آخرین: ضربه سخت دولت استرالیا می بیند موارد جدید رها

توسط آسوشیتد پرساسترالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت ثبت پایین ترین آن روزانه شمارش COVID-19 مورد در نه

توسط ATSHNEWS در 8 مرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت ثبت پایین ترین آن روزانه شمارش COVID-19 مورد در نه روز در حالی که دولت برتر است ابراز امید است که این شروع یک روند رو به پایین.

ویکتوریا در روز چهارشنبه گزارش داد 295 موارد جدید و نه مرگ و میر و هفت که در مراقبت از سالمندان در خانه های که در حال تحمل فشار از بیماری همه گیر. دولت گزارش 384 عفونت های جدید در روز سه شنبه از رکورد 532 موارد در روز دوشنبه.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: روند رو به پایین تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد شده است.

"این همیشه خشنود زمانی که اعداد کمتر از بیشتر, اما در همان زمان روند ساخته شده است در یک روز" اندروز گفت. "من امیدوارم که که تبدیل به یک روند است که داده ها را نگه می دارد تا."

اما رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت که او امیدوار بود برای نتایج بهتر با ملبورن دومین شهر نیمی از راه را از طریق شش هفته مستند.

او گفت: تعداد جامعه-انتقال موارد که در آن منابع عفونت ناشناخته بودند, "باقی مانده است نسبتا با ثبات است."

"نه به تعداد زیاد اما نه پایین رفتن تا آنجا که من می خواهم" ساتون گفت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— معلمان اتحادیه در ایالات متحده پشتیبانی قابل توجه اگر نا امن برای بازگشت به مدرسه

— فلوریدا گزارش بیش از 9000 جدید ویروس موارد

— یونان می گوید این اجازه خواهد داد که کشتی کروز سفر در اوت. 1.

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به هل دادن اثبات نشده ادعا می کند که ضد مالاریا مواد مخدر است یک درمان موثر برای coronavirus. او همچنین lobbing حملات جدید در اعتبار Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص.

— بریتانیا موثر بان کی مون در سفر به اسپانیا بعد از یک شکوفایی در coronavirus موارد در این کشور جنوب شرق است و با چکش صفحه اصلی l ack جامع اروپا-رویکرد گسترده به سرکوب ویروس.

— Dr. Anthony Fauci می گوید: Miami Marlins' coronavirus شیوع بیماری می تواند به خطر اندازد فصل لیگ بیس بال اما او باور ندارد بازی نیاز به توقف در حال حاضر.

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

____

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند دولت می گوید آن را به عجله از طریق قوانین جدید اجازه می دهد تا برخی از افراد به شارژ برای خود مرز قرنطینه هزینه های.

نیوزیلند نداشته هر جامعه انتقال این ویروس به مدت سه ماه و هر کسی که وارد این کشور است و نیاز به صرف دو هفته جدا شده در یک هتل. هزینه است که در حال حاضر توسط مالیات دهندگان و در حال حاضر به مبلغ صدها میلیون دلار است.

تحت قانون جدید بزرگسالان که ترک و یا وارد کشور برای تعطیلات یا سفر کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به پرداخت حدود 3,100 نیوزیلند دلار ($2,100) نسبت به خود را قرنطینه هزینه های.

اما وجود خواهد داشت بسیاری از موارد استثنا به هزینه های جدید و اذعان مقامات آن را تحت تاثیر قرار دهد کمتر از 10 درصد از مسافران است.

وزیر مگان جنگل گفت: دولت با دقت موازنه پرداخت ها در برابر حقوق از زلاند نو به بازگشت به خانه به طور دائم.

___

پکن — چین گزارش داد بیش از 100 تازگی تایید موارد coronavirus روز چهارشنبه این کشور همچنان به نبرد شیوع در سین کیانگ.

شمال غربی منطقه اختصاص 89 از موارد جدید با یکی دیگر از هشت در شمال شرقی استان لیائونینگ و یکی در پکن. یکی دیگر از سه مورد آورده بودند از خارج از کشور با بازگشت شهروندان چینی آوردن مجموع روزانه بیش از 24 ساعت گذشته به 101 بالاترین تعداد در هفته.

خارج از سین کیانگ این ویروس شده است تا حد زیادی موجود با مرگ و میر از COVID-19 باقی مانده در 4,634 میان 84,060 موارد ثبت شده پس از همه گیر جهانی اول پدید آمده از مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

سین کیانگ را شیوع اتحاد محور در منطقه پایتخت و بزرگترین شهر اورومچی که در آن مقامات جدا شده برخی از جوامع محدود حمل و نقل عمومی و دستور گسترده تست.

___

آتلانتا — بسیاری از گرجستان بیمارستان ها به شدت تحت حمله از COVID-19 عفونت با مجموع بستری شدن در بیمارستان از بیماری باقی مانده بالاتر از 3000 ایالت برای 10 روز در یک ردیف.

همانطور که از دوشنبه, 25 گرجستان بیمارستان گزارش هیچ انتقادی تخت های مراقبت در دسترس است. نه گزارش هیچ کلی بستری تخت با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتدپرس از وزارت خارجه از سلامت عمومی است.

ایالت در روز سه شنبه 88 درصد از بحرانی تخت های مراقبت در استفاده مقید به بالاترین سطح خود از این بیماری همه گیر آغاز شد. نه همه مهم مراقبت از بیماران COVID-19 ،

در جنوب شرقی گرجستان که در آن موارد به سرعت در حال افزایش و مقامات در جنوب شرقی گرجستان نظام سلامت را در بیمارستان اصلی در نیوبرانزویک گفت: Brunswick اخبار روز دوشنبه که بیماران گاهی برگزار می شود در آمبولانس چون هیچ تخت در دسترس هستند.

افسر ارشد عامل کریستی اردن به این روزنامه گفت: بیمارستان امیدوار به باز کردن 32 تخت روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک نوسازی است اما تلاش برای کارکنان به سرعت در حال.

اردن گفت: این بیمارستان تبدیل به نیروی انسانی سازمان.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا درآمد بخش می گوید: پرداخت شروع به بیرون رفتن در این هفته به کارگران خط مقدم که باقی مانده در فروشگاه مواد غذایی checkouts در مراقبت های بهداشتی و امکانات در مسیرهای اتوبوس در اولین ماه از شیوع کروناویروس.

لوئیزیانا ارائه شده است 250 دلار پرداخت یک بار به عنوان بسیاری از 200 ، 000 نفر که در دیدار با الزامات واجد شرایط تعیین شده توسط قانونگذاران ایالتی. تایید متقاضیان دریافت پرداخت از طریق چک و یا واریز مستقیم به حساب بانکی.

پرداخت تامین مالی فدرال با کمک.

بیش از 205,000 مردم باید اعمال شود اما نه همه تلقی شده است واجد شرایط. این بخش از درآمد است که اصرار مردم برای ادامه ثبت نام برای پرداخت یک بار در frontlineworkers.la.gov.

___

SALEM, سنگ. — اورگان مقامات می گویند تحت COVID-19 معیارهای دانش آموزان در بسیاری از اورگان شهرستانهای ممکن است قادر به بازگشت به کلاس های درس خود را در این پاییز.

رژیم صهیونیستی. کیت براون گفت: منظور از منطقه مدرسه برای شروع هر نوع در فرد یادگیری شهرستان باید 10 یا کمتر مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از هفت روز است. علاوه بر این countywide و دولت تست مثبت رای دادن باید 5% یا کمتر در طول یک هفته.

دولت اپیدمیولوژی دین Sidelinger گفت اورگان در حال حاضر که در آن نیاز به با خیال راحت به بازگشایی مدارس. در هفته گذشته مورد نرخ سراسر اورگان حدود 50 در هر 100,000 مردم و دولت را تست مثبت است و نزدیک به 5 درصد است.

Sidelinger می گوید: زمان مورد نرخ بالاتر از آنها نیاز به توان و بالاتر از آنها در کشورهایی که شروع به بازگشایی مدارس. اما او گفت اورگان می تواند به سرکوب COVID-19 و بازگشت به سطح که در آن مدارس بازگشایی شد.

___

MONTGOMERY, علا. — بیمارستان ها اصرار آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به گسترش یک ایالت ماسک صورت سفارش به عنوان دولت همچنان برای دیدن تعداد زیاد coronavirus موارد است.

Ivey است که انتظار می رود به اعلام این هفته که آیا او را گسترش صورت پوشش قیمومیت و سایر دستورات بهداشتی که به منقضی جمعه. از زمان قیمومیت که او اعلام کرد در 15 ژوئیه نیاز به کسی بزرگتر از 6 به پوشیدن ماسک در ملاء عام و در عرض 6 فوت (2 متر) از کسی که نه نسبی.

این زمان در صورت پوشش دستور باعث می شود که استثنا برای افرادی که دارای شرایط خاص پزشکی هستند به ورزش و یا انجام انواع خاصی از مشاغل است به پایان می رسد قبل از عمومی ترین بازگشایی مدارس.

___

ST. پل Minn. — مینه سوتا مقامات بهداشتی می گویند تعداد تازگی تایید coronavirus مورد تضعیف و پس از چند روز مورد بزرگ می شمارد.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 480 جدید COVID-19 عفونت در جمعه آوردن تعداد موارد تایید شده در دولت به 52,281 پس از همه گیر آغاز شد.

مینه سوتا گزارش و بزرگترین آن یک روز مورد تعداد روز یکشنبه با بیش از 860 مورد. که ادامه داد: چهار روز کشش که در آن موارد بیش از 700.

افت تازگی تایید موارد می تواند ناشی از کاهش در آزمون پردازش استار تریبیون گزارش داد. حدود 9000 تست های تشخیصی شدند به گزارش روز شنبه از نزدیک به 13,600 گزارش روز دوشنبه. مورد جدید گزارش شده در روزهای دوشنبه و سهشنبه معمولا کمتر بازتاب های پایین تر تست حجم در طول تعطیلات آخر هفته.

مقامات بهداشتی گزارش دادند چهار اضافی مرگ و میر شنبه, بالا بردن مینه سوتا در مجموع به 1,580. سه نفر از مرگ شد و در دراز مدت مراقبت از ساکنان.

___

NASHVILLE, Tenn. — تنسی رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که بازگشایی مدارس در فرد "پزشکی و صدا ترجیح گزینه" اما او گفت: آن را وابسته به سرعت منزوی کسانی که بیمار هستند و quarantining نزدیک خود را تماس با ما.

خواه نورد خود را در K-12 مدرسه بازگشایی طرح همان هفته به دولت هشدار داده شده است توسط کاخ سفید که تنسی در یک پرتگاه از رسیدن به سطح جدیدی از عفونت است.

"دولت ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به کار با مدرسه محلی مناطق و اطمینان حاصل شود که فرد در یادگیری در دسترس ساخته شده است در راه است که محافظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان ما و مربیان و این برنامه کمک می کند تا ما را در انجام این هدف" لی در بیانیه ای گفت.

با توجه به جدید لی مدرسه دستورالعمل هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 باید جدا به مدت 10 روز از شروع علائم یا منزوی 10 روز از تاریخ آنها آزمایش برای ویروس.

کسانی بودند که در عرض 6 پا از هر کسی که COVID-19 برای 10 دقیقه یا بیشتر نیز باید قرنطینه به مدت حداقل 14 روز.

روز قبل از معلمان در نشویل مترو انجمن آموزش و پرورش المال گذشته فرماندار عمارت با پیام است که شامل "مرده دانش آموزان نمی توانند یاد بگیرند. مرده معلمان نمی تواند آموزش دهد."

___

LITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس گزارش جدید یک روز بالا و میر ناشی از بیماری های ناشی از کروناویروس و دولت ویروس موارد باید بیش از 40,000.

وزارت بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 20 مرگ و میر بیشتر از COVID-19 آوردن این دولت در مجموع مرگ و میر به 428. دولت وزیر بهداشت گفت: شش نفر از کسانی که مرگ دیر شد گزارش و رخ نمی دهد در 24 ساعت گذشته.

دولت را در مجموع تایید ویروس موارد افزایش 734 از دوشنبه به 40,181. تعداد افراد بستری شده افزایش 12 به 501.

قبل از سه شنبه بیشترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز در آرکانزاس بود 12 در جولای 17.

___

فرانکفورت, Ky. — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear ابراز امیدواری کرد که نسبتا پایدار تعداد coronavirus موارد گزارش شده در دولت سهشنبه سیگنال های خود ماسک-پوشیدن دستور ممکن است "شروع به پا زدن و کمک کند."

Beshear گزارش 532 بیشتر تایید ویروس موارد در دولت توسط 10 نفر از روز قبل اما زیر 10 روز به طور متوسط. دولت رای مثبت را منعکس متوسط تعداد آزمون آینده را مثبت برای COVID-19 — کاهش یافته است برای اولین بار در چهار روز فرماندار گفت.

او همچنین گزارش 10 بیشتر ویروس های مرتبط با مرگ و میر بالا بردن دولت تعداد مرگ به 719.

این فرماندار دموکرات گرفته است چند مرحله را که او می گوید در حال حمایت مقامات بهداشت فدرال — به سعی کنید به سرعت یک موج اخیر ویروس موارد است. این اقدامات شامل یک دستور او اعلام کرد نزدیک به سه هفته پیش که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک ،

روز دوشنبه Beshear دستور کنتاکی, میله, نزدیک به رستوران و به مقیاس داخلی خدمات در آنچه که او امیدوار خواهد بود در کوتاه مدت گام برای جلوگیری از افزایش موارد است. فرماندار همچنین کاهش تعداد افراد مجاز در گردهمایی های اجتماعی از 50 به 10.

___

ویلمینگتون — دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت که او شخصا تا به حال نه تست شده برای coronavirus اما نداد که چرا او نیست به دنبال چنین غربالگری protectively.

صحبت با خبرنگاران پس از سخنرانی در زادگاه خود از ویلمینگتون در شنبه بایدن همچنین گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تعیین فدرال مسئول فضاي توزیع واکسن هنگامی که یکی در دسترس است اضافه کرد: "رئیس جمهور باید کسی را در اتهام" که "سه ماه پیش است."

بایدن با استفاده از گفتار به وضع او چگونه خواهد بازسازی اقتصاد در راه است که به ترویج برابری نژادی. او همچنین متهم به تهمت و دولت با استفاده از coronavirus امداد بودجه اجازه می دهد تا بانک های بزرگ به غنی سازی خود را از طریق وام در حالی که "بسته شدن درب" در کسب و کارهای کوچک به خصوص کسانی که متعلق به آمریکایی های آفریقایی تبار.

"تغییر 'تن' بیش از چند روز تغییر نمی کند حقایق از چهار سال گذشته" بایدن گفت: با اشاره به چند روز گذشته زمانی که تهمت صحبت در مورد کوروناویروس در شرایط غم انگیز. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند اولیه آزمون آستانه بودن رئیس جمهور این وظیفه را به مراقبت در مورد کل کشور و نه فقط خود را. او نشان داده است که او نمی تواند ضرب و شتم این بیماری همه گیر به شما در حفظ و امن است."

___

نیوجرسی — سه متحده به علاوه منطقه کلمبیا و پورتوریکو اضافه شده به لیست مکان های که ساکنان سفر به نیوجرسی باید قرنطینه به مدت دو هفته به دلیل COVID-19.

لیبریا فیل مورفی گفت: ایلینوی, کنتاکی و مینه سوتا همراه با پایتخت و جزیره کارائیب را به کل لیست تحت تاثیر متحده و سرزمین های به 36.

سفر مشاوره تلفنی برای مسافران از آن مکان به قرنطینه برای 14 روز و امر متحده با یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان و یا کسانی که با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از 7 روز نورد متوسط است.

نیوجرسی رای مثبت شده است معلق در هوا در حدود 2 ٪ و یا کمتر و دیده است بستری شدن در بیمارستان سقوط 40 درصد از دو هفته پیش با توجه به فرمانداری. جدید بستری شدن در بیمارستان پس از ویروس اوج در ماه آوریل به پایین 97%. دولت 4.5 موارد جدید در هر روز در هر 100 ، 000 ساکنان رتبه 44 در کشور با توجه به مورفی ،

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر اعلام کرد روز سه شنبه او را مهار الکل فروش ساعت در رستوران بعد از این هفته به عنوان یک راه برای تضعیف گسترش COVID-19 در طول اواخر شب تجمعات.

شروع جمعه eateries و دیگر موسسات ارائه نوشیدنی های شیشه ای مانند مشروب و کارخانه های لبنی را مجبور به قطع فروش در 11 p. m. قانون دولت معمولا اجازه می دهد تا فروش تا 2 صبح آن صدق نمی کند به فروشگاه های مواد غذایی است که فروش آبجو و شراب.

مستقل میله های زندان شده اند توقیف از مارس. او گفت که او نگران افزایش تعداد موارد مثبت coronavirus در میان افراد جوان و با اشاره به گزارش ها و رستوران ها اقدام بیشتر شبیه میله با مراجعان حلق آویز کردن بدون اجتماعی فاصله. برخی از دولت های محلی در حال حاضر صادر شده فروش محدودیت.

"ما می دانیم که به 'نوار' صحنه شده است یک محل که در آن ما شاهد افزایش انتقال" کوپر گفت: در یک جلسه رسانه. "ما می خواهید به درایو این اعداد پایین."

کوپر اعلام شد در همان روز کارولینای شمالی گزارش یکی دیگر از تعداد بی سابقه ای از زمان بستری شدن در بیمارستان مربوط به کروناویروس بیماران تقریبا در 1,250. اما دولت بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن گفت: برخی از مورد روند به نظر می رسد ثبات.

بیش از 116,000 مردم در کارولینای شمالی آزمایش مثبت برای این ویروس پس از همه گیر شروع با بیش از 1800 مرگ و میر کوهن اداره گفت.

نورفولک ، — ایالت ویرجینیا را تصویب قوانین جدید در همپتون منطقه است که ممنوعیت فروش الکل پس از 10 p. m. و همچنین تجمعات بیش از 50 نفر است.

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم گفت: اورژانس منظور است که با هدف متوقف کردن موج coronavirus موارد در شهرستانها در نزدیکی ساحل.

این فرماندار دموکرات ذکر شده افزایش عفونت در میان افراد جوان در همپتون منطقه و همچنین الکل استفاده کنید. محدودیت های اثر را در 12 صبح جمعه.

آنها ویرجینیا آخرین تلاش برای سلطنت در یک ویروس است که تا حد زیادی کاهش گسترش آن در خیلی از بقیه دولت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب