متحده عقب نشینی تایید ویروس موارد آمار تمام زمان بالا

توسط میشل R. SMITH and FRANCES D'EMILIOتگزاس و فلوریدا معکوس دوره و پایین بر روی کلمپ میله دوباره جمعه در کشور

توسط ATSHNEWS در 6 تیر 1399

توسط میشل R. SMITH and FRANCES D'EMILIO

تگزاس و فلوریدا معکوس دوره و پایین بر روی کلمپ میله دوباره جمعه در کشور بزرگترین عقب نشینی و در عین حال به عنوان تعدادی از تایید coronavirus عفونت در هر روز در ایالات متحده رسید به تمام زمان بالا از 40,000.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داد تمام میله بسته شده در حالی که در فلوریدا ممنوع الکل در همه موسسات است. دو کشور عضو کوچک اما لیست در حال رشد از کسانی هستند که یا پس گرد یا قرار دادن هر بیشتر reopenings اقتصاد در انتظار به دلیل باز گشت توسط ویروس عمدتا در جنوب و غرب است.

کارشناسان بهداشت و گفته اند که نگران کننده تعداد زیادی از موارد دیده می شود در میان افراد جوان که در حال بیرون رفتن دوباره اغلب بدون پوشیدن ماسک یا مشاهده دیگر اجتماعی-دورى قوانین.

"روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله" ابوت گفت.

ابوت دنبال کرده تا به حال یکی از تهاجمی ترین بازگشایی برنامه از هر کشور و تا به حال نه تنها در برابر تماس برای سفارش با پوشیدن ماسک اما تا به حال نیز خودداری کرد تا زمانی که در هفته گذشته به اجازه دولت های محلی را از جمله اقدامات است.

تگزاس گزارش شده بیش از 17,000 تایید موارد جدید در سه روز گذشته با یک رکورد نزدیک به 6000 در روز پنج شنبه. در فلوریدا آژانس است که بر میله های پس از عمل روزانه تعداد موارد تایید شده نزدیک 9,000 تقریبا دو برابر رکورد قبلی مجموعه تنها دو روز پیش از آن.

کالین کوربت a 30-year-old متصدی بار در دو مکان در تمپا گفت که او نا امید شده بود و نگران حال بیکار و دوباره اما این محدودیت ها به سمت راست حرکت می کند. ترین مشتریان او گفت: نمی شد با پوشیدن ماسک.

"میله های زندان شد و در ظرفیت های طبیعی نه COVID ظرفیت" کوربت گفت. "این بود که آنها را فراموش کرده بود وجود دارد یک بیماری همه گیر و یا فقط مراقبت متوقف شد."

تعدادی از سخت ترین ضربه متحده از جمله تگزاس و فلوریدا و آریزونا و آرکانزاس باید فرمانداران جمهوریخواه که مقاومت ماسک-پوشیدن الزامات و تا حد زیادی تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میل به سرعت بازگشایی اقتصاد است.

در میان موج کاخ سفید coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور پنس برگزار شد اولین جلسه در حدود دو ماه نشان می دهد به رسمیت شناختن است که دولت نمی تواند چشم پوشی از هشدار دهنده را افزایش می دهد.

پنس اطمینان داد که ایالات متحده "در یک مکان بسیار بهتر نسبت به دو ماه پیش است. او گفت که بیشتر تجهیزات پزشکی در دست در حال حاضر یک سهم کوچک از بیماران بستری و مرگ و میر بسیار پایین تر از آنها در بهار.

تعداد جدید تایید عفونت های ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز تحت الشعاع قبلی بالا از 36,400 مجموعه 24 آوریل در یکی از مرگبارترین امتداد در بحران است. به تازگی موارد گزارش شده در هر روز افزایش یافته است به طور متوسط حدود 60 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در حالی که این افزایش در گزارش موارد اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی این ویروس در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از آزمون های آینده را مثبت برای ویروس.

در نیروی کار جلسه دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری متخصص از مردم خواست تا ذهن خود را مسئولیت به دیگران: "یک خطر برای شما است و نه فقط جدا شده به شما."

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا به حدود 600 در روز در مقایسه با حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که به دلیل پیشرفت در درمان و پیشگیری و از آنجا که بزرگسالان جوان بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس مقصر 124,000 مرگ و میر در آمریکا و 2.4 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. اما مقامات بهداشتی آمریکا بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در نشانه ای از برگشت از ثروت در میان ایالت نیویورک گفت: این درخواست آریزونا و تگزاس و فلوریدا که آیا آنها نیاز به هر گونه تجهیزات و پرسنل و یا مشاوره. کشورهای مختلف و هزاران نفر از خارج از دولت مراقبت های بهداشتی کارگران کمک کرد نیویورک هنگامی که آن را در تلاطم مرگبارترین شیوع در کشور در بهار امسال.

"ما هرگز فراموش نکنید که رحمت و شفقت و ما را بازپرداخت آن را به هر راه ما می توانیم" رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

در علاوه بر این به بسته شدن میله دوباره ابوت کوچک پشت رستوران ظرفیت تعطیل قایق سواری در عملیات و گفت: هر, هوای آزاد, گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد نیاز به تایید از دولت های محلی.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به دنبال یک رویکرد مرحله به مرحله به لغو محدودیت های انجام کارهایی که آهسته تر از یک نیروی کار توصیه می شود, اما اجازه داده, پارک, به بازگشایی, تشویق, ورزش حرفه ای برای آمدن به فلوریدا و تحت فشار قرار دادند برای جمهوریخواه برگزار می شود در دولت آفتاب.

در روز پنج شنبه آریزونا قرار داده و بر برگزاری هر گونه تلاش بیشتر برای بازگشایی اقتصاد با کالیفرنیا ، mlb گفت: اعداد "همچنان به رفتن در جهت اشتباه است." آریزونا گزارش بیش از 3000 عفونت های اضافی پنج شنبه در چهارمین روز هفته با افزایش بیش از آن خوانده شده را علامت.

همچنین در این هفته, نوادا, فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.

در جای دیگر در سراسر جهان چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن. یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند تحت فشار قرار دادند caseload در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور نسبت به نیم میلیون نفر است. و دیگر کشورهای با جمعیت مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از عفونت ها و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با بیش از 118,000, گزارش یک رکورد از نزدیک به 6,600 موارد جدید پس از شل شدن چه بوده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

___

اسمیت گزارش از Providencd رود آیلند; D'Emelio گزارش از رم. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

آخرین مطالب