ده ساله دختر جشن تولد با توزیع مواد غذایی به خانواده های فقیر

میسور/Mysuru: 10 سال که جشن تولد خود را با خانواده و دوستان شما هر سال این جشن این روز با توزیع مواد غذایی به

توسط ATSHNEWS در 2 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: 10 سال که جشن تولد خود را با خانواده و دوستان شما هر سال این جشن این روز با توزیع مواد غذایی به 50 خانواده تحت تاثیر این مستند.

Lipika دختر Jagadish و Ashwini زن و شوهر و ساکن Vontikoppal در شهر تبدیل به 10 روز یکشنبه و او در روز او را با دادن برخی از امداد رسانی به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

معمولا کودکان مایل به برش کیک در حضور اعضای خانواده و بستگان و دوستان و جشن تولد با سرگرم کننده است. اما این دختر کوچک موفق به کسب قلب بسیاری را با خدمت به نیازمندان است.

صحبت کردن با رسانه ها Lipika یک 5th استاندارد از Bharatiya Vidya Bhavan (BVB), Mysuru گفت: "من را دیده اند در این خبر که بسیاری از مردم ارائه شده است بی خانمان با برخی نه حتی یک روز غذا با توجه به کرونا مستند. هر سال تولد من شد و یک grand امر است. اما در این سال من خوشحال هستم که به این مناسبت جشن می گیرند با دادن مواد غذایی و سبزیجات به فقرا در پدر من مشاوره است."

پدر دختر Jagadish گفت که وجود دارد عمل از جشن تولد دختر خود هر سال در یک شیوه ای بزرگ در برخی از Choultry یا تابع سالن. این بار تصمیم بر آن شد تا با ارائه مواد غذایی و دیگر اقلام کافی برای 15 روز به چند خانواده هایی که از دست داده بود شغل خود را با این کشور در آینده به یک وقفه او اضافه شده است.

"تا کنون ما توزیع مواد غذایی کیت به 50 نفر است. ما را بیشتر از این کیت اگر اجازه داده شده است. ما در حال صرف Rs.25,000 برای تهیه این کیت," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن