آخرین: Coronavirus موارد افزایش در بخش گشت مرزی

توسط آسوشیتد پرسسن دیگو — آمریکا گشت مرزی رسمی می گوید coronavirus موارد در حال افزایش در برخی از جیب این سازم

توسط ATSHNEWS در 24 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

سن دیگو — آمریکا گشت مرزی رسمی می گوید coronavirus موارد در حال افزایش در برخی از جیب این سازمان است.

معاون رائول Ortiz روز جمعه گفت که 93 گشت مرزی کارکنان و 16 نفر در بازداشت آزمایش مثبت برای ویروس. او می گوید که "نسبتا کم" اما اضافه می کند که "ما نه از جنگل فقط رتبهدهی نشده است."

اورتیز می گوید کارکنان که وجود داشته اند "نشانه های موضعی را افزایش می دهد" در میان مرز گشت پرسنل. او نمی گویند که در آن یک ایمیل به عوامل که به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و آژانس نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات.

AP گزارش روز شنبه که در مرز ایالات آریزونا و تگزاس را دیده اند افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— سازمان بهداشت جهانی می گوید همه گیر قرار می دهد زنان در 'افزایش خطر مرگ در هنگام زایمان.

— چین پکن برای اولین بار به صورت محلی انتقال ویروس مورد در هفته

— شرکت های هواپیمایی شکایت دولت بریتانیا بیش از کشور قرنطینه برای بسیاری از تماس های ورودی مسافران

— بیش از دو دوجین سازمان امداد بین المللی گفته اند که دولت آمریکا آنها را "به طور فزاینده ای نگران" است که "به آمریکا کمک های بشر دوستانه رسیده است و کسانی که در خط مقدم" از بیماری همه گیر کوروناویروس که تعداد موارد جدید میدارد تا سرعت در برخی از جهان شکننده ترین مناطق.

— بازماندگان COVID-19 در حال اهدای خون پلاسما در droves به امید آن کمک می کند تا دیگر بیماران بهبود می یابند از coronavirus. و در حالی که هیئت داوران هنوز هم در حال حاضر دانشمندان در حال آزمایش اگر کمک های مالی ممکن است همچنین در جلوگیری از عفونت در وهله اول.

— در میان متعدد در مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده است که به تازگی تجربه کرده coronavirus شیوع بیماری مهاجر کارگر جوامع در فلوریدا. ایممکلی یکی از آنها است. فقیر شهر 25,000 شمال باتلاقی تبدیل به یک نقطه داغ با موارد بیش از دو برابر در دو هفته گذشته.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

AUSTIN تگزاس — روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان در تگزاس رسیده جدید با کیفیت بالا برای سومین بار در چهار روز به عنوان مقامات دولتی همچنان به شل محدودیت در فعالیتهای عمومی است.

مقامات بهداشت در روز جمعه گفت که 2,166 بیماران در بیمارستان تگزاس با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. که 13 بیشتر از قبلی بالا رسیده روز شنبه.

نوزده تر COVID-19 مرگ و میر نیز روز جمعه گزارش داد آوردن دولت به طور کلی تلفات به 1,939.

مقامات گفت: تقریبا 2,100 جدید کروناویروس عفونت شده بود تایید آوردن این دولت در مجموع به 83,680.

تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان داده اند که بسیاری از مردم می تواند آلوده و احساس بیمار و بنابراین ممکن است به دنبال تست.

___

تورنتو — مسافران هوایی در کانادا نیاز به درجه حرارت خود را چک قبل از آنها مجاز به هیئت مدیره هواپیما اگر چه این کشور با وزیر حمل و نقل می گوید این سیستم را ماه رفتن.

اندازه گیری است که به منظور حفظ coronavirus از گسترش بیشتر مردم شروع به پرواز دوباره.

وزیر حمل و نقل مارک Garneau می گوید نیاز خواهد بود مرحله به مرحله در شروع و در پایان ماه ژوئن برای پروازهای بین المللی به کانادا.

در پایان ماه ژوئیه این برنامه را گسترش خواهد به کانادا چهار بزرگترین فرودگاه — تورنتو, مونترال, ونکوور و کلگری. یازده بیشتر در کانادا, فرودگاه, خدمت بیشتر به مسافران داخلی اضافه خواهد شد در پایان ماه سپتامبر.

___

سائو پائولو — برزیل را وزارت بهداشت می گوید این کشور ثبت کرده است و در مجموع 41,828 مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس معنی آن پیشی گرفته است پادشاهی متحده و در حال حاضر دومین کل در جهان, با توجه به برگه توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برزیلی, مقامات روز جمعه گزارش داد 909 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت. آن است که سخت ترین ضربه ملت در آمریکای لاتین با بیش از 828,000 تایید ویروس موارد است.

خبر آمد که ایالات و شهرستانها در سراسر برزیل شروع به سهولت اقدامات محدود کننده معرفی بیش از دو ماه پیش به امید محدود کردن گسترش coronavirus.

مغازه ها و مراکز هستند که مجاز به باز کردن به مدت چهار ساعت در روز در سائو پائولو کانون برزیل بحران است. فروشگاه شده اند شلوغ در شهرهای کوچکتر.

___

جکسون از دست ندهید. — مقامات در می سی سی پی می گویند تماس از افراد در دولت به ملی پیشگیری از خودکشی تاسیسات افزایش یافته است 20 ٪ از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس کارکنان در وزارت امور خارجه از سلامت روان گفت: سلامت روان چالش ها می تواند بوجود می آیند از تغییرات در غذا خوردن و یا عادات خواب و اضطراب در مورد سلامت یا سلامت عزیزان و استرس بیش از از دست دادن یک کار. وندی بیلی گفت: مشکلات نیز می تواند موجب افزایش مواد مخدر و یا الکل با استفاده از چیزی است که مشترک در طول یک رویداد بزرگ مانند بیماری همه گیر.

بیلی صحبت کرد و در یک کنفرانس خبری با, می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

فرماندار گفت: "وجود دارد و ترس و درد دارد و وجود اضطراب در این کشور و در کشور ما و کسانی که نمی تواند اغراق آمیز باشد."

___

کاراکاس, ونزوئلا — مقامات ونزوئلا در حال گسترش آن coronavirus مستند نگه داشتن ساکنان در خانه به جز برای کارهای ضروری از جمله مواد غذایی خرید. اعلام جمعه گسترش این مستند از طریق اواسط ماه جولای.

مقامات در حال حاضر اجازه برخی از بخش ها به بازگشایی از جمله بانک ها و ساخت و ساز. پزشکان و دندانپزشکان نیز می توانید ببینید بيماران است. هفته آینده مراکز خرید و ورزشگاه را مجاز به بازگشایی و همچنین فعالیت های ورزشی بدون مخاطبان زنده.

با توجه به آمار رسمی 23 نفر فوت کرده اند در ونزوئلا پس از اولین coronavirus موارد تشخیص داده شد در اواسط ماه مارس. مقامات می گویند کمتر از 3000 نفر کاهش یافته است بیمار در کشور حدود 25 میلیون.

کارشناسان خارج از دولت و نگرانی موج از بیماری است که هنوز هم یک خطر برای کشور ونزوئلا.

___

اکلاهما سیتی — مقامات بهداشتی در اوکلاهما می گویند سنبله در coronavirus موارد در تولسا منطقه مرتبط است به داخل سالن حوادث و هشدار به مردم حضور در چنین رویدادهایی به سلامت اقدامات احتیاطی.

تلسا وزارت بهداشت هشدار جمعه می آید یک هفته قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری یک کمپین تجمع در BOK مرکز در تولسا که ذکر شده گنجایش 19,199.

سخنگوی وزارت جوانان استفن می گوید تعداد نامعین آخرین coronavirus موارد مربوط به دو اخیر داخل سالن اجتماعات است اما نام آن وقایع.

او می گوید: این بخش تا به حال تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و هشدار دهنده است و ربطی به برنامه ریزی رالی.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی دیده می شود بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus موارد — 3,359.

بهداشت وزارت به روز رسانی می گوید آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای بیش از 61,000 موارد و یا بیش از یک چهارم از موارد در سراسر قاره آفریقا از جمله 1,354 مرگ و میر.

نزدیک به دو سوم از آفریقای جنوبی موارد در کیپ غربی استان محور در شهر کیپ تاون که در آن سازمان بهداشت جهانی آفریقا رئیس جمهور گفت: روند "به نظر می رسد شبیه به آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در ایالات متحده"

تعداد کل موارد در سراسر 54 کشور قاره در حال حاضر بالاتر از 218,000 و می گوید که همه گیر است "شتاب" در آفریقا و حتی اگر این موارد را کمتر از 3 درصد از بازار جهانی در کل.

آفریقای جنوبی انجام داده است بیش از 1 میلیون آزمایشات ویروس تقریبا یک سوم از تمام تست در آفریقا است.

___

SALEM, سنگ. — اورگان دیوان عالی کشور به تایید رژیم صهیونیستی است. کیت براون خاموش کردن سفارشات با هدف جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس و او قرار دادن ترمز در شل شدن محدودیت در میان سنبله در موارد.

دیوان عالی کشور لغو حکم یک قاضی در یک محافظه کار روستایی بخشی از دولت که تا به حال مشخص شد که براون محدود کردن فعالیت ها در طول coronavirus همه گیر قرار گرفتند به یک زمان محدود بودند و در نتیجه "باطل و از درجه اعتبار ساقط است."

دادگاه عالی روز جمعه گفت که براون قدرت تحت یک وضعیت اضطراری اعلام کرد در مارس 8, ادامه تا زمانی که وضعیت اضطراری به پایان رسیده است یا خودش یا قوه مقننه است.

اورگان بهداشت سازمان گزارش 178 جدید تایید coronavirus موارد دوشنبه مارک بالاترین روزانه تعداد در دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

"به من گفت: قبل از بازگشایی همراه با خطر واقعی" براون یک کنفرانس خبری گفت جمعه. او گفت: "مکث" را به مقامات بهداشت زمان برای ارزیابی چه عواملی در حال رانندگی از گسترش ویروس و تعیین راه رو به جلو.

--

سان سالوادور السالوادور — سه ماه به اجباری مستند Salavdorans در انتظار واکنش از رئیس جمهور نایب Bukele پس از این کشور در کنگره تصویب قانون بیش از قوی خود اعتراض است که به آنها اجازه ترک خانه های خود.

این مجلس با تصویب قانون اولیه جمعه که تمدید وضعیت اضطراری در کشور برای دو هفته دیگر اما از بین بردن تقریبا جهانی اجباری اقامت در خانه سفارش به جز برای کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و کسانی که در بازگشت از خارج از کشور.

بدن آن را تایید, پس از ناکامی در رسیدن به یک توافق با دولت مذاکره کنندگان پس از آن مشخص نیست که آیا Bukele خواهد آن را قبول کند.

Bukele تحمیل کرده است دقیقترین اقدامات در منطقه به سرعت گسترش رمان coronavirus از جمله ارسال مردم گرفتار نقض منظور دولت-اجرای مهار مراکز برای ماه باقی می ماند. او در برابر شل شدن اقامت در خانه سفارش با این استدلال که این کشور سیستم پزشکی می تواند به سرعت غرق شده و در نتیجه مقدار بیشتری از دست دادن زندگی است.

___

ققنوس — تعداد زندان و زندانی در مترو ققنوس که آزمایش مثبت برای coronavirus پیشی گرفته و در مجموع در میان دولت های زندانیان است.

مقامات می گویند 290 ماریکوپا شهرستان 4,400 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت از شنبه. که در مقایسه با 249 موارد تایید شده در میان نزدیک به 41,000 زندانی در آریزونا زندان. رشد سریع از موارد در این شهرستان برگزار شده است نسبت به تست بیشتر و تماس با ردیابی داخل زندان.

آریزونا یکی از چندین متحده است که دیده می شود افزایش جدید COVID-19 نفر پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شد در ماه گذشته.

___

آنکارا — ترکیه گزارش یک افزایش در تعداد روزانه تایید عفونت از دو هفته پس از استراحت بسیاری از محدودیت های اعمال شده در محل برای جلوگیری از گسترش آن.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca روز جمعه گزارش داد 1,195 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, هل دادن تعداد کل عفونت در کشور به 175,218. این اولین بار بود که روزانه عفونت پرید گذشته 1,000-علامت پس از معلق در هوا حدود 800 یا 900 برای نزدیک به دو هفته است.

در ضمن Koca همچنین گزارش جدید 15 مرگ و میر در حساب توییتر خود را — بالاترین روز به روز مرگ و میر در بیش از دو ماه. تعداد کل مرگ و میر در حال حاضر در 4,778.

ترکیه بازگشایی رستوران ها و کافه ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها در ژوئن 1 و کاسته stay-at-home سفارشات برای شهروندان ارشد و افراد زیر سن قانونی در اوایل این هفته. مردم شلوغ دریا جبهه ها و پارک ها در اولین تعطیلات آخر هفته پس از آرامش و اغلب بدون ماسک و یا از موازین اجتماعی فاصله.

Koca هشدار داد که "false خوش بینی" باعث شده است این ویروس به گسترش و خواست عمومی به پوشیدن ماسک و رعایت دولتی مشاوره در فاصله و بهداشت.

___

اکلاهما, شهرستان Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt و مدارس دولتی سرپرست شادی Hofmeister می گویند مدارس در کشور واجد شرایط برای درخواست بودجه فدرال در دسترس برای پاسخ به کوروناویروس.

کمک های مالی از $50,000 $500,000 در دسترس هستند بر اساس یک مدرسه ثبت نام دانشجویی به عنوان از اکتبر. 1, 2019 برای اقدامات از جمله بهبود دسترسی به آموزش از راه دور و سلامت روان پشتیبانی برای دانش آموزان است.

مدارس دولتی ایالت بسته شد باقی مانده از سال تحصیلی و به نوبه خود به آموزش از راه دور.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — یک سوم ایالتی کالیفرنیا در زندان تا به حال یک زندانی از مرگ مشکوک coronavirus به عنوان مرگ و میر گسترش فراتر از آنچه تا به حال شده است در زندان' کانون برای چنین مرگ و میر.

مقامات روز جمعه گفت که یک زندانی از Chuckawalla دره زندان ایالتی در نزدیکی بلیت در شهرستان ریورساید درگذشت پنج شنبه در خارج از بیمارستان از آنچه به نظر می رسد coronavirus عوارض.

این سیستم زندان را 15th ویروس های مرتبط با اهل بیت, مرگ با 13 از کسانی که در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین.

مقامات گفت: مرگ برای اولین بار است که در خارج از زندان آمد سهشنبه زمانی که یک زندانی از کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج در شرق لس آنجلس درگذشت و در خارج از بیمارستان.

ایالت بیش از 2,440 زندانیان دارای آزمایش مثبت و بیش از 660 بهبود یافته اند.

___

آتلانتا — آمریکا مقامات بهداشت در روز جمعه منتشر شد مدتها در انتظار راهنمایی برای آمریکایی ها که می خواهند برای کاهش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی در حالی که تلاش برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پیشنهادات عبارتند از: نگاهی به پله ها نمی آسانسور پایین از اتاق هتل خود را. تشویق مردم به خود را, مواد غذایی و نوشیدنی خود را به cookout. استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از بانکی در خودپرداز. تماس های آینده به رستوران ها و ناخن سالن را به مطمئن شوید که کارکنان در حال پوشیدن چهره پوشانده اند. و هیچ بالا-سپاس — و یا حتی آرنج ضربه — در ورزشگاه.

CDC همچنین ارائه راهنمایی برای سازماندهی و حضور در گردهمایی بزرگ مانند کنسرت, رویدادهای ورزشی, اعتراضات و تظاهرات سیاسی.

این دستورالعمل ها "در نظر گرفته شده به تایید هر نوع خاص از رویداد" CDC را دکتر جی باتلر گفت: در یک جمعه تماس با خبرنگاران.

دستورالعمل ها دیر شده برخی از کارشناسان بهداشت می گویند.

___

لندن — مدیر کل سازمان بهداشت جهانی می گوید که او "واقعا نگران" در مورد بخش coronavirus همه گیر شده در سطح جهان و در داخل کشور خواستار آن است که یک "نامرئی اما یک ویروس باعث ویران کردن."

که دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که رمان کروناویروس "ویروس بسیار خطرناک است و آن را بسیار سخت برای مبارزه با این ویروس در یک تقسیم جهان.

مقایسه مداوم شیوع ویرانگر اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا بیش از یک قرن پیش Tedros به نام در سازمان ملل "انجام بهتر" و به یادگیری از تاریخچه..

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — یک سوم ایالتی کالیفرنیا در زندان تا به حال یک زندانی از مرگ مشکوک COVID-19 به عنوان ویروس-مرگ و میر ناشی از زندانیان فراتر از موسسه شده است که در کانون.

مقامات روز جمعه گفت که یک زندانی از Chuckawalla دره زندان ایالتی واقع در نزدیکی بلیت در شهرستان ریورساید درگذشت پنج شنبه در خارج از بیمارستان از آنچه به نظر می رسد COVID-19 عوارض.

این زندان ایالتی سیستم 15th ویروس های مرتبط با اهل بیت, مرگ, 13 که درگیر زندانیان در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین.

مقامات گفت: مرگ برای اولین بار در خارج از چین, زندان, صورت گرفت, روز شنبه هنگامی که یک زندانی از کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج در شرق لس آنجلس درگذشت و در خارج از بیمارستان.

ایالت بیش از 2,440 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 660 بهبود یافته اند.

___

رم — شمال ایتالیا منطقه که در آن اروپا COVID-19 شیوع شروع ثبت نام برای یک روز دیگر دور جدید ترین coronavirus موارد در ایتالیا.

ایتالیایی وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد منطقه لومباردی به حال 272 موارد تایید شده در دوره 24 ساعته پایان شب جمعه است. این منطقه با آینده-بالاترین روزانه caseload, Emilia-Romagna, گزارش 33 مورد جدید.

در سراسر کشور ایتالیا تا به حال نزدیک به 400 نفر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 236,305. وزارت بهداشت به روز رسانی روزانه 56 شامل ویروس های مرتبط با مرگ و میر بالا بردن کشور مرگ و میر مردم با تایید عفونت به 34,223.

مقامات می گویند از آنجا که بسیاری از مردم با COVID-19 علائم نبودند آزمایش تعداد واقعی از عفونت و مرگ و میر هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر است.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری ناتو ابراز نگرانی در مورد برزیل توانایی مدیریت صعودی coronavirus مورد اعداد اما گفت: نظام سلامت تا کنون در مقابله.

دکتر Michael Ryan روز جمعه گفت که برخی از برزیل 27 اداری مناطق "بسیار کمی از فشار در بخش مراقبت های سیستم" وجود دارد و "حذف نقاط داغ در به شدت مناطق."

مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز می گوید برزیل اندکی بیش از 802,000 تایید ویروس موارد از جمعه دوم-بیشترین تعداد در جهان پس از ایالات متحده و بیش از 40000 COVID-19 مرگ و میر.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro را رد کرد سفارش قرنطينه و بسیاری از برزیلی ها به انتقاد از او برای مخالفت با شهر و دولت اقدامات از جمله مستندات اجتماعی فاصله و سایر مراحل به منظور جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

___

اسلام آباد– دولت پاکستان ارائه شده بودجه سالانه خود را برای سال مالی آینده گفت: آن است که اعمال مالیات های جدید به عنوان coronavirus در حال حاضر اکثر مردم از نظر مالی در ماه های اخیر.

وزیر فدرال برای صنایع حماد الازهر گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی روز جمعه دولت خود را برای رسیدن به رشد 2.3% در طول 2020-2021. پاکستان در سال مالی جدید شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه.

ازهر نظر را یک روز پس از پاکستان گفت: اقتصاد خواهد قرارداد در سال مالی پایان 30 ژوئن برای اولین بار در سال 68 به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر.

اقتصاد پاکستان تحت فشار بوده است به دلیل تخلیه ذخایر خارجی و کاهش مالیات بر مجموعه ای از coronavirus گسترش در این کشور در ماه مارس وادار کردن دولت برای تحمیل یک قفل کردن. اما نخست وزیر عمران خان کاسته محدودیت در ماه گذشته گفت که او می خواست برای نجات اقتصاد کشور است.

آن را ناشی از افزایش COVID-19 تلفات و عفونت.

روز جمعه پاکستان گزارش 107 بیشتر COVID-19-مرگ و میر ناشی از آوردن این کشور تلفات به 2,463 از 125,933 موارد تایید شده.

___

TIRANA, Albania — اولین گروه از بازدید کنندگان خارجی وارد شده در آلبانی پس از این کشور باز توریستی اقامتگاههای تفریحی در تاریخ 1 ژوئن.

وزیر گردشگری Blendi Klosi استقبال 189 گردشگران از بلاروس که وارد یک اجاره هواپیما به آلبانی تنها فرودگاه بین المللی روز جمعه.

آلبانی کاسته مستند اقدامات یک ماه پیش. این کشور با 2.8 میلیون جمعیت بستگی به درآمد حاصل از گردشگران با بهره گیری از آن 300 مایل طولانی ساحلی و مناطق کوهستانی. برخی از 6 میلیون بازدید گردشگران آلبانی در سال گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن