سرقت Banksy تجلیل Bataclan قربانیان در ایتالیا پیدا شد

لاکویلا ایتالیا (AP) — مقامات ایتالیایی روز دوشنبه پرده برداری از یک سرقت آثار هنری توسط هنرمند انگلیسی Banksy

توسط ATSHNEWS در 23 خرداد 1399

لاکویلا ایتالیا (AP) — مقامات ایتالیایی روز دوشنبه پرده برداری از یک سرقت آثار هنری توسط هنرمند انگلیسی Banksy که نقاشی شده بود به عنوان یک ادای احترام به قربانیان 2015 حملات تروریستی در Bataclan سالن موسیقی در پاریس.

لاکوئیلا دادستان گفت: کار بازیافت شد در روز چهارشنبه در جستجوی یک خانه در حومه شهر یک منطقه مسکونی در نزدیکی ساحل دریای آدریاتیک در منطقه آبروزو ترامو استان است. آن را به حال شده است "خبر خوب" در اتاق زیر شیروانی دادستان گفت.

بازداشت شده اند ساخته شده است.

مقامات امنیتی فرانسه در سال گذشته اعلام کرد که سرقت از قطعه یک تصویر سیاه ظاهر می شود به تصویر کشیدن یک فرد عزاداری که نقاشی شده در یکی از Bataclan اضطراری درب خروج.

نود نفر کشته شدند در Bataclan on Nov. 13, 2015, زمانی که افراط گرایان اسلامی حمله سالن موسیقی یکی از اهداف چند که در مجموع 130 نفر کشته شدند.

مقامات گفتند آنها هنوز هم بررسی چگونگی آثار هنری وارد ایتالیا و نقش هر یک ایتالیایی ها به طور بالقوه درگیر است. گفتند کشف شد میوه از یک مشترک ایتالیایی-فرانسه تحقیقات پلیس است.

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه در لاکوئیلا یک سفارت فرانسه افسر رابط ، کریستف Cengig گفت: Bataclan صاحبان مطلع شدند که کار بازیابی شده.

"متعلق به Bataclan آن متعلق به همه از فرانسه در یک معنا" او گفت:. صاحبان او افزود: "هیجان زده شد بسیار خوشحال است."

لاکوئیلا دادستان میشل رنزو گفت: مقامات معتقد بودند که انگیزه برای سرقت مالی و نه ایدئولوژیک.

برخی از اتباع چینی که در Tortoreto اما آنها به نظر می رسد غافل از اینکه این کار وجود دارد. ترامو Carabinieri سرهنگ امانوئل Pipola گفت: کسی تا به حال دسترسی به اتاق زیر شیروانی.

Pharrell Williams پیشنهاد ویرجینیا Black Lives Matter هنر

VIRGINIA BEACH, Va. (AP) — ساحل ویرجینیا است و با توجه به نقاشی سیاه و سفید زندگی می کند توجه کردن آن oceanfront مرور پس از برنده جایزه گرمی نوازنده Pharrell Williams, حمایت از ایده در رسانه های اجتماعی.

فایل – در این Nov. 3, 2019, فایل, عکس, Pharrell Williams می رسد در 23rd annual Hollywood Film Awards در بورلی هیلتون در بورلی هیلز کالیفرنیا. ساحل ویرجینیا است و با توجه به نقاشی سیاه و سفید زندگی می کند توجه کردن آن oceanfront مرور پس از ویلیامز حمایت از ایده در رسانه های اجتماعی. (عکس توسط ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP)

ویلیامز یک هنرمند ضبط و تولید کننده که از شهر پیشنهاد ادای احترام در یک Instagram پست این هفته با اضافه کردن یک عکس از آنچه پیام نگاه می خواهم در امتداد ساحل ویرجینیا را مرور با عنوان "VB اجازه دهید آن اتفاق می افتد."

یک Instagram صفحه به نام Oceanfront9 به حال اول ارسال شده در عکس, The Virginian-خلبان گزارش شده است.

هفته گذشته کلمات همان رنگ بود و غول زرد نامه ها پایین خیابان واشنگتن که منجر به کاخ سفید است. شهردار موریل Bowser خود گفت: نقاشی در نظر گرفته شده بود برای ارسال یک پیام پشتیبانی و همبستگی خود را به آمریکایی ها خشمگین قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس.

بیش از 136,000 مردم بود و دوست داشت ویلیامز " پس از پنج شنبه صبح و ساحل ویرجینیا شهردار بابی دایر گفت که او و کارکنان شهرستان برنامه ریزی شده به بحث در مورد اینکه آیا آثار هنری می تواند اتفاق می افتد.

"بدیهی است که این امر شامل (شهر) شورای تصمیم گیری و همچنین کار با جامعه" ویرجینیایی-خلبان به نقل از دایر کرد. "ما در حال رفتن به در به دنبال راه های متعدد از پرداختن به نگرانی های آمریکایی آفریقایی تبار مردم است."

ویلیامز به دبیرستان رفت در ساحل ویرجینیا است و از آنجا درگیر شده است در تعدادی از علل در شهرستان از جمله سازماندهی چند روز "چیزی در آب" جشنواره موسیقی و سرودن آهنگ جدید گردشگری کمپین تبلیغاتی.

'One Tree Hill' ستاره درخواست طرفداران برای کمک به آتش N. C. استاد

ویلمینگتون N. C. (AP) — مشاهیر از سابق آمار نشان می دهد تلویزیون "One Tree Hill" خواستار یک دانشگاه در ایالت کارولینای شمالی به حذف یکی از استادان آن پس از او به نام دولت فرماندار "ماسا کوپر" در توییتر.

جنجال آغاز شده در اواخر ماه مه هنگامی که مایک آدامز یک جامعه شناسی و جرم شناسی استاد در دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون توییتی او dined با شش در شش صندلی و میز و گفت: "احساس یک مرد آزاد بود که زندگی در ایالت کارولینای شمالی" قبل از اضافه کردن "ماسا Cooper, اجازه دهید من مردم!"

او با اشاره به اجرایی منظور محدود کردن گردهمایی های اجتماعی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چند روز پس از جیر دادخواست آنلاین آغاز شد برای دریافت آدامز از کار خود اخراج شده. این پست که به نام Adams "یک خار در کنار" مدرسه بیش از 57,000, امضا, و در حال حاضر هالیوود پیوست و تلاش است.

دوشنبه پس از "Sleepy Hollow" بازیگر و ویلمینگتون مقیم, Orlando Jones, توییتی در مورد آدامز, نظرات, "One Tree Hill" ستاره سوفیا بوش به نام از طرفداران نشان می دهد به اقدام در ویلمینگتون که در آن نشان می دهد فیلم برداری شده بود در طول آن نزدیک به نه سال اجرا شود.

بوش co-star, Hilarie Burton, Morgan اضافه شده او را دلسرد طرفداران از حضور در مدرسه "تا Adams برداشته شده است." قبل از مشاهیر در زمان مبارزات انتخاباتی خود را برای حذف Adams گفت: کسانی که در نوشتن به مدرسه خود را برای شلیک به نیز او را ترک کند و آدرس پستی خود را به طوری که او می توانید آنها را "یک جعبه از آستر."

این دانشگاه منتشر کرده است بیانیه ای خواستار نظرات "ننگین" بدون اشاره به نام Adams. "مهم نیست که چقدر ناراحت کننده و ناخوشایند نظرات ممکن است آنها عبارات از آزادی بیان و حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی" در بیانیه ای گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de