آخرین: آمریکا ملوان کالیب پین به پایان می رسد المپیک پیشنهاد

توسط آسوشیتد پرسآخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ کالیب پین تنها آمریکا ملوان به کسب مدا

توسط ATSHNEWS در 3 تیر 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

کالیب پین تنها آمریکا ملوان به کسب مدال در بازی های المپیک می گوید او را پایان مبارزات انتخاباتی خود را برای به تعویق افتاد توکیو بازی به تمرکز بر آمریکا در جام.

درد ناک از سن دیگو بسیج به پیروزی برنز در فین کلاس در سال 2016 ریو بازی. آن را پس از آمریکایی ها بسته شدند از مدال در لندن چهار سال پیش از آن.

او می گوید او شده است صحبت کردن با اعضای خانواده و مربیان پس از توکیو بازی ها به تعویق افتاد و یک سال با توجه به COVID-19 و تماس آن را یک "تصمیم بسیار دشوار است."

پس از medaling در ریو پین بود به نام ما قایقرانی را رولکس Yachtsman از سال بالاترین افتخار اهدا شد به ملوانان آمریکایی در هر سال. او همچنین پنج بار در جام جهانی مدال و به تازگی موفق به کسب طلا در سال 2020 Hempel جام جهانی سری میامی.

پین یک خدمه آمریکایی, سحر و جادو, نیویورک قایق بادبانی باشگاه ورود در 36th امریکا در جام. رقابت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع با یک مقدماتی مسابقه قایق رانی شرکت در اواسط ماه دسامبر در اوکلند, نیوزیلند.

دو مقدماتی بستری در اروپا لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

پنج بیلور ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت آن هشت مثبت از میان 109 تست های انجام شده در روند بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات و مطبوع است.

وجود دارد بدون شکست اما این مدرسه گفت: از هشت ورزشکاران که تست مثبت چهار نشان شد علائم و چهار دیگر بدون علامت بودند. برخی از 109 ورزشکاران تست به دور نیست و در عین حال در تگزاس مدرسه.

پس از گزارش سه نتایج مثبت در میان 59 آزمون در هفته گذشته بیلور به روز شده در شماره دوشنبه شامل پنج جدید و مثبت در میان 50 تست.

تحت بیلور را پیشگیری و پاسخ پروتکل ها از جمله زمان CDC دستورالعمل ورزشکاران که تست مثبت رفت و به خود انزوا. دیگر ورزشکاران شناسایی شده توسط تماس با ردیابی به عنوان داشتن پتانسیل قرار گرفتن در معرض مستقیم هستند که به دستور خود شده است.

___

شیکاگو دولت است حذف آن بیس بال برنامه به صرفه جویی در حدود $500,000 تا یک سال خواهد شد و جایگزین کردن آن با مردان فوتبال.

به مامان که هرگز تا به حال یک فصل برنده در بیس بال پس از ارتقاء به بخش من در سال 1989 در حال بخش دوم که برای از بین بردن بیس بال پس از coronavirus همه گیر شروع به ایجاد استرس های مالی برای دانشگاه و ورزشی خود را در بخش. فورمن کاهش یافته بیس بال در ماه گذشته.

شیکاگو دولت صاحب چندین NCAA سوابق بیهودگی است. در Cougars از دست 53 بازی در سال 2007 و تا به حال سه فصل با 50 یا بیشتر از ضرر و زیان است. آنها هرگز موفق به کسب بیش از نه بازی در یک فصل بین 2002-11 و در سال 1999 اجازه یک رکورد 50 اجرا می شود در یک دست دادن به نبراسکا.

در Cougars نیز مواجه بالا هزینه های سفر در ارتباط با بازی در وسترن کنفرانس ورزشی. نزدیک ترین لیگ حریف شد شمال کلرادو 975 کیلومتر دورتر و سفر به سواحل غرب رایج بود. کنفرانس خود را ضبط و پس از پیوستن به WAC در سال 2014 بود 35-105-1.

___

آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales می گوید این تیم باقی مانده در سرعت شروع به کامل تمرینات تیم در روز سه شنبه با فرض وجود دارد نه بیشتر تست مثبت برای COVID-19.

Eales روز دوشنبه گفت: این دو بازیکن که آزمایش مثبت هستند در انزوا اما انتظار می رود که با این تیم برای لیگ بازگشته است مسابقات در ماه جولای در والت دیزنی جهانی.

Eales می گوید: آزمونهای بدون علامت بازیکنان شواهد پروتکل مجموعه ای MLS "مشغول به کار هستند."

بازیکنان که تست مثبت در هفته گذشته مشخص نشده اند.

Eales می گوید که این تیم "نمی توانید کنترل محیط خارج از آموزش" در آتلانتا. او می گوید که انتظار دارد "کمی متفاوت سناریو" در اورلاندو "از آنجا که این یک مطلب موجود در محیط زیست است."

___

کلاغ مربی جان ما با اعتماد به نفس است تیم خود را در اردوگاه های آموزشی آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت کردن در یک ویدئو کنفرانس در دوشنبه Harbaugh گفت که او انتظار می رود NFL را یک طرح در محل است که قادر می سازد تیم شروع به تمرین در اواخر ماه جولای.

"ما فقط باید بسیار سازگار و انعطاف پذیر و هوشمند در مورد آنچه که ما در حال رفتن به انجام" ما گفت:, و اضافه کرد که آزمایش شد و نکته اصلی.

کلاغ را جایگزین 13 برنامه ریزی شده بر روی زمینه جلسات تمرین با کلاس های مجازی تا کنون در این offseason.

___

آیووا ورزشی وزارت می گوید نه ورزشکاران و مربیان و یا کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته است.

که حساب برای نزدیک به یک چهارم از 40 تست های انجام شده در قاب زمان. از آغاز بازگشت-به-پردیس پروتکل مارس 29 وجود داشته است 12 مثبت در میان 386 آزمون.

ورزشی بخش گفت: تماس با ردیابی را آغاز کرده است. افرادی که تست مثبت بودن جدا و قرنطینه شده است و برای افرادی که ممکن است در معرض به کسی که با COVID-19.

"در حالی که ما تجربه کرده اند افزایش مثبت آزمون, تقریبا تمام آنها مربوط به افرادی بوده است در قرنطینه به علت تماس با ما ردیابی و توسعه علائم" اظهار داشت: دکتر اندرو پترسون سر پزشک تیم. "ما به طور کلی فرآیند از جمله تست و روزانه بهداشت غربالگری در حال کار به عنوان انتظار می رود."

___

بازیکنان فوتبال برزیل غول قرنتیان بازدید این باشگاه در روز دوشنبه به انتخاب شخصی و حفاظت تجهیزات در برابر COVID-19 پس از آزمون نشان داد 21 از 27 بازیکن تا به حال قرارداد این بیماری است.

از سائو پائولو-باشگاه بر اساس روز یکشنبه گفت که 13 بازیکن به طور کامل بهبود یافتند اما هشت اجازه داده نخواهد شد برای شروع آموزش در تاریخ 1 ژوئیه به دلیل این بیماری است.

قرنتیان آزمایش 190 نفر از جمله بازیکنان کارکنان و خانواده های آنان است. این باشگاه نیست نام این بازیکنان که تست مثبت است.

برزیل امریکا لاتین ترین آمار کشور جدید coronavirus با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر و 1 میلیون و موارد تایید شده.

___

لیگ ملی هاکی آغاز کرده بالابر ممکن است آن مکان به سر فصل در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

آبی کت مطلع شدند که روز شنبه کلمبوس نمی خواهد یکی از NHL hub شهرستانها. کلمبوس یکی از 10 فینالیست از جمله هفت در آمریکا

لاس وگاس در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا مورد علاقه به میزبان NHL بازی حذفی مگر اینکه دو شهرهای کانادا انتخاب می شوند. کانادا دولت فدرال در هفته گذشته گفت: این امر اجازه می دهد که لیگ به قرنطینه داخلی, ساخت, تورنتو, ونکوور و ادمونتون واقع بینانه امکانات — اگر نه جلو دونده.

NHL گفته است: "انتخاب دو hub شهرستانها — یکی برای پلی آف کنفرانس شرق و کنفرانس غرب. استنلی جام یا "چهار نهایی" خواهد بود به احتمال زیاد در یکی از دو شهر.

___

ویسکانسین مقامات می گویند که دو Badgers' ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و خود در حال منزوی.

کسانی که نتایج مثبت از 117 ورزشکاران شرکت کننده در مدرسه اولیه پردیس غربالگری. ویسکانسین ورزشی وزارت عفونت تیم واکنش نظارت بر بهبود عملکرد ورزشکاران اما مشخص نیست که کدام تیم در این دو بازی به صورت.

ویسکانسین قصد دارد به انتشار مجموع تعداد تست مثبت در فواصل منظم در طول فاز اولیه از ورزشکاران بازگشت به دانشگاه.

___

کالج بوستون می گوید آن بازیکنان فوتبال شروع به بازگشت به مدرسه یکشنبه به عنوان بخشی از آن COVID-19 عملیاتی طرح را به همه آن دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه.

مدرسه می گوید آن پروتکل های جدید شامل محدود کردن پرسنل در امکانات الزامی پوشش صورت توان در زمینه های مشترک و همچنین دمای روزانه چک برای کارکنان و ورزشکاران است. افزایش تمیز کردن اقدامات نیز در اثر در تمام امکانات.

این پروتکل ها در حال انجام است و مطابق با تمام فدرال و ایالتی پزشکی و دانشگاه دستورالعمل برای شروع داوطلبانه تمرینات.

صرف نظر از دولت خانه همه ورزشکاران مورد نیاز خواهد بود به خود قرنطینه پس از ورود در محوطه دانشگاه برای حداکثر 14 روز. قرنطینه زمان ممکن است متفاوت باشد بر اساس هدایت اضافی از دولت و فاز بازگشایی در ماساچوست است.

همه ورزشکاران تست خواهد شد برای COVID-19 روز و یا در مورد روز 8 قرنطینه. پروتکل نیز در محل به صورت قرنطینه و درمان مثبت COVID-19 موارد باید از آنها رخ می دهد.

___

دو راتگرز بازیکنان فوتبال باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

مربی گرگ Schiano در مورد نتایج آزمون دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی. این نخستین رسانه های در دسترس پس از این تیم اجازه داده شد برای بازگشت به دانشگاه در هفته گذشته به صورت داوطلبانه در تمرینات.

Schiano گفت: بازیکنان و مربیان مورد آزمایش قرار گرفتند قبل از این تیم بازگشت و در 15 ژوئن یا با پست الکترونیکی-در آزمون و یا پس از آزمایش به صورت محلی. یکی از تست مثبت آمد از این نمونه ها و بازیکن مجاز به بازگشت به دانشگاه و در حال جدا شده در صفحه اصلی.

دوم تست مثبت از نمونه گرفته شده که بازیکنان گزارش شده است. که بازیکن جدا شد و سه بازیکن که در تماس با او قرار داده شد در قرنطینه.

این دانشگاه دارای یک پروتکل برای بازیکنان اجازه می دهد که تست مثبت و در نهایت بازگشت, که شامل یک غیر مثبت آزمون Schiano گفت.

Schiano گفت: بازیکنان و مربیان تحت یک سوم غربالگری در روز دوشنبه.

ورودی اول بازیکنان نیز اجازه داده شد در محوطه دانشگاه در روز دوشنبه و آنها را مورد آزمایش قرار داده و در یک جداگانه خوابگاه. آنها را نمی توان یکپارچه با بقیه تیم تا زمانی که آنها عبور دوم COVID-19 تست.

تمرینات هستند داوطلبانه و Schiano گفت: برخی از بازیکنان را انتخاب کرده اند به آنها را جست و خیز.

___

ATP تنیس مردان تور می گوید آن است که در ادامه به "برنامه ریزی و تنظیم" آن هشدارها و پروتکل های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس با یک چشم به آن برنامه ریزی شده Aug. 14 سرگیری رقابت است.

تور با صدور بیانیه ای روز شنبه زیر کلمه ای که دو بالا-35 بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از شرکت در unsanctioned نمایشگاه مسابقات برگزار شده توسط No. 1 نواک جوکوویچ در صربستان و کرواسی.

وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله اقدامات مشاهده شده در آدریا تور نمایشگاه.

سه بار گرند اسلم کسیکه گریگور دیمیترو که در حال حاضر شماره 19 و حریف خود را در کرواسی در شنبه شماره 33 برنا Coric هم گفت: آنها COVID-19.

ATP در آن گفت: "همچنان به اصرار پایبندی به مسئولیت اجتماعی فاصله و سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس."

نمایشگاه حوادث شده اند صحنه ها در مکان های مختلف در سراسر جهان در حالی که ATP و WTA تورهای شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. تورهای هفته گذشته اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای بازگشت در ماه اوت است.

___

لویی فوتبال فصل, درب بازکن, در برابر ایالتی کارولینای شمالی منتقل شده است تا روز به روز شنبه داشت. 2 برای جلوگیری از متضاد با موکول کنتاکی دربی آخر هفته در همسایه Churchill Downs.

کنتاکی اوکس و دربی شد به تعویق افتاد و ممکن است از 1 تا 2 به سپتامبر. 4-5 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قبل و به شدت با حضور چهار شنبه مسابقه کارت شناخته شده به عنوان "Thurby" راه اندازی شد برای همان روز را به عنوان روز' سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس matchup در برابر Wolfpack اما مدارس روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال به توافق سوئیچ برای جلوگیری از درگیری های تدارکاتی با پارکینگ و ترافیک.

"ما درک NCAA ACC و N. C. دولت ارج نهادن به درخواست ما برای تغییر تاریخ برای باز کردن بازی" لویی مدیر ورزشی وینس Tyra گفت: در انتشار اخبار. "ما در حال تلاش برای متفکر مورد مشترک شهر منابع مورد نیاز برای میزبانی یک بازی فوتبال و Thurby در همان زمان."

___

صربی باشگاه فوتبال ستاره سرخ بلگراد می گوید: پنج بازیکن را آزمایش مثبت برای coronavirus.

باشگاه می گوید بازیکنان احساس خوب باقی می ماند و در انزوا.

چهار نفر از بازیکنان نشان داده اند علائم COVID-19 در حالی که یکی نشان داده است هیچ علائم در همه.

این باشگاه می گوید: پنج بازیکن حضور نداشت دیدار مقابل Proleter در روز شنبه هنگامی که صرب لیگ قهرمانان اروپا به اتمام فصل خود را.

در مورد 20,000 طرفداران با حضور صربستان در جام حذفی نیمه نهایی مسابقه در برابر Partizan بلگراد در این ماه به عنوان کشور برداشته بسیاری از آن COVID-19 محدودیت.

بازی در برابر Proleter نیز حضور حدود 20,000 طرفداران. هر دو گردهمایی کشیده شده اند انتقاد از صربستان به عنوان سوابق ده ها تن از جدید کروناویروس موارد در هر روز.

___

کرواتی بازیکن تنیس برنا Coric می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از شرکت در یک نمایشگاه رویداد.

33-رتبه Coric ارسال شده در اخبار در توییتر.

او می گوید: "من می خواهم به اطلاع شما که من مثبت برای Covid-19. لطفا هر کسی که شده است در تماس با من برای چند روز گذشته می شود!"

او می گوید: او به خوبی احساس و بدون علائم است.

Coric بود و در میان حدود 1000 نفر از افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس پس از گریگور دیمیترو اعلام کرد که او آزمایش مثبت است. که منجر به لغو رویداد نمایشگاه در کرواسی که در آن برتر نواک جوکوویچ برنامه ریزی شده بود به بازی در فینال.

Coric بازی یک مسابقه در برابر دیمیترو در زدر در روز شنبه در دور دوم این نمایشگاه سری.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

آخرین مطالب