درآمد بازی

زسان | No comments

بیایید می گویند شما در حال آماده شدن برای بازنشستگی و تصمیم به دنبال برخی از مشاوره در مورد چگونه به ساختار درآمد خود را از حساب های بازنشستگی خود را. شما باید $500,000 در های مختلف خود را در حساب های بازنشستگی و می خواهید بدانید که چقدر شما می توانید با خیال راحت از صرف هر سال و عمر خود را پول است. اکثر برنامه ریزان در حال رفتن به توصیه هزینه بیش از $20,000 یک سال و یا حتی کمتر بنابراین به عنوان نه به عمر پول خود را (شماره یک بازنشستگی ترس در میان افراد متعلق به نسل).

این 4 درصد قانون اول تصور در سال 1995 توسط Diego سان-بر اساس برنامه ریز مالی ویلیام Bengin است مبتنی بر این فرض استوار است که نه outliving پول خود را 90% از زمان است که مهم ترین عامل است. به نظر من متریک نتواند نقطه. در حالی که آن را قطعا مهم است که به اندازه کافی است که شما را اجرا کنید که پایان داستان.

من فقط رفت و آنلاین و باز کردن یکی از مونت کارلو شبیه سازی بر روی تقریبا هر سرمایه گذاری سایت. من مثل یک پیشتاز سایت به دلیل آن ساده و قابل اجرا 100,000 شبیه سازی در حدود سه ثانیه است. من وارد یک پس انداز بازنشستگی تعادل $500,000 یک 60/30/10 مخلوط سهام/اوراق قرضه/نقدی 30 سال بازنشستگی پنجره و 4 درصد عقب نشینی هستند. شبیه ساز آمد با 90% احتمال گرفتن از طریق 30 سال بدون در حال اجرا از پول است.

خوب این چیزی است که به ما گفته شده است انتظار می رود. آنچه ما نیست گفت: انتظار این است که طیف وسیعی از نتایج. در این مورد نتایج در بازه زمانی از در حال اجرا از پول در حدود 20 سال به داشتن بیش از 7.2 میلیون دلار باقی مانده است. بزرگ برای بچه های خود را, شما بسیار است.

با چنین گسترده اختلاف بین شکست با کمی بیش از حد و عدم با راه بیش از حد است که آن را هیچ جای تعجب مردم را ندارد مشاوران به طور جدی ؟ به نظر من, آن را تقریبا شرم آور است.

پس, چگونه برای کاهش شکاف? دو انتخاب است. اول بودن کمتر تهاجمی در بازار دوم با اضافه کردن بیشتر به من سالانه صرف. انتخاب اول من بود به افزایش هزینه های من 25 ٪ به 5 ٪ به طور کلی. که محدود به محدوده خارج از پول در مدت شش سال در پایان کم به 5.6 میلیون بیش از سمت چپ در بالا پایان, اما آن را نیز مطرح شده احتمال این که من اجرا از پول به 25 درصد.

که nonstarter بنابراین من تصمیم به تغییر تخصیص. که همچنین برای مبتلایان به شکاف قابل ملاحظه ای اما آن را نمی حرکت سوزن بر اینکه آیا من اجرا از پول است. من فکر است مگر اینکه آن را افزایش می دهد من شانس موفقیت چرا زحمت ؟

بنابراین من آن را ترک در 4% بدانند من فقط باید آن را خورد و اگر در سال بعد از آن به نظر می رسد مثل من باید مازاد من همیشه می توانید با صرف بیش از. فقیر تسلی به نظر من. و فوق العاده ناکارآمد است.

این است که چرا ؟ به نظر من این دلیل است که خطر کلاس استراتژی سرمایه گذاری است نامربوط به خطر ما در حال تلاش برای مدیریت. هیچ واقعی وجود دارد, تعریف ریسک کلاس در بازار است که هر چیزی برای انجام با هر چیزی ارتباط خود را با طرح بازنشستگی. اگر وجود دارد شما می خواهم که قادر به افزایش درآمد خود را به حداکثر بهره وری بدون افزایش قابل ملاحظه شانس خود را در حال اجرا است.

طرح بازنشستگی باید حل درآمد مورد نیاز برای تا 30 سال و گاهی بیشتر. ارزش خود را در بازار دارایی است که به سادگی مقدار شما ممکن است قادر به فروش آنها را برای امروز و حتی نیست که یقین; وجوه متقابل نمی روشن تا زمانی که بازار بسته می شود و هر نوع فروش و سفارش باید در پیدا کردن یک خریدار مایل است.

چگونه در جهان انجام آن دو چیز خط ؟ چگونه می توانم آنها خط تا بیش از 30 سال افق? بر اساس مونت کارلو طرح آن به نظر می رسد پاسخ این است که به صرف کمی شما در معرض خطر خود را وارثان کثیف غنی است. چگونه است که به شما کمک کند ؟

پاسخ این واقعا ساده است اما آن را عظیم پوش بک از وال استریت. شما نیاز به چین خطر کلاس شما استفاده از اهرم پول خود را با خطر شما در حال تلاش برای مدیریت.

برای تعیین روش صحیح بیایید نگاهی به بازنشستگی صنعت. حقوق بازنشستگی انجام یک سرمایه گذاری جزء اغلب اوراق قرضه و سهام پرداخت سود سهام, اما آنها نمی تکیه بر آن به مدیریت امید به زندگی در خطر است. به مدیریت است که آنها به نوبه خود به امید به زندگی خود را.

این چیزی است که شما می توانید خود را به دلیل آن را غیر ممکن است برای پیش بینی چه مدت شما می خواهید برای زندگی به عنوان یک فرد و یا حتی یک زن و شوهر است. هنگامی که شما گروه خودتان و همسرتان با هم با چندین هزار نفر دیگر در شرایط مشابه شما می توانید پیش بینی متوسط طول عمر با دقت اشاره کردن. پس از آن آسان می شود. شما به سادگی پرداخت به صندوق یک مقدار مشخصی از پول و صندوق تقسیم که میانگین طول عمر. سپس آن را برآورد نرخ بازگشت از آن فوق العاده قابل اعتماد سرمایه گذاری و شبکه کردن هزینه ها. در نتیجه طول عمر خود پرداخت.

برای مثال $500,000 ما شروع به این ورزش با فراهم خواهد 65 سال حدود 30 ، 000 $در هر سال با 100% شانس هرگز در حال اجرا از پول است.

اما چه چیزی شما را اگر شما یک حقوق بازنشستگی ؟ ساده, شما خرید یک بازنشستگی شخصی و یا درآمد سالیانه است. ما ترجیح می دهند ثابت شاخص مقرری برای چند دلیل است. اول رشد به بازار سود است اما موضوع به زیان بازار. در زمان های خوب این بدان معناست که شما می توانید دریافت بازده قابل توجهی, اما شما هرگز در از دست دادن پول در طول زمان بد است. اگر شما هنوز هم پول در حساب خود را بعد از شما دیگر نیاز به درآمد تعادل بازگشت به سود خود را. و سوم آنها ارائه کارآمد ترین سطح درآمد شما می توانید بدون نیاز به خطر یک سکه و یا همیشه در حال اجرا از پول است.

وقتی که می آید به برنامه ریزی بازنشستگی شما نیاز به یک ابزار ساخته شده از زمین تا به ارائه درآمد. هر چیز دیگری را تقریبا همیشه می آیند تا کوتاه.

استفان کلی است که یک رهبر شناخته شده در درآمد بازنشستگی برنامه ریزی است. واقع در Nashua, NH او خدمات بوستون و نیوانگلند مناطق. او نویسنده پنج کتاب از جمله “به من بگویید هنگامی که شما در حال رفتن برای مردن” که در معاملات با مشکل ناشناخته دوره ایجاد برای برنامه ریزی بازنشستگی. آن را از دیگر کتاب های موجود در Amazon.com. او شنیده می شود هر هفته در “رایگان به بازنشسته” رادیو نمایش در WCAP و WFEA و او انجام برنامه ریزی کارگاه های آموزشی در انگلستان آموزش بزرگسالان مرکز واقع در Nashua. مشاوره اولیه همیشه رایگان است. شما می توانید رسیدن به استیو در 603-881-8811 و یا در www.FreeToRetireRadio.com.By استفان کلی CSA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>