تابستان آموزش دوره های ارائه شده در MCC

لوول — در میان COVID-19 pandemic, Middlesex, کالج مقامات اعلام کرد که مدرسه ارائه خواهد شد گسترش فهرست آنلاین یادگیری برای تابستان آن جلسه شروع سریع — و همچنین برای اولین و دومین جلسه در تابستان — با شروع مارس 26.

با توجه به MCC آزادی مطبوعات در این تابستان جاری MCC دانش آموزان می توانند کامل به طور کلی مورد نیاز آموزش و پرورش دبیرستان-دانش آموزان می تواند به دست آوردن کالج اعتباری بالغ زبان آموزان و کسانی که گذاشته شد یا furloughed با توجه به COVID-19 می توانید یادگیری یک مهارت جدید یا کار نسبت به شروع یک کار جدید.

“میدلسکس کالج دارای یک دهه سابقه ای طولانی در ارائه با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ترکیبی و آنلاین ارائه دوره” گفت: Phil سیسون, شهردار و معاون رئیس جمهور در امور علمی در MCC در انتشار. “دانشکده ما همواره با پشتیبانی عالی توسعه حرفه ای برای ایجاد قوی سفارشی محتوای آنلاین و بسیاری از استادان دوره های آموزشی و برنامه های علمی را به دست آورد دولت و جایزه ملی/رتبه بندی برای برجسته آنلاین کار می کنند.”

MCC ارائه می دهد در سه هفته تابستان شروع سریع جلسه از مارس 26 ژوئن 12. تابستان جلسه 1 پنج هفته و اجرا مارس 26 ژوئن 25. تابستان جلسه 2 هشت هفته و اجرا می شود از مارس 26 ژوئیه 22. تابستان جلسه 3 اجرا خواهد شد به مدت پنج هفته از تاریخ 7 ژوئیه تا اوت 6.

MCC دولت در نظر گرفته شود بار مالی COVID-19 تا به حال در بسیاری از دانش آموزان است. برای اطمینان از توانایی دانش آموزان برای دریافت درگیر MCC دانشجویی حساب ارائه شده است تابستان برنامه های پرداخت برای اولین بار. علاوه بر این کالج را چشم پوشیدن از همه $20 ثبت نام و $10 هزینه های پرداخت.

MCC سرعت انتقال به کنترل از راه دور مجازی و محدود تماس با سیستم مدت کوتاهی پس از coronavirus بحران زده. در یک ماده از هفته اعضای هیئت علمی تغییر داده خود را به دوره های آموزش از راه دور “و آنها افزایش یافته است به چالش رله محتوای خلاق و موفق, مد” MCC انتشار متحده است.

“هنگامی که دانشکده آماده برای قرار دادن یک دوره آنلاین ما صحبت در مورد آموزش — و نه در مورد تکنولوژی” گفت: Matthew اولسون, MCC را در دانشکده هنرهای لیبرال در انتشار. “تغییرات تکنولوژی اغلب پس از آن مهم است که مربیان را انتخاب کنید و یاد بگیرند که ابزار مهم برای تدریس موضوع خود را در راه است که حس می کند به آنها و پشتیبانی منحصر به فرد خود را آموزش سبک. میدلسکس همواره در مورد استفاده از این ابزار آنلاین به منظور توسعه ارتباطات شخصی در میان معلمان و دانش آموزان پس از یادگیری عمیق اتفاق می افتد.”

در سقوط 2019, MCC ارائه شده 390 آنلاین و دوره های ترکیبی — ترکیبی از آنلاین و چهره به چهره آموزش. ثبت نام آنلاین در ادامه به رشد می کنند و به منزله حدود 20 درصد از مجموع ثبت نام در کالج با توجه به MCC را آزاد کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای کلاس های تابستان, بازدید middlesex.mass.edu/summer تماس بگیرید و یا 1-800-818-3434.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im