دولت حمل و نقل استقراض لایحه شامل 100 میلیون دلار برای جدید Rourke پل

بوستون – حمل و نقل باند لایحه ایالت ماساچوست در مجلس سنا روز پنج شنبه شامل 100 میلیون دلار برای ساخت و ساز جدی

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

بوستون – حمل و نقل باند لایحه ایالت ماساچوست در مجلس سنا روز پنج شنبه شامل 100 میلیون دلار برای ساخت و ساز جدید چهار خط دائمی Rourke پل در لوول.

"با ارائه اوراق قرضه مجوز برای ساخت چهار خط دائمی پل در برآورد هزینه 100 میلیون دلار ما را تضمین کند که پول ساخت و ساز در دسترس خواهد بود به زودی به عنوان تراز و طراحی مطالعه به اتمام است در سال 2022" گفت: سناتور. اد کندی.

"جدید دائمی پل خواهد شد که تاثیر مثبتی بر توسعه اقتصادی, کاهش تراکم ترافیک در پلهاي موجود در سراسر Merrimack رودخانه و بهبود دسترسی به لوول کلی بیمارستان," او اضافه شده است. "علاوه بر این پل جدید به ارمغان بیاورد ساخت و ساز بسیاری از مشاغل به بیشتر لوول منطقه است."

پل در حال حاضر که افتخارات خدمات عمومی از شهردار سابق ریموند Rourke و پسرش, دولت, Rep. تیموتی Rourke ساخته شده بود در سال 1983 و باز در اکتبر سال 1985.

$8 میلیون دو خط بیلی تسویه حساب خرپا پل که عبور, Merrimack, رودخانه, اتصال شهرستان را ارتفاعات و Pawtucketville محله ساخته شده بود به عنوان یک ساختار موقت.

امروز نزدیک به 40 سال بعد 28,000 وسایل نقلیه گذشتن از پیری span روزانه.این سفر شامل لوول شهروندان و ساکنان شهرهای اطراف از جمله Chelmsford, دراکات, تاینسبرو و وستفورد رفتن به محل کار و مدرسه; نیوهمپشایر ساکنان آینده به ماساچوست به کار; UMass Lowell و میانه جامعه دانشجویان و مردم از سراسر منطقه به عنوان لوول بیمارستان عمومی.

این است که در حال توسعه داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب