آداب Sexiling

نه هر دانشجویی که می آید به کالج است که به دنبال عشق اما هستند دانشجویان به دنبال برای یک شب می ایستد. دانشجوی

توسط ATSHNEWS در 7 مرداد 1399

نه هر دانشجویی که می آید به کالج است که به دنبال عشق اما هستند دانشجویان به دنبال برای یک شب می ایستد. دانشجویان بیش از هر کس دیگری به نظر می رسد کارشناسان در هنر sexiling یا لگد زدن هم اتاقی کردن به رابطه جنسی در اتاق خود را.

"در سال اول دوست من تا به حال یک هم اتاقی که لگد او را برای بیش از 48 ساعت گفت:" لورن فراهانی دانشجوی سال دوم در دانشگاه نیویورک. "من به معنای واقعی کلمه به حال او را حمل تشک بیرون به اتاق مشترک و تغییر غذا خوردن و خواب در اتاق مشترک کل آخر هفته. و وجود انواع صداهای دیوانه آمدن از اتاق."

برای خوش شانس دانش آموزان (معمولا upperclassmen) که در آپارتمان زندگی می کنند به سبک خوابگاه sexiling است مسئله نیست چرا که آنها جاهای دیگر به خواب. کالج سوئیت به دانشجویان دیگر جایی برای رفتن زمانی که اتاق خود را در دسترس نیست.

"این هرگز یک مشکل بزرگ برای من چون من فقط می توانید اتاق را ترک کنید و خواب بر روی نیمکت در مجموعه اتاق مشترک گفت:" گابریل A. دانشجوی سال دوم در کالج بوستون.

اما برای بد بخت دانش آموزانی که در زندگی سنتی دو فرد خوابگاه sexiling می تواند تبدیل به یک مشکل عمده. تنش بوجود می آیند به خصوص زمانی که هم اتاقی خوب نیست دوستان و گفتگو در مورد گرفتن لگد برای شب می تواند تا حدودی بی دست و پا.

هر کالج یا دانشگاه ساکن مشاوران (RAs) تعیین شده و یا افرادی که برخورد با اقامت مشکلات اما خجالتی underclassmen و حتی گاهی اوقات نوجوانان و سالمندان ممکن است احساس راحتی های خود را sexiling مشکلات با آنها. و چرا آنها ؟ درخواست یک RA برای کمک در این بخش می توانید گاهی اوقات به نظر می رسد کمی مانند درخواست از آنها برای تنظیم خود را در اتاقی زندگی جنسی. که به احتمال زیاد در شما احساس ناراحت کننده RA شما احساس سرزده و هم اتا قی خود احساس خیانت.

"من هرگز تا به حال ساکنان نزد من [sexiling] مشکلات اما من فکر نمی کنم مردم واقعا می خواهید برای رفتن به RAs با که گفت:" اردن استرن سابق RA در دانشگاه بینگهمتون. "من می دانم آنچه می گذرد اما بسیاری از افراد نوع اجازه دهید آن را برو."

بنابراین رفتن به جلو به خود sexiling وضعیت بدون RA کمک می تواند یک کمی دلهره آور است. به سهولت وضعیت و هم شما و هم اتا قی خود احساس رضایت در اینجا برخی از توصیه ها و دستورالعمل های مناسب sexiling قوانین و مقررات.

آماده برای دریافت sexiled? در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد با برخی از رفتار های.

1. ارتباطات باز

parks and rec
giphy.com

اگر شما می خواهید به ماندن در اتاق خود را برای شب نمی شود ترس به خود بگویید اتاقی که او نیاز به فعالیت های خود در جاهای دیگر. اگر شما در طرف دیگر از آن, مطمئن شوید که به خود بگویید اتاقی جلوتر از زمان است که شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از اتاق که شب تا او یا او می تواند دیگر ترتیبات.

2. سازش

agree sounds good
giphy.com

اگر چه آن را تقریبا همیشه مزاحم به بیرون از اتاق خود را, شما باید به یاد داشته باشید که اتاق نیز متعلق به خود و هم اتاقی. باز به خود هم اتاقی برخی از زمان در اتاق در تعطیلات آخر هفته و یا هفته در زمانی که شما نیازی به اوایل.

3. ایجاد یک برنامه

schedule
giphy.com

اگر خاص وجود دارد روز هنگامی که شما نیاز به خواب بیدار می شوید در اوایل یا زود به رختخواب بروید بگویید اتا قی خود را. اجازه دهید آنها را می دانیم که sexiling که شب یک گزینه نیست. تجارت برنامه های خود را با هم اتاقی همچنین می تواند یک راه مفید برای جلوگیری از کثیف شرایط. او سپس می توانید برنامه را به مردم بیش از زمانی که شما در کلاس یا محل کار.

4. دوستان خود را با عاشقان همخانه

friends
giphy.com

این همیشه آسان تر به انجام چیزی است که شما نمی خواهید به انجام هنگامی که آن را شامل کسی که شما را با دوستان هستید. سعی کنید دوستانه با فرد جدید که به اتاق خود را به طوری که آن را بی دست و پا زمانی که هر سه شما با هم هستند.

5. را نشانه

parks and rec knock
giphy.com

اگر شما کاملا نمی توانید اجازه دهید خود را در اتاقی می دانم که شما در حال استفاده از اتاق جلوتر از زمان ایجاد برخی از نشانه ها به طوری که او و یا او را به اتاق راه رفتن برای پیدا کردن آن را اشغال کردند. شاید قرار دادن یک قطعه از لباس و یا یک تخته سفید است که می گوید: "دست کشیدن." حتی ارسال یک متن سریع قبل از اینکه شما را به کسب و کار است که بهتر از هیچ چیز است.

Sexiling است که همیشه یک مسئله دشوار است برای مقابله با, اما در حال توسعه چند قوانین را با هم اتاقی های خود را می توانید ترم راحت تر آورد و کمتر شگفتی به شما در حال حاضر در کالج دیوانه زندگی می کند.

بررسي فايلهاي 5 راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن زندگی جنسی خود را زنده با یک هم اتاقی.

نوشته شده توسط قمر Bain.

داشتن پدر و مادر خود را در راه رفتن بر روی شما داشتن رابطه جنسی قطعا برای تلفن های موبایل مانند یک بدتر جایگزین برای داشتن اتاقی راه رفتن بر روی شما... اما بعد از آن دوباره هم اتا قی خود را نمی خواهد برای همیشه دوستت دارم بدون توجه به آنچه. معلوم است پدر و مادر خود را پایه شما برای داشتن مهم دیگر خود را دزدکی حرکت کردن پس از آنها خوابش برد ممکن است فقط روت شما برای عواقب اجتماعی شما می تواند اگر شما بیش از حد مراقب باشید در مورد داشتن رابطه جنسی با یک هم اتاقی در اطراف. هر کس فکر می کند از این رایگان عشق بهشت...تا زمانی که آنها به یاد داشته باشید که آنها باید فرد دیگری در زندگی خود را رمانتیک غار.

مطالعه بیشتر در برای برخی از می خندد و راهنمایی برای جلوگیری از sexiled.

6. به طرح چوب

schedule
giphy.com

"یک بار هم اتاقی من و من در احزاب در سراسر محوطه دانشگاه. در شروع سال ما توافق کرده فقط متن هر یک از دیگر و اجازه دهید هر یک از دیگر می دانم که اگر ما آوردن هر خانه به قلاب تا با. اما من حدس می زنم او را فراموش کرده چون وقتی که من راه می رفت در پیراهن او خاموش بود و وجود یک مرد در بالا از او. اما این را دریافت کنید: قبل از من می تواند راه رفتن او می کشد را پوشش می دهد تا در اطراف او و می گوید: "هی بیا!' به عنوان اگر من تا به حال راه می رفت در هر چیزی. Lol خوب سعی کنید froomie," سوفی تاریخ در دانشگاه ایالتی کلرادو گفت. کار کردن یک برنامه با هم اتا قی خود را در مورد آنچه در پایین می رود هنگامی که یکی از شما به خانه کسی. این زنان می توانستند بسیار بهتر شب اگر سوفی هم اتاقی یاد بود به او ارسال یک متن. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است بیش از حد روشن به یاد داشته باشید برای ارسال این متن شاید تنظیم زنگ هشدار برای تلفن همراه خود را در 2 صبح فقط در مورد.

7. فکر می کنم دو بار

think
giphy.com

"آیا این اشتباه را: سال اول به خصوص در گرایش هفته یا شما هم اتا قی خود را متقاعد کردن خودتان آن را خوب به قلاب تا با کسی که در حالی که هم اتاقی خود را در اتاق است. من دانشجوی سال اول سال هم اتاقی و من در واقع هر دو متقاعد شد این در همان شب بود و ما دو بچه در ما گرایش گروه ها در خواب ما مربوطه تخت در همان شب. من فکر نمی کنم هر کدام از ما تا به حال با آنها, اما در حقیقت حتی هر دوی ما با آنها و گرفتن داغ و سنگین به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب!" Ohio State دوم ژوئن چن گفت. این پدیده متاسفانه خیلی اتفاق می افتد با دانشجویان سال اول پس از تبدیل شدن به صدای عقل و شاید نیمی از این گروه به جای رفتن به جایی دیگر.گزارش این آگهی

8. رضایت رضایت رضایت (با هم اتاقی?)

creepy
giphy.com

"من سابق خواسته هم اتاقی خود را اگر آن را خوب اگر ما تا به حال رابطه جنسی در اتاق در حالی که او وجود دارد و هم اتاقی مشروع به آن موافقت کردند و فقط خواسته سابق من به مطمئن شوید که او به خواب رفته بود قبل از اینکه ما به آن را کردم. Um آن را خوب با من برای ما به داشتن رابطه جنسی در حالی که هم اتاقی او به خانه بود! ما نمی آخرین طولانی تر پس از آن" ایالت اوهایو دوم لورن Marra گفت. کاملا مطمئنم که او برداشت اشتباه از فرد بخواهید برای اولین بار در این وضعیت است. با سلام برخی از مردم در حال سرد با سکس عمومی, اما, سکس با هم اتاقی های اطراف می شود مهم در هر صورت. اجازه ندهید که وضعیت دریافت بی دست و پا ،

9. مودب

good sex
giphy.com

"یک بار دوست دختر من و من, رابطه جنسی و هم اتاقی من زد به اتاق او را با شتاب قنتد, ژاکتپس زد مثل این بود که هیچ معامله بزرگ است ؟ دست کشیدن از اولین دوستان" الکس Furlan ارشد در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت. اگر شما حتی گمان می برند که هم اتاقی خود را ممکن است hooking با کسی ساده کشیدن نمی تواند صدمه دیده است. بهتر است در امان از زخم حق است ؟

10. آیا احساس به دام افتاده

naked
giphy.com

"اگر شما هم اتاقی نیست رابطه مثبت جدید هم اتاقی. هم اتاقی من نمی خواهم من راه دور شریک و من به خواب در بستر همان, همراه, بنابراین من تماس مسکن. ما فقط به حال واقعا مقادیر مختلف سیستم های, پس از نقل مکان به خوابگاه و هم اتاقی جدید (و نگه داشته من LDR)," گفت: Penn State دوم کیسی. هم اتاقی مسائل قطعا اعمال می شود به رابطه جنسی بیش از حد, بنابراین انجام نمی شود ترس به تماس خود را در بخش مسکن اگر شما نمی توانید آمد تا با یک سازش خودتان.

5 چیزهایی که زمانی که هم اتاقی خود را Sexiles شما

Rory Gilmore and Logan Huntzberger Hooking Up
giphy.com

تبریک می گویم در پایان هفته اول خود را از دانشگاه! پس از یک هفته از کلاس های باشگاه نمایشگاه ها و جهت گیری فعالیت های شما نمی توانید صبر کنید به سقوط بر روی تخت خود را و دزدکی حرکت کردن در یک سریع قدرت چرت زدن. به عنوان شما در رسیدن به درب به اتاق خود و بیرون خود را keycard شما متوجه scrunchie روی دستگیره در. دست پاچه شما تلفن خود را بررسی کنید و فقط برای دیدن یک متن را از هم اتاقی: "آیا من می توانم یکی از Pop-Tarts?" شما بلافاصله پس از تشخیص آن را به عنوان کد عبارت شما دو نفر برداشت قبلی آخر هفته در سال اول جهت تعیین شده صرفا برای ضربه باید ما می گویند نیاز برای اتاق. شما ایستاده در خارج از درب برای یک لحظه احساس ترکیبی از خستگی و وحشت و نا امیدی. در تنها 7 بعد از ظهر روز جمعه شما هیچ برنامه ای برای شب, و در حال حاضر شما حتی نمی توانید به اتاق خود را? چه شما احتمالا می توانید انجام دهید ؟ گرفتن sexiled ثابت می کند ناراحتی در بهترین حالت و یک تجربه آسیب زا در بدترین حالت به خصوص اگر شما هم اتاقی evicts شما در آخرین لحظه. اما شما می توانید پر مشغله خود را با یک انتخاب از فعالیت های در حالی که هم اتاقی خود را اشغال اتاق. نگه داشتن اسکرول برای برخی از راهنمایی در مورد چگونه به تصویب زمانی که هم اتاقی خود را sexiles شما.

11. دریافت به دانستن خود را hallmates یا suitemates

Shaking Hand
giphy.com

اول ترم اول, این یکی باقی مانده است ، شما لازم نیست – و نباید – نگه داشتن دایره اجتماعی خود را محدود به خود و هم اتاقی(s). از این زمان به عنوان یک فرصت برای رسیدن به می دانم که مردم در سالن به خصوص در چند هفته اول ترم. هر کس به نظر می رسد برای دوستان جدید در طول سال اول و آنها را تقریبا به طور قطع مربوط به وضعیت خود را و اجازه دهید شما اویختن با آنها را هنگامی که شما در حال مجبور کردن اتاق خود را. به علاوه خود hallmates اتاق عمل به عنوان یک محل مناسب که در آخرین لحظه sleepovers اگر مورد نیاز است. "یک بار در طول سال اول من می دانستم که هم اتاقی من برنامه ریزی شده به کسی که بیش از, اما در آخرین لحظه از او خواهش کرد که مرا به عقب می آیند برای استراحت شب است. من با اکراه موافقت کرد و از آنجا که من تا به حال هیچ جایی برای اقامت همسایه من به من اجازه سقوط در جای خود. من احساس بد و این نوع بی دست و پا اما او به پایان رسید تا تبدیل شدن به یکی از بهترین دوستان من بعد از این" دانشگاه سن دیگو دوم پرستون Knickerbocker گفت. فقط به یاد داشته باشید به موعد خود را خوش آمدید و همیشه پیشنهاد به نفع بازگشت. شما نمی خواهید برای ایجاد یک هرزه بد برای شما و هم اتا قی خود را در حال حاضر شما انجام دهید?

12. برخی از اضافی تحصیل در

Man Studying at Desk at the Beach
giphy.com

چه بهتر از راه برای منحرف کردن اذهان خود را نسبت به آمار کتاب ؟ منظورم این است که دیگر شما خودتان را در این متمرکز شده است ؟ استفاده از کتابخانه و یا نقاط دیگر در محوطه دانشگاه به استفاده از زمان به تنهایی شما. زندگی در یک خوابگاه با چند هم اتاقی می تواند خسته کننده اگر شما در شناسایی به عنوان چیزی کمتر از یک عمده برونگرا. پس اول مطالعه در شب جمعه ممکن است به نظر می رسد افسرده. اما شما را پیدا کنید که رهایی از داشتن برخی یا حتی همه ترم خود را کامل با شروع تعطیلات آخر هفته شدید بیشتر اولیه یاس. فکر می کنم از بودن sexiled به عنوان یک راه برای شارژ و گرفتن کارآزاد کردن بقیه از تعطیلات آخر هفته خود را به صرف به عنوان شما لطفا.

13. طرح فرار خود را به مسیر اولیه

Woman Throwing Beverage in Air at Party
giphy.com

اگر شما می توانید از آن اجتناب نمی ناشیانه صبر در اجتماعی, متفرقه, خوردن, مک, 'n' پنیر در 10 p. m. تعمق چرا زندگی عشق خود را محدودتر در مقایسه با هم اتا قی خود را (کاملا صحبت از تجربه شخصی). اگر شما در پیشبرد دانم که هم اتاقی خود را می خواهد به استفاده از اتاق که شب را قصد دارد به بیرون رفتن به یک باشگاه, نوار, حزب و یا حتی فقط برای شام با برخی از دوستان. مطمئن شوید که برای گرفتن همه چیز شما نیاز به از اتاق خود را جلوتر از زمان , اگر چه, و هماهنگ کردن با هم اتاقی خود را در مورد چه مدت شما باید اتاق را ترک کنند و اینکه آیا یا نه شما نیاز به سقوط در یک اتاق برای شب.

14. به برخی از خودتان

Woman beckoning partner to come to bed with her
giphy.com

چه راهی بهتر برای مقابله با احساس تنهایی است که بوجود می آیند از گرفتن sexiled از گذراندن وقت با کسی که شما را فانتزی ؟ "هر زمان که من کردم sexiled من می خواهم با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای درخواست پسر برای آویزان کردن در اتاق خود را. اگر شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم آنها را به پیوستن به" سونوما دولت دوم دانیل رومرو گفت. اگر مطمئن نیستید که چگونه به درخواست کسی به ملاقات یک sexile می تواند ارائه پوشش کامل! علاوه بر این نه تنها می تواند گرفتن لگد از اتاق خود را به عنوان بهانه ای بزرگ به درخواست له به اویختناما در زمان شما را به اتاق خود را, آنها در حال حاضر خرس کنسول در ذهن خود است. یک وضعیت برنده واقعی. همیشه تعیین اینکه آیا آنها احساس به همان شیوه شما را قبل از هر حرکت می کند ، رضایت زیبا است.

15. اگر شما مطلقا نیاز به رفتن به اتاق خود...

Katy Perry interrupting something
giphy.com

نه فقط بارج در. سعی کنید به برنامه ریزی; حتی فقط یک پانزده دقیقه هشدار برای همگان را به چنگ زدن به هر آنچه که آنها فکر می کنم آنها نیاز خواهید برای چند ساعت بعد معمولا کافی است. اتخاذ یک کد در خوابگاه خود را به عنوان یک راه از هشدار هم اتا قی خود را که شما نیاز به گرفتن چیزی. "هم اتاقی من و من استفاده می شود 'می تواند به من قرض sweatshirt?' بخواهید به استفاده از اتاق و یا آیا شما می خواهید به قرض گرفتن یک گرمکن?' اگر ما شاهد یک از ما ضربه آن را با یک مرد در یک مهمانی و یا چیزی" دنیسون دانشگاه دانشجوی سال دوم Lyla Hinkle گفت. "یک بار هر چند من آمد و برگشت از خرید با پدر و مادرم در طول آخر هفته پدر و مادر تنها برای پیدا کردن اتاق من در استفاده از آن فوق العاده بود شرم آور برای هر دو ما. اگر من کاملا نیاز به رفتن در اتاق و یا اگر همخانه من در آنجا شده بود به مانند بیش از سه ساعت و یا چیزی من فکر می کنم من می گویی واقعا با صدای بلند اعلام کند خودم را به آنها زمان مناسبی قبل از من رفت. چیزی که واقعا می تواند خراب کردن لحظه ای هر چند پس از انجام بهترین خود را به ترتیبات جلوتر از زمان." آیا امکان استفاده از هم اتاقی های خود را' وکار هر چند به یاد داشته باشید که خوابگاه خود را باقی می ماند یک زندگی جمعی فضایی که متعلق به آنها را به عنوان مقدار به عنوان آن را به شما!

*به روز شده در 16 اکتبر, 2017 توسط قمر Bain شامل "چگونه به نگه داشتن زندگی جنسی خود را زنده هنگامی که شما به یک هم اتاقی"

**به روز شده در جولای 28, 2020 توسط کتی McCluskey شامل "5 چیزهایی که زمانی که هم اتاقی خود را Sexiles شما"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب