دولت گسترش امداد مالیاتی با هدف قرار دادن رستوران, مسکن,

بوستون – کسب و کارهای کوچک ضربه سخت اقتصادی دولت shutdown, ویژه رستوران ها و مسافرخانه در حال حاضر خواهد شد تا مارس سال 2021 به پرداخت مالیات دولت از مارس سال 2020 از طریق آوریل 2021 Gov. چارلی بیکر و قانونی رهبران اعلام کرد سه شنبه شب.

از طریق اورژانس مقررات صادر شده توسط وزارت درآمد, دولت, برنامه های دولت برای تاخیر بیشتر مهلت مالیات برای کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور که برخی از آنها نشده اند مجاز توسط دولت برای بازگشایی پس از اولین بسته در بهار. فروش غذا و اتاق اشغال مالیات برای کسب و کارهای مقدماتی برای ماه مارس سال 2020 از طریق مارس سال 2021 خواهد بود با توجه به دولت تا مارس سال 2021 و کسانی که صبر نمی خواهد در صورت هر گونه مجازات و یا علاقه به. بدون تغییر کسانی که مالیات می شده اند و با توجه به این ماه است.

“دولت ما متعهد به حمایت از کسب و کارهای محلی و خیابان اصلی اقتصاد دوره نقاهت بعد از تاثیر COVID-19 و ما خوشحال به کار با ما قانونی همکاران در این اندازه گیری اضافی برای ارائه اداری مالیات” بیکر گفت. “گسترش امداد مالیاتی اقدامات ما به محل قرار در اوایل سال جاری کمک خواهد کرد که حمایت از شرکت ها در سراسر ماساچوست از جمله کسب و کارهای کوچک در رستوران و هتلداری صنایع.”

هر کسب و کار است که پرداخت می شود کمتر از 150.000 دلار به طور منظم در فروش به همراه وعده غذایی مالیات و یا کمتر از 150.000 دلار در اتاق اشغال مالیات در پایان سال Feb. 29 واجد شرایط برای تسکین با توجه به آزادی مطبوعات. کسب و کار است که واجد شرایط نیست اما باید وعده های غذایی مالیاتی و اتاق اشغال تعهدات مالیاتی خواهد شد که در اواخر فایل و اواخر پرداخت جریمه بخشیده دولت گفت.

کاهش مالیات یک موضوع اغلب مورد بحث در طول سال در قوه مقننه اما این دور جدید از امداد رسانی شد و آخرین نمونه از فرماندار یکجانبه عمل به آدرس اثرات این بیماری همه گیر است که در حال حاضر باعث موجی از رستوران تعطیلی بیشتر انتظار می رود که در پاییز و زمستان رویکرد است.

مجلس رابرت herm n. crab سنا و رئیس جمهور کارن Spilka بودند هر یک به نقل از دولت آزادی مطبوعات حمایت از تمدید اداری مالیاتی اقدامات امداد. Herm n. crab گفت: گسترش بیشتر “ارائه خواهد شد روشن, کسب و کار مسیر به خصوص به ما رستوران و هتلداری صنایع.”

در سال گذشته این خانه آغاز شده یک گروه کاری برای پیدا کردن راه برای ترویج امور خارجه رستوران و آشپزی, فرهنگ, اما این پنل بود repurposed به عنوان یک رستوران بازیابی کمیسیون که COVID-19 همه گیر ضربه و دولت را کاهش تلاش های ضربه ای ویرانگر به رستوران میباشد.

در اوایل این هفته سالم بهداشت ، جوآن دوست داشتنی ثبت یک لایحه (SD 3047) با پشتیبان گیری از خانه دستیار رهبر اقلیت کنگره براد تپه به معنای کمک به کسب و کار است که قادر به بازگشایی دسترسی به اموال امداد مالیاتی.

این لایحه به طور خاص به دنبال کمک به کسب و کار در فاز 4 بیکر دولت بازگشایی طرح است. کسانی که کسب و کار که شامل میله سالن های عروسی و تئاتر در حال انتظار نمی رود که مجاز به بازگشایی تا زمانی که یک واکسن یا دستیابی به موفقیت قابل توجهی در COVID-19 درمان فرماندار گفته است.

هر کسب و کار تعیین شده به عنوان بخشی از فاز 4 اجازه داده می شود به “درخواست برای مالیات بر املاک و مستغلات جلو گیری طول هر سه ماهه از سال مالی” تحت Lovely لایحه و دولت خواهد بود در قلاب به را تشکیل می دهند تفاوت در چه شهر و یا دریافت به عنوان یک نتیجه از یک جلو گیری به دست آمده تحت این لایحه است. مجوز منقضی خواهد بود 90 روز پس از فرماندار دولت اضطراری به منظور ساقط و یا برداشته شده است.

“شرکت های محلی و سخت کاری کارکنان فرم ستون فقرات هر ماساچوست شهرداری,” Lovely گفت. “من می دانم که هر استقرار می خواهد برای باز کردن دوباره اما تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید انجام دهید بنابراین من می خواهم برای کمک به کسب و کار و کارگران خود را با دادن به آنها به شدت مورد نیاز امداد در سمت مالیات به طوری که آنها می توانید در قطع تا زمانی که فاز چهارم آغاز می شود.”

Peabody Rep. تام والش که در پیوست دوست داشتنی و تپه در یک Topsfield برگزاری عروسی دوشنبه به پرده دوست داشتنی لایحه گفت که در حالی که بسیاری از کسب و کار شده اند و خلاق در پیدا کردن راه هایی برای شناور ماندن در طول همه گیر مرحله 4 لباس های “حتی نمی باید از این فرصت است.”

با وجود مسکن و توسعه اقتصادی وزیر مایک Kennealy — که co-صندلی دولت بازگشایی هیئت مشورتی با سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito — گفت: پس از فاز 4 “مبتنی بر دستیابی به موفقیت های پزشکی” سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito گفت: دولت “خواهد بود مایل به نگاه در” یک استثنا اجازه می دهد تا برخی از هواداران برای حضور در New England Patriots بازی در ورزشگاه ژیلت این سقوط.

معلوم نیست که آیا دولت در نظر شبیه استثنا برای کسب و کار است که کمتر سیاسی متصل از یکی متعلق به رابرت کرافت کرد بیکر امن کلیدی حمل و نقل از دنده محافظ از چین در ارتفاع COVID-19 افزایش این بهار. دولت فاز طراحی ایستا نیست و فرماندار تازگی اجازه بازی های آرکید بوده و بخشی از فاز 4 به بازگشایی تحت دستورالعمل های خاص به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید