آخرین: Coronavirus خوشه هنوز ظاهر در چین

توسط آسوشیتد پرسپکن — مقامات چینی گزارش داده اند که دو تایید coronavirus موارد در شمال شرقی استان به عنوان چین

توسط ATSHNEWS در 3 مرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

پکن — مقامات چینی گزارش داده اند که دو تایید coronavirus موارد در شمال شرقی استان به عنوان چین همچنان به دیدن عفونت خوشه های, حتی اگر آن را تا حد زیادی شامل ویروس در بسیاری از کشور.

مقامات در استان لیائونینگ بسته اند, تئاتر, شب, باشگاه های خارجی و داخلی, جاذبه های گردشگری, تلاش برای جلوگیری بیشتر عفونت.

به لیائونینگ عفونت های علامت گذاری چین آخرین خوشه ای پس از یک در دور دست در شمال غربی منطقه سین کیانگ در اوایل این ماه. که شیوع متمرکز در پایتخت های منطقه ای از اورومچی آلوده ده ها تن از مردم و مقامات پیشتر سفر و دستور گسترده تست.

در جای دیگر چین تا حد زیادی شامل ویروس با شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای باز به افزایش فعالیت های اقتصادی و تعامل اجتماعی است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 21 میلیون دلار قمار در سوزش سر دل دارو به عنوان ویروس درمان fizzles.

— ویروس می فرستد مدعیان u p برای اولین بار پس از آوریل

— کاخ سفید قطره پیشنهاد خود را برای مالیات بر حقوق برش در COVID-19 بسته نجات پس از توافق متحدان شی

— در مبارزه با بیماری همه گیر مردمی رهبران کرایه ضعیف

— سینما التماس برای فیلم های پرفروش.

— شهر نیویورک مقامات این شهر رسیده است هدف خود را از انجام 50,000 coronavirus آزمون در روز و تماس خود را ردیابی تلاش کرده است به طور بالقوه مانع از هزاران نفر از عفونت های جدید.

— سه نفر از چهار آمریکایی به نفع نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در خارج از خانه های خود را برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

— خطوط هوایی جنوب غربی می گوید: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا سلامت چشم پوشی به آن صورت-ماسک قانون است. تنها کودکان زیر 2 خواهد بود معاف از نیاز خود را برای پوشش دهان و بینی در طول پرواز است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی افزایش روزانه از تایید coronavirus موارد دوباره کاهش یافته و به زیر 50 در میان ادامه یک چشم انداز مثبت در عفونت ویروس در پر جمعیت سئول منطقه است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: جمعه آن را تایید کرده است 41 ویروس های اضافی را از موارد قبلی دوره 24 ساعته. این موارد جدید به ارمغان آورد ملی شمارش به 13,979 تایید موارد با 298 مرگ و میر.

آژانس می گوید: 28 به تازگی موارد گزارش شده بودند به صورت محلی بیماران آلوده — 24 از آنها در سئول در منطقه شهری. آن را می گوید باقی مانده 13 نفر آمد از خارج از کشور.

کره جنوبی شده است گزارش حدود 20 تا 60 مورد جدید هر روز از آن کاسته سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. این گزارش 59 موارد جدید در روز پنج شنبه, 63 روز چهارشنبه و 45 روز سه شنبه.

___

ققنوس — فرماندار آریزونا می گوید: مدارس دولتی ملزم به بازگشایی برای فرد در یادگیری به عنوان انتظار می رود در اواسط ماه اوت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در سطح بالا.

رژیم صهیونیستی. mlb روز پنجشنبه گفت که دولت خدمات بهداشتی و درمانی بخش را توسعه یک مجموعه علمی دستورالعمل که در مدارس محلی و مقامات بهداشت عمومی می توانید استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر است برای بازگشایی کلاس های درس.

فرماندار همچنین می گوید: بارها و ورزشگاه است که او دستور داد نزدیک به یک ماه پیش برنده نمی شود مجاز به بازگشایی شده است.

آریزونا را در صدر 3,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و نزدیک به 153,000 تایید ویروس موارد است.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا شهرستانهای پله تا اجرای عمومی بهداشت دستور به بستری شدن در بیمارستان و تست مثبت برای coronavirus موشک وار رفتن در بسیاری از بخش های دولت است.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو مقامات در مارین و ناپا شهرستانهای را تایید جریمه اعم از $25 - $500 برای افراد نقض بهداشت عمومی سفارشات از جمله عدم پوشیدن ماسک. ناظران در نزدیکی منطقه سونوما کانتی را در نظر بگیرند مشابه حرکت می کند.

این ویروس همچنان به افزایش در بسیاری از بخش هایی از کالیفرنیا با شکوه 425,600 موارد تایید شده. وجود دارد 157 میر پنج شنبه, بالاترین گزارش در یک روز.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom آن را به نام "گریم نقطه عطف است."

___

SPRINGFIELD بیمار است. — ساکنان در شش مرکزی و جنوب ایلینوی, شهرستان ها از جمله دولت سرمایه را باید شکایت ainst رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را محدودیت در تعامل اجتماعی باعث coronavirus بیماری همه گیر.

اقدام روز شنبه در باند رس, کلینتون, Edgar Richland و شهرستان Sangamon به دنبال دستور دادگاه اعلام وجود اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعریف شده توسط پریتزکر عمومی وزارت بهداشت. پایتخت دولت از اسپرینگفیلد است در Sangamon County است.

شاکیان در هر مورد به دنبال دستورات در برابر فاجعه اعلامیه که پریتزکر است که با استفاده از برای توجیه محدودیت در تعامل به محدود کردن انتقال ویروس است.

او از دولت گزارش کرده است 7,367 مرگ و میر در میان 167,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بیشتر شده اند و در شیکاگو و طبخ شهرستان که صدها مایل از شمال به شهرستان که در آن مناسب واصل شد.

___

سیاتل — واشنگتن فرماندار است محدودیت های سفت در سراسر کشور در رستوران ها و کافه ها برای عروسی و مجالس ترحیم و در ورزشگاه در یک تلاش بیشتر به بنیادی افزایش عفونت کروناویروس.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز پنجشنبه گفت که نرخ انتقال بیماری در حال افزایش بوده است در دولت است.

این قانون تغییرات تاثیر جولای 30.

برای رستوران ها و جداول داخل سالن ناهار خوری خواهد بود محدود به اعضای همان خانواده و الکل خدمات باید در 10 p. m., میله, میخانه, ماشین منگنه از wineries و مشروب بس باید همه داخل سالن خدمات بدون در نظر گرفتن اینکه آیا مواد غذایی خدمت کرده است.

مراسم عروسی هنوز هم اجازه خواهد داشت اما پذیرایی ممنوع است هر چند کسانی که در دو هفته آینده می تواند محل را تحت قبلی دستورالعمل.

___

واشنگتن — Baseball Hall of Famer Mariano ریورا حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است.

سابق نیویورک یانکیز امداد پارچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و نگاه به عنوان رئیس جمهور پنج شنبه اعلام کرد که او لغو فلوریدا بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش ریورا کار با کودکان و سوابق خود را به عنوان نزدیک برای یانکی ها رئیس جمهور, تیم های مورد علاقه. او قبلا موفق به دریافت مدال ریاست جمهوری آزادی به ریورا.

آن را بلافاصله روشن نیست چرا ریورا بود که در این جلسه. ریورا قدیمی تیم در واشنگتن برای باز کردن لیگ اصلی بیس بال را به صورت مختصر فصل چهار شنبه شب برابر سال گذشته جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

___

TOPEKA کن. — کانزاس' دادستان کل می گوید که او معتقد است که هر دو شهرستان و محلی مدارس می تواند معاف خود را از فرماندار منظور نیاز مدارس به کارکنان و دانش آموزان پوشیدن ماسک به دلیل شیوع کروناویروس.

دادستان کل درک اشمیت اشمیت گفت: دولت قانون در همه گیر مصوب ژوئن اجازه می دهد تا شهرستان به انصراف از سفارش و دولت در قانون اساسی به مدرسه محلی منطقه قدرت را به انجام همان.

رژیم صهیونیستی. لورا کلی در پاسخ به داغدار بیانیه ای خواستار اشمیت اشتباه است و او را متهم به ایجاد "بیشتر موانع و عدم قطعیت" در طول بیماری همه گیر.

کلی صادر ماسک-در-مدارس نظم دوشنبه تحمیل قوانین که در حال سختگیرانه تر از دستورالعمل های تعیین شده توسط هیئت دولت به آموزش و پرورش است.

___

SAN FRANCISCO — San Francisco است posposing به جامعه باز آموزش هاب برای کودکان کم درآمد که نیاز به تجهیزات کامپیوتری و کمک های اضافی به مذاکره آموزش از راه دور در سال تحصیلی آینده.

مقامات شهرستان گفت: حدود 40 جمله مراکز ارائه وعده های غذایی خارج از بازی و بزرگسالان کمک خواهد شد پراکنده در کتابخانه ها و مراکز تفریحی و مراکز فرهنگی.

مانند بسیاری دیگر از مدارس در کالیفرنیا, سان فرانسیسکو مدارس شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما همه کودکان باید دسترسی به اینترنت کامپیوتر و یا پدر و مادر در خانه به کمک این برنامه تلاش برای کاهش نابرابری.

این طرح باید دولت های محلی و تصویب.

___

پاریس — فرانسه گزارش تیز چشم انداز مثبت در coronavirus موارد با بیش از 1000 عفونت های جدید در روز پنج شنبه به مردم اجازه گارد خود را از رفتن به این کشور در تابستان ،

مقامات بهداشتی می گویند موارد در فرانسه سرزمین اصلی باید رسید 66 ٪ در سه هفته گذشته با 26 درصد افزایش در هفته گذشته به تنهایی. نگرانی ها در مورد افزایش موارد در حال حاضر درخواست دولت برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری در تمام فضاهای عمومی این هفته است.

در به روز رسانی روزانه در فرانسه شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن 30,182 مقامات بهداشت و درمان گفت: مردم نیست تا آنجا مراقبت به لحاظ اجتماعی فاصله و این که "ما اخیر عادات مورد علاقه گسترش ویروس برای چند هفته در حال حاضر."

"در طول تابستان و تعطیلات آن می تواند به نظر می رسد مصنوعی برای نگه داشتن یک فاصله زمانی که تبریک یکدیگر را نگه دارید از هم جدا هنگامی که چت به طور منظم و به پوشیدن ماسک در فضاهای بسته. اما این فرد و تلاش جمعی بسیار مهم است برای جلوگیری از این ویروس را از پا در آزادی ما و این بیماری همه گیر از بازگشت."

___

کلرادو اسپرینگز ، — همه دانشجویان در آکادمی نیروی هوایی را به کلرادو اسپرینگز پردیس در پاییز ساخت دانشگاه یکی از اولین در کشور به بازگشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

KCNC-TV گزارش داد که وزیر دفاع علامت Esper شنبه اعلام کرد که آموزش نظامی خطوط لوله هستند "ماموریت ضروری" به این معنی که همه دانشجویان انتظار می رود به بازگشت در هفته آینده.

نظم آمد و پس از آکادمی رهبران ارسال غیر سالمندان خانه در ماه مارس به پایان سال آنلاین نگه داشته و باقی مانده دانش آموزان در محوطه دانشگاه. مقامات می گویند تمام دانشکده افسری بال ساخت تا حدود 4000 دانش آموزان می خواهد در پردیس تا پایان ماه.

___

شیکاگو — آکادمی اطفال آمریکا اعلام کرده است توصیه های جدید برای بچه ها, ورزش در طول همه گیر برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از COVID-19.

آنها عبارتند از: ماسک برای ورزشکاران جوان در غیر شدید فعالیت های اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست; تمرین در غلاف است که تغییر نمی, بازیکنان و نمی های تجهیزات.

از آنجا که این ویروس گسترش می یابد بیشتر به راحتی طولانی مدت با تماس نزدیک با فرد آلوده خطرات به ورزشکاران جوان به احتمال زیاد بستگی به نوع ورزش تعدادی از بازیکنان خارجی و داخلی در مقابل هوای محیط آکادمی گفت: در ارشاد نوشته شده در چهارشنبه.

"خطر را می توان کاهش داد اما نه حذف, توسط ورزشکاران, پدر و مادر و مربیان و مسئولان ایمنی زیر پروتکل" آکادمی گفت.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی رئیس جمهور می گوید: تمام مدارس دولتی را "استراحت" برای چهار هفته بعدی به عنوان کشور پرانتز برای بالاترین افزایش در عین حال از coronavirus عفونت.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa در ملی آدرس می گوید: "coronavirus طوفان در واقع وارد" و مدارس نباید سایت از انتقال ویروس به عنوان تایید موارد فراتر از 400 ، 000 نفر و مرگ و میر پیش افتادن از 6000.

مدارس شده اند یکی از حساس ترین مسائل مربوط به آفریقای جنوبی تلاش می کند تا به تعادل مبارزه با این بیماری همه گیر و حفاظت از معیشت و آینده از آن 57 میلیون نفر است.

Ramaphosa اذعان دارد که اختلال در آموزش و پرورش می تواند "تاثیر مخربی بر چشم انداز از یک نسل از افراد جوان است." جاری سال تحصیلی را در حال حاضر به تمدید پایان سال 2020 است. آفریقای جنوبی باعث می شود تا بیش از نیمی از آفریقا را تایید کرد ویروس موارد است.

Ramaphosa نیز مجاز ویژه بررسی واحد بلافاصله نگاه به رشد اتهام فساد در همه گیر کمک.

___

ALBUQUERQUE, N. M. — جدید مکزیک مقامات در حال بررسی مرگبار تیراندازی در یک فروشگاه خودرو پس از یک مرد که حاضر به پوشیدن ماسک تلاش برای اجرای بیش از صاحب مغازه پسر و سقوط را به یک وسیله نقلیه قبل از رانندگی.

یک حادثه گزارش نوشته شده توسط Bernalillo County sheriff نمایندگان می گویند که آنها به جستجو برای آنها دریافت تماس از صاحب مغازه گفت این مرد بازگشته بود و پسرش را به ضرب گلوله کشته بود کسی.

نمایندگان دو مرد روی زمین است. یکی نیست که یک پالس.

آلبوکرک پلیس گرفته اند بررسی است. سخنگوی گیلبرت Gallegos کاهش یافته است به انتشار جزئیات بیشتر گفت: کارآگاهان مصاحبه با افراد دیگری.

___

ققنوس آریزونا را در صدر 3,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

دولت خدمات بهداشتی و درمانی بخش گزارش 89 جدید میر پنج شنبه, آوردن ایالت مجموع پس از وقوع شروع به 3,063.

بیش از 1 ، 000 مرگ و میر گزارش شده در گذشته 15 روز است. دولت نزدیک به 153,000 تایید ویروس موارد است.

___

ایندیاناپولیس ایندیانا از دادستان می گوید فرماندار اتحاد تجاوز اقتدار خود را در صدور ایالت ماسک صورت دستور و تنها مجلس می تواند نقض یک جرم جنایی.

جمهوری خواه دادستان کل Curtis تپه با صدور نظر مشورتی چهارشنبه شب فقط چند ساعت پس از توافق رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم اعلام ماسک منظور در نظر گرفتن اثر دوشنبه برای کمک به کاهش سرعت coronavirus گسترش یافته است.

هیل نظر در پاسخ به یک درخواست از دولت رهبر اکثریت سنا علامت Messmer از جاسپر و چهار سناتور جمهوریخواه در مورد هولکوم اختیارات قانونی برای اعمال یک ماسک قیمومیت. این نظر که نمی بلوک فرماندار اقدام گفت: دولت قانون اضطراری نمی دهد هولکوم قدرت به صدور دستور ماسک بدون اجازه قوه مقننه است. هیل گفت: فرماندار باید تماس مقننه به جلسه.

"در این نقطه در همه گیر — بیش از چهار ماه از زمان اضطراری اعلام — این زمان برای نشان دادن برخی از احترام به شاخه ای از دولت در واقع شارژ توسط دولت ما قانون اساسی با مسئولیت تصویب قوانین" هیل در بیانیه ای گفت. دفتر والی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

___

کامپالا اوگاندا — اوگاندا تایید کرده است اول آن coronavirus مرگ است.

وزارت بهداشت می گوید 34 سال که از درگذشت سهشنبه بود "حمایت از کارگر" در مرکز بهداشت. آن را می گوید او تا به حال شده است برای درمان ذات الریه شدید در ماه جولای.

مرگ به احتمال زیاد منظور بالا بردن آگاهی از COVID-19 در شرق کشور آفریقایی که در آن مقامات بهداشتی شده اند گفت: بسیاری از مردم را ندارد, این بیماری جدی است. اوگاندا تایید اولین مورد در مارس 22 و تعداد موارد تایید شده است پس از افزایش به بیش از 1000. این کشور آزمایش تنها چند هزار روزانه نمونه.

یک نظرسنجی جدید منتشر شده در این هفته در بر داشت اکثر اوگاندا ترس coronavirus کمتر در این ماه از آنها در ماه مارس است.

___

مادرید — اسپانیایی بهداشت مقامات تایید کرده اند 971 جدید کروناویروس عفونت در 24 ساعت گذشته بزرگترین افزایش روزانه از شیوع بیماری بود بدست تحت کنترل است.

دولت ویروس متخصص ماریا خوزه سیرا خواست سختگیرانه تر با رعایت فاصله اجتماعی و بهداشت دستورالعمل. سیرا می گوید سرایت رسیده است و به طور کلی جامعه در شهرهای بزرگ بارسلونا و ساراگوسا.

"در دو هفته ما سه برابر ما رای سرایت" سیرا گفت. "ما می تواند شاهد موج دوم اما ما برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در هفته های آینده."

اسپانیا وزیر بهداشت می گوید: بزرگترین افزایش از 450 مورد در آمد در منطقه آراگون به ساراگوسا. اسپانیا گزارش روزانه را افزایش می دهد بیش از 500 نفر به مدت شش روز مستقیم پس از آن باقی مانده تحت 300 ممکن است در زمانی که اسپانیا بود کاستن از سه ماه مستند.

بسیاری از شیوع بیماری های جدید شده اند متصل به شب زنده داری و تجمعات جوانان در هوای آزاد, احزاب است. شده است وجود دارد 11 تایید مرگ در اسپانیا در آخرین هفت روز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب