توکسبری را Schille می شود MIAA دانش آموز-ورزشکار جایزه

Tori Schille ارشد در توکسبری یادبود دبیرستان انتخاب شد به عنوان دریافت کننده MIAA دانش آموز-ورزشکار از ماه جای

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

Tori Schille ارشد در توکسبری یادبود دبیرستان انتخاب شد به عنوان دریافت کننده MIAA دانش آموز-ورزشکار از ماه جایزه برای ژانویه 2020.

Schille بالا بود و چهار defensewoman برای حاکم بخش 1 دختران هاکی روی یخ ایالت قهرمان رنجرز قرمز. او همچنین کاپیتان توکسبری هاکی روی چمن تیم در پاییز گذشته.

پیشرفته قرار دادن افتخارات و سطح دانش Schille ساخته شده که بیشتر وقت خود را با تمرین برای سخنرانی یا ارائه قبل از گرفتن بر روی یخ تکمیل مشق شب خود را و یا کمک به هم تیمی های خود را با تکالیف است. در مارس 2019 او در رقابت دکا توده امور خارجه کنفرانس برنده مقام اول برای کارآفرینی و نوآوری در طرح و سپس در ادامه به فلوریدا برای شرکت در سطح ملی است. او کلاس 2020 جمهور شده بود به مدت چهار سال به عنوان خزانه دار برای دکا.

او به تازگی هماهنگ و سازمان یافته و میزبانی سالانه Meghan McCarthy مد نشان می دهد به عنوان یک یاد Meghan McCarthy, یک TMHS دانشجویی که از دست او نبرد به سرطان است. نشان می دهد افزایش بیش از 16000 $در Meghan McCarthy صندوق تحقیقات و دانا فاربر سرطان موسسه. او همچنین به بازگشت به جامعه در یادگیری به اسکیت بازی کردن و یاد بگیرند که به بازی برنامه های داوطلبان در پروژه خانه دوباره تابستان مدرسه کاتولیک اردوگاه و رهبر در برنامه های آموزشی.

ماساچوست Interscholastic Athletic Association (MIAA) دانشجویان ورزشکار از ماه جایزه ارائه شده است به صورت ماهانه به یک مرد و یک زن, دانش آموز-ورزشکار که صفحه نمایش برتری در این مناطق از دانشگاهیان دو و میدانی و خدمت به جامعه است. دانش آموزان در کلاس 9-12 که با حضور MIAA عضو مدارس واجد شرایط برای دریافت جایزه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب