توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— کلیولند نظارت پلیس به بررسی شکایات در مورد دست زدن به تظاهرات.

— تولسا شهردار آسانسور مقررات منع رفت و آمد او تحمیل شده به منطقه اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی رالی.

— دانشگاه ایالتی لوئیزیانا حذف نام segregationist رئیس جمهور سابق.

— Khezri کمک به دفاع قانونی از معترضان در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

___

کلیولند — تیم نظارت پلیس فرگوسن اصلاحات تحت حکم دادگاه را بررسی اقدامات ماموران و ناظران در طول تظاهرات اخیر بیش نژادی و بی عدالتی است.

Arlington, Virginia مبتنی بر نظارت بر حسن عدن ثبت اسناد پنجشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در کلیولند درخواست اطلاعات از شهر که اسناد و مدارک برنامه ریزی برای تظاهرات افسر استفاده از زور و جرم بازداشت سیاست.

دادگاه تشکیل پرونده می گوید: به نظر می آید “در میان گزارش ادعا بیش از حد/نیروی غیر ضروری عدم آمادگی فرماندهی و کنترل مناسب حفاظت شخصی تجهیزات برای افسران و همچنین نگرانی های دیگر.”

حسن پاسخ نمی دهند به پیام ها به دنبال نظر در روز جمعه. کلیولند نیست ارائه نظر و یا هر گونه مقامات برای پاسخ.

یک رضایت فرمان در محل قرار داده شد و در ژوئن 2015 پس از بررسی و داغدار گزارش از وزارت دادگستری است که در بر داشت یک “الگو و عمل ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد مردم و نقض حقوق مدنی.” لازم متعدد تغییر سیاست از جمله چگونگی و زمانی که نیروی استفاده می شود و چگونه افسران آموزش دیده و مجهز شده است.

استفاده-از-نیروی حوادث و افسر صدمات کاهش یافته است که از سیاست های جدید اجرا شد.

___

ST. LOUIS — راهپیمایی بزرگداشت Juneteenth در سنت لوئیس آغاز شد و در مناسب ترین مکان — این دادگاه که در آن درد اسکات پرونده بازی های محوری است که منجر به آزاد کردن بردگان.

یک نژاد مخلوط جمعیت چند صد نفر از مردم در یک روز گرم به علامت Juneteenth سنتی بزرگداشت تاریخ رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار. این سال را جشن خصوص معنی دار به ادامه اعتراضات بیش از خشونت پلیس. سنت لوئیس و حومه اطراف آن شده است این سایت از ده ها تن از راهپیمایی در حدود چهار هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

برندا الیس 55-year-old St. Louis County زن که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر اجرایی در مسترکارت گفت: ناآرامی های اخیر منجر به مارس با او 22 ساله پسر براندون.

“به عنوان یک مادر از یک آمریکایی آفریقایی تبار پسر من با این نوع ترس است که برخی از مادران همین حالا با زندگی” الیس گفت. “این یک فرصت برای نشان دادن فرزند من است که او مهم است که او مهم نیست و به جهان اجازه می دانم که آن زمان برای تغییر است.”

راهپیمایان راه می رفت از طریق گرما تنگ به شهرستان سنت لوئیس سالن که در آن آنها صادر شده یک لیست از خواسته ها که شامل defunding پلیس و بسته شدن معروف به سر می برند و غیر بهداشتی زندان است. یک آمریکایی آفریقایی پسر بچه, راهپیمایی با مادر برگزار می شود نشانه آن است که خواندن “من بعدی؟”

___

TULSA, Okla. — تولسا شهردار G. T. به bynum در روز جمعه لغو حکومت نظامی که صادر شد یک روز زودتر برای منطقه ای که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد یک کمپین تجمع است.

بیانیه ای در وب سایت شهر می گوید: سرویس مخفی ایالات متحده خواسته بود برای حکومت نظامی در نزدیکی BOK مرکز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است برای برگزاری این تجمع شنبه شب و سپس در روز جمعه خواسته است که حکومت نظامی برداشته شود.

به bynum صادر مقررات منع مردم در این منطقه شروع ساعت 10 شب پنج شنبه و جمعه و در ساعت 6 صبح روز جمعه و شنبه و از پایان تجمع روز شنبه تا ساعت 6 صبح جمعه از جمله کسانی که تا به حال معترضان وجود دارد.

“من تصویب مقررات منع رفت و آمد در درخواست از تولسا رئیس پلیس Wendell فرانکلین پس از مشورت با ایالات متحده و سرویس های مبتنی بر هوش آنها دریافت کرده بود,” به bynum در بیانیه ای گفت:. “امروز به ما گفته شد که حکومت نظامی است و دیگر لازم است تا من rescinding آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی قبل از آن جمعه که به او گفته بود به به bynum گفت که او خواهد بود وجود دارد هیچ منع رفت و آمد ،

Tulsa پلیس سروان. ریچارد Meulenberg گفت: کمپ حذف شدند از منع رفت و آمد در منطقه شنبه شب با هیچ مشکل و هیچ دستگیری.

___

NEW ORLEANS — جامعه و گروه های زیست محیطی برگزار شد Juneteenth مراسم در لوئیزیانا سایت باستان شناسان به عنوان احتمالا در گورستان برده آفریقایی آمریکایی ها هنگامی که در زمین کشت و زرع.

“من احساس مانند اجداد فریاد شادی در بهشت است. ما اجازه دهید آنها را می دانم که آنها را فراموش نکرده” گفت: سازمان شارون لوین از سنت جیمز محله گروه جامعه افزایش سنت جیمز. او گفت که او اولین Juneteenth جشن.

برگزار شد در بخشی از سایت که در آن FG لا LLC محلی عضو تایوان بر اساس فورموسا پلاستیک گروه را آغاز کرده است ساخت و ساز در $9.4 میلیارد شیمیایی پیچیده است.

یک فیلم کوتاه در افزایش سنت جیمز’ Facebook صفحه نشان داد حدود ده نفر اما لوین گفت: حدود 50 در این مراسم حضور داشتند برگزار شد پس از دولت های منطقه و درخواست تجدید نظر دادگاه را رد کرد FG لا استدلال است.

___

BATON ROUGE, La. — دانشگاه ایالتی لوئیزیانا است محروم به نام segregationist رئیس جمهور سابق از پردیس اصلی کتابخانه است.

روز جمعه عمل آمد و در عرض چند ساعت پس از LSU هیئت ناظران به اتفاق آرا رای به حذف آن.

یک کارگر با استفاده از دیلم و چکش به اعتصاب Troy H. میدلتون نام از ساختمان در باتون روژ پردیس. یک سخنگوی دانشگاه می گوید: یک پلاک و سینه تجلیل میدلتون نیز از سایت حذف شده.

منچستر شد LSU رئیس جمهور از سال 1951 تا 1962. میدلتون در اخبار و گزارش ها و نامه ها از وقت خود را به عنوان رئیس جمهور گفت: نمی خواهم سیاه و دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

LSU رییس جمهور موقت تام Galligan توصیه می شود به حذف نام پس از نشست با رهبران دانشجویی که نگرانی در مورد نابرابری و عدم تنوع در محوطه دانشگاه. Galligan همچنین متعهد به افزایش استخدام آفریقایی علمی و کارکنان استخدام دانش آموزان از رنگ و بودجه برای اقلیت های برنامه های.

___

مینیاپولیس — سابق NFL ستاره و فعال حقوق مدنی در khezri کمک به صندوق هزینه وکیل برای برخی از معترضان که دستگیر شده بودند در طول تظاهرات در روز پس از جورج فلوید مرگ است.

استار تریبیون روز جمعه گزارش داد که Kaepernick است حقوق خود را بدانید بنیاد اهدا کرده است آنچه را به عنوان “قابل توجهی” مجموع به وکلای سراسر کشور.

Kaepernick سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که در زمان زانو در سال 2016 در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس. او شروع به او حقوق خود را بدانید اردوگاه حقوقی دفاع ابتکار در میان اعتراضات گسترده پس فلوید مرگ است.

یک پیام در صندوق سایت می گوید: “زمانی که وجود بی عدالتی در جامعه ما این حق قانونی ما است به آدرس آن را به هر وسیله لازم است.”

صندوق نمی گویند چقدر پول مطرح شده است. بن Meiselas لس آنجلس حقوق مدنی وکیل و مشاور کل ابتکار عمل را به نام تلاش “قابل انجام با برخی از حرفه ای ها قانونی.”

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به Floyd گردن, نادیده گرفتن خود گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. که افسر متهم شده است با چند فقره از جمله قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران نیز به اتهام.

___

واشنگتن — چند Juneteenth راهپیمایی و تظاهرات در حال کار راه خود را از طریق این کشور با بسیاری از برنامه ریزی برای همگرا بعد در شب به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا سراسر از کاخ سفید است.

اعضای واشنگتن ویزاردز و عرفای تیم بسکتبال رهبری مارس به مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود. حیاط خلوت گروه افسانه ای purveyors از DC امضا go-go موسیقی راه اندازی نورد کنسرت در یک کامیون مسطح که به ریاست مرکز شهر به سوی کاخ سفید است.

“این هنوز یک اعتراض نه یک حزب” سازمان ران Moten گفت. “ما در حال صحبت کردن به مردم به عنوان ما بروید و با دادن اطلاعات همراه با موسیقی است.”

در خارج از کاخ سفید چند صد نفر جمع شده بودند به عنوان آسمان آبی شروع به دادن راه به طوفان ابرها.

“آنها می تواند کشتن رهبران ما! خداوند می داند آنها. اما آنها نمی تواند کشتن یک جنبش” فعال Joella رابرتز گفت: بیش از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. “آیا نمی شود می ترسم. این چیزی است که آنها رشد — ترس و جهل است.

___

شیکاگو — صدها نفر از مردم شرکت کننده در شادمانی و جشن پیاده روی را از طریق مرکز شهر شیکاگو در روز جمعه بخشی از رویدادهای سراسر شهر بود به علامت Juneteenth که یادآور رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

تجمع مردم قبل از اینکه یک روز صبح مه رقصید به موسیقی بازی توسط یک گروه راهپیمایی قبل از راهپیمایی صدها نفر به این شهر مرکز شهر حلقه. شرکت کنندگان نگهداری می شود تا فضای جشن و شعار و آواز خواندن در طول مسیر که پیچیده در نزدیکی شهرستان سالن.

Juneteenth حوادث در سراسر ایالات متحده در این سال ها می شود با فعالیت محور در سراسر کشور تظاهرات خواستار تغییرات در پلیس پس از مرگ سیاه مردان و زنان در برخورد با مأموران اجرای قانون.

“ماه مارس بود بسیار سرگرم کننده است. همه ما رقصید و جشن تعطیلات ما که مردم اغلب فراموش کرده ام در مورد” 24 ساله دنیس ریچاردز گفت: Chicago Sun-Times. “اما ما نیز در اینجا به تقاضای عدالت برای مردم ما که با عینک پلیس.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر دگرمن. Gov. Juliana Stratton و وزیر بهداشت ، Tammy Duckworth — همه دموکرات — در میان شرکت کنندگان از دیگر آوریل. آنها سفر در کنار تظاهر کنندگان حمل دو آگهی تحمل جورج فلوید نام و عکس به عنوان گروه زخم از طریق اعطای پارک.

___

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه اعلام کرد که Juneteenth خواهد بود تعطیلات رسمی برای کارگران شهرستان و دانش آموزان در سال آینده و این که این شهرستان را در قالب کمیسیون به بررسی تاریخ آن از تبعیض نژادی.

حتی بدون یک مقام رسمی, تعطیلات, نیویورک خارج شد مارک لحظه. ژاکلین فوربس جامائیکا مهاجرت از ملکه و گفت: او می خواهد Juneteenth به حمل یک معنی شبیه به جولای 4th.

“سیاه مردم آمد در اینجا در برابر خود خواهد شد و آمریکا آنچه در آن امروز است,” او گفت: بر روی پل بروکلین. “این چیزی است که ما نیاز به جشن می گیرند.”

___

نیواورلئان لوئیزیانا توریستی کمیسیون این است که رها کردن یک جوان 19 ساله ارتقاء شعار “نیواورلئان کشت و زرع کشور” بلافاصله موثر.

رودخانه Parishes توریستی کمیسیون به نمایندگی از یک منطقه فقط تا رودخانه می سی سی پی از نیواورلئان در حال حاضر برنامه ریزی برای رها کردن کشت و زرع مرجع تا پایان سال جاری — تصمیم گیری ساخته شده در سال 2018 است. اخیر برنامه های به نام بود برای کشت و زرع شعار به بازنشسته در ماه جولای کمیسیون, مدیر اجرایی, دوستان بانک مرکزی انگلیس روز جمعه گفت.

سپس آمد در سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی در زیر مینیاپولیس بازداشت پلیس مرگ جورج فلوید. که باعث تغییر فوری.

بانک مرکزی انگلیس گفت: “جدید “لوئیزیانا رودخانه Parishes” ارتقاء خواهد تنش در منطقه “کل داستان است.” که شامل معماری, آشپزی, موسیقی, هوای آزاد, ورزش و فرهنگ های گوناگون — و همچنین به عنوان بی رحمانه تاریخچه برده داری در منطقه مزارع.

___

فیلادلفیا — اگر چه فیلادلفیا بزرگترین Juneteenth رژه و جشنواره لغو شد در این سال با توجه به شیوع کروناویروس, چندین, دیگر, جشن ظهور در سراسر شهرستان در روز جمعه به عنوان گروه بزرگداشت تاریخ که به بردگی گرفته شده آمریکایی های آفریقایی تبار بودند آزاد.

چندین راهپیمایی برگزار شد به مناسبت روز و در اعتراض به تبعیض نژادی. در میان آنها یک گردهمایی در فیلادلفیا در حدود 200 نفر عمدتا سیاه و سفید مردان لباس سیاه و سفید تی شرت, که در راهپیمایی مسالمت آمیز در چندین شهر خیابان قبل از انعقاد این رویداد در نزدیکی یک پارک.

در ضمن بسیاری از جامعه و رهبری دانشجویان گروه برگزار شد و پیک نیک و یا میزبانی رویدادهای دیگر — مانند درایوهای مواد غذایی — برای ترویج آزادی و جامعه وحدت است.

فیلادلفیا این هفته عضو دیگر شهرستانها است که باید تعیین شده Juneteenth به عنوان تعطیلات رسمی. بسیاری از شهرهای دیگر در سراسر کشور و برخی از کشورها نیز با توجه به اقدام مشابه.

رئیس جمهور آبراهام لینکلن اولین صادر رهایی بیانیه اعلام همه بردگان رایگان در مؤتلفه خاک در سپتامبر. 22 سال 1862 اما اخبار در زمان زمان برای سفر. 19 ژوئن 1865 تاریخ هنگامی که کلمه از اعلام رسیده آفریقایی آمریکایی در تگزاس است.

___

MEMPHIS, Tenn. — اداره پلیس در ممفیس تنسی تصمیم به توقف استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم در پی تیراندازی منجر به مرگ یک سیاه کنتاکی زن بود که به ضرب گلوله توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که پشت سر هم به خانه اش.

ممفیس سخنگوی پلیس کارن رودلف گفت: این حرکت برای از بین بردن بدون دست کشیدن حکم شده بود یک منبع بحث پس از مرگ 26 ساله Breonna تیلور که کشته شد در ماه مارس پس از کارآگاه پلیس شکست از طریق درب جلو او در حالی که خدمت به مواد مخدر حکم در لوییویل.

تغییر در ممفیس اعلام شد در دیدار این هفته با فعالان محلی به دنبال تغییر در سیاست های مربوط به استفاده از زور توسط پلیس, رودلف روز جمعه گفت.

بدون دست کشیدن حکم جستجو اجازه می دهد تا ماموران برای ورود به یک خانه بدون حضور خود را اعلام و اغلب در موارد دارو برای جلوگیری از مظنون از خلاص شدن از ذخیره کردن.

ممفیس نیز به روز کرده و سیاست های مربوط به افسران وظایف هنگامی که آنها را ببینید رفتار نامناسب توسط یک همکار.

سیاست های قبلی به نام برای افسران صرفا گزارش سیاست نقض و رفتار نامناسب به بخش. این سیاست بود که به تازگی اصلاح شده به منظور افسران به “معقول و منطقی اقدام به مداخله” اگر خطرناک و یا رفتار مجرمانه یا سوء استفاده از یک موضوع مشاهده شده است.

___

بیشتر اخبار در مورد مرگ جورج فلوید در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو