ده COVID-19 درمانگاه های سیار راه اندازی شد در Mysuru

میسور/Mysuru: این Mysuru دولت های منطقه است که در حال حاضر راه اندازی ده تب درمانگاه در شهرستان برای مقابله با

توسط ATSHNEWS در 10 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: این Mysuru دولت های منطقه است که در حال حاضر راه اندازی ده تب درمانگاه در شهرستان برای مقابله با کروناویروس در حال حاضر راه اندازی ده COVID-19 درمانگاه های سیار با شعار 'پزشکان در آستان خود را به منظور تسهیل روزمره بررسی پزشکی و دیگر امکانات پزشکی است.

این کلینیک های سیار راه اندازی شد در محل Mysuru شهرستان شرکت (MCC), دفتر صبح امروز به منطقه وزیر S. T. Somashekar. همچنین در حال حاضر به مناسبت شدند MLAs L. Nagendra و S. A. Ramdas, شهردار, تسنیم, معاون, شهردار, C. Sridhar منطقه تعاونی اتحادیه رئیس جمهور H. V. Rajeev, MCC کمیسر Gurudatta Hegde, DHO Dr. R. Venkatesh, DC Abhiram G. Sankar و دیگران.

در مجموع 10 تیم از کادر درمانی از جمله پرستاران متصل به تلفن همراه درمانگاه مرکز و همه آنها مجهز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و حرارتی screeners. پس از تست رایگان دارو را نیز ارائه می شود به طور کلی مسائل بهداشتی توسط تلفن همراه درمانگاه تیم.

امروز درمانگاه های سیار را پوشش Mandakalli, Ramabainagar, Gundurao ناگار Gokulam 2 مرحله – Pourakarmika مستعمره Giriyabovipalya, Basavanagudi – Hebbal, Manchegowdana کپپل, Kailasapuram, Kurimandi و بزرگراه دایره.

MCC سلامت افسر دکتر Nagaraj صحبت با رسانه ها در این مناسبت گفت که در مجموع 10 درمانگاه های سیار قرار داده و به ارائه خدمات به مرکز درمانی در آستان عمومی و افزود که هر یک کلینیک سیار را راننده یک دکتر و دو پرسنل پرستاری و attender.

تمرکز به طور عمده در COVID-19 نقاط وسایل نقلیه خواهد بود مستقر در Anganawadi مدرسه یا ساختمان جامعه و خدمت به مردم آن منطقه خاص. بررسی سلامت و داروهای مورد نیاز ارائه خواهد شد به صورت رایگان در تلفن همراه, درمانگاه, او گفت:.

کمک های مالی به فعالان آشا

کمک های مالی از Rs.2,000-Rs.5,000 جمع شده و از تولید شیر تعاونی جوامع کشاورزی و خدمات تعاونی جامعه از منطقه مناطق روستایی برای ارائه کمک های مالی به آشا کارگران است. همکاری و Mysuru منطقه وزیر S. T. Somashekar نمادین توزیع همان به 94 ASHA فعالان در MCC محل امروز.

کمک های مالی به صندوق سانتی متر

سازمان های مختلف اهدا سانتی متر نسبت به صندوق امداد و تحویل چک به منطقه وزیر به مناسبت — ویدیا Vikas آموزشی اعتماد رئیس & سابق MLA Vasu – Rs. 10 لاخ; کارکنان دولت خانه و ساختمان جامعه – Rs.2 لاخ; Kodagu Gowda Samaja, Mysuru – Rs. 1.3 لاخ.

مستند آرامش

صحبت در حاشیه راه اندازی کلینیک های سیار در منطقه وزیر Somashekar گفت که او خواهد بود برگزاری نشست با مقامات و جمع آوری نظرات مردم از نمایندگان انجمن ها و سازمان ها و عمومی امروز در مورد مستند آرامش و خواهد آمد با یک تصمیم پس از بحث در جلسه هیئت دولت فردا.

بیان کرد که Coronavirus موارد در حال پایین آمدن در منطقه وزیر گفت که امروز هفت بیشتر بیماران خواهد بود مرخص شده و با فعال موارد پایین خواهد آمد تا 31 که نشانه خوبی است. همچنین من تبریک می گویم پزشکی برادری که ذخیره P273 که در بسیار حیاتی او اضافه شده است.

قدردانی از راه اندازی کلینیک های سیار وزیر همچنین به یاد می آورد آثار آشا فعالان که در حال بازدید از هر خانه در ننجنگود به ارائه سلامت کمک و تاکید کرد که صادقانه تلاش می شود که ساخته شده برای بررسی این ویروس گسترش در Mysuru.

سازمان است که باید پیوسته دست های خود را در ارائه کلینیک های سیار به شرح زیر است:

  • جین Samaj, Bharatiya جین Sanghatan و Jain بین المللی تجارت سازمان Mysuru – دو وسایل نقلیه دارو و تجهیزات پزشکی.
  • Vidya Vikas آموزشی اعتماد Mysuru – پنج وسایل نقلیه.
  • Gopala Gowda Shanthaveri یادبود بیمارستان Mysuru – یک وسیله نقلیه.
  • Kamakshi بیمارستان, J. P. ناگار Mysuru – یک آمبولانس.
  • Narayana Hrudayalaya بیمارستان – پنج پرستاران.
  • منطقه و سلامت خانواده وزارت رفاه و پنج پزشکان و کارکنان پیراپزشکی.
  • Vaishnavi زنان و زایمان بیمارستان, دکتر, Priyanka Kantharaj و GC پزشکی ورزشی مرکز و Multispeciality بیمارستان دکتر Naveen Kumar در حال ارائه خدمات خود را به طور داوطلبانه.

کلینیک سیار خدمات ارائه خواهد شد تا مستند برداشته شده است. در حال حاضر بسیاری از پزشکان و para-پزشکی کارکنان در حال کار برای همان. اما اگر کسی مایل به ارائه خدمات داوطلبانه آنها ممکن است تماس با MCC ارشد بازرس بهداشت Prabhakar در Mob: 98440-40434.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب