این Covid قطع: از اجتماعی فاصله به شوهر فاصله!!

میسور | No comments

توسط Ashvini Ranjan

دوباره هیچ پاسخ وجود دارد از Venkatesh از Venkateshwara برش مو سالن که در آن من به طور منظم به من برش مو. Venkatesh, صاحب سالن به طور کلی بازده من تماس بگیرید در عرض چند دقیقه و مگر او با توجه به یکی دیگر از مشتری است.

او گسترش من برخی از امتیازات ویژه یا چون من یک مدت طولانی مشتری و یا اینکه من به آسانی پرداخت دوره ای برای افزایش خدمات خود را حتی اگر تعداد موهای سر من به سرعت در حال کاهش. به احتمال زیاد دومی. اما عدم پاسخ از Venkatesh بود نگرانی من است.

من برنامه ریزی ماهانه و کوتاه کردن مو به تعویق افتاد با توجه به سفر من بیش از دو هفته است. من به ندرت تغییر آرایشگران. موهای من در حال حاضر تبدیل شدن موهای وز و من مضطرب به من برش مو. من وقت برای برش مو ثابت شد برای چهار شنبه, 25 مارس, سال 2020 است. آنچه به دنبال آن بی سابقه بود.

در روز سه شنبه 24 ما نخست وزیر اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود یک کشور گسترده مستند از زیر نیمه شب و به مدت 21 روز. این اندازه گیری شد و برای جلوگیری از شیوع کروناویروس (COVID-19) در کشور با حفظ اجتماعی فاصله.

در حالی که تمام اعضای خانواده در یک اوردرایو به انبار ملزومات مورد نیاز برای این دوره از مستند من نگران من کوتاه کردن مو. خواهد Venkateshwara مو – سالن برش بیش از حد بسته می شود?

در روزهای پس از آن دولت اعلام کرد برخی خدمات ضروری در نظر گرفته شود که معاف از مستند. نماز من بدون جواب رفت. من را پیدا مو-خدمات برش های ذکر شده در زیر essentials دسته.

در خلوت من, من فکر کردم من تلاش خواهد کرد پیرایش مو که به نظر می رسد بیش از حد رشد در اطراف پوست سر و شقیقه ها. من با داشتن مشکل هماهنگ کننده قیچی بر اساس بازتاب در آینه. من کمرنگ مو در سمت راست از سر من. در حال حاضر چپ نگاه نامتناسب. من خطاب به رشد در سمت چپ. من دنبال ماموریت من به اعتصاب تعادل.

متوجه شدم که وجود دارد بیشتر مو انداختن روی زمین از من در اصل در نظر گرفته شده است. سپس من مرتکب یک اشتباه مهلک است. قادر به دیدن عقب سر من من در زمان به کمک یک دستی آینه.

آنچه به دنبال آن بود و در کل فاجعه است. من به فوریت نیاز به یک نظر دوم به ارزیابی خسارت. از دیدن من شیوه ای که من همسر تحت پوشش دهان خود را به صدا خفه کن یک جیغ گفت: از آن همه است.

استدلال من در برابر کل مستند از کشور در حال حاضر به تغییر فرمت از مستند.

من تمایل به صفحه نمایش نتایج از من DIY (خودتان آن را انجام) روش برش مو. با وجود پوشش من نزدیک تمام صورت با ماسک صورت به جهنم همسر من است رعایت ‘شوهر فاصله” یا تا زمانی که من رشد مو دوباره به طول اولیه خود و یا Venkateshwara برش مو سالن بازگشته است در کسب و کار برای کنترل آسیب. هر کدام که زودتر اتفاق می افتد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>