سهام صعود در وال استریت پس از اروپا موافق در ویروس کمک

توسط ALEX VEIGAشرکت های انرژی و بانک ها منجر سهام رشد گسترده ای در وال استریت در اوایل معاملات روز شنبه مورخ ا

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

توسط ALEX VEIGA

شرکت های انرژی و بانک ها منجر سهام رشد گسترده ای در وال استریت در اوایل معاملات روز شنبه مورخ اخیر بازار اجرا شد.

S&P 500 بود تا 0.6%. دستاوردهای به دنبال قدرت در بازارهای خارج از کشور به عنوان سرمایه گذاران استقبال خبری که رهبران اروپایی توافق کرده اند که در بودجه و coronavirus صندوق امداد به ارزش بیش از 2 تریلیون دلار. این حرکت به عنوان تشدید فشار بر کنگره و کاخ سفید برای رسیدن به یک معامله بر روی یکی دیگر از کمک های اقتصادی بسته بندی قبل از پایان ماه.

سرمایه گذاران نیز باید چشم خود را بر روی آخرین دسته ای از گزارش سه ماهه کارت از شرکت. کوکا کولا و Philip Morris International سهام این شرکت سود گزارش شده در آخرین سه ماهه که ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی کرده اند.

شرکت های انرژی بریده بزرگترین دستاوردهای میان 11 بخش در S&P 500 به قیمت نفت صعود بیش از 3% یک نشانه امیدوار است که بازارهای امید اقتصاد ادامه خواهد داد به بهبود می یابند. وزارت خزانه داری بازده مخلوط شد.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 279 امتیاز یا 1% به 26,958. نزدک بود که اساسا مسطح یک روز پس از اهمیت حیاتی آن بهترین روز پس از پایان ماه آوریل و آخرین آن ، کوچک سهام شرکت بودند به مراتب بهتر از بقیه بازار. راسل 2000 و شاخص 1.4%.

وال استریت شده است در اجرا جامد در جولای نصب سه هفته برنده خط زیر بهبود در استخدام خرده فروشی و بخش های دیگر اقتصاد همراه با افزایش امید برای COVID-19 واکسن.

تلاش های فدرال رزرو برای حمایت از بازار و انتظارات که واشنگتن ارائه خواهد شد بیشتر کمک های مالی برای کمک به آمریکایی ها آب و رکود اقتصادی شده اند و کلیدی در حفظ بازارهای بیشتر فشار بالاتر پس از سقوط سهام در ماه مارس است.

کلی S&P 500 شاخص بسیج به عرض 4 درصد از آن رکورد در ماه فوریه و به جایی که آن را در اوایل ماه ژوئن است.

هنوز هم نگرانی باقی می ماند که ظهور coronavirus شمارش در سراسر این کشور را از خط خارج تلاش برای بازگشایی کسب و کار تعطیل با توجه به همه گیر.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کمی تغییر در 0.61% اوایل روز سه شنبه.

در بازار کالا, قیمت معیار U. S نفت بود تا 3.9 ٪ به $42.40 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی شد تا 3.5 درصد به $44.81 در هر بشکه رسید.

سهام در اروپا افزایش یافت گسترده پس از 27 رهبران کشورهای اتحادیه اروپا توافق کردند که به 1.8 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق پس از یکی از طولانی ترین نشست. برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ خود اتحادیه اروپا ایجاد خواهد شد 750 میلیارد یورو ($858 میلیارد دلار) coronavirus صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به سخت ترین-آمار کشور است.

که در علاوه بر این به توافق در هفت سال, 1 تریلیون یورو ($1.14 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بودند haggling over حتی قبل از این بیماری همه گیر.

آلمان داخ شروع به پریدن کرد 1.4% قرار دادن آن در قلمرو مثبت برای سال بعد از یک شیرجه رفتن در طول بیماری همه گیر. شاخص CAC 40 در فرانسه اضافه شده 0.8% و بریتانیا FTSE 100 صعود 0.4%. بازارهای آسیایی بسته گسترده بالاتر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن