آخرین: Arkansas, گزارش یک روز بالا و در COVID-19 مرگ و میر

توسط آسوشیتد پرسLITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس گزارش جدید یک روز بالا و میر ناشی از بیماری های ناشی از کروناویرو

توسط ATSHNEWS در 8 مرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

LITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس گزارش جدید یک روز بالا و میر ناشی از بیماری های ناشی از کروناویروس و دولت ویروس موارد باید بیش از 40,000.

وزارت بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 20 مرگ و میر بیشتر از COVID-19 آوردن این دولت در مجموع مرگ و میر به 428. دولت وزیر بهداشت گفت: شش نفر از کسانی که مرگ دیر شد گزارش و رخ نمی دهد در 24 ساعت گذشته.

دولت را در مجموع تایید ویروس موارد افزایش 734 از دوشنبه به 40,181. تعداد افراد بستری شده افزایش 12 به 501.

قبل از سه شنبه بیشترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز در آرکانزاس بود 12 در جولای 17.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— معلمان اتحادیه در ایالات متحده پشتیبانی قابل توجه اگر نا امن برای بازگشت به مدرسه

— فلوریدا گزارش بیش از 9000 جدید ویروس موارد

— یونان می گوید این اجازه خواهد داد که کشتی کروز سفر در اوت. 1.

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به هل دادن اثبات نشده ادعا می کند که ضد مالاریا مواد مخدر است یک درمان موثر برای coronavirus. او همچنین lobbing حملات جدید در اعتبار Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص.

— بریتانیا موثر بان کی مون در سفر به اسپانیا بعد از یک شکوفایی در coronavirus موارد در این کشور جنوب شرق است و با چکش صفحه اصلی l ack جامع اروپا-رویکرد گسترده به سرکوب ویروس.

— Dr. Anthony Fauci می گوید: Miami Marlins' coronavirus شیوع بیماری می تواند به خطر اندازد فصل لیگ بیس بال اما او باور ندارد بازی نیاز به توقف در حال حاضر.

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

____

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

___

فرانکفورت, Ky. — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear ابراز امیدواری کرد که نسبتا پایدار تعداد coronavirus موارد گزارش شده در دولت سهشنبه سیگنال های خود ماسک-پوشیدن دستور ممکن است "شروع به پا زدن و کمک کند."

Beshear گزارش 532 بیشتر تایید ویروس موارد در دولت توسط 10 نفر از روز قبل اما زیر 10 روز به طور متوسط. دولت رای مثبت را منعکس متوسط تعداد آزمون آینده را مثبت برای COVID-19 — کاهش یافته است برای اولین بار در چهار روز فرماندار گفت.

او همچنین گزارش 10 بیشتر ویروس های مرتبط با مرگ و میر بالا بردن دولت تعداد مرگ به 719.

این فرماندار دموکرات گرفته است چند مرحله را که او می گوید در حال حمایت مقامات بهداشت فدرال — به سعی کنید به سرعت یک موج اخیر ویروس موارد است. این اقدامات شامل یک دستور او اعلام کرد نزدیک به سه هفته پیش که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک ،

روز دوشنبه Beshear دستور کنتاکی, میله, نزدیک به رستوران و به مقیاس داخلی خدمات در آنچه که او امیدوار خواهد بود در کوتاه مدت گام برای جلوگیری از افزایش موارد است. فرماندار همچنین کاهش تعداد افراد مجاز در گردهمایی های اجتماعی از 50 به 10.

___

ویلمینگتون — دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت که او شخصا تا به حال نه تست شده برای coronavirus اما نداد که چرا او نیست به دنبال چنین غربالگری protectively.

صحبت با خبرنگاران پس از سخنرانی در زادگاه خود از ویلمینگتون در شنبه بایدن همچنین گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تعیین فدرال مسئول فضاي توزیع واکسن هنگامی که یکی در دسترس است اضافه کرد: "رئیس جمهور باید کسی را در اتهام" که "سه ماه پیش است."

بایدن با استفاده از گفتار به وضع او چگونه خواهد بازسازی اقتصاد در راه است که به ترویج برابری نژادی. او همچنین متهم به تهمت و دولت با استفاده از coronavirus امداد بودجه اجازه می دهد تا بانک های بزرگ به غنی سازی خود را از طریق وام در حالی که "بسته شدن درب" در کسب و کارهای کوچک به خصوص کسانی که متعلق به آمریکایی های آفریقایی تبار.

"تغییر 'تن' بیش از چند روز تغییر نمی کند حقایق از چهار سال گذشته" بایدن گفت: با اشاره به چند روز گذشته زمانی که تهمت صحبت در مورد کوروناویروس در شرایط غم انگیز. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند اولیه آزمون آستانه بودن رئیس جمهور این وظیفه را به مراقبت در مورد کل کشور و نه فقط خود را. او نشان داده است که او نمی تواند ضرب و شتم این بیماری همه گیر به شما در حفظ و امن است."

___

نیوجرسی — سه متحده به علاوه منطقه کلمبیا و پورتوریکو اضافه شده به لیست مکان های که ساکنان سفر به نیوجرسی باید قرنطینه به مدت دو هفته به دلیل COVID-19.

لیبریا فیل مورفی گفت: ایلینوی, کنتاکی و مینه سوتا همراه با پایتخت و جزیره کارائیب را به کل لیست تحت تاثیر متحده و سرزمین های به 36.

سفر مشاوره تلفنی برای مسافران از آن مکان به قرنطینه برای 14 روز و امر متحده با یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان و یا کسانی که با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از 7 روز نورد متوسط است.

نیوجرسی رای مثبت شده است معلق در هوا در حدود 2 ٪ و یا کمتر و دیده است بستری شدن در بیمارستان سقوط 40 درصد از دو هفته پیش با توجه به فرمانداری. جدید بستری شدن در بیمارستان پس از ویروس اوج در ماه آوریل به پایین 97%. دولت 4.5 موارد جدید در هر روز در هر 100 ، 000 ساکنان رتبه 44 در کشور با توجه به مورفی ،

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر اعلام کرد روز سه شنبه او را مهار الکل فروش ساعت در رستوران بعد از این هفته به عنوان یک راه برای تضعیف گسترش COVID-19 در طول اواخر شب تجمعات.

شروع جمعه eateries و دیگر موسسات ارائه نوشیدنی های شیشه ای مانند مشروب و کارخانه های لبنی را مجبور به قطع فروش در 11 p. m. قانون دولت معمولا اجازه می دهد تا فروش تا 2 صبح آن صدق نمی کند به فروشگاه های مواد غذایی است که فروش آبجو و شراب.

مستقل میله های زندان شده اند توقیف از مارس. او گفت که او نگران افزایش تعداد موارد مثبت coronavirus در میان افراد جوان و با اشاره به گزارش ها و رستوران ها اقدام بیشتر شبیه میله با مراجعان حلق آویز کردن بدون اجتماعی فاصله. برخی از دولت های محلی در حال حاضر صادر شده فروش محدودیت.

"ما می دانیم که به 'نوار' صحنه شده است یک محل که در آن ما شاهد افزایش انتقال" کوپر گفت: در یک جلسه رسانه. "ما می خواهید به درایو این اعداد پایین."

کوپر اعلام شد در همان روز کارولینای شمالی گزارش یکی دیگر از تعداد بی سابقه ای از زمان بستری شدن در بیمارستان مربوط به کروناویروس بیماران تقریبا در 1,250. اما دولت بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن گفت: برخی از مورد روند به نظر می رسد ثبات.

بیش از 116,000 مردم در کارولینای شمالی آزمایش مثبت برای این ویروس پس از همه گیر شروع با بیش از 1800 مرگ و میر کوهن اداره گفت.

نورفولک ، — ایالت ویرجینیا را تصویب قوانین جدید در همپتون منطقه است که ممنوعیت فروش الکل پس از 10 p. m. و همچنین تجمعات بیش از 50 نفر است.

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم گفت: اورژانس منظور است که با هدف متوقف کردن موج coronavirus موارد در شهرستانها در نزدیکی ساحل.

این فرماندار دموکرات ذکر شده افزایش عفونت در میان افراد جوان در همپتون منطقه و همچنین الکل استفاده کنید. محدودیت های اثر را در 12 صبح جمعه.

آنها ویرجینیا آخرین تلاش برای سلطنت در یک ویروس است که تا حد زیادی کاهش گسترش آن در خیلی از بقیه دولت است.

___

کنکورد, N. H. — New Hampshire بهداشت و ایمنی و آتش نشانی مقامات را صرف دو هفته آینده بررسی اینکه آیا سیستم های تهویه کمک به شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu روز سه شنبه گفت.

بیش از 30 تسهیلات مراقبت دراز مدت تجربه کرده اند شیوع و ساکنان خود را به حساب 82 درصد از دولت و میر به علت COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. از روز شنبه تنها چهار شیوع فعال باقی مانده است گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی کمیسر لری Shibinette.

او گفت: بررسی های وزارت او و دولت آتش Marshal از روز دوشنبه شروع و در ابتدا با تمرکز بر امکانات است که تا به حال شیوع است. هدف این است که به بررسی امکان پذیر الگوهای در نظر نحوه شیوع بیماری های منتقل شده از طریق ساختمان ها و اینکه آیا سیستم های تهویه می تواند بهبود یافته در مراکز دیگر.

Sununu یک جمهوری خواه در اوایل این ماه وتو یک دموکرات حمایت لایحه ای را که ایجاد کرده اند یک بررسی مستقل از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

___

پریشتینا کوزوو — به دولت کوزوو روز سه شنبه اعمال شده بیشتر از قبلی مستند اقداماتی مانند ممنوعیت مراسم مذهبی و فعالیت های دیگر در تلاش برای جلوگیری از هشدار دهنده تشدید coronavirus موارد است.

دولت دستور داد که در مجامع عمومی از جمله خانواده سنتی مراسم و جرم تجمع بیش از پنج نفر ممنوع در میادین و یا پارک. رستوران ها و کافه ها و کلوپ های شبانه نمي تواند در طول 10.30 بعد از ظهر تا 5 صبح (2030-0300 GMT).

شهروندان از همسایه غربی کشورهای بالکان که در آن ویروس جدید, موارد افزایش یافته است بیش از حد نیاز به ارائه یک منفی ویروس آزمون ورود به کشور است.

شهروندان توصیه به پوشیدن ماسک در تمام بسته در ساختمان ها و یا فضاهای ها و موسسات و شرکت ها باید ایجاد مناسب اجتماعی فاصله محیط برای کارکنان.

کوزوو گزارش کرده است 7,652 تایید ویروس موارد و 192 مرگ و میر ناشی از شنبه.

___

دنور — دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس کلرادو در روز سه شنبه گذاشته کلیدی خواسته های بعدی آمریکا coronavirus بسته امداد, اصرار کنگره به ارائه مزایای بدون وقفه برای رشد صفوف مردم بدون شغل پول نقد به جای آن از منابع دولت برای تست و تماس با ردیابی و میلیاردها دلار به سطحی دراز مدت زیان در دولت های ایالتی و محلی بودجه.

پلیس هشدار داد و از عواقب وخیم اقتصادی رفاه میلیون ها نفر از Coloradans و به دولت توانایی مهار بیماری همه گیر در نامه ای به دولت ارسال شد هیئت نمایندگان کنگره به آمریکا آغاز می شود تعمق در مرحله بعدی از coronavirus امداد در حالی که عفونت افزایش در سراسر کشور.

"ادامه قطعیت در مورد فرمت و بودجه کلید برنامه های فدرال برای Coloradans ساخت بسیاری از همسایگان ما تامل بسیار دشوار است انتخاب های خود را در خصوص آینده مالی" پلیس گفت:.

___

آلبانی, n. y. — مسافران از 34 متحده و همچنین پورتوریکو و منطقه کلمبیا در حال حاضر باید قرنطینه برای 14 روز زمانی که آنها در سفر به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

فرمانداران نیویورک و نیوجرسی اعلام کرد که Illinois, مینه سوتا, پورتوریکو و دی سی در حال حاضر در حال حاضر در فهرست آمده است که در صورت قرنطینه محدودیت های زیر مشترک سفر مشورتی صادر شده در ماه گذشته.

این مشاوره شامل متحده اگر خود هفت روز نورد میانگین از آزمون مثبت بیش از 10 درصد و یا اگر تعداد موارد مثبت بیش از 10 در هر 100 ، 000 نفر. این لیست شامل تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا برای هفته.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ابراز نگرانی برای هفته که میزان عفونت در سخت ضربه نیویورک می تواند یک بار دیگر به دلیل افزایش سفر از در معرض خطر متحده است.

در نیویورک فرودگاه مسافران از کشورهای مشترک مشورتی صورت $2,000 خوب اگر آنها را ترک فرودگاه بدون پر کردن فرم.

___

سالت لیک سیتی — یوتا بزرگترین اتحادیه معلمان به نام پنج شنبه برای مدارس به تاخیر بازگشایی ساختمان برای فرد در یادگیری و به جای آن شروع تنها با کلاس های آنلاین با استناد به نگرانی های ایمنی برای دانش آموزان و معلمان.

یوتا انجمن آموزش و پرورش به نام برای رهبران دولت موقت به سر آموزش از راه دور تا زمانی که COVID-19 موارد کاهش بیشتر است. این اتحادیه گفت: مدارس باید به دنبال ورودی از مربیان و محلی مقامات بهداشتی قبل از حرکت رو به جلو با بازگشایی هر برنامه.

برخی از بزرگترین کشور های عمومی مدارس شروع سال تحصیلی آنلاین در شهرهایی مانند لس آنجلس آتلانتا و هوستون.

___

SIOUX FALLS, S. D. — داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem می گوید او می خواهد فشار برای مدارس به باز بماند این سقوط است اما توهین به هر گونه الزامات مورد نیاز برای کودکان به پوشیدن ماسک در کلاس های درس.

پدر و مادر و مدرسه تخته با احتیاط وزن خطرات و مزایای بازگشایی مدارس. خواه فرماندار است با تاکید بر آموزشی و اجتماعی صعودی از کودکان رفتن به مدرسه. او با اشاره به تحقیقاتی که COVID-19 به شمار کمتر از یک تهدید به کودکان است.

اما به عنوان Noem تاکید می کند تحقیقات نشان می دهد که خطرات بهداشتی از ویروس ها کمتر می ترسید او نیز مایل به تطهیر مطالعات نشان می دهد که ماسک می تواند به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

___

SANTIAGO, شیلی — شیلی دولت کاسته مستند سفارشات در بیش از 1 میلیون نفر در بیشتر سانتیاگو منطقه با وجود انتقاد از برخی کارشناسان بهداشت و درمان.

جمعه را سفارش به معنی ساکنان در هفت منطقه شهری 32 مناطق می تواند خانه را ترک بدون به دنبال کسب اجازه از دوشنبه تا جمعه باز کردن کسب و کارهای کوچک و رفتن به محل کار — تا زمانی که محل کار خود را در یک منطقه که در آن محدودیت های اعمال شده کاسته.

کسب و کارهای بزرگ تئاتر و کافه ها بسته باقی می ماند و یک حکومت نظامی در نیروی از 10 شب تا 5 صبح

شهری سانتیاگو به عنوان یک کل دارای 8 میلیون نفر از این کشور 19 میلیون نفر است. منطقه مرکز شهر خود را همچنان تحت مستند.

شیلی در رتبه هشتم را در جهان در تایید COVID-19 موارد سرانه با 350,000 موارد و بیش از 13000 مرگ و میر.

خصوصی فکر می کنم تانک Espacio Público شکایت کرده است که دولت با کاهش محدودیت های اعمال شده بر خلاف مشاوره از کارشناسان.

___

KANSAS CITY, Mo. — کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس گفت: در یک صدای جیر جیر که او شرکت در یک تماس پنج شنبه با دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و چندین میانه شهرداران که در حال دیدن گزارش موارد افزایش در بخش سوخت افزایش موارد در میان بزرگسالان جوان است.

لوکاس گفت: توصیه هایی که پیشنهاد شد شامل کاهش داخل سالن ناهار خوری, صندلی ظرفیت و کاهش بار ساعت. کسانی که در میان محدودیت های که St. Louis County اعلام کرد این وضع با شروع در 5 p. m. دوشنبه.

"شهردار لوکاس و محلی مقامات بهداشتی را به طور جدی توصیه های دکتر Birx ادامه خواهد داد و بحث بیش از چند روز آینده در مورد گام های بعدی در شهر کانزاس COVID پاسخ تلاش های" لوکاس' سخنگوی مورگان گفت: روز سه شنبه گفت.

ایالت تعداد موارد تایید شده در روز سه شنبه افزایش توسط 1,773 به 44,823 با 1,213 مرگ و میر. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

___

بویزی آیداهو — سازمان هایی که برای حمایت از مدارس شهرستانهای county sheriffs و کسب و کار می گویند آنها می خواهند قانونگذاران به نام به جلسه برای ایجاد یک مسئولیت سپر برای محافظت در برابر COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی.

قوه قضائیه و قوانین کار گروه در روز سه شنبه صورت گرفت هیچ اقدام اما برنامه ای برای دیدار دوباره بعد از این هفته به نظر جمله بندی ممکن است قانون را به کالیفرنیا ، براد ، کمی تنها با اقتدار به تماس با یک جلسه ویژه.

سخنرانان گفت: این کار گروه که قانع کننده کودکان برای رفتن به مدرسه در طول همه گیر می تواند ترک مناطق باز به دعاوی باید به کودکان بیمار شدن. کلانترها می گویند نمایندگان انجام منظم وظایف نیز می تواند شکایت کرد.

___

اکلاهما, شهرستان Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر خود را دو هفته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

Stitt را در صفحه توییتر وی را "خوشحالم که به پشت در زین" و تشویق مردم به طور منظم شستشو دست نگه دارید و اجتماعی دور و پوشیدن ماسک اگر فاصله امکان پذیر نیست.

اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 1,089 به تازگی مورد تأیید و 13 مرگ و میر بیشتر. که به ارمغان می آورد کل مرگ و میر به 509.

تعداد واقعی موارد در ایالت اوکلاهما به احتمال زیاد بالاتر به دلیل تعداد کم از افراد تست شده و کسانی که بی اطلاع از آنها ممکن است این ویروس به دلیل تجربه آنها بدون علائم است.

___

کلمبیا, کارولینای جنوبی — South Carolina بزرگترین مدرسه منطقه می گوید نزدیک به یک سوم از دانش آموزان طرح نیست به حضور در مدرسه در فرد این سقوط.

بیش از 23,000 از 77,000 دانش آموزان در Greenville County School District برداشت های مجازی خود برنامه که نیاز به یک yearlong تعهد به ماندن در خارج از ساختمان مدرسه.

بسیاری از مناطق در دولت را تجربه مجازی مدارس قبل از, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها را شکوفا به عنوان یک آموزش و پرورش جایگزین.

تنها آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا بالاتر نورد روزانه به طور متوسط از COVID-19 مرگ و میر در کارولینای جنوبی است. متوسط همواره ماند حدود 30 مرگ و میر پس از جولای 13, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست.

خارج از مرکز پزشکی منطقه ای در Orangeburg ویژه چادر به عنوان یک خدمت "جایگزین مراقبت های سایت." چادر را خانه 12 تخت برای دوره نقاهت بیماران و بیمارستان می گوید آنها باید در دو یا سه هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن