مراحل مورد نیاز برای واقعی پلیس اصلاحات

در آنچه به عنوان "گام اول" رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر پیشنهاد کرده است قانونی که پیاده سازی یک سیستم صدور گواه

توسط ATSHNEWS در 30 خرداد 1399

در آنچه به عنوان "گام اول" رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر پیشنهاد کرده است قانونی که پیاده سازی یک سیستم صدور گواهینامه برای افسران پلیس که می تواند از دست دادن که عامل مجوز اگر مجرم خاص نقض فاحش اعم از جنایات داخلی-امور رسیدگی به شکایات.

در حالی که دیده می شود به عنوان یک واکنش به ناآرامی های نژادی ناشی از مرگ جورج فلوید توسط افسر پلیس درک چوین و دیگر حوادث مشابه قانونگذاران که پیوست فرماندار در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: این قانون تا به حال شده است در آثار ،

شرایط جدید اعمال را برای تقریبا تمام اجرای قانون در دولت به جز اصلاح افسران.

بر اساس این لایحه دولت را به ایجاد یک افسر پلیس و استانداردهای اعتباربخشی کمیته وظیفه با مدارک همه افسران. این کمیته تشکیل شده از هر دو اجرای قانون و غیر نظامی اعضای با مردم رنگ متشکل از حداقل نیمی از پانل.

هر اجرای قانون عضو مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک فرآیند صدور مجوز هر سه سال. پانل خواهد کامپایل یک پایگاه داده از تمام پرسنل به طوری که بخش می تواند مسیر آموزشی و انضباطی در پرونده. که در راه مردم می دانند که ماموران با آنها در تعامل اند بررسی شده است در این زمینه است.

آن را دشوار است به درک چرا مترقی ماساچوست همچنان یکی از تنها چهار کشور بدون پلیس صدور گواهینامه سیستم در محل.

این دیر اندازه گیری باید تا حدودی تسکین نگرانی از عدم آموزش پلیس و دهها که می تواند منجر به عواقب فاجعه بار نمونه هایی که همه ما دیده می شود.

در حالی که ستوده قانون به تنهایی نمی تواند تغییر رفتار انسان و یا تعصبات مردم را به حرفه خود.

نسل بعدی اجرای قانون نیاز به تفکر انتقادی ابزار است که بسیاری از زمان افسران پلیس نبود. که می آید با یک آموزش رسمی مربوط به انتخاب رشته.

که آنچه در فیچبرگ دانشگاه دولتی استخدام آکادمی پلیس دریافت خواهید کرد. دانش آموزان در این برنامه مطالعه شهرداری آموزش پلیس کمیته برنامه درسی بیش از چهار سال است.

پس از فارغ التحصیلی با درجه در عدالت کیفری استخدام تکمیل آکادمی تابستانی برای تبدیل شدن به گواهی پلیس و سپس وارد یک سال برنامه های تحصیلات تکمیلی در عدالت کیفری.

که در مقایسه با معمولی پلیس استخدام که معمولا در استخدام و یا اسپانسر شده از طرف یک اداره پلیس. که نیازهای فردی تنها به تصویب 20-هفته آکادمی پلیس می شود خبره.

ما معتقدیم آموزش و پرورش استاندارد باید مشترک المنافع را "گام بعدی" در اجرای قانون اصلاح و بر اساس یک اختصاص داده شده دو یا چهار سال برنامه.

ما می خواهم اضافه کردن به که توسعه حرفه ای اجباری سخنرانی شبیه به یکی داده شده توسط دانشگاه هاروارد رئیس پلیس ادوارد دانمارک به کسانی که FSU پلیس قرار دهند.

دانمارک که سیاه را رد کرد و این تصور که پلیس یا هر کس دیگری — است colorblind وقتی که می آید به مسابقه. ما ممکن است تمام آبی می پوشند در حالی که در وظیفه دانمارک اذعان کرد اما وظیفه ما بازگشت به جهان خود.

"اما زمانی که من به خانه من می توانید به من آبی و بسته به جایی که من راه رفتن من فقط یک پسر سیاه و سفید که رفتن به rip (مردم) و یا شکستن به ماشین خود را" دانمارک اظهار داشت. "بنابراین شما هرگز فقط آبی. شما همیشه که شما در زیر آن ،

که واقعیت دانمارک معتقد است نمی تواند با وضع قانون از وجود است. "این آموزش که رفتن به تغییر جوامع به احساس متفاوت در مورد شما. این یکی در یک تعامل هر روز که می گذرد به تفاوت."

گواهینامه آموزش و پرورش و همدلی — آن سه بلوک های ساختمان می تواند به ساخت یک قانون-اجرای سیستم که همه ما می تواند افتخار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب