سریع اخراج برای مینیاپولیس افسران در مرگ مرد سیاه

توسط امی FORLITI و جف BAENENمینیاپولیس (AP) — به عموم تصویری از یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را به گرد

توسط ATSHNEWS در 7 خرداد 1399

توسط امی FORLITI و جف BAENEN

مینیاپولیس (AP) — به عموم تصویری از یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را به گردن یک مرد سیاه پوست مستعد در خیابان گریه برای کمک تا زمانی که او در نهایت متوقف شد در حال حرکت بود و هولناک.

چهار افسران اخراج شدند یک روز پس از جورج فلوید مرگ خیره کننده و حرکت سریع توسط مینیاپولیس رئیس با شهردار حمایت کامل. اما با وجود اخراج این که آیا این حادثه در نظر گرفته خواهد شد کیفری و یا حتی از نیروی بیش از حد پیچیده تر است سوال است که به احتمال زیاد ماه به بررسی.

افسران اخراج شد به زودی پس از اطرافیان ویدئو گرفته شده در خارج از جنوب مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی دوشنبه شب نشان داد یک افسر زانو روی دستبند مرد گردن و حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد و متوقف شد. فلوید مرگ باعث تظاهرات جمعه با هزاران نفر به خیابان در تقاطع جایی که او درگذشت.

بسیاری از معترضان در راهپیمایی بیش از 2 مایل (3.2 کیلومتر) به پلیس حوزه ایستگاه که در بخشی از شهر با برخی از آسیب رساندن به ساختمان های ویندوز و تیم اتومبیل و اسپری گرافیتی. پلیس ضد شورش در نهایت مواجه آنها با گاز اشک آور و پرتابه با تنش و درگیری کشش در اواخر شب.

Bridgett فلوید گفت: ان بی سی "امروز" نشان می دهد در مصاحبه جمعه صبح که افسران درگیر در او برادر مرگ باید به اتهام قتل به خاطر "است که دقیقا آنچه که آنها انجام داد." او گفت که او تا به حال به تماشای اطرافیان را درآورد اما گفته ABC "صبح به خیر آمریکا" که "من درک نمی کنم که چگونه کسی می تواند احتمالا اجازه دهید یک فرد بیرون بروید مانند آن."

شهردار یعقوب فری اعلام کرد اخراج در توییتر گفت: "این درست است تماس بگیرید."

اف بی آی و دولت در اجرای قانون بودند بررسی فلوید مرگ که بلافاصله جلب مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و التماس برای زندگی خود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

اما در گارنر صورت محلی دادستان NYPD امور داخلی واحد و وزارت دادگستری تمام به پایان رسید, تحقیق در مورد قبل از اینکه افسر بود و در نهایت از کار اخراج شدند. گارنر و خانواده و فعالان صرف سال التماس افسر برداشته شود.

ماموران در مینیاپولیس حادثه نیست و حتی شده برای عموم شناخته شده هر چند یک وکیل مدافع تایید کرده است که او به نمایندگی از درک چوین افسر دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن. وکیل تام کلی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

پلیس اتحادیه خواسته های عمومی به صبر برای بررسی به آن دوره و نه به "راش به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما." پیام های چپ با اتحادیه پس از اخراج نمی شد و بازگشت.

در روز سه شنبه تظاهرات somechanted و انجام آگهی ها که عنوان خوانده شده, "من نمی توانم نفس بکشم" و "زندان قاتل KKKops." و برخی از انباشته چرخ دستی های خرید را یک مانع در یک هدف فروشگاه در سراسر خیابان را از ایستگاه.

رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت که این گروه را به انجام کامل تحقیقات داخلی و دادستان تصمیم خواهد گرفت که آیا به پرونده اتهامات جنایی علیه افسران درگیر است. Hennepin شهرستان دفتر دادستان گفت که "شوکه و غمگین" با تصویری و متعهد به رسیدگی به پرونده نسبتا. بخشی از آن بررسی خواهد شد به احتمال زیاد تمرکز بر هدف از افسران که آیا آنها به معنای آسیب فلوید و یا اینکه آیا آن مرگ رخ داده است که در این دوره از کار پلیس است. FBI بررسی شد که آیا افسران عمدا محروم فلوید از حقوق مدنی.

اخبار حساب نشان می دهد چوین یکی از خبرنگاران که شلیک سلاح های خود را در سال 2006 مرگ Wayne ریس, چه کسی به پلیس گفت: با اشاره اره-off shotgun در افسران پس از چاقو دو نفر است. چوین را نیز به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد در سال 2008 در یک مبارزه پس از چوین و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک گزارش داخلی حمله. پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای چوین سابقه خدمات.

در مینیاپولیس زانو در یک مظنون را گردن مجاز است در زیر بخش استفاده-از-نیروی سیاست برای افسران که با دریافت آموزش در مورد چگونه برای فشرده سازی یک گردن بدون اعمال فشار مستقیم به راه هوایی. آن در نظر گرفته شده است "غیر کشنده نیروی گزینه" با توجه به سیاست اداره کتاب است.

یک سبد در نظر گرفته شده است یک نیروی مرگبار گزینه و شامل کسی که مانع تنفس. با توجه به این بخش را استفاده از نیروی سیاست ماموران پلیس به استفاده از تنها یک مقدار نیروی لازم خواهد بود که عینی معقول است.

اما دو استفاده از نیروی کارشناسان به اسوشیتد پرس گفت که این افسر به وضوح مهار این مرد بیش از حد طولانی است. آنها اشاره شد و تحت کنترل و دیگر مبارزه. اندرو اسکات سابق بوکا راتون فلوریدا رئیس پلیس که در حال حاضر شهادت به عنوان شاهد متخصص در استفاده-از-نیروی موارد به نام فلوید مرگ "ترکیبی از عدم آموزش مناسب و یا بی توجهی به آموزش خود را."

"او نمی تواند حرکت کند. او به آنها می گفت او نمی تواند نفس بکشد و آنها را نادیده گرفته و او را" اسکات گفت. "من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. آن را دشوار است به سازمان دیده بان."

در یک پست در Facebook صفحه: شهردار که سفید است, عذرخواهی شنبه به جامعه سیاه و سفید برای افسر درمان فلوید, 46, که کار امنیتی در یک رستوران.

"سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین انسان, حس," فری ارسال شده است.

پلیس گفت: این مرد همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت.

این ویدئو شروع می شود و با انسان بر روی زمین و نشان نمی دهد که چه اتفاقی افتاده در لحظات قبل از. ناشناس افسر زانو در گردن او نادیده گرفتن درخواست خود. "لطفا, لطفا, لطفا, من نمی تواند نفس بکشد. لطفا مرد گفت:" فلوید که چهره خود را در برابر پیاده رو.

حتی در coronavirus همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و درخواست ادارات پلیس در سراسر کشور برای تغییر چگونه آنها در حال انجام کار ماموران این ویدئو نیست با پوشیدن ماسک. در برخی از شهرهای سطح پایین دستگیری از جمله اقدام به جعل هستند و قلم در حال حاضر.

فلوید نیز ناله. یکی از افسران به او می گوید "استراحت." فلوید تماس برای مادرش و می گوید: "من تشنه هستم من, گردن درد, همه چیز لطمه می زند ... من نمی توانم نفس بکشم." به عنوان تماشاگران فریاد نگرانی خود را یک افسر می گوید: "او صحبت کردن به طوری که او تنفس است."

اما فلوید می شود به آرامی حرکت تحت افسر داری. افسر نمی خلاص شدن زانو خود را تا زمانی که مرد لود شده بر روی یک gurney توسط امدادگران.

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در نزدیکی پیاده رو برخی از ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را. تماشاگران تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشفته. یک مرد yells بارها و بارها. "او پاسخگو نیست در حال حاضر!" دو شاهد از جمله یک زن که گفت او یک مینیاپولیس, آتش نشان, داد, در, افسران به بررسی انسان پالس. "بررسی پالس خود در حال حاضر و به من بگویید آنچه در آن است!" او گفت:.

در یک نقطه و یک افسر می گوید: "مواد مخدر نمی،" و یک مرد yells "آیا فراموش مواد مخدر bro? این است که چه ؟ چه چیزی شما فکر می کنم این است؟"

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی مشخص فلوید اما گفت: علت مرگ در حال بررسی است.

فلوید کار کرده بود امنیت را برای پنج سال در یک رستوران به نام Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی و اجاره یک خانه از صاحب رستوران Jovanni Thunstrom.

او "یک دوست خوب فرد و مستاجر" به صاحب رستوران گفت: استار تریبیون. "او در خانواده است. خود را از همکاران و دوستان او را دوست داشتم."

بن Crump برجسته حقوق مدنی و وکیل صدمه شخصی گفت: او استخدام شده بود توسط Floyd خانواده.

مرگ آمد در میان خشم و انزجار بیش از مرگ Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله Feb. 23 در گرجستان پس از یک پدر و پسر به دنبال 25 ساله سیاه پوست در آنها خال خال در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشت قبل از اتهامات آورده بودند. Crump نیز نشان دهنده Arbery پدر.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان گرچن Ehlke در میلواکی و تاد ریچموند در مدیسون ویسکانسین کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن