایزه."

___

AUSTIN تگزاس — بلند کردن اجسام از coroanvirus محدودیت در تگزاس در جریان است با شروع دولت پارک بازگشایی.

کوهنورد وارد اوایل دوشنبه در یکی از تگزاس' محبوب ترین, هوای آزاد, لکه های غول گرانیت گنبد به نام مسحور سنگ برای اولین بار از کالیفرنیا ، گرگ ابوت توقیف پارک دولت در اوایل این ماه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. علائم دستور بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک و اقامت حداقل 6 فوت دور از کوهنورد دیگر.

این پارک در فاز اول چه ابوت می گوید تدریجی خواهد بود بازگشایی تگزاس. پزشکان این هفته نیز اجازه داده می شود برای از سرگیری اعمال جراحی غیر ضروری و فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به فروش اقلام منظقه.

ابوت می گوید آرام تر محدودیت هایی هستند که در هفته آینده. تگزاس بیش از 19,000 موارد coronavirus و نزدیک به 500 مرگ و میر.

___

لینکلن Neb. — نبراسکا را اولین گام به سوی آرامش بخش آن ایالت coronavirus محدودیت در مارس 4 اجازه می دهد بیمارستان به سر اعمال جراحی الکتیو در صورتی که شرایط خاصی Gov. آیووا روز دوشنبه اعلام کرد.

خواه فرماندار گفت: او را بلند دولت را مبنی بر اعمال جراحی الکتیو بیمارستان است که باید حداقل 30 درصد از تخت خود را فشرده-واحد مراقبت فضایی و هواکش در دسترس است. بیمارستان ها نیز باید حداقل دو هفته ارزش تجهیزات حفاظت شخصی در سهام برای کارکنان می توانید قبل از از سرگیری عمل جراحی. سفارش نیز به دامپزشکی و دندانپزشکی خدمات Ricketts گفت.

___

آتلانتا گرجستان — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ نورد است تهاجمی برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد کشور گفت: بسیاری از کسب و کار توقیف به کاهش گسترش coronavirus ممکن است بازگشایی درهای خود را به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

خواه فرماندار اعلام کرد که ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی جمعه — به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است. توسط دوشنبه, سینما ممکن است رزومه فروش بلیط و رستوران ها محدود به takeout سفارشات می توانید به محدود ناهار خوردن در خدمات.

"در راه همان است که ما با دقت بسته کسب و کار و خواست عملیات برای پایان دادن به کاهش ویروس را گسترش امروز به ما اعلام کرد قصد دارد به منظور و با خیال راحت بازگشایی بخش از اقتصاد ما" کمپ گفت.

علاوه بر تماس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپ شنیده های پراکنده فراخوان عمومی در گرجستان به لغو محدودیت.

حداقل 733 مرگ و میر در سطح ایالت شده است مربوط به ویروس های گرجستان وزارت بهداشت گفت. عفونت های تایید شده اند تقریبا در 19,000 مردم است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب