رسوایی واشنگتن

آنچه اتفاق می افتد در پورتلند در واقع ننگین اما نه به دلیل تحریف تصویر نقاشی شده توسط مقاله نویس خود را (لوری

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

آنچه اتفاق می افتد در پورتلند در واقع ننگین اما نه به دلیل تحریف تصویر نقاشی شده توسط مقاله نویس خود را (لوری جولای 23, 2020). چه شرم آور است که رئیس جمهور تهمت خطرناک نفوذ به جامعه مدنی برای اهداف سیاسی در انجام این کار شوم شهروندان آمریکایی در خیابان های شهر خود را.

اجازه دهید ما روشن شود آنچه موضوع است. پس از قتل جورج فلوید در واقع وجود داشته است تظاهرات در پورتلند مخل اما قانونی و در برخی موارد از اموال تخریب بیش از حد و نه حقوقی. من نه دفاع و نه rebuking این. اما آنها نگرانی از شهروندان پرتلند و مقامات منتخب خود را. آنچه که واقعا طاقت فرسا است و تفرقه روایت اعلام شده توسط رئیس جمهور تهمت و تخلف از خانه قانون توسط ارسال اين پاسبانان مونتاژ از سازمان های اجرایی.

کاغذ خود را نشان می دهد پرچم آمریکا سوزانده برای نشان دادن riotist شرایط به تصویر کشیده شده در این ستون. آنچه که ما نمی بینیم این است که باطل در حمله به نیروی دریایی جانباز کریستوفر دیوید, bystander, حمله یک ناشناس سپاهی طوفان در لباس نظامی و در حال حاضر در بیمارستان با چند استخوان شکسته. (https://www.youtube.com/watch?v=AzE3RZrnAkk)

مسخره ایده که ماموران فدرال نیاز به نظر می رسد در استتار برای محافظت از خود از آزار و اذیت است که آشکارا پوچ. آنها به نظر می رسد راه آنها را برای تنها یک هدف – برای ارعاب و تهدید پورتلند شهروندان است.

این قطعه به وضوح طراحی شده برای ترساندن خوانندگان تشدید تفرقه و پیشبرد یک حزبی روایت است. برای بخشی از من, من با اعتماد به نفس پورتلند می توانید مدیریت آن کسب و کار خود و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مدافعان باید در ذهن آنان است.

Jerald راس
شمال چلمزفوردtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net